Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Złote Piaski Warchał

Miejscowość Warchały
Data rozpoczęcia 04.10.2020 08:00

Zarejestruj się

Wyścigi

Start: 09:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 09:32


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot NR 2 Wentylki

Start: 10:50


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 11:35


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Radosław Kosiński EM4 Projekt MTB

Start: 11:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Opis

Aktualności/Komunikaty

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !

13-03-2020

Drodzy Uczestnicy !

Sytuacja z rozprzestrzenianiem koronawirusa jest na tyle dynamiczna, że nie potrafimy określić czy inauguracja sezonu Milko Mazury MTB w kwietniu oraz wyścigi zaplanowane na maj nie są zagrożone. 

Organizując wyścigi zawsze mamy w pierwszej kolejności na uwadze zdrowie naszych uczestników. Pragniemy zapewnić bezpieczeństwo nie tylko kolarzom, ale również ich rodzinom, widzom, mieszkańcom oraz wszystkim osobom związanym z organizacją wyścigów. 

W związku z tym na bieżąco będziemy reagować na rozwijającą się sytuację w naszym kraju. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami, władzami  miast i gmin oraz innymi instytucjami, od których zależą decyzje dotyczące organizacji cyklu Milko Mazury MTB. 

Wniesione do tej pory przez Was opłaty startowe zostaną przypisane do Waszych profili na naszej stronie internetowej i będą do wykorzystania na wybranych przez Was etapach. Osoby chcące otrzymać zwrot opłaty startowej prosimy o kontakt na adres rejestracja@mazurymtb.pl

Ze swojej strony możemy zapewnić, że całą naszą pozytywną energię wykorzystamy, aby zaplanowane w tym roku etapy mogły się odbyć.  

Prosimy Was jednak o zrozumienie niełatwych decyzji, które jeszcze przed nami. Decyzji, które będziemy podejmować wspólnie z Partnerami i Sponsorami naszego cyklu. O wszystkich zmianach będziemy Was informować za pośrednictwem naszej strony  www.mazurymtb.pl

Każda, nawet najlepsza impreza może poczekać!  Niebawem to sobie wszystko odbijemy, wracając na rowerowe trasy Mazur, ale teraz bądźmy rozsądni i ostrożni. 

Z rowerowymi pozdrowieniami 
Arkadiusz Cała 
Organizator Milko Mazury MTB 

Nowy kalendarz Milko Mazury MTB

06-04-2020

Koronawirus dalej w natarciu, dlatego wspólnie z naszymi Partnerami oraz Sponsorem Tytularnym - Marką Milko stworzyliśmy nowy kalendarz wyścigów. Piąty sezon Milko Mazury MTB to nie tylko zmiany w terminach. Czeka na Was 12 lokalizacji w najatrakcyjniejszych miejscowościach na Mazurach, zmodyfikowane trasy i dużo dobrego ścigania! 

Tegoroczną edycję rozpoczniemy w Mikołajkach (21 czerwca). Niesamowity klimat turystycznego miasteczka połączony ze świetną trasą będzie obowiązkową pozycją dla każdego fana maratonów rowerowych. Ta jedna z najlepiej ocenianych tras w cyklu przejdzie spore modyfikacje, gdyż wyścig będzie edycją Pucharu Polski w Maratonie MTB. Finał cyklu tym razem odbędzie się w Wilkasach (11 października). Dynamiczna trasa, która już w poprzednich edycjach pokazała, że premiuje szybkich zawodników może sporo namieszać w końcowym podsumowaniu Klasyfikacji Generalnej.  

Biorąc pod uwagę rozkład startów tegoroczna edycja zapowiada się bardzo intensywnie. Jednak  Wasz wysiłek zostanie nagrodzony, ponieważ pojawi się kilka nowości, które uczynią rywalizację jeszcze bardziej ciekawszą. Na naszej mapie zagoszczą trzy nowe miasta: Lidzbark Welski, Ryn i Pasym. Nowe lokalizacje przypadną do gustu miłośnikom klasycznych maratonów z długimi rundami i fajnymi akcentami technicznymi. Do tego znane z poprzednich edycji trasy też przeszły spore modyfikacje i to też może okazać się sporą niespodzianką. 

Przed rozpoczęciem sezonu powędruje do Was Race Book Milko Mazury MTB, w którym znajdziecie szereg informacji o trasach, lokalizacjach, sponsorach i partnerach. Ciekawostką będzie możliwość pobrania plików GPX, które umożliwią zapoznanie się z trasą przed wyścigiem. Nasza strona www.mazurymtb.pl również przechodzi spory lifting. Już niebawem oddany zostanie nowy interfejs, a wraz z nim dużo ciekawych funkcji takich jak: nowy panel rejestracyjny i profil ,,Team Menagera”, który ułatwi zbiorową rejestrację oraz rozbudowane komunikaty startowe i świetnie przygotowane mapy.  

To nie koniec nowości. Wyścigi główne w tym roku rozgrywane będą na 4 dystansach: PRO, EXPERT, HOBBY i FUN (ok. 10 kilometrów). Na stałe zagoszczą wyścigi e-bike w kategorii open na dwóch dystansach: Fun i Hobby. Drużyny, które planują wystawić do wyścigów co najmniej 4 regularnie startujących zawodników mogą skorzystać z tzw. „Portfela Drużyny”. 

Przygotowaliśmy dodatkową rywalizację dla służb mundurowych. Na każdym z etapów wyłoniona zostanie najlepsza drużyna a w Klasyfikacji Generalnej nagrodzone zostaną 3 najlepsze drużyny. 

Nickelodeon Race przeistoczy się w Ligę Szkółek Kolarskich. Specjalnie dla tego wyścigu na każdym z etapów przygotowaliśmy dedykowane trasy, których poziom trudności odpowiadać będzie zawodnikom startującym w czterech kategoriach wiekowych. Będzie to okazja do rywalizacji z najlepszymi młodymi kolarzami z regionu. 

Na najmłodsze dzieci  w miasteczku sportowym czekać będą jak zawsze zawody Łaciate Junior Strider Cup Mazury MTB, które są fantastyczną zabawą i wzbudzają zawsze wiele emocji. 

W tym roku stawiamy też na ekologię, którą połączymy z akcją społeczną. Na każdym z wyścigów zbierać będziemy nakrętki po wodzie, jogurtach i napojach, a dochód z ich sprzedaży przekażemy w całości na wypoczynek letni mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie. 

 

Z rowerowymi pozdrowieniami 

Arkadiusz Cała 

Organizator Milko Mazury MTB 

 


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny