Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Harmonogram przeprowadzenia wyścigów Milko Mazury MTB 2022

26-02-2022

Program Zawodów

Wyścig Łaciate Junior RACE – Liga Szkółek Kolarskich

Kategoria Młodzik / Młodziczka

8:00 – 9:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
9:45 – wejście w sektor startowy
10:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 40 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii

Kategoria Żak / Żaczka

9:00 – 10:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
10:45 – wejście w sektor startowy
11:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 20 – 25 minut dla zwycięzcy
12:00 – Dekoracja kategorii

Kategoria Wentylki / Bystrzaki

11:00 – 12:15 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:15 – wejście w sektor startowy Wentylki ( sektor 1 )
12:15 – wejście w sektor startowy Bystrzaki ( sektor 2 )
12:30 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 10 – 15 minut dla zwycięzcy
13:30– Dekoracja kategorii

Kategoria Skrzaty

11:00 – 12:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:50 – wejście w sektor startowy Skrzaty
13:05 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: ok. 10 minut dla zwycięzcy
13:30 – Dekoracja Kategorii

Wyścig Milko Mazury MTB Etap, wyścig FUN

8:00 - 9.45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii FUN 
9.45 – wejście w sektor startowy kategorii FUN (sektor 2)
10.00 – start wyścigu FUN  / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 45 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii FUN 

Wyścig Milko Mazury MTB, wyścig PRO i EXPERT
NIEDZIELA

Kategoria PRO - sektor 1

8:00 – 09:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów  dla kategorii PRO
9:45 – wejście w sektor startowy kategorii PRO
10:00 – start wyścigu PRO / ramy czasowe rywalizacji: 120 – 150 minut dla zwycięzcy
14:05 – Dekoracja kategorii PRO

Kategoria EXPERT - sektor 2

8:00 – 10:00 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii EXPERT
09:45 – wejście w sektor startowy kategorii PRO (sektor1) i EXPERT (sektor2)
10:00 – start wyścigu PRO / ramy czasowe rywalizacji: 120 – 150 minut dla zwycięzcy
10:05 – start wyścigu EXPERT / ramy czasowe rywalizacji: 90 – 120 minut dla zwycięzcy
14:15 – Dekoracja kategorii EXPERT

Wyścig Milko Mazury MTB Etap, wyścig HOBBY i ELECTOFUN E-BIKE RACE
NIEDZIELA

Kategoria HOBBY - sektor 3
Kategoria ELECTOFUN E-Bike Race - sektor 4

08:00 – 09:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii HOBBY
09:45 – wejście w sektor startowy kategorii HOBBY (sektor 3) i ELECTOFUN E-BIKE RACE (sektor 4)
10:10 – start wyścigu HOBBY / ramy czasowe rywalizacji: 60 – 75 minut dla zwycięzcy
10:15 – start wyścigu ELECTOFUN E-BIKE RACE / ramy czasowe rywalizacji: 60 – 75 minut dla zwycięzcy
14:00 – Dekoracja kategorii HOBBY

 

Wyscigi Łaciate Junior Strider Racing

NIEDZIELA

Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 1 

8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów

11.30 - start wyścigu 

12.30 - dekoracja kategorii 

Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 2

8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów

11.40 - start wyścigu 

12.30 - dekoracja kategorii 

Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 3

8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów

11.50 - start wyścigu 

12.30 - dekoracja kategorii 

Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 4

8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów

12.00  - start wyścigu 

12.30 - dekoracja kategorii