Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.


25-09-2019

Przed nami ostatni wyścig Milko Mazury MTB 2019. Zamówiliśmy już pogodę i w niedzielę (29 września) spotykamy się w Miasteczku Sportowym tym razem ulokowanym na pięknie położonej polanie, na skraju lasu w miejscowości Wólka Szczycieńska.

Finałowa trasa została mocno zmodyfikowana względem zeszłorocznej edycji. Główna zmiana to przede wszystkim nowa lokalizacja, a co za tym idzie bliskość świetnych ścieżek Szczytno MTB Trails. Szybka runda o długości 14 kilometrów to idealne rozwiązanie na zakończenie długiego i ciężkiego sezonu. Jak na rasowy maraton przystało znajdziecie na niej: długie, szerokie szutry, kręte, wąskie dukty leśne i niesamowite singletrack'i w Szczytno MTB Trails.

Do wybory jak zawsze 3 różne dystanse, w zależności od umiejętności:  PRO to 4 rundy, w sumie 56 km, Expert to 3 rundy i 42 km oraz Hobby 2 rundy i konieczność przejechania na rowerze 28 km.

Jak zawsze nasi najmłodsi kolarze będą mogli wziąć udział w wyścigach Nickelodeon Race oraz Strider Cup Mazury MTB. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu.
Podczas Wielkiego Finału rozstrzygnął się również rywalizacje w Klasyfikacjach Generalnych cyklu Milko Mazury MTB, zarówno indywidualne jak i drużynowe. Poznamy zwycięzców w wyścigach PRO, Expert i Hobby. W Klasyfikacji Drużynowej zdecydowanie prowadzi Centrum Rowerowe Olsztyn Team, przed Szprycha Giżycko i Michelin Team.


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny