Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyścig o Gwiazdę Szeryfa

Miejscowość Mrągowo
Data rozpoczęcia 20.07.2019 08:00

Wyścigi

Start: 09:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Paweł Baranek PRO M3 AIRBIKE.pl
Damian Chojecki PRO M2 VYT YV
Bartosz Grędziński PRO M3 Kross Staff Team
Radosław Kamiński PRO M4 T4B BIKE TEAM
Paweł Koźmiński PRO M4 Michelin Team
Kamil Kuszmider PRO M2 Catena Wyszków
Kamil Marczak PRO M3 BIKE-TAXI.PL
Emil MaŁyska PRO M3
Jarosław Mitas PRO M5 IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM
Mariusz Nadany PRO M2 SKK Sokół
Grzegorz Ostrowski PRO M5 T4B BIKE TEAM
Maciej Puź PRO M3 MyBike
Marcin Superson PRO M2 EPICENTRUM
Eduard Tomashevskiy PRO M3 Quest Team
Mateusz Wiszniewski PRO M3 wtw-poland.com
Jarosław Wołosiuk PRO M3 Cryospace Olsztyn
Adrian Zimny PRO M2

Start: 09:02


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Piotr Andrzejczyk EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Rafał Banul EM4 Cryospace Olsztyn
Piotr Bobrowski EM2
Magda Chmielewska EK2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Tomasz Chłodowski EM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Paweł Ciunel EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Robert Czarnowski EM4 LOTTO Bike Team Olsztyn
Wojciech Damięcki EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Krzysztof Dębski EM3 Michelin Team
Arkadiusz Domel EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Daniel Dudkiewicz EM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Kamil Dziedzic EM3 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Błażej Glinko EM1 EuropeGAS SsangYong TEAM
Maciej Górski EM3 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Tomasz Grzybek EM4
Jędrzej Horodeński EMJ DABARTI / PIE3CKI TEAM
Błażej Jakóbowski EM2 WGR Team
Małgorzata Jakubowska EK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Dawid Janus EM3 ZuzgaRacingTeam:P
Maciej Karwowski EM4 MLEKPOL TEAM
Bartłomiej Klus EM3 MLEKPOL TEAM
Patryk Kowalski EMJ SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Edyta Kryńska EK2 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Paweł Kuflikowski EM4 Portal Kolarski#mtbxcpl
RadosŁaw Kusiek EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Rafał Lewandowski EM3 Bike-Sport Działdowo
Monika Luberadzka EK3 Kross Staff Team
Michał Mandes EM3 WELMAR.PL TEAM
Przemysław Michalczyk EM3 Renault Team
BartŁomiej Nalazek EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Paweł Nowakowski EM3 MyBike
Anna Ostrowska EK5 T4B BIKE TEAM
Filip Raczkowski EM3 Portal Kolarski#mtbxcpl
Daniel Radzki EM3 Michelin Team
Marta Raszkiewicz EK3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
PaweŁ Rudziński EM3 Twister Team
Tomasz SKALSKI EM4 Renault Team
Piotr Sobierajski EM4 wtw-poland.com
Dariusz Sudoł EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Jacek Szałaj EM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Arek Trzciński EM4 Kross Staff Team
Karol Trzciński EM3 Kross Staff Team
Lukasz Twarkowski EM3
Piotr Walerak EM3 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
Dariusz Wisniewski EM5 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Michał Wróblewski EM3 Szprycha Giżycko
Witold Zagożdżon EM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Damian Zalejski EM3 Dream Bike Bielawa
Wiesław Zalewski EM5 MLEKPOL TEAM
Tadeusz Żanecki EM3
Paweł Zieliński EM2
Dariusz Ziółkowski EM3 Timbud Team
Marcin Żuczkowski EM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Rafał Żuralski EM3
Łukasz Łubiński EM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Kamil Łuczkiewicz EM3
Łukasz Łukaszewski EM3 Szprycha Giżycko

Start: 11:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Aleksander Auguścik HMJ LKK LUKS SŁAWNO
Jacek Bazan HM4 Quantom Bike Team
Łukasz Belka HM3
Łukasz Bokuniewicz HM3 Auto-Rekin
Przemek Bronikowski HM4 OLIKOM TEAM
Wojciech Buła HM2
Mateusz Chmielewski HM2 MTB EŁK- PROSTKI
Bartłomiej Chodań HM2
Oliwier Daszkiewicz HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Jan Deptuła HM4 KRAMER S.A.
Ewelina Domin HK2
Marek Ejzemberg HM4 Xtreme Sport Ostrołęka
Jan Goleń HM5
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6 OLIKOM TEAM
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Gabriela Janowicz HKJ MDK UKS PRZYJAŹŃ
Marek Janowski HM3 MTB Ostróda Team
Michał Jedynak HMJ LKK LUKS SŁAWNO
Jakub Jedynak HM4 LKK LUKS SŁAWNO
Piotr Jodko HM4
Urszula Judycka HK3 KRAMER S.A.
Maciej Judycki HM3 KRAMER S.A.
Marcin Judycki HM3 KRAMER S.A.
Arkadiusz Justynowicz HM3
Feliks Kaczanowski HM6 OSP Krutyń
Marek Karczewski HM5 KK24h
Grzegorz Kornacki HM3
Rafał Kotowicz HM3
Magdalena Kołodziejczyk HK2
Eryk Krysiewicz HM1
Mariusz Krzywiel HM4 Rowerowe Przymorze
Igor Kubacki HMJ MLEKPOL TEAM
Arkadiusz KuczyŃski HM3
Ryszard Lenkiewicz HM5 MASTERS Giżycko
Zenon Malinowski HM6 MLEKPOL TEAM
Rafał Molenda HM3 Szprycha Giżycko
Tatiana Mrowiec HK3
Łukasz Nalewajk HM3 wtw-poland.com
Adam Nowakowski HM3 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Wojciech Nowalski HM3 Szprycha Giżycko
Mariusz Olchowy HM4 LOTTO Bike Team Olsztyn
Karol Ołdakowski HM4
Piotr Paszkowski HM2
Katarzyna Pawłów HK3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wiktor Pichler HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Robert Pierzchała HM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Tomasz Pietrzycki HM4 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Piotr Pilczuk HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Andrzej Postój HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Grzegorz Rapczyński HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Jacek Raszkiewicz HM5
Michał Rejzner HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Leszek Rumiński HM4 MTB Ostróda Team
Marcin Ruszczyk HM3
Adam Sapieja HMJ LKK LUKS SŁAWNO
Michał Smolak HM3
Bartosz Smoługa HM4
Tomasz Sternicki HM4 GRUPETTO Mrągowo
Janusz Supiński HM6 MTB EŁK- PROSTKI
Zdzisław Szklarski HM4 KK24h
Piotrek Szymański HM3 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Mariusz Tomaszkiewicz HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Trykacz HM4 Szprycha Giżycko
Piotr Wanat HM2 MSR Olsztyn
Wojciech Wojtczuk HM3
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Grzegorz Zaranko HM4 OLIKOM TEAM
Michał Zaranko HM1 OLIKOM TEAM
Robert Żebrowski HM4 MTB Ostróda Team
Małgorzata Zembrzuska HK3 KRAMER S.A.
Jacek Zembrzuski HM3 KRAMER S.A.
Grzegorz Zielinski HM4

Start: 13:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Iga Bystra SR 1
Ksawery Krajewski SR 1
Adam Kuczyński SR 1
Jan Marcinkjan SR 1 MSR MRĄGOWO
Amelia Szewczyk-rybicka SR 1

Start: 13:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Szymon Chmielewski SR 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Julian Konwa SR 2
Teodor Majcher SR 2
Zuzanna Mateusiak SR 2
Miłosz Rumiński SR 2 MTB Ostróda Team
Jędrzej Ruszczyk SR 2
Antoni Sobieraj SR 2
Filip Suchodolski SR 2
Alex Tryzubiak SR 2
Alicja Wolcendorf SR 2 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles
Julian Żyjewski SR 2

Start: 13:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Aleksander Ciszewski SR 3
Marcel Judycki SR 3
Maksymilian Judycki SR 3 KRAMER S.A.
Teodor Klus SR 3
Aureliusz Maj SR 3
Julian Mateusiak SR 3
Lena Merkler SR 3
Leon Nowalski SR 3 Szprycha Giżycko
Lena Rejzner SR 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Iga Szklarska SR 3 KK24h
Maksymilian Wołosz SR 3

Start: 13:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcel Bogucki SR 4 Michelin Team
Bartosz Bystry SR 4
Hubert Jakubowski SR 4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mikołaj Krajewski SR 4
Nina Kuczyńska SR 4 CYKLON KĘTRZYN
Alojzy Majcher SR 4
Piotr Relidzyński SR 4
Zofia Wyrzykowska SR 4

Opis

Jak już pewnie wiecie w zbliżającym się sezonie znów zorganizujemy Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim XCO / XCR. Zeszłoroczna impreza pokazała, że Mazury, a w szczególności Mrągowo to świetne miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięć.

Jeśli chodzi o lokalizację Mistrzostw to szykują się wielkie zmiany. Sponsorem Strategicznym Mistrzostw po raz drugi została firma Mlekpol.
Dzięki temu wsparciu przygotujemy Mistrzostwa o których usłyszą miliony ludzi w Polsce.
Wspólnie z Mlekpol już teraz zapraszamy Was zatem na niesamowity wyścig. Będziecie mogli zmierzyć się z trasą na której licencjonowani kolarze walczyć będą o tytuł Mistrza Polski.

Wpisujcie koniecznie ten termin w Wasz kalendarz, bo tej imprezy nie można przegapić.
Bądźcie tam razem z nami.

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 7 - Wyścig o Gwiazdę Szeryfa

14-07-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 7 - Wyścig o Gwiazdę Szeryfa

 

Jedziemy na Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim ! 

Czas zmierzyć się w emocjonującym wyścigu cross country. Okazja jest nie byle jaka, bo podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim. Trasa jak przystało na impreze najwyższej rangi należy do tych trudnych. Poniżej trochę informacji ze strony: https://mistrzostwapolskimtbxco-mlekpol.pl/o-zawodach/trasa/ 

Trasa Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim 2019 wytyczona została na terenie Mrongoville Family Town. Miasteczko z Dzikiego Zachodu położone jest na przedmieściach Mrągowa, w samym środku malowniczej polany, w urokliwej dolinie.

Trasa tegorocznych Mistrzostw Polski będzie kwintesencją współczesnego cross country. Przeniesienie całej imprezy właśnie do miasteczka umożliwia skorzystanie z terenów okalających to miejsce. Strome zbocza rzeki Dajna, nad którą zlokalizowane jest Mrongoville Family Town pozwalają przygotować świetną, dynamiczną rundę. Stromę wąwozy i mocno pofałdowany teren idealnie wpisuje się w zawody typu cross country ( XCO ).

Miejsce startu i mety znajdować się będzie w centralnym punkcie miasteczka. 

Dodatkowym atutem trasy i miasteczka sportowego Mistrzostw jest niewielka bliskość od centrum miasta.

Adres Biura Zawodów:

Miasteczko Mrongoville Family Town
11-700 Mrągowo, ul. Młynowa 50

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 4,2 km
  • ok. 150 metrów przewyższenia na 1 rundzie
  • podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, 
  • wyścig bardzo szybki, dynamiczny, trudny technicznie
  • dużo sekcji singletrack poporowadzonych w lesie nad rzeką Dajna
  • sztuczne przeszkody takie jak: rockgarden, drop, drewniane belki
  • naturalne przeszkody takie jak: strome zjazdy, kręte singletracki, ciasne nawroty, 

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 5

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron,  )

Wyścig PRO: 5 rund -  21 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 12.6 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 8,4 km

Wizualizacja 3D:

https://www.relive.cc/view/2439988375

Plik GPX do pobrania na stronie:  https://mistrzostwapolskimtbxco-mlekpol.pl/o-zawodach/trasa/ 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:                    - godz. 8.30 - 10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 8:45 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO i Expert
- godz. 9:00 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 9:02 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY + Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie górskim MTB 
- godz. 11.00 - start zawodników dystansu HOBBY + Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie górskim MTB XCO 
- godz. 15:30 – uroczysta dekoracja zwycięzców PRO, Expert, Hobby + Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie górskim MTB XCO 

 

*** Mistrzostwa Polski STRIDER ***

 

Mistrzostwa Polski STRIDER 

- godz. 8:30 – 12:30 - zapisy w Biurze Zawodów                                    

- godz.13:00 - start wyścigów o tytuł Mistrza Polski Strider 

- godz. 14.30 – uroczysta dekoracja

*****

 


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny