Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP I

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 19.07.2019 09:56

Wyścigi

Start: 14:30


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10048988014 Filip BRZÓSKA Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10056461660 Justyna CEBULA Juniorka Młodsza GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10058774203 Kacper CHOJNACKI Junior Młodszy MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY POL
10084613989 Dawid CZECHOWSKI Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY POL
10062633789 Julia GAJDZIK Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA POL
10066209150 Wiktoria HEJMAN Juniorka Młodsza KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10056617163 Kacper HOPPA Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10080754706 Stanisław JEKA Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10065495390 Malwina KRZYCZKOWSKA Juniorka Młodsza WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10059283653 Małgorzata MIKULSKA Juniorka Młodsza KS N-BIKE ACADEMY POL
10059375296 Maciej PETRYSZYN Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10080737023 Katarzyna PRASZCZAŁEK Juniorka Młodsza UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10063941976 Mateusz SZYSZKO Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10092470585 Weronika WŁODARCZYK Juniorka Młodsza K.S KLIF CHŁAPOWO POL

Start: 15:45


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10080238178 Iga BAZAN Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10081672465 Zofia BLUSZCZ Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10081672263 Tadeusz BLUSZCZ Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10092961346 Jakub BRUTKOWSKI Młodzik UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10056875831 Laura CHOMA Młodziczka TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM POL
10059144924 Inez DURLAK Młodziczka UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10090105304 Aleksander DWORAK Młodzik TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM POL
10062890134 Emilia FIJAŁKOWSKA Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10078001219 Tatiana GROMADA Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10078001522 Filip GRUSZCZYŃSKI Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10060983678 Natalia GRZEGORZEWSKA Młodziczka NIEZRZESZONA POL
10063380588 Bartłomiej JANAS Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10084388162 Maciej JAROSŁAWSKI Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10053908035 Leszek JAŚKIEWICZ Młodzik NIEZRZESZONY POL
10090472385 Kamila KLAUS Młodziczka KAMYK RADZYMIN MTB TEAM POL
10059401568 Aleksandra KRZEMIŃSKA Młodziczka UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10065274617 Szymon LACHOWICZ Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10084388263 Mikołaj LANGER Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10092972662 Stefan MANDES Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10084654914 Hanna MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10079968703 Alicja MATUŁA Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA POL
10053908843 Antoni MURYJ Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA POL
10072726843 Joanna MUSKUS Młodziczka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA POL
10077600788 Jakub PÓŁCHŁOPEK Młodzik JEDLICZE TEAM POL
10083763827 Bruno PURZYŃSKI Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10079020224 Gabriela RUTKA Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10084613787 Justyna RYDELEK Młodziczka KS N-BIKE ACADEMY POL
10062691686 Dawid ŚLIWIŃSKI Młodzik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10090424087 Filip SURDYK Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM POL
10065793969 Marianna ŻYLIK Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10084742618 Tymon ŁYSIAK Młodzik KS N-BIKE ACADEMY POL

Start: 17:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10013848449 Tomasz BAL Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10058801683 Antonina BIAŁEK Cyklosport kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10053200743 Maciej BIEDROŃCZYK Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10054907438 Konrad BRYŁKA Junior WKK WIERUSZÓW POL
10010907329 Klaudia CZABOK Cyklosport kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10058441874 Konrad CZABOK Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10079934448 Maciej DĄBROWSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10055322215 Hanna FIJAŁKOWSKA Juniorka Młodsza MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10054543282 Julita FIRA Cyklosport kobiety KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10058802087 Michał GLANZ Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10054545104 Marcin GOLEŃ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10054879651 Dawid HUDYKA Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10054879550 Gabriela HUDYKA Juniorka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10015729946 Albert HUDYKA Cyklosport mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10059400255 Piotr JEZIORSKI Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10015730552 Jakub KOWALCZYK Cyklosport mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10048446430 Jan KRUKOWSKI Cyklosport mężczyźni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10062374721 Piotr KRYŃSKI Junior VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10059394801 Michał LACHOWICZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10054544696 Maja LATAWIEC Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10015771877 Jakub MICHNOWSKI Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10011041412 Stanislaw NOWAK Cyklosport mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10054545407 Jakub ORKISZ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10059397326 Miłosz OŚKO Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10015773392 Karol OSTASZEWSKI Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10063941168 Iwo PACAŁOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10007885878 Aleksandra PODGÓRSKA Cyklosport kobiety VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10004064179 Dariusz POROŚ Elita mężczyzn MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10058615363 Piotr PYTEL Junior WKK WIERUSZÓW / POL
10056462973 Natalia ŚLIWIŃSKA Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10059128251 Michał ŚLIWIŃSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10010171644 Jakub SOLARZ Cyklosport mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10058461173 Aleksander SUSZKO Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10092770578 Jakub SYKUŁA Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10058445110 Matylda SZCZECIŃSKA Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10058441167 Julian SZEREMETA Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10011219850 Michał TOPÓR Cyklosport mężczyźni UKS SOKÓŁ POL
10054550457 Agnieszka TYLKA Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10055323225 Adam WĄSOWICZ Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10007312366 Bartłomiej WAWAK Cyklosport mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10009547612 Gabriela WOJTYŁA Cyklosport kobiety UKS SOKÓŁ POL
10054908044 Magdalena ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW / POL
10054908246 Patrycja ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW / POL
10011194891 Jarosław ŻUR Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny