Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Bitwa o Twierdzę Boyen

Miejscowość Giżycko
Data rozpoczęcia 19.05.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jan Berlinski JR 1
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1 Auto-Rekin
Julia Brodowska JR 1
Natalia Czetyrbok JR 1
Maksymilian Czetyrbok JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Kacper Górecki JR 1
Michalina Grędzińska JR 1
Hubert Jakubowski JR 1 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartosz Kosior JR 1
Patryk Kuczyński JR 1 CYKLON KĘTRZYN
Gabriela Lalak JR 1
Sandra Olkowicz JR 1
Maria Osiecka JR 1 CYKLON KĘTRZYN
Olaf Półkośnik JR 1 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcel Rudziński JR 1 Twister Team
Marysia Szyrmer JR 1
Błażej Wróblewski JR 1 Szprycha Giżycko
Julian Wyszyński JR 1

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jagoda Borkowska JR 2
Szymon Głogowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Jakubiak JR 2 MSR MRĄGOWO
Tomasz Janowski JR 2 MTB Ostróda Team
Nikola Justynowicz JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Maja Kateszczenko JR 2 MTB EŁK- PROSTKI
Maksymilian Orłowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Krzysztof Osiecki JR 2 CYKLON KĘTRZYN
Szymon Sawiński JR 2
Hubert Sokołowski JR 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Łukasz Sudoł JR 2 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Aleksander Walinowicz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Szymon Wiszniewski JR 2 wtw-poland.com
Aleksander Wołosz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Patrycja Żebrowska JR 2 MTB Ostróda Team

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Dominik Brodzik JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Mikolaj Dawid JR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Szymon Dobrosielski JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oskar Duszak JR 3 MSR MRĄGOWO
Oliwia Giak JR 3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Julian Gorbacz JR 3
Zuzanna Gruszewska JR 3
Bartosz Gut JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Kamil Gutowski JR 3 MTB EŁK- PROSTKI
Filip Muszak JR 3 MTB EŁK- PROSTKI
Karol Napiórkowski JR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Piotr Osiecki JR 3 CYKLON KĘTRZYN
Maciej PARZYCH JR 3 MSR MRĄGOWO
Wiktor Pichler JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Michał POLEWACZYK JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Daniel Radzewicz JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Remigiusz Sojko JR 3
Karolina Sowa JR 3

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Paweł ARCISZEWSKI PRO M3 Renault Team
Jacek Banaszewski PRO M3 Milsport BLU Team
Grzegorz Czetyrko PRO M2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Maksymilian Dawid PRO M2 Cryospace Olsztyn
Andrey Dianov PRO M4 AEON SCOTT TEAM
Kazimierz Gabrylewicz PRO M5 MTB EŁK- PROSTKI
Bartosz Grędziński PRO M3 Kross Staff Team
Rytis Jakučionis PRO M3
Dariusz Jelski PRO M4 MPS Bike Team Biłystok
Arkadiusz JusiŃski PRO M4 Renault Team
Maciej Korol PRO M3
Paweł Koźmiński PRO M4 Michelin Team
Piotr KRYŃSKI PRO M2 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Maciej Krysztoforski PRO M3 Velcredo
Jarosław Kulesza PRO M4
Kamil Kuszmider PRO M2 Catena Wyszków
Leszek Laskowski PRO M5 MASTERS Giżycko
Marcin Lipiński PRO M3 OLIKOM TEAM
Marcin MRÓZ PRO M4 MTB EŁK- PROSTKI
Patryk MUŚKO PRO M2 MUŚKO-TEAM
Mariusz Naruszewicz PRO M4
Žilvinas Naujalis PRO M4 Jokers - Santa Monica Networks
Konrad PANGLISZ PRO M2 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Mateusz Wiszniewski PRO M3 wtw-poland.com
Krzysztof ŻEBROWSKI PRO M2 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Kamil ŁOPATEK PRO M3 Cryospace Olsztyn

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Abdallah Ait Si Bayh EM2 Michelin Team
Rafał Banul EM4 Cryospace Olsztyn
Konrad Banul EM1 Cryospace Olsztyn
Adam Bazydło EM4 OLIKOM TEAM
Piotr Bienenda EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Michał Bogdański EM3 MTB Ełk
Ewelina Bojdzińska EK3 Velcredo
Magda Chmielewska EK2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Wojciech Damięcki EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Krzysztof Dębski EM3 Michelin Team
Arkadiusz Domel EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Tomek Dudziński EM3 CYKLON KĘTRZYN
Radosław Gajdamowicz EM5
Maciej Gęsicki EM1 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Krzysztof Gołaszewski EM3 MTB TEAM EŁK
Wiesław Grala EM5 GRUPETTO Mrągowo
Bartosz Iwaniuk EM3 Michelin Team
Aleksandra Jackiewicz EK1 PRIMACOL SOKÓŁKA
Małgorzata Jakubowska EK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartłomiej Jakubowski EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Dawid Janus EM3 ZuzgaRacingTeam:P
Janusz Jastrzębowski EM4 Kross Staff Team
Piotrek Kaczyński EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Krzysztof Kindrasz EM3 Szprycha Giżycko
Bartłomiej Klus EM3
Rafał Kotowicz EM3
Magdalena Kołodziejczyk EK2
RadosŁaw Kusiek EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Jacek Lewandowski EM3 MTB OLECKO
Monika Luberadzka EK3 Kross Staff Team
Małgorzata Makowska EK4
Grzegorz MALESZKA EM4 Renault Team
Robert Maszkowski EM4 MTB EŁK- PROSTKI
Marek MaŁecki EM4 MTB TEAM EŁK
Przemysław Michalczyk EM3 Renault Team
Kazimierz Mydło EM6 Michelin Team
BartŁomiej Nalazek EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Zdzisław Piechowski EM3 PT MAZURY Team Ełk
Marcin Piotrowski EM4 MTB OLECKO
Marta Raszkiewicz EK3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Mateusz Rochowiak EM2 Kross Staff Team
Piotr Roman EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
PaweŁ Rudziński EM3
Paweł Sikora EM3 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka
Rafał Skorobogaty EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Sobierajski EM4 wtw-poland.com
Rafał Stefański EM4 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Dariusz Sudoł EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Anna Świderska EK4 MTB TEAM EŁK
Piotrek Szymański EM3 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Wojciech Tomkiel EM4
Paweł Treliński EM4 GRUPETTO Mrągowo
Arek Trzciński EM4 Kross Staff Team
Karol Trzciński EM3 Kross Staff Team
Lukasz Twarkowski EM3
Michał Wróblewski EM3 Szprycha Giżycko
Witold Zagożdżon EM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Wiesław Zalewski EM5 GRUPETTO Mrągowo
Dariusz Zduńczyk EM4 PZU SPORT TEAM
Marcin Żuczkowski EM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Łukasz Łubiński EM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Łukasz Łukaszewski EM3 Szprycha Giżycko

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Paweł Antoniak HM3 OLIKOM TEAM
Robert Balkowski HM3 Kross Racing Team
Dawid Bojarczak HM1 AGR PODLASIE
Łukasz Bokuniewicz HM3 Auto-Rekin
Marcin Boratyński HM4
Jonasz Borkowski HMJ
Rafał Boroński HM3
Przemek Bronikowski HM4 OLIKOM TEAM
Bartek Brynski HM5
Paweł Bubienko HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Wojciech Buła HM2
Mateusz Chmielewski HM2 MTB EŁK- PROSTKI
Olaf Chmielewski HMJ KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Bartłomiej Chodań HM2
Andrzej Chomański HM6
Tomasz Chłodowski HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Łukasz Czerepak HM3
Tomasz Damięcki HM4
Oliwier Daszkiewicz HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Jan Deptuła HM4 KRAMER S.A.
Zenon Dobrzyn HM6 Szprycha Giżycko
Grzegorz Fijałkowski HM2
Kamil Filipczak HM4 Pasymskie Bractwo Sportowe
Krzysztof Gąsiewski HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Marek Giak HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Łukasz Gorbacz HM4
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Hadrian Gruszewski HMJ
Tomasz Gutowski HM6 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Paweł Hogiel HM5
Piotr Jankowski HMJ wtw-poland.com
Gabriela Janowicz HKJ MDK UKS PRZYJAŹŃ
Marek Janowski HM3 MTB Ostróda Team
Urszula Judycka HK3 KRAMER S.A.
Maciej Judycki HM3 KRAMER S.A.
Marcin Judycki HM3 KRAMER S.A.
Arkadiusz Justynowicz HM3
Adam Kamiński HM4
Jerzy Klech HM4
Tomasz Kochanowski HM3
Edward Kowalewski HM6 OLIKOM TEAM
Eryk Krysiewicz HM1
Igor Kubacki HMJ
Arkadiusz KuczyŃski HM3
Paweł LENKIEWICZ HM2 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Jakub Lewandowski HM1
Arkadiusz Matwiejczyk HM4
Kajetan Melke HM1
Rafał Molenda HM3 Szprycha Giżycko
Konrad Nakielski HM3 OSP Krutyń
Łukasz Nalewajk HM3 wtw-poland.com
Karol Napiórkowski HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Nowalski HM3 Szprycha Giżycko
Mariusz Olchowy HM4 LOTTO Bike Team Olsztyn
MARIAN OPĘCHOWSKI HMJ MSR MRĄGOWO
Daniel Osiecki HM3 CYKLON KĘTRZYN
Karol Ołdakowski HM4
Łukasz Perkowski HM2 Auto-Rekin
Robert Pierzchała HM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Pilczuk HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Andrzej Postój HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Mateusz Potocki HM2
Łukasz Półkośnik HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Michał Przybyłowski HMJ OLIKOM TEAM
Bartek Radź HM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Jacek Raszkiewicz HM5
Michał Rejzner HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Leszek Rumiński HM4 MTB Ostróda Team
Marcin Ruszczyk HM3
Andrzej Samborski HM5 Bliska Team
Bartosz SAMBORSKI HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Łukasz Skrodzki HM3 OLIKOM TEAM
Bartosz Smoługa HM4
Wojciech Sowa HM5 Szprycha Giżycko
Tomasz Sternicki HM4 GRUPETTO Mrągowo
Jarosław Szabunia HM4 OLIKOM TEAM
Jacek Szałaj HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcin Szczesny HM3 wtw-poland.com
Mikołaj SZELIGA HMJ KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Radosław Szepietowski HM3
Zdzisław Szklarski HM4 KK24h
Sebastian Szurgot HM3 Prorys Team
Sylwester Szymański HM6 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Mariusz Tomaszkiewicz HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Trykacz HM4 Szprycha Giżycko
Małgorzata Turalska HK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Tworkowski HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Wojciech Wojtczuk HM3
Nikodem Wróblewski HMJ KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Grzegorz Zaranko HM4 OLIKOM TEAM
Michał Zaranko HM1 OLIKOM TEAM
Robert Żebrowski HM4 MTB Ostróda Team
Małgorzata Zembrzuska HK3 KRAMER S.A.
Jacek Zembrzuski HM3 KRAMER S.A.
Bartosz ZIĘBA HM1 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM
Radek Zysk HM2 GRUPETTO Mrągowo
Dawid Łosowski HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Adam Kuczyński SR 1
Kacper Kułakowski SR 1

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Dianova Evdokia SR 2 special one
Alicja Giak SR 2 LOTTO Bike Team Olsztyn
Wiktor Kaleciak SR 2
Monika Lipińska SR 2 OLIKOM TEAM
Zuzanna Mateusiak SR 2
Aleksandra Napiórkowska SR 2 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Jędrzej Ruszczyk SR 2
Filip Suchodolski SR 2

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Iga Ciechanowska SR 3
Marcel Judycki SR 3
Hubert Kułakowski SR 3
Krzysztof Lalak SR 3
Aureliusz Maj SR 3
Julian Mateusiak SR 3
Natalia Matwiejuk SR 3
Lena Rejzner SR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Sebastian Ruszczyk SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3
Krzysztof Łubiński SR 3

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Franciszek Czerepak SR 4
Mikołaj Krajewski SR 4
Nina Kuczyńska SR 4 CYKLON KĘTRZYN
Julia Sokołowska SR 4
Ilya Stalmakov SR 4
Filip Stefański SR 4
Michał Sudoł SR 4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Zofia Wyrzykowska SR 4

Opis

Zapraszamy Was na trzecią odsłonę wyścigu Bitwa o Twierdzę Boyen. Tym razem Twierdza otwiera swoje wrota :) 

Mazurski klimat, niespotykane nigdzie indziej tereny Twierdzy Boyen czynią ten wyścig prawdziwym widowiskiem.

"To trzeba przeżyć na własnej skórze, ściganie w takiej scenerii to fantastyczne przeżycie" zachęca organizator Arkadiusz Cała.
Wyścig ten to gratka dla każdego fana "pure mtb". Trasa wyścigu to charakterystyczna dla Giżycka runda o długości 10 kilometrów z profilem trasy rodem z rasowego cross country.

Miasteczko Sportowe zlokalizowane zostanie na terenie Twierdzy Boyen, co gwarantuje niesamowity klimat, zapewnia komfort zarówno dla wszystkich zawodników, osób towarzyszących jak i dla kibiców.
Koniecznie wpiszcie ten etap w Waszym kalendarzu z dopiskiem - obecność obowiązkowa.
Pamiętaj - "Ból przemija, chwała jest wieczna" !!!

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ8qUA5Q5w8&t=105s 

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 3 Giżycko - Bitwa o Twierdzę Boyen

11-05-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 3 Giżycko - Bitwa o Twierdzę Boyen

Adres Biura Zawodów:

Twierdza Boyen
11-500 Giżycko

ul. Turystyczna 1

*****

Godziny otwarcia Biura Zawodów:

sobota ( 18.05.19 ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 19.05.19 ) w godz: 8:00 - 16:00

*****

Start i Meta zlokalizowane zostaną na terenie Twierdzy Boyen w Giżycku. 

Charakterystyka trasy wyścigów: PRO, Expert, Hobby:

Tym razem Twierdza Boyen w Giżycku otworzy swoje wrota. Wyścig ten to gratka dla każdego fana "pure mtb". Trasa wyścigu to charakterystyczna dla Giżycka runda o długości 10 kilometrów z profilem trasy rodem z rasowego cross country. W zawodach zmierzą się najlepsi kolarze z centralnej i północnej części Polski.

  • Wyścig Bitwa o twierdzę Boyen słynie z tego, że jest trudnym technicznie - mówi Arek Cała, organizator - ocenianym na 4, w 5 punktowej skali. Będzie mocne ściganie w rozpędzającym się sezonie Milko Mazury MTB - dodaje.

Wyścig z udziałem dorosłych zawodników zostanie zorganizowany na 3 dystansach po tej samej trasie PRO, EXPERT i HOBBY.

Wyścigi Milko Mazury MTB to świetny sposób na rodzinne spędzenie niedzieli. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych rowerzystach, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch wyścigach Nickelodeon Race oraz Strider Cup Mazury MTB. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu.

Wszystkie informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w Milko Mazury MTB, daty i miejsca kolejnych etapów wyścigów, opisy tras dostępne są na stronie internetowej: https://mazurymtb.pl/

Tak było rok temu w Giżycku:https://www.youtube.com/watch?v=ZZ8qUA5Q5w8&t=105s

Specyfikacja 1 rundy:

ok. 10,4 km

ok. 150 metrów przewyższenia na 1 rundzie

podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, 80% rundy to kręte singletrack'i poprowadzone po wzgórzach św. Brunona,

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 4

Dystanse:

Wyścig PRO: 4 rundy -  41,6 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 31,2 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 20,8 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 4 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 15:00.

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim, szybkim bieżnikiem,

(np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron)

Mapa:

Link do trasy:

https://www.strava.com/activities/2358301927/overview 

https://veloviewer.com/athletes/745893/activities/2358301927 

Wizualizacja 3D trasy wyścigów PRO, Expert i Hobby:

https://www.relive.cc/view/2358301927

Plik GPX do pobrania:

gizycko-2019.gpx

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 1, 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 1900 metrów 

Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy - ok. 3,8 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy - ok. 5,7 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa:

Wizualizacja 3D trasy Nickelodeon Race:

wkrótce

 *****

Kolejna odsłona trasy Wyścigu Strider Racing Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Twierdzy Boyen

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:55 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race


- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 12:00 - start wyścigu Strider Racing Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Racing Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny