Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Poznajcie Kalendarz Milko Mazury MTB 2021.

26-02-2021

Przedstawiamy Kalendarz Milko Mazury MTB 2021.
Planujemy zorganizować 10 emocjonujących etapów. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.
 
1. Sezon zaczniemy na południu Mazur, w miejscowości
Iława. Wyścig Pięciu Jezior w wydaniu Milko Mazury MTB to gwarancja dobrze rozpoczętego sezonu.
2. Nowa lokalizacja na naszej mapie, czyli Piecki i klasyczny maraton po malowniczych i dziewiczych terenach Nadleśnictwa Strzałowo.
3.  Wakacje rozpoczniemy w stolicy regionu, czyli Miasto Mikołajki. Na dwa dni słynny, mazurski kurort zamieni się w "tor do jazdy na rowerze górskim".
4.  Czwarty etap to klasyka gatunku, czyli Bike Park Poręby XC w Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych
5.  Środek wakacji, czyli czas na Pasym i Cztery Wieże nad Kalwą. Ciekawy i szybki maraton nad jeziorem Kalwa to propozycja dla sprinterów.
6. Święto Wojska Polskiego będzie świetną okazją by odwiedzić Miasto Giżycko i zmierzyć się z trasą Bitwy o Twierdze Boyen.
7. W ostatni weekend wakacji odwiedzimy Miasto Ryn. Świetna trasa z niesamowicie widowiskową końcówką to główne atuty tego etapu.
8. Na pewno kojarzycie Piękny Brzeg - Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach w Gminie Węgorzewo. Właśnie tam rozpoczniemy wrześniowe ściganie. Trudna, techniczna trasa to to co fani "pure mtb" lubią najbardziej.
9. Przedostatni etap to klasyczny, długi maraton w Piszu. Odświeżona trasa i nowe elementy techniczne -warto tu być.
10. Wielki Finał Milko Mazury MTB zorganizujemy w Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych. Dobrze znana trasa Wyścigu o Niedźwiedzią Łapę w odświeżonej wersji jeszcze bardziej przypadnie Wam do gustu, Uroczyste zakończenie sezonu w Amfiteatrze nad jeziorem Czos to idealne zwieńczenie Waszej rywalizacji. 
Bądźcie tam z nami.