Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP II

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 20.07.2019 08:00

Zarejestruj się

Wyścigi

Start: 12:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jan AMBROŻKIEWICZ Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Aleksander BASIŃSKI Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Kacper CHOJNACKI Junior Młodszy MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Dawid CZECHOWSKI Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY
Gabriel DĄBROWSKI Junior Młodszy UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Benedykt DŁUGOSZ Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Jakub GRYCMAN Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Maksymilian GRZĄDZIELEWSKI Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ
Mateusz GWIAZDA Junior Młodszy RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Kacper HOPPA Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Dawid HUDYKA Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Stanisław JEKA Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Krzysztof KLIMEK Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Mateusz KONWIŃSKI Junior Młodszy RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Wiktor KOPACZ Junior Młodszy LKK LUKS SŁAWNO
Igor KUJAWA Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Wojciech KUSIAK Junior Młodszy KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Kacper LEWEK Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ
Michał MALARZ Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW /
Mateusz MALESZKA Junior Młodszy NIEZRZESZONY
Bartosz NOSAL Junior Młodszy DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
MARIAN OPĘCHOWSKI Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Wiktor ORCZYKOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jan OWCZAREK Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Iwo PACAŁOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kajetan PLINSKI Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Jakub PYSZNY Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Jakub SKRZYPKOWSKI Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Mateusz SZYSZKO Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Szymon TYLKA Junior Młodszy KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Filip WIECZOREK Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Maksymilian WIŚNIOWSKI Junior Młodszy RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Kamil ŁAZIŃSKI Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR

Start: 13:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Justyna CEBULA Juniorka Młodsza GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Weronika CHLEBEK Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Hanna FIJAŁKOWSKA Juniorka Młodsza MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Julia GAJDZIK Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Joanna GŁOWACKA Juniorka Młodsza CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
Malwina KRZYCZKOWSKA Juniorka Młodsza WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Małgorzata MIKULSKA Juniorka Młodsza KS N-BIKE ACADEMY
Agnieszka TYLKA Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Weronika WŁODARCZYK Juniorka Młodsza K.S KLIF CHŁAPOWO
Kinga ŻUR Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Start: 15:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Michał ADRIAN Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Patryk BARSZCZ Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Tadeusz BLUSZCZ Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Nikodem CEYNOWA Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Mateusz CHLEBEK Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jakub CHMIEL Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Beniamin DĄBROWSKI Młodzik UKS SPORT BRALIN
Kacper DOPPKE Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Aleksander DWORAK Młodzik TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Adam DŁUGOSZ Młodzik RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Ksawier GARNEK Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Filip GRUSZCZYŃSKI Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kamil GUTOWSKI Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Bartłomiej JANAS Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Maciej JAROSŁAWSKI Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszek JAŚKIEWICZ Młodzik NIEZRZESZONY
Karol KOPACZ Młodzik LKK LUKS SŁAWNO
Szymon LACHOWICZ Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mikołaj LANGER Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Nikodem LEWAKOWSKI Młodzik MSR MRĄGOWO
Stefan MANDES Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kamil MAREK Młodzik K.S. MTB MOSIR DUKLA
Bartosz MARUT Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Maksymilian MARZEJON Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
MATEUSZ MAZUREK Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Jan MICHALCZYK Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Antoni MURYJ Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Cezary NIGOT Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Olaf OSTAFIN Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jakub PÓŁCHŁOPEK Młodzik JEDLICZE TEAM
Bruno PURZYŃSKI Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Nikodem ROWICKI Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Dawid ŚLIWIŃSKI Młodzik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Filip SURDYK Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Brajan ŚWIDER Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Krzysztof ŚWIERSKI Młodzik KS STOMIL POZNAŃ
Mikołaj SZELIGA Młodzik KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Karol ZAGATA Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dawid ZARICZNY Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Dawid ŁYSEK Młodzik WKK WIERUSZÓW /
Tymon ŁYSIAK Młodzik KS N-BIKE ACADEMY

Start: 15:02


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Iga BAZAN Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Zofia BLUSZCZ Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Laura CHOMA Młodziczka TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Inez DURLAK Młodziczka UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Emilia FIJAŁKOWSKA Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Tatiana GROMADA Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Natalia GRZEGORZEWSKA Młodziczka NIEZRZESZONA
Katarzyna JEDYNAK Młodziczka LKK LUKS SŁAWNO
Kamila KLAUS Młodziczka KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
Oliwia KULESZA Młodziczka MKS POLKOWICE
Hanna MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Alicja MATUŁA Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Joanna MUSKUS Młodziczka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Gabriela RUTKA Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Justyna RYDELEK Młodziczka KS N-BIKE ACADEMY
Marianna ŻYLIK Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wojciech ANDRYSZCZAK Masters II NIEZRZESZONY
Grzegorz ARMATYS Masters II MTB RACING TEAM TARNÓW
Miroslaw BIENIASZ Masters II KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW
Michał BOGDZIEWICZ Masters II K.S. APTEKA GEMINI
Bogdan CZARNOTA Masters II VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Dariusz DRELAK Masters II UKS SPORT BRALIN
Paweł GACA Masters II NIEZRZESZONY
Piotr GAJDZIK Masters II CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Arkadiusz JUSIŃSKI Masters II NIEZRZESZONY
Tomasz KUBALA Masters II MTB PRESSING TEAM
Grzegorz MALESZKA Masters II NIEZRZESZONY
Marcin MRÓZ Masters II UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
Marek NOSAL Masters II DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
Marek OSTROWSKI Masters II NIEZRZESZONY
Krzysztof PALUSZEK Masters II SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH
Leszek ŚWIDER Masters II KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marcin SYKUŁA Masters II NIEZRZESZONY
Paweł SZEWCZYK Masters II NIEZRZESZONY
Jarosław WOLCENDORF Masters II NIEZRZESZONY
Piotr ŻEBROWSKI Masters II PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK
Łukasz ZIENKIEWICZ Masters II NS BIKES DEVELOPMENT TEAM
Janusz ŁODEJ Masters II AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Rafał ŁUKAWSKI Masters II KS STOMIL POZNAŃ

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jacek BRZÓZKA Masters III MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Piotr DZIEDZIC Masters III RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Janusz GŁOWACKI Masters III NIEZRZESZONY
Mariusz PIOTROWSKI Masters III NIEZRZESZONY
Jerzy STĘKIEL Masters III NIEZRZESZONY
Jarosław WOJCZAL Masters III VYTYV

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Waldemar BANASIŃSKI Masters IV NIEZRZESZONY
Stanisław JOPEK Masters IV TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Sławomir KNIEĆ Masters IV NIEZRZESZONY
Piotr PRZYBYSZ Masters IV NIEZRZESZONY
Józef RABSKI Masters IV KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Wacław SZWARC Masters IV KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Marek WITKIEWICZ Masters IV VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE
Paweł WÓJCICKI Masters IV UKS "PODWILK"
Krzysztof ZALEWSKI Masters IV QUEST ROAD
Leszek ZIĘTKOWSKI Masters IV NIEZRZESZONY
Jan ZOZULIŃSKI Masters IV VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Sławomira GAJDZIK Masters kobiety CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Dorota WARCZYK Masters kobiety LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
Monika WRONA Masters kobiety NIEZRZESZONA

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny