Kalendarz - Milko Mazury MTB Etap 2
Wyścig nad Dajną
Miejscowość: Piecki
Data rozpoczęcia: 12.06.2021, 08:00
Data zakończenia: 13.06.2021, 17:00
PIECKI PogodaStart: 12.06.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Karol | BALCERCZYK | Ł J R 5 Młodzik | |
2 | Wiktor | Gałas | Ł J R 5 Młodzik | |
3 | Zuzanna | Gruszewska | Ł J R 5 Młodzik | |
4 | Piotr | Kaczyński | Ł J R 5 Młodzik | |
5 | Radek | Nalewajk | Ł J R 5 Młodzik | |
6 | Karol | Napiórkowski | Ł J R 5 Młodzik | |
7 | Patryk | OkrĄgŁy | Ł J R 5 Młodzik | |
8 | Piotr | Osiecki | Ł J R 5 Młodzik | |
9 | Miłosz | Serowik | Ł J R 5 Młodzik | |
10 | Kacper | Siergiej | Ł J R 5 Młodzik | |
11 | Marcel | Skrocki | Ł J R 5 Młodzik | |
12 | Patryk | SobociŃski | Ł J R 5 Młodzik | |
13 | Michał | Szczepkowski | Ł J R 5 Młodzik | |
14 | NINA | SZULIŃSKA | Ł J R 5 Młodzik | |
15 | Sebastian | SZUMSKI | Ł J R 5 Młodzik | |
16 | Michał | Szymański | Ł J R 5 Młodzik | |
17 | Martyna | WIERZBICKA | Ł J R 5 Młodzik | |
18 | Maksymilian | WIERZBICKI | Ł J R 5 Młodzik | |
19 | Jakub | Zera | Ł J R 5 Młodzik |
Start: 12.06.2021 11:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Marcelina | Bazydło | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
2 | Zuzanna | Deptuła | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
3 | Michał | Duszak | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
4 | Lena Antonina | FLORCZAK | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
5 | Daniel | Grądzki | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
6 | Marcin | Grzelak | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
7 | Szymon | Głogowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
8 | Tomasz | Janowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
9 | Wiktor | KAJETANIAK | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
10 | Maja | KATESZCZENKO | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
11 | Aleksander | Kruk | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
12 | Miłosz | KUCZYŃSKI | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
13 | BARTOSZ | MACIOROWSKI | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
14 | Tadeusz | MICHALSKI | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
15 | Maksymilian | Orłowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
16 | Aleksander | Rudnicki | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
17 | Alicja | Skrodzka | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
18 | Bartłomiej | Sobiech | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
19 | Oskar | Sokołowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
20 | Aleksander | Syguła | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
21 | Filip | Weber | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
22 | Patrycja | Żebrowska | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
23 | Gabriel | Łaszczych | Ł J R 4 Żak / Żaczka |
Start: 12.06.2021 12:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | Ł J R 3 Wentylki | |
2 | Alexander | Białobłocki | Ł J R 3 Wentylki | |
3 | Filip | Buczkowski | Ł J R 3 Wentylki | |
4 | Aleksandra | Deptuła | Ł J R 3 Wentylki | |
5 | Aleksander | Gąsiewski | Ł J R 3 Wentylki | |
6 | Adrian | Gałas | Ł J R 3 Wentylki | |
7 | Maciej | Kruba | Ł J R 3 Wentylki | |
8 | Jan | Kuprian | Ł J R 3 Wentylki | |
9 | Nikodem | Okrągły | Ł J R 3 Wentylki | |
10 | Maria | Osiecka | Ł J R 3 Wentylki | |
11 | Olaf | Półkośnik | Ł J R 3 Wentylki | |
12 | Wiktor | Schillo | Ł J R 3 Wentylki | |
13 | Anna | Supińska | Ł J R 3 Wentylki | |
14 | Kacper | Syguła | Ł J R 3 Wentylki | |
15 | Laura | Szulińska | Ł J R 3 Wentylki | |
16 | Oskar | Taraszkiewicz | Ł J R 3 Wentylki | |
17 | Kuba | Terlik | Ł J R 3 Wentylki | |
18 | Błażej | Wróblewski | Ł J R 3 Wentylki | |
19 | Antonina | Żbikowska | Ł J R 3 Wentylki |
Start: 12.06.2021 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Olivia | Białobłocka | Ł J R 2 Bystrzaki | |
2 | Marcel | Bogucki | Ł J R 2 Bystrzaki | |
3 | Olaf | Chrostek | Ł J R 2 Bystrzaki | |
4 | Franciszek | Czerepak | Ł J R 2 Bystrzaki | |
5 | Jan | Dzieńkowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
6 | Joachim | Grzelak | Ł J R 2 Bystrzaki | |
7 | Marcel | Jabłonowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
8 | Hubert | Jakubowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
9 | Alojzy | Majcher | Ł J R 2 Bystrzaki | |
10 | Zuzanna | Orłowska | Ł J R 2 Bystrzaki | |
11 | Iga | Rawdanowicz | Ł J R 2 Bystrzaki | |
12 | Kornelia | Szczepkowska | Ł J R 2 Bystrzaki | |
13 | Marcel | Sztylc | Ł J R 2 Bystrzaki | |
14 | Dominik | Szumski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
15 | Nikodem | Wanago | Ł J R 2 Bystrzaki | |
16 | Aleksander | Zera | Ł J R 2 Bystrzaki |
Start: 12.06.2021 13:05
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Leon | Bednarek | Ł J R 1 Skrzaty | |
2 | Julia | Bełbot | Ł J R 1 Skrzaty | |
3 | Aleksander | Ciołek | Ł J R 1 Skrzaty | |
4 | Marcel | Kleszcz | Ł J R 1 Skrzaty | |
5 | Hanna | Korol | Ł J R 1 Skrzaty | |
6 | Idzi | Kwiatkowski | Ł J R 1 Skrzaty | |
7 | Filip | Kłos | Ł J R 1 Skrzaty | |
8 | Aureliusz | Maj | Ł J R 1 Skrzaty | |
9 | Leon | Nowalski | Ł J R 1 Skrzaty | |
10 | Antoni | Trzciński | Ł J R 1 Skrzaty |
Start: 12.06.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Sebastian | Gruszewski | FM OPEN | |
2 | Maciej | Kowalski | FM OPEN | |
3 | Joachim | Kowalski | FM OPEN | |
4 | Lena | Rebejko | FK OPEN | |
5 | Mikołaj | Zera | FM OPEN |
Start: 13.06.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | PRO M3 | |
2 | Rafał | Bieszke | PRO M4 | |
3 | Paweł | Ciunel | PRO M3 | |
4 | Łukasz | Góralewski | PRO M3 | |
5 | Artur | Korc | PRO M4 | |
6 | Mariusz | Kowalkowski | PRO M3 | |
7 | Piotr | KryŃski | PRO M2 | |
8 | Ryszard | Kulik | PRO M5 | |
9 | Kamil | Kuszmider | PRO M2 | |
10 | Krzysztof | Majkowski | PRO M2 | |
11 | Paweł | Oktaba | PRO M2 | |
12 | Šarūnas | Pacevičius | PRO M3 | |
13 | Konrad | PANGLISZ | PRO M2 | |
14 | Tomasz | Piotrowski | PRO M4 | |
15 | Andrzej | Poczopko | PRO M4 | |
16 | Piotr | Polus | PRO M3 | |
17 | Michał | Przekop | PRO M2 | |
18 | Piotr | Sobierajski | PRO M4 | |
19 | Paweł | Trzciński | PRO M4 | |
20 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | |
21 | Michał | Wróblewski | PRO M3 | |
22 | Paweł | Zalewski | PRO M4 | |
23 | Adam | Żuchliński | PRO M5 |
Start: 13.06.2021 10:15
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł | Abramczyk | EM4 | |
2 | Patryk | Badura | EM3 | |
3 | Rafał | Banul | EM4 | |
4 | Marek | Bator | EM4 | |
5 | Adam | Bazydło | EM5 | |
6 | Paweł | Bednarek | EM3 | |
7 | Dawid | Bernat | EM4 | |
8 | Rafał | Boroński | EM3 | |
9 | Piotr | Bregier | EM5 | |
10 | Szymon | Bregier | EM2 | |
11 | Lech | Brochacki | EM6 | |
12 | Adam | Buczyński | EM4 | |
13 | Azuolas | Butautas | EMJ | |
14 | Mateusz | Chmielewski | EM3 | |
15 | Wojciech | Damięcki | EM3 | |
16 | Krzysztof | Dębski | EM4 | |
17 | Arkadiusz | Domel | EM3 | |
18 | Tomek | Dudziński | EM3 | |
19 | Paweł | Dzięgielewski | EM3 | |
20 | Marek | Ejzemberg | EM4 | |
21 | Piotr | Fiedorowicz | EM4 | |
22 | Michał | Gawek | EM4 | |
23 | Łukasz | Gorbacz | EM4 | |
24 | Wiesław | Grala | EM6 | |
25 | Bartosz | Grędziński | EM3 | |
26 | Artur | Grzyb | EM2 | |
27 | Marcin | Hinz | EM3 | |
28 | Bartosz | Iwaniuk | EM3 | |
29 | Małgorzata | Jakubowska | EK4 | |
30 | Dawid | Janus | EM3 | |
31 | Maciej | Karwowski | EM4 | |
32 | Jerzy | Klech | EM4 | |
33 | Marek | Klimas | EM6 | |
34 | Robert | Korytkowski | EM5 | |
35 | Wojciech | Kowalczyk | EM2 | |
36 | Michal | Kozielski | EM3 | |
37 | Paweł | Koźmiński | EM4 | |
38 | Zbigniew | Kołatka | EM5 | |
39 | Anna | Kołatka | EK2 | |
40 | Beata | Kruba | EK4 | |
41 | Anna | Kruszyńska | EK4 | |
42 | Edyta | Kryńska | EK2 | |
43 | Maciej | Krysztoforski | EM4 | |
44 | Igor | Kubacki | EMJ | |
45 | Erikas | Lamsodis | EM1 | |
46 | Marcin | Lipiński | EM3 | |
47 | Przemysław | Michalczyk | EM4 | |
48 | Rafał | Mielnicki | EM3 | |
49 | Tatiana | Mrowiec | EK4 | |
50 | Łukasz | Mróz | EM2 | |
51 | Mariusz | Nadany | EM3 | |
52 | BartŁomiej | Nalazek | EM2 | |
53 | Łukasz | Nalewajk | EM3 | |
54 | Mariusz | Nowocin | EM4 | |
55 | Sławomir | Olszewski | EM6 | |
56 | Adrianna | Osińska | EK2 | |
57 | SZYMON | PEŁSZYŃSKI | EM1 | |
58 | Zdzisław | Piechowski | EM4 | |
59 | Adrian | Piłat | EM3 | |
60 | Marta | Raszkiewicz | EK3 | |
61 | Paweł | Rudziński | EM4 | |
62 | Przemysław | Sarnacki | EM3 | |
63 | Łukasz | Sikora | EM2 | |
64 | Tomasz | Skalski | EM4 | |
65 | Rafał | Skorobogaty | EM4 | |
66 | Marek | Stempień | EM4 | |
67 | Dariusz | Sudoł | EM4 | |
68 | Artur | Szczepański | EM4 | |
69 | Anna | Tracz | EK4 | |
70 | Marcin | Wasążnik | EM3 | |
71 | Damian | Wasiak | EM3 | |
72 | Sławomir | Wawrzyniak | EM5 | |
73 | Andrzej | Wielga | EM4 | |
74 | Dariusz | Wisniewski | EM5 | |
75 | Robert | Wittlieb | EM4 | |
76 | Iwona | Wittlieb | EK4 | |
77 | Wojciech | Wójtowicz | EM3 | |
78 | Jarosław | Wolcendorf | EM4 | |
79 | Mariusz | Włodarczyk | EM4 | |
80 | Witold | Zagożdżon | EM5 | |
81 | Wiesław | Zalewski | EM5 | |
82 | Iwona | Zaniewska | EK5 | |
83 | Dariusz | Zduńczyk | EM4 | |
84 | Krzysztof | Zieliński | EM4 | |
85 | Marcin | Żuczkowski | EM4 |
Start: 13.06.2021 14:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktor | Adamiuk | HM5 | |
2 | Emilia | Andrzejczyk | HK3 | |
3 | Marcin | Andrzejczyk | HM3 | |
4 | Paweł | Antoniak | HM3 | |
5 | Beata | Banach - Klepando | HK3 | |
6 | Jacek | Baran | HM3 | |
7 | Alana | Bekisz | HKJ | |
8 | Marek | Bernat | HM5 | |
9 | Paweł | Bilicki | HM3 | |
10 | Arkadiusz | Bińczak | HM4 | |
11 | Bartosz | Bogucki | HM4 | |
12 | Przemek | Bronikowski | HM4 | |
13 | Stanisław | Brykała | HM6 | |
14 | Bartek | Bryński | HM5 | |
15 | Krzysztof | Brzeziński | HM4 | |
16 | Tomek | Buczynski | HM4 | |
17 | Aiste | Butautaite | HKJ | |
18 | Wojciech | Buła | HM3 | |
19 | Sławomir | Charubin | HM5 | |
20 | Bartłomiej | Chodań | HM2 | |
21 | Maria | Chomicka | HK3 | |
22 | Tomasz | Chrostek | HM4 | |
23 | Janusz | Chrostek | HM4 | |
24 | Rafał | Czerepak | HM3 | |
25 | Piotr | Dągowski | HM1 | |
26 | Jacek | Dągowski | HM4 | |
27 | Mikolaj | Dawid | HMM | |
28 | Henryk | Dembiński | HM6 | |
29 | Jan | Deptuła | HM5 | |
30 | Katarzyna | Deptuła | HK3 | |
31 | Jacek | Dubrowski | HM4 | |
32 | Mateusz | Fabisiak | HM3 | |
33 | Grzegorz | Fijałkowski | HM3 | |
34 | Dariusz | Gajdziński | HM5 | |
35 | Bartłomiej | Galicki | HM4 | |
36 | Adam | Galkowski | HM4 | |
37 | Iwona | Gąsiewska | HK3 | |
38 | Krzysztof | Gąsiewski | HM3 | |
39 | Andrzej | Gaweł | HM6 | |
40 | Mirosław | Gesek | HM4 | |
41 | Marek | Giak | HM3 | |
42 | Grzegorz | Gontarz | HM3 | |
43 | Zenon | Gołębiowski | HM6 | |
44 | Wiesław | Grela | HM6 | |
45 | Piotr | Grochowski | HM4 | |
46 | Radoslaw | Grotkowski | HM4 | |
47 | Hadrian | Gruszewski | HM1 | |
48 | Tomasz | Grzybek | HM4 | |
49 | Mateusz | Horba | HM2 | |
50 | Jędrzej | Horodeński | HM1 | |
51 | Grzegorz | Jabczyński | HM3 | |
52 | Dominik | Jakubczyk | HM2 | |
53 | Piotr | Jakubowski | HM3 | |
54 | Wojciech | Jankowski | HM3 | |
55 | Marek | Janowski | HM4 | |
56 | Marcin | Judycki | HM4 | |
57 | Arkadiusz | Justynowicz | HM3 | |
58 | Feliks | Kaczanowski | HM6 | |
59 | Rafał | Kadziewicz | HM3 | |
60 | Krystian | Kalinowski | HM2 | |
61 | Michał | Kamiński | HM3 | |
62 | Marek | Karczewski | HM5 | |
63 | Mindaugas | Kavaliauskas | HMM | |
64 | Szymon | Kobes | HMJ | |
65 | Tomasz | Kochański | HM3 | |
66 | Tomasz | Kopciewski | HM5 | |
67 | Michał | Kopeć | HM3 | |
68 | Jędrzej | Kordas | HM3 | |
69 | Maciej | Korol | HM4 | |
70 | Radosław | Kosiński | HM4 | |
71 | Edward | Kowalewski | HM6 | |
72 | Daniel | Kozioł | HM2 | |
73 | Magdalena | Kołodziejczyk | HK3 | |
74 | Adam | Krawczyk | HM5 | |
75 | Marcin | Kruszczynski | HM4 | |
76 | Eryk | Krysiewicz | HM1 | |
77 | Marcin | Lamowski | HM3 | |
78 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | |
79 | Eugeniusz | Loewnau | HM5 | |
80 | Józef | Maciejewski | HM6 | |
81 | Rafał | Mackiewicz | HM3 | |
82 | Małgorzata | Mackiewicz | HK3 | |
83 | Tomasz | Malinowski | HM4 | |
84 | Paweł | Martyniuk | HM4 | |
85 | Grzegorz | Matczynski | HMJ | |
86 | Piotr | Michalski | HM4 | |
87 | Piotr | Morawski | HM4 | |
88 | Kacper | Myszkowski | HM1 | |
89 | Konrad | Nakielski | HM3 | |
90 | Piotr | Narodowski | HM4 | |
91 | Adam | Nowakowski | HM3 | |
92 | Anna | Ochrymczuk | HK4 | |
93 | Jan | Orłowski | HM6 | |
94 | Przemysław | Paprota | HM4 | |
95 | Maciej | Parzych | HMJ | |
96 | Mariusz | Paszczyk | HM4 | |
97 | Katarzyna | Paszczyk | HK5 | |
98 | Justinas | Pavlovas | HMM | |
99 | Marcin | Pietrzak | HM3 | |
100 | Michał | Podolak | HM3 | |
101 | Wiktor | Polonis | HM4 | |
102 | Andrzej | Postój | HM6 | |
103 | Dawid | Przybylski | HM2 | |
104 | Grzegorz | Rapczyński | HM4 | |
105 | Paweł | Rawdanowicz | HM4 | |
106 | Michał | Rejzner | HM3 | |
107 | Rafał | Rogulski | HM4 | |
108 | Jacek | Rokicki | HM3 | |
109 | Wiktor | Rynkiewicz | HM3 | |
110 | Michał | Sanecki | HM4 | |
111 | Konstanty | Sawicki | HM1 | |
112 | Adam | Saługa | HM3 | |
113 | Titas | Sipavičius | HMJ | |
114 | Łukasz | Skrodzki | HM3 | |
115 | Piotr | Sobieralski | HM4 | |
116 | Wiktor | SoboŃ | HM3 | |
117 | Łukasz | Soczewka | HMM | |
118 | Wojciech | Sowa | HM5 | |
119 | Artur | Stachacz | HM5 | |
120 | Deividas | Stankevicius | HMM | |
121 | Roman | Styczeń | HM5 | |
122 | Janusz | Supiński | HM6 | |
123 | Krzysztof | Syrewicz | HM5 | |
124 | Jacek | Szałaj | HM3 | |
125 | Marcin | Szczesny | HM4 | |
126 | Jacek | Szewczak | HM4 | |
127 | Zdzisław | Szklarski | HM4 | |
128 | Kacper | TARASZKIEWICZ | HM1 | |
129 | Karol | Tarkowian | HM3 | |
130 | Mateusz | Tengowski | HM1 | |
131 | Dawid | Tobaj | HMJ | |
132 | Paweł | Trzciński | HM3 | |
133 | Wojciech | Wojtczuk | HM3 | |
134 | Paweł | Worotnicki | HM3 | |
135 | Artur | Wszołek | HM4 | |
136 | Arek | Wyrzykowski | HM3 | |
137 | Marek | Wysokiński | HM5 | |
138 | Arkadiusz | Włodarczyk | HM5 | |
139 | Grzegorz | Zaranko | HM4 | |
140 | Michał | Zaranko | HM1 | |
141 | Ryszard | Zbrożek | HM4 | |
142 | Robert | Żebrowski | HM4 | |
143 | Jędrzej | Żebrowski | HM2 | |
144 | Jacek | Zera | HM4 | |
145 | Grzegorz | Zielinski | HM4 | |
146 | Jakub | ŻÓŁtaŃski | HM4 | |
147 | Robert | Żuralski | HM3 | |
148 | Dawid | Łosowski | HM4 |
Start: 13.06.2021 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Helena | Dzięgielewska | SR 1 | |
2 | Emilia | Kleszcz | SR 1 | |
3 | Marcel | Kuszmider | SR 1 | |
4 | Ignacy | Sobieraj | SR 1 | |
5 | Kuba | Soczewka | SR 1 |
Start: 13.06.2021 11:40
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wojciech | Beń | SR 2 | |
2 | Jan | Biga | SR 2 | |
3 | Przemysław | Czerepak | SR 2 | |
4 | Filip | Kowalski | SR 2 | |
5 | Jan | Paprota | SR 2 | |
6 | Bartłomiej | Ściegaj | SR 2 | |
7 | Eryk | Supiński | SR 2 | |
8 | Adam | Żyjewski | SR 2 |
Start: 13.06.2021 11:55
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wojtek | Dzieńkowski | SR 3 | |
2 | Franciszek | Jabłoński | SR 3 | |
3 | Kacper | Kleszcz | SR 3 | |
4 | Michał | Kłos | SR 3 | |
5 | Szymon | Wójcik | SR 3 |
Start: 13.06.2021 12:10
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Stanisław | Dzięgielewski | SR 4 | |
2 | Alicja | Giak | SR 4 | |
3 | Szymon | Kowalski | SR 4 | |
4 | Aleksandra | Napiórkowska | SR 4 | |
5 | Antoni | Sobieraj | SR 4 | |
6 | Marcel | Weber | SR 4 | |
7 | Julian | Żyjewski | SR 4 | |
8 | Igor | Łazarewicz | SR 4 |
Szósty sezon Milko Mazury MTB już niebawem !
Milko Mazury MTB to najszybciej rozwijający się cykl wyścigów kolarstwa górskiego w Polsce. Projekt, który upowszechniania dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży. Organizatorzy namawiają na aktywność, zdrowy tryb życia i rodzinne spędzanie czasu. Do tej pory udział w projekcie wzięło blisko 16 000 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a zmagania na trasach obserwowało około 150 000 kibiców. Projekt Milko Mazury MTB otrzymał od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego certyfikat „Produkt Warmia Mazury”.
W sezonie 2021 w ramach Milko Mazury MTB odbędzie się aż 10 emocjonujących wyścigów zorganizowanych w najatrakcyjniejszych mazurskich miejscowościach. Centra turystycznych miast znów staną się areną zmagań setek kolarzy z Polski i z zagranicy. Centrum Mikołajek, Park Rogera Goemaer’a w Giżycku, Rynek Główny w Pasymiu, tereny rekreacyjne w Iławie, Ośrodek Piękny Brzeg w Węgorzewie, Eko Marina w Piszu i Miasteczko Mrongoville w Mrągowie to tylko jedne z wielu lokalizacji, które odwiedzimy w ramach Milko Mazury MTB 2021.
Milko Mazury MTB to nie tylko wymagające trasy dla doświadczonych kolarzy startujących w wyścigach PRO, Expert i Hobby. Organizatorzy przygotowali także trasę FUN, dedykowaną początkującym rowerzystom. Udział w tej rywalizacji to świetna zabawa oraz okazja do poznania ciekawych tras rowerowych. Trasy wszystkich wyścigów wytyczono tak, by przebiegały przez najatrakcyjniejsze tereny leśne, przygotowywane są specjalne ścieżki rowerowe typu singletrack poprowadzone wzdłuż stromych brzegów mazurskich jezior. Prowadzona jest Klasyfikacja Generalna Indywidualna i Drużynowa. Dodatkowo uczestnicy powalczą o tytuły i koszulki „Leśnego Sprintera” i „Górala na Mazurach” zdobywając dodatkowe punkty na premiach. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja.
Nie zapomniano także o najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch wyścigach: ŁACIATE JUNIOR RACE – Liga Szkółek Kolarskich oraz ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING. Liga Szkółek Kolarskich to wyścig dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Wyścig dedykowany jest dla wszystkich małych rowerzystów. ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING to wyścigi dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Rywalizacja odbywa się na rowerkach biegowych STRIDER na specjalnie przygotowanym torze STRIDER ZONE, organizator zapewnia rowerki i akcesoria. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu. Wyścigi dla dzieci dopasowane zostały odpowiednio do grup wiekowych:
Wyścig ŁACIATE JUNIOR RACE - Liga Szkółek Kolarskich
ŁACIATE JUNIOR RACE 1 Skrzaty – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 6 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 2 Bystrzaki - Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 7 do 8 lat
ŁACIATE JUNIOR RACE 3 Wentylki – Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 9 do 10 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 4 Żak / Żaczka (kat. PZKol) – Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 11 do 12 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 5 Młodzik / Młodziczka (kat. PZKol) - Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 13 do 14 lat;
Wyścig ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING
STRIDER Racing 1 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku do 2 lat;
STRIDER Racing 2 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 3 lata;
STRIDER Racing 3 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 4 lata;
STRIDER Racing 4 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 5 lata;
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na rowerową przygodę z Milko Mazury MTB. Zachęcamy również kibiców do aktywnego wsparcia kolarzy. Nic tak nie niesie na trasie jak dobry i głośny doping. Koniecznie odwiedźcie nas w jednej z 10 lokalizacji. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.mazurymtb.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/MilkoMazuryMTB .
Organizator: Stowarzyszenie Luz Grupa
Sponsor Tytularny: Milko
Sponsor Strategiczny: Łaciate Junior
Partner Strategiczny: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Strider Polska,
Partner Główny: LOTTO
Kalendarz Milko Mazury MTB 2021
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 2 Piecki - Wyścig nad Dajną
Adres Biura Zawodów:
Tereny Rekreacyjne / Centrum Piecek
Zwycięstwa 18, 11-710 Piecki
https://gminapiecki.pl/
Bazę wyścigu stanowić będzie Miasteczko Sportowe zlokalizowane na terenach rekreacyjnych w centrum Piecek. .
Specyfikacja wyścigu PRO:
- 87,4 km (930 metrów przewyższenia) - 3 rundy po 29,3 km (310 metrów przewyższenia na rundzie)
- mocno interwałowy charakter trasy,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu EXPERT:
- 58,6 km (620 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 29,3 km (310 metrów przewyższenia na rundzie)
- mocno interwałowy charakter trasy,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu HOBBY:
- 29,3 km (310 metrów przewyższenia) - 1 runda 29,3 km (310 metrów przewyższenia na rundzie )
- mocno interwałowy charakter trasy,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu FUN:
- 19,5 km (200 metrów przewyższenia)
- interwałowy charakter trasy,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde,
Specyfikacja wyścigu Łaciate Junior Race - Liga Szkółek Kolarskich:
ŁACIATE JUNIOR RACE 5 - Wyścig Młodzik / Młodziczka
- 19,5 km (200 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 9 km
- interwałowy charakter trasy,
- kilka ścieżek typu singletrack, kręte, łagodne zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde,
ŁACIATE JUNIOR RACE 4 - Wyścig Żak / Żaczka
- 10,4 km ( 100 metrów przewyższenia ) - 1 runda
- interwałowy charakter trasy,
- kilka ścieżek typu singletrack, kręte, łagodne zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde,
ŁACIATE JUNIOR RACE 3 - Wentylki
- 4 km ( dwie małe rundy trasy Bystrzaki / Wentylki )
- prosty odcinek trasy poprowadzony po szutrze i odcinkach duktu leśnego
- podłoże dość suche,
ŁACIATE JUNIOR RACE 2 - Wyścig Bystrzaki
- ok. 2,7 km ( jedna mała runda Bystrzaki / Wentylki )
- prosty odcinek trasy poprowadzony po szutrze i odcinkach duktu leśnego
- podłoże dość suche,
ŁACIATE JUNIOR RACE 1 - Wyścig Skrzaty
- ok. 1400 metrów
- prosty odcinek trasy poprowadzony po szutrze
- podłoże dość suche,
Wyścig zostanie zorganizowany na czterech dystansach: PRO, EXPERT, HOBBY i FUN.
Szczegółowy harmonogram przeprowadzenia wyścigu znajduje się tu:
https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/harmonogram-przeprowadzenia-wyscigow-milko-mazury-mtb-2021
Trudność trasy PRO, Expert i Hobby w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3
Trudność trasy FUN w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 2,5
Trasa wyścigu PRO, EXPERT i HOBBY zostanie oznaczona niebieskimi strzałkami.
Trasa wyścigu FUN zostanie oznaczona różowymi strzałkami.
Trasa wyścigu ŁACIATE JUNIOR RACE - Liga Szkółek Kolarskich zostanie oznaczona pomarańczowymi strzałkami.
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Wizualizacja 3D: https://www.relive.cc/view/v36AjYPXVZq
PLIK GPX: https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/mazurskie-trasy-i-szlaki-kolarstwa-gorskiego-zbior-plikow-gpx
Łaciate Junior Strider Racing
Trasa Wyścigu Łaciate Junior Strider Racing ustawiona zostanie na terenie rekreacyjnym w Pieckach.
Program Zawodów
Wyścig Łaciate Junior RACE – Liga Szkółek Kolarskich
limit uczestników: 150 osób
12 czerwca 2021
Kategoria Młodzik / Młodziczka
8:00 – 9:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
9:45 – wejście w sektor startowy
10:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 40 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii
Kategoria Żak / Żaczka
9:00 – 10:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
10:45 – wejście w sektor startowy
11:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 20 – 25 minut dla zwycięzcy
12:00 – Dekoracja kategorii
Kategoria Wentylki
11:00 – 12:15 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
11:45 – wejście w sektor startowy Wentylki
12:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 10 – 15 minut dla zwycięzcy
13:30– Dekoracja kategorii
Kategoria Wentylki / Bystrzaki
11:00 – 12:15 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:25 – wejście w sektor startowy Bystrzaki
12:30 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 10 – 15 minut dla zwycięzcy
13:30– Dekoracja kategorii
Kategoria Skrzaty
11:00 – 12:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:50 – wejście w sektor startowy Skrzaty
13:05 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: ok. 10 minut dla zwycięzcy
13:30 – Dekoracja Kategorii
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 2 Piecki - Wyścig nad Dajną, wyścig FUN
limit uczestników: 150 osób
12 czerwca 2021
8:00 - 9.45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii FUN
9.45 – wejście w sektor startowy kategorii FUN (sektor 2)
10.00 – start wyścigu FUN / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 45 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii FUN
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 2 Piecki - Wyścig nad Dajną, wyścig PRO i EXPERT
limit uczestników: 150 osób
13 czerwca 2021
Kategoria PRO
8:00 – 09:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii PRO
9:45 – wejście w sektor startowy kategorii PRO
10:00 – start wyścigu PRO / ramy czasowe rywalizacji: 120 – 150 minut dla zwycięzcy
13:00 – Dekoracja kategorii PRO
Kategoria EXPERT
8:00 – 10:00 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii EXPERT
10:05 – wejście w sektor startowy kategorii EXPERT
10:15 – start wyścigu EXPERT / ramy czasowe rywalizacji: 90 – 120 minut dla zwycięzcy
13:15 – Dekoracja kategorii EXPERT
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 2 Piecki - Wyścig nad Dajną, wyścig HOBBY
limit uczestników: 250 osób
13 czerwca 2021
12:30 – 13:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii HOBBY
13:45 – wejście w sektor startowy kategorii HOBBY
14:00 – start wyścigu HOBBY / ramy czasowe rywalizacji: 60 – 75 minut dla zwycięzcy
16:00 – Dekoracja kategorii HOBBY
Pobierz tapetę Milko Mazury MTB na urządzenia mobilne
02-07-2021
Przygotowaliśmy dla Was dwie tapety na urzadzenia mobilne. Świetnie sprawdzają się na telefonach i laptopach. Jeśli lubicie nasze wyścigi to te tapety są właśnie dla Was.
Pobierz tapety: