Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2020

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Punkty
1 Kamil Kuszmider 177 KK Załuski Team   581   565   577   600   573     594   599   3524 
2 Paweł Ciunel 174 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team   557   559   587   570     558   552   598   3429 
3 Artur Korc 173 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team   556   521   532   562       581   600   3352 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com   521   505   520   545   541   533   542   561   3243 
5 Emil Kruba 216 Piasecki Concept     505   510     492   521   532   561   3121 
6 Jarosław WOŁOSIUK 44   600   600       600   600   599     2999 
7 Piotr Sobierajski 302 RANT BARTOSZYCE         507   486   480   516   539   2528 
8 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko   504       0   555   546     598   2203 
9 Sławomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY   462   433         461   478     1834 
10 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński   462   0         448   450     1360 
11 Piotr KryŃski 222 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   599   599               1198 
12 Marcin MrÓz 309 Bialoblocki Team Ełk         591       592     1183 
13 Dominik Jakubowski 153 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn   582   0           600     1182 
14 Bartosz Grędziński 120 Kross Staff Team           553   545       1098 
15 Krzysztof Majkowski 396 Velcredo Factory Team       464   516           980 
16 Martin Fedor 426 3S BIKE TEAM CIECHANÓW             468     508   976 
17 Michał Glanz JBG-2 Team       600             600 
18 Marcin Białobłocki 156 Bialoblocki Team Ełk                 598   598 
19 Przemysław BARANOWSKI 155 Bialoblocki ProCoaching               595     595 
20 Arkadiusz JusiŃski 447 EVANLITE         591           591 
21 Paweł Kowalkowski 480 Piasecki Concept             590       590 
22 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn   590   0               590 
23 Radomir Chmiel 400 MICHELIN ALDO TEAM         585           585 
24 Krzysztof Krzywy 137 Cycling Planet   581                 581 
25 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko                 579   579 
26 Paweł Oktaba 176 Szprycha Giżycko                 578   578 
27 Dariusz POROŚ 374 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW       569             569 
28 Šarūnas Pacevičius 77 Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’   566