Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

W krainie Króla Sielaw

Miejscowość Mikołajki
Data rozpoczęcia 23.06.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Dominik Brodzik JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aiste Butautaite JR 3 Sprint-rowery.pl
Domas Butkus JR 3 Sprint-rowery.pl
Szymon Dobrosielski JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oskar Duszak JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oliwia Giak JR 3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Zuzanna Gruszewska JR 3
Dawid Gryguś JR 3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Bartosz Gut JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Kamil Gutowski JR 3 MTB EŁK- PROSTKI
Alicja Głogowska JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Antoni MrÓwka JR 3
Karol Napiórkowski JR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Maciej Nowicki JR 3
Patryk Okrągły JR 3
Maciej PARZYCH JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Justinas Pavlovas JR 3 Sprint-rowery.pl
Wiktor Pichler JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Michał POLEWACZYK JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Stasiek Prusinowski JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Nina Szulińska JR 3 MTB EŁK- PROSTKI
Antek Żebrowski JR 3
Aleksander Zieliński JR 3

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Filip Borys JR 2
Bartosz Grabowski JR 2
Szymon Głogowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Jakubiak JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Kajetaniak JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oliwier Kalista JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Karol Karaś JR 2
Maja Kateszczenko JR 2 MTB EŁK- PROSTKI
Oskar Kupiecki JR 2 MTB EŁK- PROSTKI
Mikołaj Małż JR 2
Mikołaj Mrowiec JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Bartosz Osłowski JR 2
Hubert Sokołowski JR 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Krzysztof Swakowski JR 2
Aleksander Walinowicz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aleksander Wołosz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Patrycja Żebrowska JR 2 MTB Ostróda Team
Gabrysia Żuczkowska JR 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Start: 10:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jan Berlinski JR 1
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1 Auto-Rekin
Julia Brodowska JR 1
Ignacy Chomicki JR 1
Antonina Chłodkowska JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Kacper Górecki JR 1
Hubert Jakubowski JR 1 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartosz Kosior JR 1
Katarzyna Małż JR 1
Olaf Półkośnik JR 1 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcel Rudziński JR 1 Twister Team
Pola Rumińska JR 1 MTB Ostróda Team
Anna Supińska JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Laura Szulińska JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Oskar Taraszkiewicz JR 1 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Maciej Wittlieb JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Julian Wyszyński JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Matas Dumčius PRO M2 S - Sportas
Dovydas Grigaitis PRO M2 Visma Lietuva
Dominik JAKUBOWSKI PRO M2
Piotr KRYŃSKI PRO M2 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Sławomir Olszeski PRO M5 PT MAZURY Team Ełk
Sławomir Olszewski PRO M5 MTB TEAM EŁK
Grzegorz Ostrowski PRO M5 T4B BIKE TEAM
Konrad PANGLISZ PRO M2 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Damian Perkowski PRO M2 PT MAZURY Team Ełk
Andrzej Poczopko PRO M4 Cryospace Olsztyn
Eduard Tomashevskiy PRO M3 WEST MTBO TEAM
Jarosław Wołosiuk PRO M3 Cryospace Olsztyn

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Abdallah Ait Si Bayh EM2 Michelin Team
Piotr Andrzejczyk EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Rafał Banul EM4 Cryospace Olsztyn
Konrad Banul EM1 Cryospace Olsztyn
Adam Bazydło EM4 OLIKOM TEAM
Dawid Bernat EM3 MTB TEAM EŁK
Marta Białkowska EK3
Piotr Bienenda EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Bartosz Bogucki EM3 Michelin Team
Ewelina Bojdzińska EK3 Velcredo
Mariusz Borkowski EM3
Lech Brochacki EM5 MTB EŁK- PROSTKI
Azuolas Butautas EMJ Sprint-rowery.pl
Konrad Cieślak EM4
Paweł Ciunel EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Robert Czarnowski EM4 LOTTO Bike Team Olsztyn
Wojciech Damięcki EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Krzysztof Dębski EM3 Michelin Team
Arkadiusz Domel EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Krzysztof Dubieniecki EM3
Daniel Dudkiewicz EM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Katarzyna Ebert EK3
Małgorzata Ejchart EK3 VIRTUALBIKE.PL
Maciej Gęsicki EM1 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Błażej Glinko EM1 EuropeGAS SsangYong TEAM
Krzysztof Gołaszewski EM3 MTB TEAM EŁK
Wiesław Grala EM5
Krystian Gurba EM3 UNIPRO-BUD ELBLĄG
Małgorzata Jakubowska EK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartłomiej Jakubowski EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Dawid Janus EM3 ZuzgaRacingTeam:P
Piotrek Kaczyński EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Kostas Kardelis EMJ Sprint-rowery.pl
Kornelija Kertenyte EK1 Sprint-rowery.pl
Sławomir Kielak EM4
Krzysztof Kindrasz EM3 Szprycha Giżycko
Bartłomiej Klus EM3
Grzegorz Kowal EM4 Inżynieria Rowerowa Lublin
Wojciech Krom EM3 Cryospace Olsztyn
Ryszard Kulik EM4 PT MAZURY Team Ełk
RadosŁaw Kusiek EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Marius Lazdauskas EMJ Sprint-rowery.pl
Krzysztof Majkowski EM2 T4B BIKE TEAM
Grzegorz MALESZKA EM4 Renault Team
Zenon Malinowski EM6 KK24h
Robert Maszkowski EM4 MTB EŁK- PROSTKI
Marek MaŁecki EM4 MTB TEAM EŁK
Przemysław Michalczyk EM3 Renault Team
BartŁomiej Nalazek EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Aptem Naumov EMJ
Paweł Nowakowski EM3 MyBike
Karol Ostaszewski EM2 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Anna Ostrowska EK5 T4B BIKE TEAM
Sarunas Pacevius EM2 Sprint-rowery.pl
Andrzej Paczkowski EM3 VIRTUALBIKE.PL
Zdzisław Piechowski EM3 PT MAZURY Team Ełk
Tomasz Piotrowski EM4 Cryospace Olsztyn
Marcin Przęzak EM3 Kross Staff Team
Marta Raszkiewicz EK3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Mateusz Rochowiak EM2 Kross Staff Team
Alicja Rolbiecka EK3 Luk Connect Racing Team
Michał Rotkiewicz EM4
PaweŁ Rudziński EM3 Twister Team
Rafał Skorobogaty EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Sobierajski EM4 wtw-poland.com
Edgaras Svegzda EM1 Sprint-rowery.pl
Anna Świderska EK4 MTB TEAM EŁK
Dariusz Tumaniec EM4 Cryospace Olsztyn
Andrzej Wielga EM4 Michelin Team
Antoni Wińcza EM5 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Dariusz Wisniewski EM5 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Kamil Wydrzycki EM4
Mariusz Włodarczyk EM4 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Witold Zagożdżon EM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Wiesław Zalewski EM5 GRUPETTO Mrągowo
Dariusz Zduńczyk EM4 PZU SPORT TEAM
Sebastian Żero EM3 Ghostbikers
Dagmara Żero EK3 Ghostbikers
Marcin Żuczkowski EM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Michał Zurel EM4
Łukasz Łubiński EM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Łukasz Łukaszewski EM3 Szprycha Giżycko

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Robert Balkowski HM3 Kross Staff Team
Paweł Bednarek HM3
Piotr Bobrowski HM2
Michał Bojarczak HM4 AGR PODLASIE
Dawid Bojarczak HM1 AGR PODLASIE
Łukasz Bokuniewicz HM3 Auto-Rekin
Przemek Bronikowski HM4 OLIKOM TEAM
Bartek Brynski HM5
Paweł Bubienko HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Wojciech Buła HM2
Mateusz Chmielewski HM2 MTB EŁK- PROSTKI
Bartłomiej Chodań HM2
Maria Chomicka HK3
Paweł Chomiczewski HM4 Augustów MTB Team
Tomasz Chłodowski HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Oliwier Daszkiewicz HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Henryk Dembiński HM6 LKK ZIEMIA LUBAWSKA
Jan Deptuła HM4 KRAMER S.A.
Zenon Dobrzyn HM6 Szprycha Giżycko
Aleksandra Doianova HK2 WEST MTBO TEAM
Ewelina Domin HK2
Grzegorz Fijałkowski HM2
Krzysztof Gąsiewski HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Marek Giak HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6 OLIKOM TEAM
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Wiesław Grela HM6 MTB EŁK- PROSTKI
Hadrian Gruszewski HMJ
Tadeusz Grzegorczyk HM6 MTB TEAM EŁK
Tomasz Gutowski HM6 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Artur Guzewicz HM3 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Dominik Jakubczyk HM2
Piotr Jankowski HMJ wtw-poland.com
Gabriela Janowicz HKJ MDK UKS PRZYJAŹŃ
Marek Janowski HM3 MTB Ostróda Team
Urszula Judycka HK3 KRAMER S.A.
Maciej Judycki HM3 KRAMER S.A.
Marcin Judycki HM3 KRAMER S.A.
Arkadiusz Justynowicz HM3
Feliks Kaczanowski HM6 OSP Krutyń
Michał Karaś HM3
Karolina Kaszewiak HK3
Ignas Kertenis HMJ Sprint-rowery.pl
Mateusz KONWIŃSKI HMJ
Michał Kopeć HM2 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Anna Kozikowska HK3 Szprycha Giżycko
Robert Kozłowski HM4 SG-Squad
Magdalena Kołodziejczyk HK2
Eryk Krysiewicz HM1
Igor Kubacki HMJ
Piotr Kulas HM4 OSP Krutyń
Szymon Kuprian HM3
Paweł LENKIEWICZ HM2 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Nikodem LEWAKOWSKI HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Agata Lichocka HK3
Paweł Martyniuk HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Piotr Michaluk HM3
Mirosław Milewski HM3 OLIKOM TEAM
Rafał Molenda HM3 Szprycha Giżycko
Michał Mrowiec HM4
Tatiana Mrowiec HK3
Konrad Nakielski HM3 OSP Krutyń
Łukasz Nalewajk HM3 wtw-poland.com
Karol Napiórkowski HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Nowalski HM3 Szprycha Giżycko
Anna Ochrymczuk HK4 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Mariusz Olchowy HM4 LOTTO Bike Team Olsztyn
MARIAN OPĘCHOWSKI HMJ MSR MRĄGOWO
Alan Orzechowski HM2
Karol Ołdakowski HM4
Mariusz Paszczyk HM4 PT MAZURY Team Ełk
Katarzyna Paszczyk HK4 PT MAZURY Team Ełk
Piotr Paszkowski HM2
Arunas Pavlovas HM4 Velomanai Team
Katarzyna Pawłów HK3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Daniel Pepla HM4 Renault Team
Łukasz Perkowski HM2 Auto-Rekin
Robert Pierzchała HM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Pilczuk HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Aurelia Poczopko HK4 Cryospace Olsztyn
Grzegorz Rapczyński HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Jacek Raszkiewicz HM5
Michał Rejzner HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Leszek Rumiński HM4 MTB Ostróda Team
Marcin Ruszczyk HM3
Łukasz Sadlak HM3
Maciej Salik HM4 Augustów MTB Team
Katarzyna Salik HK4 Augustów MTB Team
Witold Skwarski HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Bartosz Smoługa HM4
Tomasz Sternicki HM4 GRUPETTO Mrągowo
Jacek Suchecki HM4
Alex Suchecki HMJ
Janusz Supiński HM6 MTB EŁK- PROSTKI
Tomasz Swakowski HM3
Jacek Szałaj HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Radosław Szepietowski HM3
Zdzisław Szklarski HM4 KK24h
Kacper TARASZKIEWICZ HM1 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Mariusz Tomaszkiewicz HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Trykacz HM4 Szprycha Giżycko
Małgorzata Turalska HK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Tworkowski HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Mariusz Tyszkiewicz HM4
Mariusz Tyszkiewicz HM4
Paweł Uroniecki HM4
Arkadiusz Wasilewski HM3
Robert Wittlieb HM4 MTB EŁK- PROSTKI
Wojciech Wojtczuk HM3
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Iwona Zaniewska HK4 Cryospace Olsztyn
Grzegorz Zaranko HM4 OLIKOM TEAM
Michał Zaranko HM1 OLIKOM TEAM
Robert Żebrowski HM4 MTB Ostróda Team
Jędrzej Żebrowski HM1 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Małgorzata Zembrzuska HK3 KRAMER S.A.
Jacek Zembrzuski HM3 KRAMER S.A.
Bartosz ZIĘBA HM1
Grzegorz Zielinski HM4
Tadas Żilionis HMJ Sprint-rowery.pl
Jakub ŻÓŁtaŃski HM4
Tomasz Zwaliński HM3
Jakub Żyrek HMJ KRAMER S.A.
Dawid Łosowski HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Adam Kuczyński SR 1
Wiktor Spitulski SR 1

Start: 12:05


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2 LOTTO Bike Team Olsztyn
Aleksandra Napiórkowska SR 2 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Izabela Piechowska SR 2 PT MAZURY TEAM
Miłosz Rumiński SR 2 MTB Ostróda Team
Antoni Sobieraj SR 2
Filip Suchodolski SR 2

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Leon Nowalski SR 3 Szprycha Giżycko
Lena Rejzner SR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Igor Spitulski SR 3
Iga Szklarska SR 3 KK24h
Maksymilian Wołosz SR 3
Krzysztof Łubiński SR 3 EuropeGAS SsangYong TEAM

Start: 12:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcel Bogucki SR 4 Michelin Team
Mikołaj Krajewski SR 4
Wiktoria Kuczera SR 4
Nina Kuczyńska SR 4 CYKLON KĘTRZYN
Aurimas Pavlovas SR 4 Sprint-rowery.pl
Julia Sokołowska SR 4
Laura Szabunia SR 4 OLIKOM TEAM
Zofia Wyrzykowska SR 4

Opis

Król Sielaw wzywa...
Mikołajki to bez wątpienia turystyczna stolica Mazur. Na rozpoczęcie wakacji zapraszamy Was zatem na niesamowity wyścig Milko Mazury MTB do tej tętniącej życiem miejscowości.
Startujemy, jak zawsze, z samego serca Mikołajek. Nietypowy start i meta wyścigu zapewnią wysoki poziom emocji od początku do końca rywalizacji. Ściganie w takich okolicznościach to fantastyczne przeżycie.
Trasa wyścigu prowadzi po najpiękniejszych mazurskich terenach. Strome brzegi jeziora Mikołajskie i fantastyczne lasy Nadleśnictwa Maskulińskie przysporzą Wam wielu niezapomnianych emocji. Fantastyczne widoki, wymagające singletrack'i i malownicze dukty leśne to składowe tego etapu.
Jeśli chcesz poczuć prawdziwy mazurski klimat i przeżyć niezapomnianą, rowerową przygodę to koniecznie wystartuj w Mikołajkach.

Najlepiej sprawdźcie sami ;)

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=Nxe5D11JI-U&t=5s 

https://www.facebook.com/MiastoMikolajki/videos/1711052892293307/  

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB 5 Etap Mikołajki - W krainie Króla Sielaw

17-06-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB 5 Etap Mikołajki - W krainie Króla Sielaw
 

Adres Biura Zawodów:

Mikołajki, Plac Wolnośći

Godziny otwarcia Biura Zawodów:

sobota ( 22.06.19 ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 23.06.19 ) w godz: 8:00 - 17:00 ( zapisy od 8:00 do 11:00 )

 Informacje o trasie

Wyścig rozegrany zostanie na rundach.

Start i Meta zlokalizowana zostanie na Placu Wolności w samym centrum Mikołajek !!!

Trasa mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych szutrach i duktach leśnych. 

Mnóstwo malowniczych singli poprowadzonych wzdłuż jeziora Mikołajskie i Bełdany.

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 28 km
  • ok. 440 metrów przewyższenia
  • trasa prowadzi po zboczach jeziora Mikołajskie i Bełdany
  • sporo odcinków poprowadzonych po szutrach i duktach, 
  • podłoże dość suche, twarde
  • ciekawe sekcje singletrack
  • trasa bardzo malownicza, mnóstwo pieknych mazurskich widoków

Trudność trasy w skali Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3,5

Zalecany ogumienie: Opony z szybszym bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Thunder Burt,  )

Wyścig PRO: 3 rundy -  84 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 56 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 28 km

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, na dystanse mPRO do godziny 14:30.

Wyścigi Nickelodeon Race

Nickelodeon Race 3

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Wolności. Przemieszczają się po trasie wyścigu w kierunku kładki pieszej, następnie ulicą Okrężną i aleją Spacerową dojeżdżają do terenów leśnych. Dalej wyścig rozgrywa się na terenach Nadleśnictwa Maskulińskie. Następnie powracają z terenów leśnych wjeżdżają w aleję Spacerową i ulicą Okrężną i dalej kładką pieszą wracają na linię Mety.

Nickelodeon Race 2 

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Wolności. Przemieszczają się po trasie wyścigu w kierunku kładki pieszej, następnie ulicą Okrężną i aleją Spacerową dojeżdżają do miejsca nawrotki zlokalizowanego przy Hotelu Amax Mikołajki. Następnie tą samą drogą powracają na linię Mety.

Nickelodeon Race 1

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Wolności. Przemieszczają się po trasie wyścigu w kierunku kładki pieszej, następnie ulicą Okrężną i aleją Spacerową dojeżdżają do miejsca nawrotki zlokalizowanego przy Hotelu Amax Mikołajki. Następnie tą samą drogą powracają na linię Mety.

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa: wkrótce

 Strider Cup Mazury MTB

Trasa wyścigu Strider Cup Mazury MTB zlokalizowana zostanie na Placu Wolności w bliskośći promenady nad jeziorem Mikołajskie. 

PLIK GPX do pobrania:

wkrótce...

Mapa robocza:

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race                     - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

*****

Parking - zlokalizowany ok. 500 metrów od Miasteczka Sportowego Milko Mazury MTB.

Parking znajduje się na terenie Centrum Kultury Kłobuk w Mikołajkach.

Adres: 11-730 Mikołajki, ul. Kolejowa 6

 


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny