Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2024

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Marcin Wasążnik 5 KK Załuski Team   470   533   527   521   2051 
2 Mariusz Macegoniuk 87   447   470   438   448   1803 
3 Kamil Kuszmider 1 PEGO.cc iFON   600   600   600     1800 
4 Łukasz Gukiewicz 41 3Gravity Bike Team   560   575     547   1682 
5 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM     533   510   521   1564 
6 Arkadiusz JusiŃski 254 EVANLITE     591   579     1170 
7 Michał Bujan 157 KK Załuski Team     591     556   1147 
8 Mateusz Maleszka 380 7R Rowmix Team p/b 72D         600   600 
9 Michał Wróblewski 29 Szprycha Giżycko     594       594 
10 Kamil Boniewski 4 KK Załuski Team       574     574 
11 Paweł Kowalkowski 326 Fittingbike.pl         573   573 
12 Łukasz Góralewski 310 KK Catena Wyszków         569   569 
13 Mariusz Ugniewski 322 Timbud Team         529   529 
14 Łukasz Budny 243     527       527 
15 Łukasz Gorbacz 30 Szprycha Giżycko   523         523 
16 Wojciech Damięcki 27 Szprycha Giżycko   523         523 
17 Krzysztof Majkowski 122 Spica Solutions   509         509 
18 Paweł Trzciński 312 KK Catena Wyszków         507   507 
19 Rafał Mróz 311 KK Catena Wyszków         476   476 
20 Marcin Pietrak 338 Kamyk Radzymin MTB Team         467   467 
21 Paweł Rypuła 362         0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM     533   510   521   1564 
2 Mateusz Maleszka 380 7R Rowmix Team p/b 72D         600   600 
3 Rafał Mróz 311 KK Catena Wyszków         476   476 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Marcin Wasążnik 5 KK Załuski Team   470   533   527   521   2051 
2 Kamil Kuszmider 1 PEGO.cc iFON   600   600   600     1800 
3 Michał Bujan 157 KK Załuski Team     591     556   1147 
4 Michał Wróblewski 29 Szprycha Giżycko     594       594 
5 Kamil Boniewski 4 KK Załuski Team       574     574 
6 Paweł Kowalkowski 326 Fittingbike.pl         573   573 
7 Łukasz Budny 243     527       527 
8 Wojciech Damięcki 27 Szprycha Giżycko   523         523 
9 Krzysztof Majkowski 122 Spica Solutions   509         509 
10 Marcin Pietrak 338 Kamyk Radzymin MTB Team         467   467 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Mariusz Macegoniuk 87   447   470   438   448   1803 
2 Łukasz Gukiewicz 41 3Gravity Bike Team   560   575     547   1682 
3 Arkadiusz JusiŃski 254 EVANLITE     591   579     1170 
4 Łukasz Góralewski 310 KK Catena Wyszków         569   569 
5 Mariusz Ugniewski 322 Timbud Team         529   529 
6 Łukasz Gorbacz 30 Szprycha Giżycko   523         523 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Paweł Trzciński 312 KK Catena Wyszków         507   507 
2 Paweł Rypuła 362         0  

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub ŁACIATE Mazury MTB Etap 1 ŁACIATE Mazury MTB Etap 2 ŁACIATE Mazury MTB Etap 3 ŁACIATE Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Mateusz Banaszek 101 RANT BARTOSZYCE   460   474   464   434   1832 
2 Marcin Hinz 91 ALBATROSY   454   468   445   445   1812 
3 Szymon Marchlewski 118 AUTO LAND   457   474   396   427   1754 
4 Wojciech Kuszpa 123 MICHELIN ALDO TEAM   420   453   426   412   1711 
5 Karol Ołdakowski 128   424   435   400   281   1540 
6 Dariusz Sulowski 190   403   422   346   359   1530 
7 Dawid Janus 124 ZuzgaRacingTeam:P   368   396   381   369   1514 
8 Jakub Piszczatowski 75   402   410   343   355   1510 
9 Krzysztof Zieliński 51 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   405   410   342   348   1505 
10 Maciej Salik 63 MLEKPOL TEAM   379   391   363   369   1502 
11 Przemysław Michalczyk 258 EVANLITE     496   482   449   1427 
12 Paweł Bednarek 235 RAFBIKE CYCLING TEAM     496   478   441   1415 
13 Tomasz Kuchniewski 92 MyBike   366   367   331   346   1410 
14 Arkadiusz Justynowicz 111 RANT BARTOSZYCE   473   0   473   452   1398 
15 Łukasz Gorbacz 30 Szprycha Giżycko     487   462   446   1395 
16 Radosław Łużny 12 KK Załuski Team   467   487     416   1370 
17 Tomasz Skalski 250 EVANLITE