Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Poznajcie Kalendarz Milko Mazury MTB 2023

21-02-2023

Do startu sezonu Milko Mazury MTB pozostało zaledwie dwa miesiące. Więc czas na przedstawienie kalendarza na sezon 2023!
To już 6 sezon współpracy z naszym partnerem staregicznym Spółdzielnią Mlekpol, która w ramach promocji marki MILKO oraz ŁACIATE zachęca do zdrowego trybu życia i uprawiania kolarstwa.
Co Was czeka w tym roku? Ciekawe trasy, niesamowite emocje i powrót do sprawdzonej jednodniowej formuły startów.
Na początek Iława i Wyścig Pięciu Jezior. Później przeniesiemy się do Gminy Piecki, by sprawdzić jak wygląda ściganie nad rzeką Dajną. Trzeci etap pozostaje jeszcze tajemnicą. Jej rąbek odsłonimy niebawem. Na czwarty wyścig zapraszamy do Mrągowa. Jak wiecie to jedna z najlepszych tras. Następnie zawitamy do Mikołajek, by sprawdzić kto zwycięży w Krainie Sielawowego Króla. Z mazurskiej Wenecji przeniesiemy się do Gminy Pasym. Malownicze miasteczko sieci Cittaslow będzie gwarantem świetnego ścigania. W połowie sierpnia jak zawsze powracamy do Giżycka na najlepiej ocenianą przez Was trasę, która przejdzie drobne modyfikacje. Ze stromych zboczy wzgórza św. Brunona na zakończenie wakacji przeniesiemy się do Miasta Ryn. Wrzesień to Kwidzyn i najdłuższy maraton sezonu, który w zeszłym roku zebrał same pozytywne noty. Finałowa edycja to wizyta na Warmii, w Lidzbarku Warmińskim, gdzie o ostatnie punkty sezonu kolarze zawalczą w dolinie Symsarny.