Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP I

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 19.07.2019 09:56

Wyścigi

Start: 14:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Filip BRZÓSKA Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Justyna CEBULA Juniorka Młodsza GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper CHOJNACKI Junior Młodszy MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Dawid CZECHOWSKI Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY
Julia GAJDZIK Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Wiktoria HEJMAN Juniorka Młodsza KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Kacper HOPPA Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Stanisław JEKA Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Malwina KRZYCZKOWSKA Juniorka Młodsza WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Małgorzata MIKULSKA Juniorka Młodsza KS N-BIKE ACADEMY
Maciej PETRYSZYN Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN
Katarzyna PRASZCZAŁEK Juniorka Młodsza UKK HURAGAN WOŁOMIN
Mateusz SZYSZKO Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Weronika WŁODARCZYK Juniorka Młodsza K.S KLIF CHŁAPOWO

Start: 15:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Iga BAZAN Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Zofia BLUSZCZ Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Tadeusz BLUSZCZ Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Jakub BRUTKOWSKI Młodzik UKK HURAGAN WOŁOMIN
Laura CHOMA Młodziczka TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Inez DURLAK Młodziczka UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Aleksander DWORAK Młodzik TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Emilia FIJAŁKOWSKA Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Tatiana GROMADA Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Filip GRUSZCZYŃSKI Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Natalia GRZEGORZEWSKA Młodziczka NIEZRZESZONA
Bartłomiej JANAS Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Maciej JAROSŁAWSKI Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszek JAŚKIEWICZ Młodzik NIEZRZESZONY
Kamila KLAUS Młodziczka KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Aleksandra KRZEMIŃSKA Młodziczka UKK HURAGAN WOŁOMIN
Szymon LACHOWICZ Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mikołaj LANGER Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Stefan MANDES Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Hanna MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Alicja MATUŁA Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Antoni MURYJ Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Joanna MUSKUS Młodziczka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Jakub PÓŁCHŁOPEK Młodzik JEDLICZE TEAM
Bruno PURZYŃSKI Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Gabriela RUTKA Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Justyna RYDELEK Młodziczka KS N-BIKE ACADEMY
Dawid ŚLIWIŃSKI Młodzik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Filip SURDYK Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Marianna ŻYLIK Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Tymon ŁYSIAK Młodzik KS N-BIKE ACADEMY

Start: 17:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Tomasz BAL Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Antonina BIAŁEK Cyklosport kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej BIEDROŃCZYK Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Konrad BRYŁKA Junior WKK WIERUSZÓW
Klaudia CZABOK Cyklosport kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Konrad CZABOK Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej DĄBROWSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Hanna FIJAŁKOWSKA Juniorka Młodsza MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Julita FIRA Cyklosport kobiety KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Michał GLANZ Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Marcin GOLEŃ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dawid HUDYKA Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Gabriela HUDYKA Juniorka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Albert HUDYKA Cyklosport mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Piotr JEZIORSKI Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub KOWALCZYK Cyklosport mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Jan KRUKOWSKI Cyklosport mężczyźni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Piotr KRYŃSKI Junior VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Michał LACHOWICZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maja LATAWIEC Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jakub MICHNOWSKI Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Stanislaw NOWAK Cyklosport mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Jakub ORKISZ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Miłosz OŚKO Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Karol OSTASZEWSKI Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Iwo PACAŁOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Aleksandra PODGÓRSKA Cyklosport kobiety VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Dariusz POROŚ Elita mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Piotr PYTEL Junior WKK WIERUSZÓW /
Natalia ŚLIWIŃSKA Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Michał ŚLIWIŃSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Jakub SOLARZ Cyklosport mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Aleksander SUSZKO Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jakub SYKUŁA Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Matylda SZCZECIŃSKA Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Julian SZEREMETA Cyklosport mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał TOPÓR Cyklosport mężczyźni UKS SOKÓŁ
Agnieszka TYLKA Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Adam WĄSOWICZ Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Bartłomiej WAWAK Cyklosport mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Gabriela WOJTYŁA Cyklosport kobiety UKS SOKÓŁ
Magdalena ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW /
Patrycja ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW /
Jarosław ŻUR Cyklosport mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny