Kalendarz - III dzień MISTRZOSTW POLSKI MTB XCO 2020
MP III
Miejscowość: Mrągowo
Data rozpoczęcia: 16.08.2020, 09:00
Data zakończenia: 16.08.2020, 19:00
Wyścig Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
( Kategoria Masters I ) Wyścig Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
( Kategoria Cyklosport kobiety ) Wyścig Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
( Kategoria Cyklosport mężczyźni ) Wyścig Juniorek
( Kategoria Juniorka ) Wyścig Juniorów
( Kategoria Junior ) Wyścig Kobiety OPEN (Elita, U23 Kobiety)
( Kategoria Elita Kobiety ) Wyścig Kobiety OPEN (Elita, U23 Kobiety)
( Kategoria U23 Kobiety ) Wyścig Mężczyzn OPEN (Elita, U23 Mężczyźni)
( Kategoria Elita Mężczyźni ) Wyścig Mężczyzn OPEN (Elita, U23 Mężczyźni)
( Kategoria U23 Mężczyźni )
( Kategoria Masters I ) Wyścig Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
( Kategoria Cyklosport kobiety ) Wyścig Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
( Kategoria Cyklosport mężczyźni ) Wyścig Juniorek
( Kategoria Juniorka ) Wyścig Juniorów
( Kategoria Junior ) Wyścig Kobiety OPEN (Elita, U23 Kobiety)
( Kategoria Elita Kobiety ) Wyścig Kobiety OPEN (Elita, U23 Kobiety)
( Kategoria U23 Kobiety ) Wyścig Mężczyzn OPEN (Elita, U23 Mężczyźni)
( Kategoria Elita Mężczyźni ) Wyścig Mężczyzn OPEN (Elita, U23 Mężczyźni)
( Kategoria U23 Mężczyźni )
Start: 16.08.2020 09:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10068367503 | Paweł | ARCISZEWSKI | Masters I | STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM | POL |
2 | 10003357190 | Pawel | BARANEK | Masters I | MSR MRĄGOWO | |
3 | 10001526116 | Przemysław | BARANOWSKI | Masters I | NIEZRZESZONY / Bialoblocki Pro Coaching Team | POL |
4 | 10090834218 | Przemysław | BONUSIAK | Masters I | MTB PRESSING TEAMBike - System Ice - Went | |
5 | 10096713327 | Adrian | BORUTA | Masters I | MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE | POL |
6 | 10083852137 | Łukasz | GIZIŃSKI | Masters I | NIEZRZESZONY / progresstraining.pl | POL |
7 | 10062054823 | Paweł | GOŁĘBICKI | Masters I | NIEZRZESZONY | POL |
8 | 10064117081 | Jarosław | HAŁAS | Masters I | NIEZRZESZONY | POL |
9 | 10013138430 | Mariusz | Kowalkowski | Masters I | NIEZRZESZONY | POL |
10 | 10096636030 | Piotr | KRUSZ | Masters I | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
11 | 10010867519 | Łukasz | MATUSIAK | Masters I | GATTA BIKE-RS | POL |
12 | 10090834319 | Arkadiusz | PASZENDA | Masters I | MTB PRESSING TEAMBike - System Ice - Went | |
13 | 10094512235 | Paweł | PIASECKI | Masters I | NIEZRZESZONY REMIKBIKE.PL | |
14 | 10107506292 | Marcin | PROCHOWNIK | Masters I | NIEZRZESZONY | |
15 | Bartosz | Samborski | Masters I | NIEZRZESZONY | POL | |
16 | 10004212814 | Piotr | SUŁEK | Masters I | SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ŚWIDNICA | POL |
17 | 10012664645 | Michal | SZTEMBIS | Masters I | ETI LKKG LUBLIN | POL |
18 | 10083839811 | Kamil | ŁOPATEK | Masters I | NIEZRZESZONY CRYOSPACE OLSZTYN | POL |
Start: 16.08.2020 09:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10009221852 | Agnieszka | BAL | Cyklosport kobiety | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
2 | 10104796659 | Adrianna | BRODA | Cyklosport kobiety | MTB PRESSING TEAMBike - System Ice - Went | |
3 | 10063758686 | Katarzyna | PAKULSKA | Cyklosport kobiety | NIEZRZESZONA / Adalight | POL |
Start: 16.08.2020 09:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10106996943 | Michał | DRABEK | Cyklosport mężczyźni | NIEZRZESZONY BRASILMOKA Caffe' | |
2 | 10058802087 | Michał | Glanz | Cyklosport mężczyźni | NIEZRZESZONY / ŚWIAT ROWERÓW TEAM | POL |
3 | 10081485034 | Kacper | JABŁOŃSKI | Cyklosport mężczyźni | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM | POL |
4 | Adam | Kowalski | Cyklosport mężczyźni | BOGDZIEWICZ TEAM | POL | |
5 | 10107459412 | Grzegorz | KOZIOROWSKI | Cyklosport mężczyźni | NIEZRZESZONY Cryospace Olsztyn MTB Team | POL |
6 | 10083151212 | Daniel | LIPINSKI | Cyklosport mężczyźni | NIEZRZESZONY KOPERNIK Toruńskie Pierniki Team | POL |
Start: 16.08.2020 10:45
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10054878136 | Oliwia | ARMATYS | Juniorka | MTB RACING TEAM TARNÓW | POL |
2 | 10056461660 | Justyna | CEBULA | Juniorka | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
3 | 10059236567 | Milena | DRELAK | Juniorka | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
4 | 10107407171 | Debora | FIGIEL | Juniorka | NIEZRZESZONA | |
5 | 10055322215 | Hanna | FIJAŁKOWSKA | Juniorka | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
6 | 10095591460 | Joanna | GŁOWACKA | Juniorka | CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW | POL |
7 | 10061085833 | Sandra | MEJA | Juniorka | UKS SPORT BRALIN | POL |
8 | 10059432890 | Emilia | RYSZKA | Juniorka | GRUPA KOLARSKA GLIWICE | |
9 | 10056462973 | Natalia | ŚLIWIŃSKA | Juniorka | NIEZRZESZONAASE TREK GDYNIA | POL |
10 | 10058445110 | Matylda | SZCZECIŃSKA | Juniorka | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
11 | 10055319282 | Julia | TARNAWSKA | Juniorka | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
12 | 10054550457 | Agnieszka | TYLKA | Juniorka | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
13 | 10054544902 | Sabina | WIERZYCKA | Juniorka | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
14 | 10092470585 | Weronika | WŁODARCZYK | Juniorka | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
15 | 10054908246 | Patrycja | ZAWIERTA | Juniorka | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
16 | 10054908044 | Magdalena | ZAWIERTA | Juniorka | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
17 | 10054675446 | Julia | ZIĘBA | Juniorka | LKK LUKS SŁAWNO/ HUROM SŁAWNO ACCENT | POL |
Start: 16.08.2020 12:30
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10059392777 | Jan | AMBROŻKIEWICZ | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
2 | 10059737634 | Kacper | BARTKOWIAK | Junior | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO | |
3 | 10058818154 | Jakub | BINKOWSKI | Junior | KS STOMIL POZNAŃ | POL |
4 | 10054907438 | Konrad | BRYŁKA | Junior | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
5 | 10077695869 | Jakub | BUDZIŃSKI | Junior | KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI | POL |
6 | 10058774203 | Kacper | CHOJNACKI | Junior | UKS KRUPIŃSKI SUSZECKONWA BIKE | POL |
7 | 10079934448 | Maciej | DĄBROWSKI | Junior | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
8 | 10059241318 | Gabriel | DĄBROWSKI | Junior | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | POL |
9 | 10059394393 | Michał | DĘBOWSKI | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | |
10 | 10058613040 | Konrad | GOLA | Junior | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
11 | 10065496909 | Kamil | GOSZCZYŃSKI | Junior | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL |
12 | 10093706731 | Mateusz | HABIEDA | Junior | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
13 | 10054879651 | Dawid | HUDYKA | Junior | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
14 | 10107258641 | Łukasz | JANIKOWSKI | Junior | ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN | |
15 | 10058855742 | Michał | JASKUŁA | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
16 | 10075450119 | Jan | KARASEK | Junior | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
17 | 10104780996 | Jakub | KISZEL | Junior | MTB PRESSING TEAMBike - System Ice - Went | |
18 | 10058249894 | Krzysztof | KLIMEK | Junior | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | |
19 | 10105730081 | Maciej | KOJRO | Junior | NIEZRZESZONY Jelenia Plast Sport Team SMS Szklarska Poręba | POL |
20 | 10059240510 | Michał | KOSZYKOWSKI | Junior | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | |
21 | 10104783020 | Patryk | KOWALSKI | Junior | SANDOMIERSKI KLUB KOLARSKI RACE SQUAD | POL |
22 | 10106879230 | Mikołaj | KUCZWALSKI | Junior | NIEZRZESZONY Bogdziewicz Team | |
23 | 10054643922 | Bartosz | KUFLEWSKI | Junior | MLKS BASZTA BYTÓW | POL |
24 | 10059377825 | Kamil | LACH | Junior | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL |
25 | 10106677550 | Jakub | LEWANDOWSKI | Junior | KS STOMIL POZNAŃ | |
26 | 10063332593 | Oliwier | MACHURA | Junior | CST 7R MTB TEAM | |
27 | 10066929677 | Michał | MALARZ | Junior | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
28 | 10055168833 | Jakub | MILLER | Junior | M-GLKS KWISA LUBAŃ | |
29 | 10091449156 | Bartosz | NOSAL | Junior | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POL |
30 | 10094866081 | Wiktor | ORCZYKOWSKI | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
31 | 10058656385 | Łukasz | ORĘDARZ | Junior | UKS ZAWOJAK | |
32 | 10059397326 | Miłosz | OŚKO | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
33 | 10096389688 | Gustaw | OSTAJEWSKI | Junior | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
34 | 10085511241 | Konrad | PANGLISZ | Junior | TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW | POL |
35 | 10099953329 | Kacper | PECYNA | Junior | UKS SPORTOWIEC PIŁA | |
36 | 10092943562 | Maciej | PETRYKA | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
37 | 10099953430 | Mateusz | PIECHOCKI | Junior | UKS SPORTOWIEC PIŁA | |
38 | 10092469777 | Kajetan | PLINSKI | Junior | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
39 | 10059389141 | Michał | POMORSKI | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | |
40 | 10062633991 | Mikołaj | PRICOP | Junior | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | |
41 | 10059394191 | Patryk | RZEPECKI | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
42 | 10106837905 | Paweł | ŚCIERSKI | Junior | NIEZRZESZONY MS Cycling - Dietetyka | POL |
43 | 10096389890 | Tomasz | STRZYŻEWSKI | Junior | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
44 | 10059407430 | Kacper | TARASZKIEWICZ | Junior | MSR MRĄGOWO | POL |
45 | 10055323225 | Adam | WĄSOWICZ | Junior | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
46 | 10096956635 | Kamil | WIĘCEK | Junior | KLUB KOLARSKI MTB ARKA 1 STARGARD | |
47 | 10084755247 | Bartosz | ZONTEK | Junior | UKS SOKÓŁ KĘTY | |
48 | 10049236271 | Antoni | ŁUKÓW | Junior | MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER |
Start: 16.08.2020 14:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10048974371 | Barbara | BOROWIECKA | Elita kobiet | AK TEAM SEVEN | POL |
2 | 10005864339 | Paula | GORYCKA | Elita kobiet | STRÜBY-BIXS TEAMMTB Team | POL |
3 | 10085924705 | Zuzanna | KRZYSTAŁA | Elita kobiet | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | |
4 | 10008147879 | Małgorzata | MAZUREK | Elita kobiet | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | POL |
5 | 10009549531 | Patrycja | PIOTROWSKA | Elita kobiet | FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / Cargo Express. | POL |
6 | 10007885878 | Aleksandra | PODGÓRSKA | Elita kobiet | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
7 | 10004607379 | Katarzyna | SOLUS-MIŚKOWICZ | Elita kobiet | KSM TREK RACING TEAM | POL |
8 | 10080747632 | Zuzanna | WIECZOREK | Elita kobiet | NIEZRZESZONA | |
9 | 10009547612 | Gabriela | WOJTYŁA | Elita kobiet | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
10 | 10002732956 | Maja | WŁOSZCZOWSKA | Elita kobiet | KROSS RACING TEAM | POL |
11 | 10007401585 | Michalina | ZIÓŁKOWSKA | Elita kobiet | CST 7R MTB TEAM |
Start: 16.08.2020 14:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10058801683 | Antonina | BIAŁEK | U23 kobiety | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
2 | 10010907329 | Klaudia | CZABOK | U23 kobiety | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / Specialized | POL |
3 | 10054543282 | Julita | FIRA | U23 kobiety | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
4 | 10048403485 | Kinga | KALEMBKIEWICZ | U23 kobiety | KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA | POL |
5 | 10054544696 | Maja | LATAWIEC | U23 kobiety | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
6 | 10055320090 | Martyna | TOMASIK | U23 kobiety | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
7 | 10009882361 | Karolina | WITEK | U23 kobiety | LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI |
Start: 16.08.2020 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10013848449 | Tomasz | BAL | Elita mężczyzn | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
2 | 10003446413 | Bartosz | BANACH | Elita mężczyzn | NIEZRZESZONY / BANACH SPORT TEAM | POL |
3 | 10003472681 | Szymon | BIEL | Elita mężczyzn | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | POL |
4 | 10005325886 | Adrian | BRZÓZKA | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE | |
5 | 10009547107 | Mikołaj | DZIEWA | Elita mężczyzn | SGR SPECIALIZED | |
6 | 10002125896 | Przemysław | GIERCZAK | Elita mężczyzn | LKK LUKS SŁAWNO/ HUROM SŁAWNO ACCENT | POL |
7 | 10013314444 | Wiktor | GINDOROWICZ | Elita mężczyzn | NIEZRZESZONY | POL |
8 | 10006730164 | Grzegorz | GRABAREK | Elita mężczyzn | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO | |
9 | 10003728925 | Wojciech | HALEJAK | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE | |
10 | 10009547410 | Filip | HELTA | Elita mężczyzn | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
11 | 10008817886 | Maciej | JEZIORSKI | Elita mężczyzn | NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE | POL |
12 | 10009709680 | Łukasz | KLIMASZEWSKI | Elita mężczyzn | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | |
13 | 10007951657 | Piotr | KONWA | Elita mężczyzn | SGR SPECIALIZED | |
14 | 10007849102 | Mariusz | KOZAK | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE | |
15 | 10079885746 | Michał | LASKOWSKI | Elita mężczyzn | KS AGH CYCLING TEAM | POL |
16 | 10009830124 | Mariusz | MICHAŁEK | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE | POL |
17 | 10016313057 | Karol | ROŻEK | Elita mężczyzn | CST 7R MTB TEAM | POL |
18 | 10010171644 | Jakub | SOLARZ | Elita mężczyzn | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
19 | 10011219850 | Michał | TOPÓR | Elita mężczyzn | MTB RACING TEAM TARNÓW | |
20 | 10007312366 | Bartłomiej | WAWAK | Elita mężczyzn | KROSS RACING TEAM | POL |
21 | 10106640265 | Jarosław | WOŁOSIUK | Elita mężczyzn | NIEZRZESZONY | POL |
22 | 10008822233 | Jakub | ZAMROŹNIAK | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE | |
23 | 10010092832 | Krzysztof | ŁUKASIK | Elita mężczyzn | JBG-2 CRYOSPACE |
Start: 16.08.2020 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10048445521 | Grzegorz | ARMATYS | U23 mężczyźni | MTB RACING TEAM TARNÓW | POL |
2 | 10097221969 | Filip | ATŁAS | U23 mężczyźni | NIEZRZESZONY | |
3 | 10053200743 | Maciej | BIEDROŃCZYK | U23 mężczyźni | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
4 | 10058441874 | Konrad | CZABOK | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / Specialized | POL |
5 | 10090190782 | Mateusz | DRABIK | U23 mężczyźni | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
6 | 10059738139 | Kacper | FISZER | U23 mężczyźni | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO | POL |
7 | 10055994747 | Paweł | GARCZYK | U23 mężczyźni | OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE | POL |
8 | 10054545104 | Marcin | GOLEŃ | U23 mężczyźni | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
9 | 10058629814 | Łukasz | HELIZANOWICZ | U23 mężczyźni | CST 7R MTB TEAM | POL |
10 | 10054537626 | Michał | HERCKE | U23 mężczyźni | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
11 | 10015729946 | Albert | HUDYKA | U23 mężczyźni | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
12 | 10091804622 | Gracjan | JAFFKE | U23 mężczyźni | K.S KLIF CHŁAPOWO | |
13 | 10058832908 | Dominik | Jakubowski | U23 mężczyźni | NIEZRZESZONY / MORE CYCLING KOŁO-KOŁA | POL |
14 | 10056601100 | Jakub | JANOWSKI | U23 mężczyźni | NIEZRZESZONY / SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE | |
15 | 10009825979 | Dawid | JONA | U23 mężczyźni | GRUPA KOLARSKA GLIWICE | POL |
16 | 10054867931 | Wojciech | KARPIERZ | U23 mężczyźni | UKS DREAM-BIKE BIELAWA | POL |
17 | 10015730552 | Jakub | KOWALCZYK | U23 mężczyźni | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
18 | 10062374721 | Piotr | KryŃski | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
19 | 10015560093 | Piotr | KRYSIEWICZ | U23 mężczyźni | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | POL |
20 | 10055531571 | Jakub | KULAS | U23 mężczyźni | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POL |
21 | 10016016704 | Szymon | KULAS | U23 mężczyźni | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POL |
22 | 10059394801 | Michał | LACHOWICZ | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
23 | 10096542868 | Jakub | MATKOWSKI | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
24 | 10064697364 | Jan | MIAZEK | U23 mężczyźni | JAKOOBCYCLES.COM | |
25 | 10103784728 | Bartosz | NIEBIELSKI | U23 mężczyźni | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL |
26 | 10016015892 | Mateusz | NIEBORAS | U23 mężczyźni | JBG-2 CRYOSPACE | |
27 | 10011041412 | Stanislaw | NOWAK | U23 mężczyźni | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
28 | 10015773392 | Karol | OSTASZEWSKI | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
29 | 10080049232 | Filip | POTRYKUS | U23 mężczyźni | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
30 | 10058615363 | Piotr | PYTEL | U23 mężczyźni | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
31 | 10056301410 | Piotr | ŚLIWIŃSKI | U23 mężczyźni | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
32 | 10058441167 | Julian | SZEREMETA | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
33 | 10075432234 | Tomasz | TOMERA | U23 mężczyźni | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
34 | 10054867527 | Wiktor | WIŚNIEWSKI | U23 mężczyźni | UKS DREAM-BIKE BIELAWA | POL |
35 | 10011194891 | Jarosław | ŻUR | U23 mężczyźni | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
36 | 10094565078 | Miłosz | ZWIERSKI | U23 mężczyźni | UKS SPORTOWIEC PIŁA | POL |