Kalendarz - Etap 3
Mazury MTB Etap 3 - Rowerowy Port
Miejscowość: Wilkasy
Data rozpoczęcia: 29.04.2018, 11:30
Data zakończenia: 29.04.2018, 18:00
Start: 10:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | JR 1 | |
2 | Adrian | Bienenda | JR 1 | |
3 | Jagoda | Borkowska | JR 1 | |
4 | Julia | Brodowska | JR 1 | |
5 | Hubert | Ferenc | JR 1 | |
6 | Marcel | Jabłonowski | JR 1 | |
7 | Maja | Jakubiak | JR 1 | |
8 | Kalina | Krawczyk | JR 1 | |
9 | Ewa | Kubajewska | JR 1 | |
10 | Franciszek | Kurdynowski | JR 1 | |
11 | Jan | Malinowski | JR 1 | |
12 | Jakub | Minikowicz | JR 1 | |
13 | Sandra | Olkowicz | JR 1 | |
14 | Krzysztof | Osiecki | JR 1 | |
15 | Olaf | Półkośnik | JR 1 | |
16 | Karolina | Rynkiewicz | JR 1 | |
17 | Miłosz | Sieklucki | JR 1 | |
18 | Kacper | Sieklucki | JR 1 | |
19 | Hubert | Sokołowski | JR 1 | |
20 | Błażej | Wróblewski | JR 1 | |
21 | Julian | Wyszyński | JR 1 | |
22 | Maja | Zaręba | JR 1 | |
23 | Tymon | Zaręba | JR 1 | |
24 | Patrycja | Żebrowska | JR 1 |
Start: 10:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Inga | Gorbacz | JR 2 | |
2 | Julian | Gorbacz | JR 2 | |
3 | Wiktor | JAKUBIAK | JR 2 | |
4 | Mateusz | Lendzioszek | JR 2 | |
5 | Natasha | Lewakowska | JR 2 | |
6 | Piotr | Osiecki | JR 2 | |
7 | Bartek | Szymańczyk | JR 2 |
Start: 10:50
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Mikołaj | Andrzejczyk | JR 3 | |
2 | Aiste | Butautaite | JR 3 | |
3 | Domas | Butkus | JR 3 | |
4 | Oliwier | Daszkiewicz | JR 3 | |
5 | Oliwia | Giak | JR 3 | |
6 | Dawid | Jakubiak | JR 3 | |
7 | Julia | Karwowska | JR 3 | |
8 | Maciej | Kossewski | JR 3 | |
9 | Aleksandra | Kowalska | JR 3 | |
10 | Filip | Kurdynowski | JR 3 | |
11 | Krystian | Leszczyński | JR 3 | |
12 | Radosław | PARZYCH | JR 3 | |
13 | Wiktor | Pichler | JR 3 | |
14 | Michał | POLEWACZYK | JR 3 | |
15 | Mikołaj | Rynkiewicz | JR 3 | |
16 | Karolina | Sowa | JR 3 |
Start: 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jacek | Banaszewski | PRO M3 | |
2 | Piotr | Bienenda | PRO M3 | |
3 | Piotr | Car | PRO M2 | |
4 | Jan | Charkiewicz | PRO M5 | |
5 | Paweł | Ciunel | PRO M2 | |
6 | Kazimierz | Gabrylewicz | PRO M5 | |
7 | Wioleta | Górska-Sierońska | PRO KOPEN | |
8 | Maciej | Grochowski | PRO M3 | |
9 | Arkadiusz | JusiŃski | PRO M4 | |
10 | Marek | Klimas | PRO M5 | |
11 | Artur | Korc | PRO M4 | |
12 | Piotr | KRYSIEWICZ | PRO M2 | |
13 | Ryszard | Kulik | PRO M4 | |
14 | Kacper | Markowski | PRO M2 | |
15 | Andrzej | Masłowski | PRO M4 | |
16 | Witold | Mikielski | PRO M3 | |
17 | Marcin | MrÓz | PRO M4 | |
18 | Paweł | Niechwiedowicz | PRO M3 | |
19 | Šarūnas | Pacevičius | PRO M2 | |
20 | Damian | Perkowski | PRO M2 | |
21 | Adam | Ptasiński | PRO M4 | |
22 | Marcin | Sieroński | PRO M3 | |
23 | Mikhail | Tumialevich | PRO M4 | |
24 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | |
25 | Dariusz | Zakrzewski | PRO M5 | |
26 | Paweł | Zalewski | PRO M4 |
Start: 11:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | EM2 | |
2 | Łukasz | Arciszewski | EM3 | |
3 | Piotr | Bagiński | EM2 | |
4 | Rafał | Banul | EM4 | |
5 | Konrad | Banul | EM1 | |
6 | Adam | Bazydło | EM4 | |
7 | Tomasz | Biedermann | EM4 | |
8 | Łukasz | Bielecki | EM3 | |
9 | Marcin | Bielski | EM3 | |
10 | Bartosz | Bogucki | EM3 | |
11 | Lech | Brochacki | EM5 | |
12 | Tomasz | Chabowski | EMJ | |
13 | Radomir | Chmiel | EM3 | |
14 | Kacper | Dakszewicz | EM4 | |
15 | Maksymilian | Dawid | EM1 | |
16 | Krzysztof | Dębski | EM3 | |
17 | Zenon | Dobrzyn | EM6 | |
18 | Tomek | Dudziński | EM3 | |
19 | Błażej | Glinko | EMJ | |
20 | Łukasz | Gorbacz | EM4 | |
21 | Szczepan | Gorbacz | EM4 | |
22 | Paweł | Hogiel | EM5 | |
23 | Małgorzata | Jakubowska | EK3 | |
24 | Bartłomiej | Jakubowski | EM2 | |
25 | Arkadiusz | Jechanowski | EM4 | |
26 | Paweł | Jędrzejewski | EM5 | |
27 | Michał | Jurkowski | EM4 | |
28 | Piotrek | Kaczyński | EM3 | |
29 | Wiesław | Kamiński | EM5 | |
30 | Bartosz | Karczmarski | EM2 | |
31 | Maciej | Karwowski | EM4 | |
32 | Piotr | Kowalski | EM4 | |
33 | Marcin | Kozioł | EM4 | |
34 | RadosŁaw | Kusiek | EM4 | |
35 | Hubert łukasz | LemaŃski | EMJ | |
36 | Paweł | LENKIEWICZ | EM2 | |
37 | Marcin | Lipiński | EM3 | |
38 | Zenon | Malinowski | EM6 | |
39 | Piotr | Marzec | EM3 | |
40 | Sławomir | Masłowski | EM4 | |
41 | Przemysław | Michalczyk | EM3 | |
42 | Marzena | Moniuszko | EK3 | |
43 | Mariusz | Morawski | EM4 | |
44 | Kazimierz | Mydło | EM6 | |
45 | BartŁomiej | Nalazek | EM2 | |
46 | Mariusz | Naruszewicz | EM3 | |
47 | Sławomir | Olszewski | EM6 | |
48 | Daniel | Pepla | EM4 | |
49 | Andrzej | Piasecki | EM6 | |
50 | Paweł | Piekarski | EM4 | |
51 | Anna | Pietkiewicz | EK3 | |
52 | Łukasz | Pilichowski | EM3 | |
53 | Wiesław | Podeszwa | EM6 | |
54 | Paweł | Rawdanowicz | EM4 | |
55 | Piotr | Roman | EM4 | |
56 | Rafał | Roszczyk | EM3 | |
57 | Małgorzata | Ruszkowska | EK3 | |
58 | Mariusz | Rynkiewicz | EM4 | |
59 | Bartosz | Samborski | EM3 | |
60 | Tomasz | Skalski | EM4 | |
61 | Paweł | Skórka | EM3 | |
62 | Rafał | Skorobogaty | EM3 | |
63 | Edgaras | Svegzda | EMJ | |
64 | Jacek | Szałaj | EM3 | |
65 | Paweł | SZEWCZYK | EM4 | |
66 | Sebastian | Szurgot | EM3 | |
67 | Piotrek | Szymański | EM3 | |
68 | Wojciech | Tomkiel | EM4 | |
69 | Paweł | Treliński | EM4 | |
70 | Antoni | Wińcza | EM5 | |
71 | Magda | Worotnicka | EK2 | |
72 | Michał | Wróblewski | EM3 | |
73 | Elena | Zakharchenko | EK2 | |
74 | Krzysztof | ŻEBROWSKI | EM2 | |
75 | Marcin | Żuczkowski | EM4 | |
76 | Radek | Zysk | EM2 | |
77 | Kamil | ŁOPATEK | EM3 | |
78 | Łukasz | Łubiński | EM3 |
Start: 11:55
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł | Antoniak | HM2 | |
2 | Michał | Babiak | HM3 | |
3 | Andrzej | Bąkała | HM6 | |
4 | Paweł | Balcerak | HM3 | |
5 | Józef | Banaszewski | HM6 | |
6 | Arleta | Berlińska | HK3 | |
7 | Jakub | Berliński | HM3 | |
8 | Jonasz | Borkowski | HMJ | |
9 | Przemek | Bronikowski | HM4 | |
10 | Azuolas | Butautas | HMJ | |
11 | Sławomir | Charubin | HM5 | |
12 | Eryk | Chiliński | HM2 | |
13 | Mateusz | Chmielewski | HM2 | |
14 | Jacek | Dobryniewski | HM4 | |
15 | Filip | Dobryniewski | HMJ | |
16 | Marek | Ejzemberg | HM4 | |
17 | Ewa | Gabrylewicz | HK4 | |
18 | Marek | Giak | HM3 | |
19 | Czesław | Gudan | HM5 | |
20 | Tomasz | Gutowski | HM6 | |
21 | Bartosz | Janiewicz | HM3 | |
22 | Piotr | Jankowski | HMJ | |
23 | Maria | Kamińska | HK4 | |
24 | Marek | Karczewski | HM5 | |
25 | Kostas | Kardelis | HMJ | |
26 | Sławomir | Kopczewski | HM4 | |
27 | Michał | Kopczewski | HMJ | |
28 | Edward | Kowalewski | HM6 | |
29 | Michał | Kołodziejczyk | HM3 | |
30 | Szymon | Kurdynowski | HM3 | |
31 | Wojciech | Kuszpa | HM2 | |
32 | Kamil | Kwiatkowski | HM3 | |
33 | Maciej | Lakomski | HM3 | |
34 | Marcin | Lamowski | HM3 | |
35 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | |
36 | Jarosław | Makowiecki | HM5 | |
37 | Damian | Marciniak | HM3 | |
38 | Paweł | Martyniuk | HM3 | |
39 | Robert | Maszkowski | HM3 | |
40 | Piotr | Michalski | HM4 | |
41 | Rafał | Molenda | HM3 | |
42 | Łukasz | Nalewajk | HM3 | |
43 | Michał | Niegowski | HM3 | |
44 | Adam | Nowakowski | HM2 | |
45 | Wojciech | Nowalski | HM3 | |
46 | Przemysław | Nowalski | HM2 | |
47 | Marcin | Nowociński | HM3 | |
48 | Mariusz | Olchowy | HM4 | |
49 | Marian | OPĘCHOWSKI | HMJ | |
50 | Karol | Ołdakowski | HM4 | |
51 | Mariusz | Paszczyk | HM4 | |
52 | Katarzyna | Paszczyk | HK4 | |
53 | Andrzej | Postój | HM6 | |
54 | Mateusz | Potocki | HM2 | |
55 | Tomasz | Raniszewski | HM4 | |
56 | Jacek | Raszkiewicz | HM4 | |
57 | Michał | Rejzner | HM3 | |
58 | Marcin | Ruszczyk | HM3 | |
59 | Tomasz | Rysiak | HM3 | |
60 | Andrzej | Samborski | HM5 | |
61 | Łukasz | Skrodzki | HM3 | |
62 | Bartosz | Smoługa | HM4 | |
63 | Wojciech | Sowa | HM5 | |
64 | Weronika | Stapel | HK1 | |
65 | Jarosław | Szabunia | HM4 | |
66 | Marcin | Szczesny | HM3 | |
67 | Zdzisław | Szklarski | HM3 | |
68 | Ireneusz | Szklarski | HM4 | |
69 | Maciej | Sztrom | HM2 | |
70 | Sylwester | Szymański | HM5 | |
71 | Piotr | Treliński | HM4 | |
72 | Marcin | Trykacz | HM4 | |
73 | Małgorzata | Turalska | HK4 | |
74 | Krzysztof | Wilczyński | HM5 | |
75 | Piotr | Wiśniewski | HM4 | |
76 | Robert | Wittlieb | HM4 | |
77 | Paweł | Worotnicki | HM2 | |
78 | Tomasz | Zaciek | HM3 | |
79 | Wiesław | Zalewski | HM5 | |
80 | Mirosława | Żebrowska | HK4 | |
81 | Robert | Żebrowski | HM4 | |
82 | Maciej | Łakomski | HM3 |
Start: 12:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Alicja | Giak | SR 1 | |
2 | Teodor | Majcher | SR 1 |
Start: 12:10
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Adam | Adamczak | SR 2 | |
2 | Julia | Bełbot | SR 2 | |
3 | Tomasz | Kosior | SR 2 | |
4 | Mateusz | Kubajewski | SR 2 | |
5 | Felix | Kurdynowski | SR 2 | |
6 | Mattia | Liberati | SR 2 | |
7 | Lena | Rejzner | SR 2 |
Start: 12:20
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Franciszek | Czerepak | SR 3 | |
2 | Michał | Jakubiak | SR 3 | |
3 | Nadia | Jaśkiewicz | SR 3 | |
4 | Nina | Kuczyńska | SR 3 | |
5 | Alojzy | Majcher | SR 3 | |
6 | Jaś | Orłowsk | SR 3 | |
7 | Witold | Piotrowski | SR 3 | |
8 | Jagoda | Staromłyńska | SR 3 | |
9 | Agata | Zatorska | SR 3 |
Start: 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Tymon | Borkowski | SR 4 | |
2 | Bartosz | Kosior | SR 4 | |
3 | Patryk | Kuczyński | SR 4 | |
4 | Pola | Lamowska | SR 4 | |
5 | Tymon | Molenda | SR 4 | |
6 | Michał | Szymańczyk | SR 4 |
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 3 Wilkasy - Rowerowy Port
25-04-2018
Komunikat Startowy
Milko Mazury MTB Etap 3 Wilkasy - Rowerowy Port
Adres Biura Zawodów:
AZS COSA Ośrodek w Wilkasach
Wilkasy ul. Niegocińska 5
11-500 Giżycko
Zapisy w biurze zawodów również w sobotę od 14.00 do 19.00
Start i Meta zlokalizowana w Ośrodku AZS Wilkasy w Wilkasach.
Trasa szybka, dynamiczna, premiująca szybkich zawodników. Umiejętniości jazdy na kole na pewno się tu przydadzą. Kilka odcinków technicznych typu singletrack. Dużo otwatrej przestrzeni, jazda na wiatrach, uczestnicy przemierzac będą pojezierze jeziora Niegocin.
Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.
Specyfikacja 1 rundy:
- ok. 18 km
- ok. 300 metrów przewyższenia na 1 rundzie
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, przy opadach będzie błoto
- wyścig bardzo szybki, dynamiczny, dość
- trasa bardzo malownicza, kilkaa technicznych sekcji singletrack
Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 2,5
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Wyścig PRO: 4 rundy - 72 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 54 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 36 km
Trasa oznaczona czerwonymi strzałkami.
Organizator wprowadza limitu wjazdu na 4 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 15:45.
Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, w wyścigu Expert do godziny 13:45.
Mapa robocza:
https://www.strava.com/activities/1505914681
Wizualizacja 3D:
https://www.relive.cc/view/1505914681
Nickelodeon Race
Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.
Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 500 metrów ( specjalna trasa zlokalizowana na terenie Ośrodka AZS Wilkasy
Wyścig Nickelodeon Race 2: 1 runda - ok. 1,8 km
Wyścig Nickelodeon Race 3: 2 rundy - ok. 3,6 km
Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną niebieskimi strzałkami.
Mapa robocza:
wkrótce
Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Ośrodka AZS Wilkasy.
Harmonogram imprezy:
Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
- godz. 8.00 - 11.00 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY
- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 15.00 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.30 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów
Wyścigi STRIDER CUP MAZURY MTB i Nickelodeon RACE przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
- godz. 8:30 – 10:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 10:20 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:30 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:30 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:32 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 11:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1
- godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 12.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race
- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB
Jeśli majówka to tylko na Mazurach !!!
25-04-2018
Jeśli majówka to tylko na Mazurach !!! Nie zwalniamy tempa i już w tą niedzielę rozpoczynamy "majówkę' w Wilkasach. Miasteczko wyścigu zlokalizowane zostanie w pięknie położonym Ośrodku AZS Wilkasy.
Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo - konferencyjny, oferujący bogatą bazę sportowo - rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.
Gmina Giżycko leży w samym sercu Mazur, co jest wystarczającą rekomendacją turystyczną. Dobrze rozwinięta baza turystyczna, liczne plaże, zdrowy klimat i otoczenie mazurskich lasów to atuty naszego regionu. Niezwykle piękna i malownicza linia brzegowa, czyste akweny sprzyjają uprawianiu żeglarstwa i innych form turystyki wodnej.