Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Bonus Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl   569   586   600     592   584   0   600   600     4131 
2 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team   560   550   599   567   577   583       585     4021 
3 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI   485     578   535   547   551   553     569     3818 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com   462   477   515   488   471   504   505   468   508     3468 
5 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team   525       559   572   571   577     586     3390 
6 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team     546   599   555   550   551     527       3328 
7 Krzysztof ŁUKASIK 10 Renault Team   597   600     600   600         599     2996 
8 Paweł KOWALKOWSKI 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   591     590     600   600         2981 
9 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI   457     540   477   479   492   513         2958 
10 Artur Korc 125 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   569   543   599   570     588           2869 
11 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk       599   567   0   0   553   509   569     2797 
12 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team   473   506   576       536   533         2624 
13 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk       494   446   0   449   467     453     2309 
14 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   543       563     562   577         2245 
15 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team   0   511     534   0     553     569     2167 
16 Witold Mikielski 111 Bliska Team   0     595     514     542   456       2107 
17 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl     441   514         489     482     1926 
18 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl         469   470   480   471         1890 
19 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn     441     484   468         485     1878 
20 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn     591         599   584         1774 
21 Piotr KRYSIEWICZ 142 Sprint-rowery.pl       598   567     552           1717 
22 Marek Klimas 73 BarczewoBiega   0     444   403       397   0   420     1664 
23 Kamil ŁOPATEK 126 Cryospace Olsztyn           502   530   524         1556 
24 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński     452     485     481           1418 
25 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl   0   371     483   463   0           1317 
26 Krzysztof Krzywy 432 NEXUS Team           592     577         1169 
27 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków         568           594     1162 
28 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM   569           576           1145 
29 Piotr Car 134 Mistral Grodno Radio Białystok   531     0     563             1094 
30 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl   0       526   531             1057 
31 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl       556   492               1048 
32 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk       537       503           1040 
33 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM               542   485       1027 
34 Matas Dumčius 144 S - Sportas   499               506   0     1005 
35 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl       521       480           1001 
36 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI     449   541                 990 
37 PaweŁ Rudziński 106     477             430       907 
38 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl         426     427           853 
39 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM                 358   426     784 
40 Dariusz Zakrzewski 310 Mistral Grodno Radio Białystok       595                 595 
41 Andrzej Kaiser 430 STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM           589             589 
42 Jonasz STELMASZYK 13 Renault Team   0                 586     586 
43 Artur Sowiński 547 Kodzik Rowery               578         578 
44 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team   569                     569 
45 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team       565                 565 
46 Arturas Remeika 58 BIKEXPERT Cycling Team   560                     560 
47 Eduard Tomashevskiy 586 WEST MTBO TEAM                 560       560 
48 Łukasz Derheld 597 ASE Trek Gdynia                 557       557 
49 Adam Ptasiński 276 Milsport BLU Team       549                 549 
50 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo         0   547             547 
51 Grzegorz Czetyrko 615 Centrum Rowerowe Olsztyn Team                   546     546 
52 Patryk MUŚKO 262 MUŚKO-TEAM     540                   540 
53 Andrzej Rozpłoch 143 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK   539                     539 
54 Jan Charkiewicz 311 Mistral Grodno Radio Białystok       536                 536 
55 Paweł Słupek 371 T4B BIKE TEAM         535               535 
56 Kacper Markowski 166 Sprint-rowery.pl       535                 535 
57 Maciej SAMBORSKI 341 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK         535               535 
58 Piotr Andrzejczyk 352 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         531               531 
59 Jerzy Zakrzewski 139 Absolute Bikes TEAM             522           522 
60 Marcin Sieroński 281       522                 522 
61 Berton Massimo 384 acido lattico team         512               512 
62 Łukasz MATUSIAK 195 GATTA BIKE-RS     511                   511 
63 Patryk Badura 401 Michelin Team   485                     485 
64 Marcin Lange 369 T4B BIKE TEAM         484               484 
65 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn         484               484 
66 SŁawomir Misiaszek 463 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY             481           481 
67 Tomasz Pieńkos 549 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka               466         466 
68 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI   463                     463 
69 Mariusz Nadany 560 SKK Sokół                 460       460 
70 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   0       459               459 
71 Daniel Dziemieszonek 581                 459       459 
72 Krzysztof Majkowski 587 MAJKOWSKI-instalacje.pl                 454       454 
73 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM         454               454 
74 Kamil Erber 533               454         454 
75 Marcin Kudlak 594 MCP Bike team                 447       447 
76 Daniel Bryk 543               445         445 
77 Paweł Lewandowski 612 TVL MTB                   440     440 
78 Radosław Kamiński 589 T4B BIKE TEAM                 429       429 
79 Dariusz Laskowski 373 Finisher Warmia MTB         428               428 
80 Tomasz Czapczyński 576 UKS SPORT BRALIN                 426       426 
81 Mikołaj Poloch 575 Kołownik Włoszakowice                 412       412 
82 Piotr Sędecki 580 BAUMAN BROTHERS                 408       408 
83 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW                   392     392 
84 Marcin Komsta 579 BAUMAN BROTHERS                 376       376 
85 Emil MaŁyska 592                 374       374 
86 Michał Glanz 484 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI             0          
87 Marcin Czajkowski 478 CORRADO             0          
88 Krzysztof Olszewski 141 Cryospace Olsztyn   0                    
89 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team