Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP III

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 21.07.2019 08:00

Zarejestruj się

Wyścigi

Start: 09:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Łukasz GIZIŃSKI Masters I NIEZRZESZONY
Paweł GOŁĘBICKI Masters I NIEZRZESZONY
Albert GŁOWA Masters I KS GORCE - THULE -JMP
Marcin JASIŃSKI Masters I NIEZRZESZONY
Sławomir KOPKA Masters I NIEZRZESZONY
Łukasz MATUSIAK Masters I GATTA BIKE-RS
Grzegorz ORZEŁ Masters I ETI LKKG LUBLIN
Szczepan PASZEK Masters I FIT WHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
Bartosz SAMBORSKI Masters I PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK
Marcin SZEWCZYK Masters I OŚKA WARSZAWA

Start: 09:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Katarzyna PAKULSKA Cyklosport kobiety NIEZRZESZONA
Anna WAJZER Cyklosport kobiety STOWARZYSZENIE SENGAM SPORT
Justyna ZAWISTOWSKA Cyklosport kobiety NIEZRZESZONA

Start: 09:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Damian LANGNER Cyklosport mężczyźni STOWARZYSZENIE SENGAM SPORT
Daniel LIPINSKI Cyklosport mężczyźni TTC TORUŃ
Arkadiusz PETKA Cyklosport mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Paweł STRZELECKI Cyklosport mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK

Start: 10:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Oliwia ARMATYS Juniorka MTB RACING TEAM TARNÓW
Milena DRELAK Juniorka UKS SPORT BRALIN
Gabriela HUDYKA Juniorka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Maja LATAWIEC Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Brygida PIERSIAK Juniorka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Natalia ŚLIWIŃSKA Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Matylda SZCZECIŃSKA Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Sabina WIERZYCKA Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Magdalena ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW /
Patrycja ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW /
Julia ZIĘBA Juniorka LKK LUKS SŁAWNO

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jakub BINKOWSKI Junior KS STOMIL POZNAŃ
Konrad BRYŁKA Junior WKK WIERUSZÓW
Jakub BUDZIŃSKI Junior KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Konrad CZABOK Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Maciej DĄBROWSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Mateusz DRABIK Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Konrad GOLA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Marcin GOLEŃ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Michał GUZENDA Junior NIEZRZESZONY
Jan GŁOWACKI Junior NIEZRZESZONY
Mateusz HABIEDA Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Łukasz HELIZANOWICZ Junior JBG-2 CRYOSPACE
Piotr JEZIORSKI Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jan KARASEK Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Piotr KRYŃSKI Junior VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Bartosz KUFLEWSKI Junior MLKS BASZTA BYTÓW
Jakub KULAS Junior DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
Michał LACHOWICZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub MĄDRY Junior STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Szymon MARCINIAK Junior KS STOMIL POZNAŃ
Jakub MIZERA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Patryk NOGOWCZYK Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Antoni OLSZAR Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jakub ORKISZ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Miłosz OŚKO Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Gustaw OSTAJEWSKI Junior K.S KLIF CHŁAPOWO
Konrad PANGLISZ Junior UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Maciej PETRYKA Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Patryk PIECH Junior UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Szymon POMIAN Junior UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Filip POTRYKUS Junior K.S KLIF CHŁAPOWO
Piotr PYTEL Junior WKK WIERUSZÓW /
Patryk RZEPECKI Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Piotr ŚLIWIŃSKI Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Michał ŚLIWIŃSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Tomasz STRZYŻEWSKI Junior K.S KLIF CHŁAPOWO
Aleksander SUSZKO Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Samuel ŚWIERCZYŃSKI Junior RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR"
Jakub SYKUŁA Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Tomasz TOMERA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Mateusz TRUBISZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Adam WĄSOWICZ Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Remigiusz WAWAK Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Wiktor WIŚNIEWSKI Junior UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Miłosz WOJCIECHOWSKI Junior NIEZRZESZONY
Bartosz ZONTEK Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Miłosz ZWIERSKI Junior UKS SPORTOWIEC PIŁA

Start: 14:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marlena DROŹDZIOK Elita kobiety NIEZRZESZONA
Paula GORYCKA Elita kobiety STRÜBY-BIXS TEAM
Zuzanna KRZYSTAŁA Elita kobiety VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Małgorzata MAZUREK Elita kobiety GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Aleksandra PODGÓRSKA Elita kobiety VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Sabina RZEPKA Elita kobiety GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC
Maja WŁOSZCZOWSKA Elita kobiety KROSS RACING TEAM

Start: 14:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Antonina BIAŁEK U23 kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Klaudia CZABOK U23 kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Julita FIRA U23 kobiety KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Kinga KALEMBKIEWICZ U23 kobiety KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
Patrycja PIOTROWSKA U23 kobiety FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES
Agnieszka SZPOCIŃSKA U23 kobiety LSKK BEŁCHATÓW /
Zuzanna WIECZOREK U23 kobiety ETI LKKG LUBLIN
Gabriela WOJTYŁA U23 kobiety UKS SOKÓŁ

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Tomasz BAL Elita mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Szymon BIEL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Adrian BRZÓZKA Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Piotr BRZÓZKA Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Wiktor GINDOROWICZ Elita mężczyźni UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Michał GLANZ Elita mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kamil GRENDA Elita mężczyźni ETI LKKG LUBLIN
Wojciech HALEJAK Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Adam KOWALSKI Elita mężczyźni NIEZRZESZONY
Mariusz KOZAK Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Mariusz MICHAŁEK Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Dariusz POROŚ Elita mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Michał PRZEKOP Elita mężczyźni
Bartłomiej WAWAK Elita mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Jakub ZAMROŹNIAK Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Krzysztof ŁUKASIK Elita mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE

Start: 16:15


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Grzegorz ARMATYS U23 mężczyźni MTB RACING TEAM TARNÓW
Maciej BIEDROŃCZYK U23 mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Paweł GARCZYK U23 mężczyźni CST 7R MTB TEAM
Michał HERCKE U23 mężczyźni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Albert HUDYKA U23 mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Dawid JONA U23 mężczyźni MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI MEXLLER W KOZIEGŁOWACH
Wojciech Karpierz U23 mężczyźni
Jakub KOWALCZYK U23 mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Jan KRUKOWSKI U23 mężczyźni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Piotr KRYSIEWICZ U23 mężczyźni UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Szymon KULAS U23 mężczyźni DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
Michał LASKOWSKI U23 mężczyźni KS AGH CYCLING TEAM
Dominik LEWEK U23 mężczyźni KS STOMIL POZNAŃ
Rafał LORANC U23 mężczyźni UKS SOKÓŁ KĘTY
Jakub MATKOWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Filip MATYJASZCZYK U23 mężczyźni ETI LKKG LUBLIN
Jakub MICHNOWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mateusz NIEBORAS U23 mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE
Stanislaw NOWAK U23 mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Karol OSTASZEWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bartosz SIERŻANT U23 mężczyźni KS STOMIL POZNAŃ
Jakub SOLARZ U23 mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Julian SZEREMETA U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał TOPÓR U23 mężczyźni UKS SOKÓŁ
Krzysztof ŻEBROWSKI U23 mężczyźni KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Jarosław ŻUR U23 mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny