Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 11 - 15.09.2019 - Mrągowo - Wyścig o Niedźwiedzią Łapę



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  04:50:25   600 
2 Łukasz Gukiewicz 531 Velcredo  05:16:03   551 
3 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  05:30:08   527 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  05:30:17   527 
5 Krzysztof Majkowski 736 T4B BIKE TEAM   05:40:29   511 
6 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  05:54:44   491 
7 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  06:01:44   481 
8 Dovydas Grigaitis 537 Visma Lietuva  06:11:16   469 
9 Grzegorz Ostrowski 313 T4B BIKE TEAM   06:15:29   464 
10 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  DNF  
11 Bartek Męziński 541 Finisher Warmia MTB  DNF  
12 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Majkowski 736 T4B BIKE TEAM   05:40:29   511 
2 Dovydas Grigaitis 537 Visma Lietuva  06:11:16   469 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  04:50:25   600 
2 Łukasz Gukiewicz 531 Velcredo  05:16:03   551 
3 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  05:30:08   527 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  05:30:17   527 
5 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  05:54:44   491 
6 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  06:01:44   481 
7 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  DNF  
8 Bartek Męziński 541 Finisher Warmia MTB  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 313 T4B BIKE TEAM   06:15:29   464 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  03:18:28   500 
2 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  03:22:28   490 
3 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  03:24:40   484 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:38:10   454 
5 Tomasz Chabowski 765 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:39:37   451 
6 Mariusz Nadany 424 SKK Sokół  03:42:14   446 
7 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  03:43:31   443 
8 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  03:44:14   442 
9 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  03:45:23   440 
10 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  03:48:29   434 
11 Andrzej Paczkowski 325 VIRTUALBIKE.PL  03:51:40   428 
12 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:55:17   421 
13 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  03:55:41   421 
14 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:56:16   420 
15 Bartłomiej Klus 253 MLEKPOL TEAM  03:58:39   415 
16 Wojciech Syrwid 481   04:00:49   412 
17 Wiesław Zalewski 42 MLEKPOL TEAM  04:01:22   411 
18 Maciej Karwowski 370 MLEKPOL TEAM  04:02:16   409 
19 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:02:22   409 
20 Daniel Radzki 407 Michelin Team  04:13:33   391 
21 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  04:15:14   388 
22 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  04:15:36   388 
23 Zenon Malinowski 328 MLEKPOL TEAM  04:18:10   384 
24 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  04:20:58   380 
25 Lukasz Twarkowski 274   04:21:59   378 
26 Ewelina Bojdzińska 282 Velcredo  04:29:06   500 
27 Adam Buczyński 497 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:30:52   366 
28 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:33:15   363 
29 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   04:36:00   487 
30 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:39:47   480 
31 Małgorzata Ejchart 323 VIRTUALBIKE.PL  04:40:31   479 
32 Magda Chmielewska 490 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:45:05   471 
33 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  04:45:07   348 
34 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  04:53:31   338 
35 Stanisław Zaborowski 525 MTB Zielona Lipa  05:48:45   284 
36 Bartek Borkowicz 524   05:48:46   284 
37 Maciej Krysztoforski 283 Velcredo  DNF  
38 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
39 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
40 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
41 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
42 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
43 Michał Rosiński 529   DNF  
44 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
45 Rafał Żuralski 432   DNF  
46 Bartosz SAMUL 96 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DSQ  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   04:36:00   487 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz Chabowski 765 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:39:37   451 
2 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  03:55:41   421 
3 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  04:53:31   338 
4 Bartosz SAMUL 96 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DSQ  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  03:45:23   440 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 490 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:45:05   471 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mariusz Nadany 424 SKK Sokół  03:42:14   446 
2 Stanisław Zaborowski 525 MTB Zielona Lipa  05:48:45   284 
3 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ewelina Bojdzińska 282 Velcredo  04:29:06   500 
2 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:39:47   480 
3 Małgorzata Ejchart 323 VIRTUALBIKE.PL  04:40:31   479 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  03:22:28   490 
2 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  03:24:40   484 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:38:10   454 
4 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  03:43:31   443 
5 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  03:44:14   442 
6 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  03:48:29   434 
7 Andrzej Paczkowski 325 VIRTUALBIKE.PL  03:51:40   428 
8 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:55:17   421 
9 Bartłomiej Klus 253 MLEKPOL TEAM  03:58:39   415 
10 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:02:22   409 
11 Daniel Radzki 407 Michelin Team  04:13:33   391 
12 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  04:15:14   388 
13 Lukasz Twarkowski 274   04:21:59   378 
14 Bartek Borkowicz 524   05:48:46   284 
15 Maciej Krysztoforski 283 Velcredo  DNF  
16 Rafał Żuralski 432   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  03:18:28   500 
2 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:56:16   420 
3 Wojciech Syrwid 481   04:00:49   412 
4 Maciej Karwowski 370 MLEKPOL TEAM  04:02:16   409 
5 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  04:15:36   388 
6 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  04:20:58   380 
7 Adam Buczyński 497 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:30:52   366 
8 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:33:15   363 
9 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  04:45:07   348 
10 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
11 Michał Rosiński 529   DNF  
12 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 42 MLEKPOL TEAM  04:01:22   411 
2 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
3 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
4 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Malinowski 328 MLEKPOL TEAM  04:18:10   384 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz ZIĘBA 94   01:03:01   400 
2 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:03:23   397 
3 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:04:24   391 
4 Łukasz Gorbacz 165   01:05:15   386 
5 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:05:38   383 
6 Adam Nowakowski 458 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:55   382 
7 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:07:01   376 
8 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:08:20   368 
9 Bartłomiej Chodań 123   01:09:12   364 
10 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:13   364 
11 Marek Ejzemberg 538 Extreme Sport Ostrołęka  01:09:16   363 
12 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:09:42   361 
13 Krystian Gurba 385 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:09:49   361 
14 Karol Ołdakowski 477   01:10:04   359 
15 Andrzej Piasecki 532 Piasecki Concept  01:10:59   355 
16 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:11:06   354 
17 Mateusz Chmielewski 450 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:14   353 
18 Grzegorz Fijałkowski 244   01:11:46   351 
19 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:12:01   350 
20 Marcin Bielski 512 GRUPETTO Mrągowo  01:12:43   346 
21 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:12:46   346 
22 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:12:54   345 
23 Maciej PARZYCH 536 MSR MRĄGOWO   01:13:57   340 
24 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:14:13   339 
25 Krzysztof Skórko 526   01:14:43   337 
26 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:14:45   337 
27 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:15:43   332 
28 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:15:55   332 
29 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:01   331 
30 Wiktor SoboŃ 533   01:16:11   330 
31 Eryk Krysiewicz 234   01:16:36   328 
32 Grzegorz Kornacki 163   01:16:43   328 
33 Bartosz Smoługa 55   01:16:43   328 
34 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:16:57   327 
35 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:17:06   326 
36 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:17:07   326 
37 Wojciech Buła 79   01:17:28   325 
38 Wojciech Wyszyński 125   01:18:06   322 
39 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:18:09   322 
40 Tomasz Damięcki 489   01:18:09   322 
41 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:18:09   322 
42 Sławomir Charubin 439 MLEKPOL TEAM  01:19:36   316 
43 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:20:11   314 
44 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:20:24   313 
45 MARIAN OPĘCHOWSKI 104 MSR MRĄGOWO   01:20:49   311 
46 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:21:17   310 
47 Michał Śnietka 540   01:21:33   309 
48 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:34   308 
49 Piotr Świderek 527   01:22:23   305 
50 Tolek Żurawski 41   01:24:01   300 
51 Grzegorz Zielinski 728   01:25:20   295 
52 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:27:00   289 
53 Filip Tomaszewski 365   01:27:57   286 
54 Marta Białkowska 388   01:29:09   400 
55 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:29:23   281 
56 Tomasz Kopciewski 371   01:30:23   278 
57 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:32:15   273 
58 Sławiomir Kusajda 43   01:32:29   272 
59 Krzysztof Świderek 528   01:32:39   271 
60 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:32:41   271 
61 Michał POLEWACZYK 480 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:33:08   270 
62 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:34:08   267 
63 Dawid Łosowski 247   01:35:18   264 
64 Łukasz Belka 452   01:35:34   263 
65 Bartek Brynski 447   01:35:51   262 
66 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  01:37:08   259 
67 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:37:32   365 
68 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:37:48   257 
69 Maxim Vasilevsky 535   01:38:20   256 
70 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:40:30   250 
71 Jakub Berliński 542 Condensa Osuszanie Budynków   01:40:59   249 
72 Adam Kontakiewicz 451   01:41:15   248 
73 Rafał Boroński 269   01:46:31   236 
74 Ewelina Domin 200   01:47:19   332 
75 Magdalena Kołodziejczyk 392   01:50:24   322 
76 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:59:11   211 
77 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:01:53   292 
78 Tomasz Kochański 539 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:04   182 
79 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:18:04   182 
80 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:20:14   179 
81 Bartosz Staszałek 511   02:24:54   173 
82 Nikodem LEWAKOWSKI 66 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF  
83 Alan Orzechowski 297   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej PARZYCH 536 MSR MRĄGOWO   01:13:57   340 
2 MARIAN OPĘCHOWSKI 104 MSR MRĄGOWO   01:20:49   311 
3 Filip Tomaszewski 365   01:27:57   286 
4 Michał POLEWACZYK 480 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:33:08   270 
5 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:18:04   182 
6 Nikodem LEWAKOWSKI 66 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz ZIĘBA 94   01:03:01   400 
2 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:07:01   376 
3 Eryk Krysiewicz 234   01:16:36   328 
4 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:18:09   322 
5 Michał Śnietka 540   01:21:33   309 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Chodań 123   01:09:12   364 
2 Mateusz Chmielewski 450 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:14   353 
3 Grzegorz Fijałkowski 244   01:11:46   351 
4 Wiktor SoboŃ 533   01:16:11   330 
5 Wojciech Buła 79   01:17:28   325 
6 Piotr Świderek 527   01:22:23   305 
7 Alan Orzechowski 297   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:03:23   397 
2 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:04:24   391 
3 Adam Nowakowski 458 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:55   382 
4 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:08:20   368 
5 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:13   364 
6 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:09:42   361 
7 Krystian Gurba 385 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:09:49   361 
8 Marcin Bielski 512 GRUPETTO Mrągowo  01:12:43   346 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:14:13   339 
10 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:15:55   332 
11 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:01   331 
12 Grzegorz Kornacki 163   01:16:43   328 
13 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:17:06   326 
14 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:17:07   326 
15 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:21:17   310 
16 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:27:00   289 
17 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:29:23   281 
18 Krzysztof Świderek 528   01:32:39   271 
19 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:32:41   271 
20 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:34:08   267 
21 Łukasz Belka 452   01:35:34   263 
22 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  01:37:08   259 
23 Maxim Vasilevsky 535   01:38:20   256 
24 Jakub Berliński 542 Condensa Osuszanie Budynków   01:40:59   249 
25 Rafał Boroński 269   01:46:31   236 
26 Tomasz Kochański 539 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:04   182 
27 Bartosz Staszałek 511   02:24:54   173 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Gorbacz 165   01:05:15   386 
2 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:05:38   383 
3 Marek Ejzemberg 538 Extreme Sport Ostrołęka  01:09:16   363 
4 Karol Ołdakowski 477   01:10:04   359 
5 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:12:01   350 
6 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:12:46   346 
7 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:12:54   345 
8 Krzysztof Skórko 526   01:14:43   337 
9 Bartosz Smoługa 55   01:16:43   328 
10 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:16:57   327 
11 Wojciech Wyszyński 125   01:18:06   322 
12 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:18:09   322 
13 Tomasz Damięcki 489   01:18:09   322 
14 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:20:11   314 
15 Tolek Żurawski 41   01:24:01   300 
16 Grzegorz Zielinski 728   01:25:20   295 
17 Tomasz Kopciewski 371   01:30:23   278 
18 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:32:15   273 
19 Dawid Łosowski 247   01:35:18   264 
20 Adam Kontakiewicz 451   01:41:15   248 
21 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:59:11   211 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:11:06   354 
2 Sławomir Charubin 439 MLEKPOL TEAM  01:19:36   316 
3 Sławiomir Kusajda 43   01:32:29   272 
4 Bartek Brynski 447   01:35:51   262 
5 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:40:30   250 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrzej Piasecki 532 Piasecki Concept  01:10:59   355 
2 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:14:45   337 
3 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:15:43   332 
4 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:20:24   313 
5 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:34   308 
6 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:37:48   257 
7 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:20:14   179 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:37:32   365 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ewelina Domin 200   01:47:19   332 
2 Magdalena Kołodziejczyk 392   01:50:24   322 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Białkowska 388   01:29:09   400 
2 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:01:53   292 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:24   200 
2 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:26   200 
3 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:02:30   193 
4 Wiktor Schillo 1126 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:02:30   192 
5 Wiktoria Bełbot 1050   00:02:42   181 
6 Jakub Szydlik 1145   00:02:46   174 
7 Michalina Grędzińska 1057   00:02:49   172 
8 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:02:50   169 
9 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:02:54   165 
10 Julia Brodowska 1055   00:02:56   166 
11 Kacper Górecki 1045   00:02:58   161 
12 Wiktor Kucharczyk 1151   00:02:59   161 
13 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:03:00   160 
14 Łukasz Paliwoda 1144   00:03:03   157 
15 Aleksander Judycki 1136 KRAMER S.A.  00:03:04   157 
16 Filip Buczkowski 1148   00:03:04   156 
17 Michał Tarasiewicz 1156   00:03:07   154 
18 Katarzyna Małż 1110   00:03:12   152 
19 Szymon Chętnik 1142   00:03:15   147 
20 Bartosz Kosior 1006   00:03:40   130 
21 Pola Rumińska 1092 MTB Ostróda Team  00:04:54   99 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:24   200 
2 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:26   200 
3 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:02:30   193 
4 Wiktor Schillo 1126 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:02:30   192 
5 Wiktoria Bełbot 1050   00:02:42   181 
6 Jakub Szydlik 1145   00:02:46   174 
7 Michalina Grędzińska 1057   00:02:49   172 
8 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:02:50   169 
9 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:02:54   165 
10 Julia Brodowska 1055   00:02:56   166 
11 Kacper Górecki 1045   00:02:58   161 
12 Wiktor Kucharczyk 1151   00:02:59   161 
13 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:03:00   160 
14 Łukasz Paliwoda 1144   00:03:03   157 
15 Aleksander Judycki 1136 KRAMER S.A.  00:03:04   157 
16 Filip Buczkowski 1148   00:03:04   156 
17 Michał Tarasiewicz 1156   00:03:07   154 
18 Katarzyna Małż 1110   00:03:12   152 
19 Szymon Chętnik 1142   00:03:15   147 
20 Bartosz Kosior 1006   00:03:40   130 
21 Pola Rumińska 1092 MTB Ostróda Team  00:04:54   99 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1138 MSR MRĄGOWO   00:09:36   200 
2 Wiktor Kajetaniak 1123 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:13   187 
3 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:51   176 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:02   173 
5 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:55   200 
6 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:29   153 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:05   146 
8 Gabriel Brodzik 1060   00:13:27   142 
9 Mikołaj Małż 1093   00:13:33   141 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:13:48   172 
11 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:32   131 
12 Zuzanna Deptuła 1002 KK24h  00:14:36   163 
13 Filip Tarasewicz 1157   00:15:57   120 
14 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:16:31   116 
15 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1138 MSR MRĄGOWO   00:09:36   200 
2 Wiktor Kajetaniak 1123 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:13   187 
3 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:51   176 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:02   173 
5 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:55   200 
6 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:29   153 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:05   146 
8 Gabriel Brodzik 1060   00:13:27   142 
9 Mikołaj Małż 1093   00:13:33   141 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:13:48   172 
11 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:32   131 
12 Zuzanna Deptuła 1002 KK24h  00:14:36   163 
13 Filip Tarasewicz 1157   00:15:57   120 
14 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:16:31   116 
15 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:03   200 
2 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:16   196 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:54   188 
4 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:15:44   178 
5 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:16:17   172 
6 Nina Szulińska 1072 MTB EŁK- PROSTKI  00:16:39   200 
7 Patryk Sobociński 1146   00:17:11   163 
8 Kacper Siergiej 1048   00:17:14   162 
9 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:09   183 
10 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:10   154 
11 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:16   153 
12 Patryk Okrągły 1107   00:18:35   151 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:19:44   168 
14 Sebastian Szumski 1149 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:34   136 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:03   200 
2 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:16   196 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:54   188 
4 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:15:44   178 
5 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:16:17   172 
6 Nina Szulińska 1072 MTB EŁK- PROSTKI  00:16:39   200 
7 Patryk Sobociński 1146   00:17:11   163 
8 Kacper Siergiej 1048   00:17:14   162 
9 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:09   183 
10 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:10   154 
11 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:18:16   153 
12 Patryk Okrągły 1107   00:18:35   151 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:19:44   168 
14 Sebastian Szumski 1149 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:34   136 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Ksawery Krajewski   00:01:00   200 
2 Jan Marcinkjan MSR MRĄGOWO   00:01:30   133 
3 Adam Kuczyński   00:03:41   54 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ksawery Krajewski 0   00:01:00   200 
2 Jan Marcinkjan 0 MSR MRĄGOWO   00:01:30   133 
3 Adam Kuczyński 0   00:03:41   54 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:48   200 
2 Filip Suchodolski   00:00:51   200 
3 Antoni Sobieraj   00:00:54   188 
4 Oskar Kucharczyk   00:00:55   185 
5 Maria Zawrotna   00:00:58   165 
6 Kalina Kur   00:01:08   141 
7 Julian Żyjewski   00:01:14   137 
8 Teodor Majcher   00:01:15   136 
9 Jan Mierkowski   00:01:25   120 
10 Kacper Kleszcz   00:02:18   73 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:48   200 
2 Filip Suchodolski 0   00:00:51   200 
3 Antoni Sobieraj 0   00:00:54   188 
4 Oskar Kucharczyk 0   00:00:55   185 
5 Maria Zawrotna 0   00:00:58   165 
6 Kalina Kur 0   00:01:08   141 
7 Julian Żyjewski 0   00:01:14   137 
8 Teodor Majcher 0   00:01:15   136 
9 Jan Mierkowski 0   00:01:25   120 
10 Kacper Kleszcz 0   00:02:18   73 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus   00:00:45   200 
2 Maksymilian Judycki KRAMER S.A.  00:00:52   173 
3 Marcel Kleszcz   00:00:58   155 
4 Wiktor Tarczyluk   00:00:59   152 
5 Julia Bełbot   00:01:00   200 
6 Iga Szklarska KK24h  00:01:04   187 
7 Aureliusz Maj   00:01:06   136 
8 Maksymilian Wołosz   00:01:13   123 
9 Jan Krugły   00:01:14   121 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:00:45   200 
2 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:00:52   173 
3 Marcel Kleszcz 0   00:00:58   155 
4 Wiktor Tarczyluk 0   00:00:59   152 
5 Julia Bełbot 0   00:01:00   200 
6 Iga Szklarska 0 KK24h  00:01:04   187 
7 Aureliusz Maj 0   00:01:06   136 
8 Maksymilian Wołosz 0   00:01:13   123 
9 Jan Krugły 0   00:01:14   121 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska CYKLON KĘTRZYN  00:01:01   200 
2 Mikołaj Krajewski   00:01:04   200 
3 Alojzy Majcher   00:01:05   196 
4 Zofia Zawrotna   00:01:23   154 
5 Marcel Bogucki Michelin Team  00:01:24   152 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:01   200 
2 Mikołaj Krajewski 0   00:01:04   200 
3 Alojzy Majcher 0   00:01:05   196 
4 Zofia Zawrotna 0   00:01:23   154 
5 Marcel Bogucki 0 Michelin Team  00:01:24   152 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny