Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

MP III

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 21.07.2019 08:00

Wyścigi

Start: 09:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10096713327 Adrian BORUTA MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE POL
10083852137 Łukasz GIZIŃSKI Masters I NIEZRZESZONY POL
10062054823 Paweł GOŁĘBICKI Masters I NIEZRZESZONY POL
10004864330 Marcin JASIŃSKI Masters I NIEZRZESZONY POL
10083661369 Sławomir KOPKA Masters I NIEZRZESZONY POL
10096636030 Piotr KRUSZ Masters I KKW POL
10010867519 Łukasz MATUSIAK Masters I GATTA BIKE-RS POL
10059444311 Grzegorz ORZEŁ Masters I ETI LKKG LUBLIN POL
10054858938 Szczepan PASZEK Masters I FIT WHEELS.EU/BIKESTACJA.PL POL
10085440816 Bartosz SAMBORSKI Masters I PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK POL
10096635424 Szymon STOLARCZYK Masters I KKW POL
10004212814 Piotr SUŁEK Masters I KS SUŁEK SPORT POL
10083942063 Marcin SZEWCZYK Masters I OŚKA WARSZAWA POL

Start: 09:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10063758686 Katarzyna PAKULSKA Cyklosport kobiety NIEZRZESZONA POL
10096111321 Anna WAJZER Cyklosport kobiety STOWARZYSZENIE SENGAM SPORT POL
10095257418 Agnieszka WILCZYŃSKA Cyklosport kobiety KS AGH CYCLING TEAM POL
10059947091 Justyna ZAWISTOWSKA Cyklosport kobiety NIEZRZESZONA POL

Start: 09:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10083691277 Karol BISKUPSKI Cyklosport mężczyźni NIEZRZESZONY POL
10070521307 Jakub CHOJNACKI Cyklosport mężczyźni NIEZRZESZONY POL
10083839104 Maksymilian Dawid Cyklosport mężczyźni POL
10096111422 Damian LANGNER Cyklosport mężczyźni STOWARZYSZENIE SENGAM SPORT POL
10083151212 Daniel LIPINSKI Cyklosport mężczyźni TTC TORUŃ POL
10083571039 Arkadiusz PETKA Cyklosport mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK POL
10095732112 Paweł STRZELECKI Cyklosport mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK POL
10006730366 Pawel WOJCZAL Cyklosport mężczyźni VYTYV POL
10096636232 Bartosz ŁYSAK Cyklosport mężczyźni KKW POL

Start: 10:45


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10054878136 Oliwia ARMATYS Juniorka MTB RACING TEAM TARNÓW POL
10055319484 Dorota BIELECKA Juniorka KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10059236567 Milena DRELAK Juniorka UKS SPORT BRALIN POL
10054879550 Gabriela HUDYKA Juniorka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10054544696 Maja LATAWIEC Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10061085833 Sandra MEJA Juniorka NIEZRZESZONA POL
10048403081 Brygida PIERSIAK Juniorka KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA POL
10056462973 Natalia ŚLIWIŃSKA Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10058445110 Matylda SZCZECIŃSKA Juniorka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10055319282 Julia TARNAWSKA Juniorka KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10055320090 Martyna TOMASIK Juniorka KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10054544902 Sabina WIERZYCKA Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10054908044 Magdalena ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW / POL
10054908246 Patrycja ZAWIERTA Juniorka WKK WIERUSZÓW / POL
10054675446 Julia ZIĘBA Juniorka LKK LUKS SŁAWNO POL

Start: 12:30


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10058818154 Jakub BINKOWSKI Junior KS STOMIL POZNAŃ POL
10054907438 Konrad BRYŁKA Junior WKK WIERUSZÓW POL
10077695869 Jakub BUDZIŃSKI Junior KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI POL
10058441874 Konrad CZABOK Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10079934448 Maciej DĄBROWSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10090190782 Mateusz DRABIK Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10058613040 Konrad GOLA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10054545104 Marcin GOLEŃ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10096190537 Michał GUZENDA Junior NIEZRZESZONY POL
10095591561 Jan GŁOWACKI Junior CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW POL
10093706731 Mateusz HABIEDA Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10058629814 Łukasz HELIZANOWICZ Junior JBG-2 CRYOSPACE POL
10059400255 Piotr JEZIORSKI Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10058656587 Adrian KACHEL Junior UKS ZAWOJAK POL
10075450119 Jan KARASEK Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10090549581 Przemysław KOPKO Junior KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI POL
10062374721 Piotr KRYŃSKI Junior VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10054643922 Bartosz KUFLEWSKI Junior MLKS BASZTA BYTÓW POL
10055531571 Jakub KULAS Junior DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF POL
10059394801 Michał LACHOWICZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10055588761 Michał LEŻANKA Junior UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10059739856 Jakub MĄDRY Junior STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO POL
10064697364 Jan MIAZEK Junior JAKOOBCYCLES.COM POL
10075449614 Jakub MIZERA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10065449217 Patryk NOGOWCZYK Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10054902384 Antoni OLSZAR Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE POL
10054545407 Jakub ORKISZ Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10059397326 Miłosz OŚKO Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10096389688 Gustaw OSTAJEWSKI Junior K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10085511241 Konrad PANGLISZ Junior UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10092943562 Maciej PETRYKA Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10055588357 Szymon POMIAN Junior UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10080049232 Filip POTRYKUS Junior K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10058615363 Piotr PYTEL Junior WKK WIERUSZÓW / POL
10055498835 Adam SAZANOWICZ Junior KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10059128251 Michał ŚLIWIŃSKI Junior UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR POL
10096389890 Tomasz STRZYŻEWSKI Junior K.S KLIF CHŁAPOWO POL
10058461173 Aleksander SUSZKO Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10054671911 Samuel ŚWIERCZYŃSKI Junior RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" POL
10092770578 Jakub SYKUŁA Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10059407430 Kacper TARASZKIEWICZ Junior MSR MRĄGOWO POL
10075432234 Tomasz TOMERA Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM POL
10059392878 Mateusz TRUBISZ Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10055323225 Adam WĄSOWICZ Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10081200401 Remigiusz WAWAK Junior UKS SOKÓŁ KĘTY POL
10054867527 Wiktor WIŚNIEWSKI Junior UKS DREAM-BIKE BIELAWA POL
10062900743 Miłosz WOJCIECHOWSKI Junior NIEZRZESZONY POL
10064238333 Bartosz ZIĘBA Junior ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM POL
10084755247 Bartosz ZONTEK Junior UKS SOKÓŁ KĘTY POL
10094565078 Miłosz ZWIERSKI Junior UKS SPORTOWIEC PIŁA POL

Start: 14:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10008195975 Karolina CIERLUK Elita kobiet STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO POL
10008818593 Marlena DROŹDZIOK Elita kobiet NIEZRZESZONA POL
10005864339 Paula GORYCKA Elita kobiet STRÜBY-BIXS TEAM POL
10085924705 Zuzanna KRZYSTAŁA Elita kobiet VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10008147879 Małgorzata MAZUREK Elita kobiet GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10007885878 Aleksandra PODGÓRSKA Elita kobiet VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10081604464 Sabina RZEPKA Elita kobiet GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC POL
10004607379 Katarzyna SOLUS-MIŚKOWICZ Elita kobiet KSM TREK RACING TEAM POL
10002732956 Maja WŁOSZCZOWSKA Elita kobiet KROSS RACING TEAM POL

Start: 14:00


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10058801683 Antonina BIAŁEK U23 kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10010907329 Klaudia CZABOK U23 kobiety WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10054543282 Julita FIRA U23 kobiety KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10048403485 Kinga KALEMBKIEWICZ U23 kobiety KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA POL
10009549531 Patrycja PIOTROWSKA U23 kobiety FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES POL
10048445218 Agnieszka SZPOCIŃSKA U23 kobiety LSKK BEŁCHATÓW / POL
10080747632 Zuzanna WIECZOREK U23 kobiety ETI LKKG LUBLIN POL
10009547612 Gabriela WOJTYŁA U23 kobiety UKS SOKÓŁ POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10013848449 Tomasz BAL Elita mężczyzn KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10003472681 Szymon BIEL Elita mężczyzn GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK POL
10005325886 Adrian BRZÓZKA Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL
10002125896 Przemysław GIERCZAK Elita mężczyzn LKK LUKS SŁAWNO POL
10058802087 Michał GLANZ Elita mężczyzn WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10058611828 Kamil GRENDA Elita mężczyzn ETI LKKG LUBLIN POL
10003728925 Wojciech HALEJAK Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL
10008817886 Maciej JEZIORSKI Elita mężczyzn NIEZRZESZONY POL
10005679029 Marek KONWA Elita mężczyzn UKS KRUPIŃSKI SUSZEC POL
10083920542 Adam KOWALSKI Elita mężczyzn NIEZRZESZONY POL
10007849102 Mariusz KOZAK Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL
10009830124 Mariusz MICHAŁEK Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL
10004064179 Dariusz POROŚ Elita mężczyzn MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10015560295 Michał PRZEKOP Elita mężczyzn NIEZRZESZONY POL
10007312366 Bartłomiej WAWAK Elita mężczyzn VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10008822233 Jakub ZAMROŹNIAK Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL
10010092832 Krzysztof ŁUKASIK Elita mężczyzn JBG-2 CRYOSPACE POL

Start: 16:15


Zgłoszeni

UCI ID Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub Kraj
10048445521 Grzegorz ARMATYS U23 mężczyźni MTB RACING TEAM TARNÓW POL
10053200743 Maciej BIEDROŃCZYK U23 mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL
10055994747 Paweł GARCZYK U23 mężczyźni CST 7R MTB TEAM POL
10009547410 Filip HELTA U23 mężczyźni SGR SPECIALIZED POL
10015729946 Albert HUDYKA U23 mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10055320494 Szymon HYRLIK U23 mężczyźni KKW NEXELO WAŁBRZYCH POL
10058832908 Dominik JAKUBOWSKI U23 mężczyźni NIEZRZESZONY POL
10009825979 Dawid JONA U23 mężczyźni MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI MEXLLER W KOZIEGŁOWACH POL
10054867931 Wojciech KARPIERZ U23 mężczyźni UKS DREAM-BIKE BIELAWA POL
10015730552 Jakub KOWALCZYK U23 mężczyźni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW POL
10048446430 Jan KRUKOWSKI U23 mężczyźni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER POL
10015560093 Piotr KRYSIEWICZ U23 mężczyźni UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK POL
10016016704 Szymon KULAS U23 mężczyźni DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF POL
10079885746 Michał LASKOWSKI U23 mężczyźni KS AGH CYCLING TEAM POL
10058838463 Dominik LEWEK U23 mężczyźni KS STOMIL POZNAŃ POL
10063551956 Rafał LORANC U23 mężczyźni UKS SOKÓŁ KĘTY POL
10096542868 Jakub MATKOWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10016319626 Filip MATYJASZCZYK U23 mężczyźni ETI LKKG LUBLIN POL
10015771877 Jakub MICHNOWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10016015892 Mateusz NIEBORAS U23 mężczyźni JBG-2 CRYOSPACE POL
10011041412 Stanislaw NOWAK U23 mężczyźni VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM POL
10015773392 Karol OSTASZEWSKI U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10048445319 Bartosz SIERŻANT U23 mężczyźni KS STOMIL POZNAŃ POL
10010171644 Jakub SOLARZ U23 mężczyźni UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" POL
10058441167 Julian SZEREMETA U23 mężczyźni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI POL
10011219850 Michał TOPÓR U23 mężczyźni UKS SOKÓŁ POL
10077711027 Krzysztof ŻEBROWSKI U23 mężczyźni KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI POL
10011194891 Jarosław ŻUR U23 mężczyźni KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA POL

Opis


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny