Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP II

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 20.07.2019 08:00

Wyścigi

Start: 12:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10059392777 Jan AMBROŻKIEWICZ Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10055321407 Aleksander BASIŃSKI Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA POL
10048988014 Filip BRZÓSKA Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10058774203 Kacper CHOJNACKI Junior Młodszy MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY POL
10084613989 Dawid CZECHOWSKI Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY POL
10059241318 Gabriel DĄBROWSKI Junior Młodszy UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10084613686 Filip DORSCH Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY POL
10058558678 Benedykt DŁUGOSZ Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY POL
10065496909 Kamil GOSZCZYŃSKI Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10093388853 Maksymilian GRZĄDZIELEWSKI Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ POL
10054764867 Mateusz GWIAZDA Junior Młodszy RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" POL
10056617163 Kacper HOPPA Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10054879651 Dawid HUDYKA Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10080754706 Stanisław JEKA Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10058249894 Krzysztof KLIMEK Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10073657740 Olaf KONCEWICZ Junior Młodszy UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10078246749 Gniewko KONSEWICZ Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10057439340 Mateusz KONWIŃSKI Junior Młodszy RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10065491855 Wiktor KOPACZ Junior Młodszy LKK LUKS SŁAWNO POL
10083167578 Igor KUJAWA Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK POL
10056461054 Wojciech KUSIAK Junior Młodszy KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA POL
10059377825 Kamil LACH Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10076422543 Kacper LEWEK Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ POL
10066929677 Michał MALARZ Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW / POL
10080632141 Mateusz MALESZKA Junior Młodszy NIEZRZESZONY POL
10091449156 Bartosz NOSAL Junior Młodszy DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF POL
10092079454 Marcin NOWAKOWSKI Junior Młodszy RMF FM HEG POL
10093113718 MARIAN OPĘCHOWSKI Junior Młodszy MSR MRĄGOWO POL
10094866081 Wiktor ORCZYKOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10059392171 Jan OWCZAREK Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10063941168 Iwo PACAŁOWSKI Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10059375296 Maciej PETRYSZYN Junior Młodszy UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10092469777 Kajetan PLINSKI Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10082470087 Jakub PYSZNY Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10092037220 Grzegorz RADWAŃSKI Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10056681023 Jakub SKRZYPKOWSKI Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10063941976 Mateusz SZYSZKO Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10054548235 Szymon TYLKA Junior Młodszy KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10058274651 Filip WIECZOREK Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10059236769 Maksymilian WIŚNIOWSKI Junior Młodszy RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10059128554 Kamil ŁAZIŃSKI Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL

Start: 13:45


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10056461660 Justyna CEBULA Juniorka Młodsza GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10054552780 Weronika CHLEBEK Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10055322215 Hanna FIJAŁKOWSKA Juniorka Młodsza MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10062633789 Julia GAJDZIK Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA POL
10095591460 Joanna GŁOWACKA Juniorka Młodsza CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW POL
10066209150 Wiktoria HEJMAN Juniorka Młodsza KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10065495390 Malwina KRZYCZKOWSKA Juniorka Młodsza WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10059283653 Małgorzata MIKULSKA Juniorka Młodsza KS N-BIKE ACADEMY POL
10080737023 Katarzyna PRASZCZAŁEK Juniorka Młodsza UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10054550457 Agnieszka TYLKA Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10092470585 Weronika WŁODARCZYK Juniorka Młodsza K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10054545710 Kinga ŻUR Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL

Start: 15:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10073621263 Michał ADRIAN Młodzik LKK LUKS SŁAWNO POL
10084615912 Patryk BARSZCZ Młodzik ETI LKKG LUBLIN POL
10055329588 Paweł BIELECKI Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10081672263 Tadeusz BLUSZCZ Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10092961346 Jakub BRUTKOWSKI Młodzik UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10092470484 Nikodem CEYNOWA Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10054562884 Mateusz CHLEBEK Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10068242413 Beniamin DĄBROWSKI Młodzik UKS SPORT BRALIN POL
10092469575 Kacper DOPPKE Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10090105304 Aleksander DWORAK Młodzik TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM POL
10092008120 Dominik FIRLEJ Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10081672162 Ksawier GARNEK Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10078001522 Filip GRUSZCZYŃSKI Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10073695126 Kamil Gutowski Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI POL
10063380588 Bartłomiej JANAS Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10084388162 Maciej JAROSŁAWSKI Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10053908035 Leszek JAŚKIEWICZ Młodzik NIEZRZESZONY POL
10055487923 Nataniel KLUSS Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10073619546 Karol KOPACZ Młodzik LKK LUKS SŁAWNO POL
10065274617 Szymon LACHOWICZ Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10084388263 Mikołaj LANGER Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10080570305 Nikodem LEWAKOWSKI Młodzik MSR MRĄGOWO POL
10092972662 Stefan MANDES Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10075549745 Kamil MAREK Młodzik K.S. MTB MOSIR DUKLA POL
10084005923 Bartosz MARUT Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10092469878 Maksymilian MARZEJON Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10081959526 MATEUSZ MAZUREK Młodzik ETI LKKG LUBLIN POL
10084388364 Jan MICHALCZYK Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10053908843 Antoni MURYJ Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA POL
10080238885 Cezary NIGOT Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10054553083 Olaf OSTAFIN Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10092972965 Adam OSTASZEWSKI Młodzik UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10080570709 Maciej PARZYCH Młodzik MSR MRĄGOWO POL
10095734536 Michał POLEWACZYK Młodzik MSR MRĄGOWO POL
10077600788 Jakub PÓŁCHŁOPEK Młodzik JEDLICZE TEAM POL
10083763827 Bruno PURZYŃSKI Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10090424491 Nikodem ROWICKI Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM POL
10062691686 Dawid ŚLIWIŃSKI Młodzik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10090424087 Filip SURDYK Młodzik KAMYK RADZYMIN MTB TEAM POL
10054555107 Brajan ŚWIDER Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10081552429 Krzysztof ŚWIERSKI Młodzik KS STOMIL POZNAŃ POL
10091752987 Mikołaj SZELIGA Młodzik KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI POL
10055323427 Paweł WAWRZYŃCZYK Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10054559450 Karol ZAGATA Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10077850362 Dawid ZARICZNY Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK POL
10092961245 Tomasz ZIELIŃSKI Młodzik UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10096293496 Dawid ŁYSEK Młodzik WKK WIERUSZÓW / POL
10084742618 Tymon ŁYSIAK Młodzik KS N-BIKE ACADEMY POL

Start: 15:02


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10080238178 Iga BAZAN Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10081672465 Zofia BLUSZCZ Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10056875831 Laura CHOMA Młodziczka TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM POL
10059144924 Inez DURLAK Młodziczka UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10062890134 Emilia FIJAŁKOWSKA Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10078001219 Tatiana GROMADA Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10060983678 Natalia GRZEGORZEWSKA Młodziczka NIEZRZESZONA POL
10081635281 Katarzyna JEDYNAK Młodziczka LKK LUKS SŁAWNO POL
10090472385 Kamila KLAUS Młodziczka KAMYK RADZYMIN MTB TEAM POL
10059401568 Aleksandra KRZEMIŃSKA Młodziczka UKK HURAGAN WOŁOMIN POL
10081592138 Oliwia KULESZA Młodziczka MKS POLKOWICE POL
10084654914 Hanna MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10079968703 Alicja MATUŁA Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA POL
10072726843 Joanna MUSKUS Młodziczka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA POL
10079020224 Gabriela RUTKA Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10084613787 Justyna RYDELEK Młodziczka KS N-BIKE ACADEMY POL
10065793969 Marianna ŻYLIK Młodziczka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10067741851 Wojciech ANDRYSZCZAK Masters II NIEZRZESZONY POL
10054883994 Grzegorz ARMATYS Masters II MTB RACING TEAM TARNÓW POL
10056625550 Sławomir BEDNARCZYK Masters II NIEZRZESZONY POL
10003472984 Miroslaw BIENIASZ Masters II KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW POL
10002776305 Michał BOGDZIEWICZ Masters II K.S. APTEKA GEMINI POL
10003551695 Remigiusz CIOK Masters II NIEZRZESZONY POL
10003008600 Bogdan CZARNOTA Masters II VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10059237173 Dariusz DRELAK Masters II UKS SPORT BRALIN POL
10077332626 Paweł GACA Masters II NIEZRZESZONY POL
10062633890 Piotr GAJDZIK Masters II CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA POL
10057411250 Arkadiusz JusiŃski Masters II NIEZRZESZONY POL
10080864638 Tomasz KUBALA Masters II MTB PRESSING TEAM POL
10059823823 Grzegorz MALESZKA Masters II NIEZRZESZONY POL
10068798848 Marcin MRÓZ Masters II UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI POL
10091602639 Marek NOSAL Masters II DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF POL
10096088180 Marek OSTROWSKI Masters II NIEZRZESZONY POL
10058429144 Krzysztof PALUSZEK Masters II SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH POL
10004052358 Tomasz PIERWOCHA Masters II RMF FM HEG POL
10054884402 Krystian PIRÓG Masters II KS GORCE - THULE -JMP POL
10054542777 Leszek ŚWIDER Masters II KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10092470787 Marcin SYKUŁA Masters II NIEZRZESZONY POL
10096248838 Paweł SZEWCZYK Masters II NIEZRZESZONY POL
10059368529 Jarosław WOLCENDORF Masters II NIEZRZESZONY POL
10083168386 Łukasz ZIENKIEWICZ Masters II NS BIKES DEVELOPMENT TEAM POL
10057915549 Janusz ŁODEJ Masters II AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI POL
10003897461 Rafał ŁUKAWSKI Masters II KS STOMIL POZNAŃ POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10007312164 Jacek BRZÓZKA Masters III MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE POL
10059833927 Piotr DZIEDZIC Masters III RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" POL
10095327944 Janusz GŁOWACKI Masters III NIEZRZESZONY POL
10055329891 Mariusz PIOTROWSKI Masters III FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES POL
10058561409 Krzysztof PODOLSKI Masters III RMF FM HEG POL
10060901533 Jerzy STĘKIEL Masters III NIEZRZESZONY POL
10072640048 Jarosław WOJCZAL Masters III VYTYV POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10011278252 Waldemar BANASIŃSKI Masters IV NIEZRZESZONY POL
10061001058 Stanisław JOPEK Masters IV TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE POL
10059806140 Andrzej MISINA Masters IV GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10096613495 Piotr PRZYBYSZ Masters IV NIEZRZESZONY POL
10054542878 Józef RABSKI Masters IV KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10065466290 Wacław SZWARC Masters IV KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D POL
10081525753 Paweł WÓJCICKI Masters IV UKS "PODWILK" POL
10060897489 Remigiusz ZACHARA Masters IV TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE POL
10063525482 Krzysztof ZALEWSKI Masters IV QUEST ROAD POL
10059946889 Leszek ZIĘTKOWSKI Masters IV NIEZRZESZONY POL
10058521700 Jan ZOZULIŃSKI Masters IV VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10083920744 Sławomira GAJDZIK Masters kobiety CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA POL
10083718761 Marta GARNEK Masters kobiety UKS DREAM-BIKE BIELAWA POL
10094578519 Karolina KRUSZYŃSKA Masters kobiety KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW POL
10004297888 Dorota WARCZYK Masters kobiety LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI POL

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny