Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Na tropach Smętka

Miejscowość Krutyń
Data rozpoczęcia 01.09.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3
Dominik Brodzik JR 3
Oskar Duszak JR 3
Wiktor Gałas JR 3
Oliwia Giak JR 3
Bartosz Gut JR 3
Kamil Gutowski JR 3
Mateusz Kuś JR 3
Karol Napiórkowski JR 3
Patryk Okrągły JR 3
Piotr Osiecki JR 3
Maciej PARZYCH JR 3
Wiktor Pichler JR 3
Michał POLEWACZYK JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Marcel Skrocki JR 3
Karolina Sowa JR 3
Nina Szulińska JR 3
Błażej Wieczorek JR 3

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Aleksander Banul JR 2
Gabriel Brodzik JR 2
Kacper Buczyński JR 2
Szymon Głogowski JR 2
Wiktor Jakubiak JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2
Oliwier Kalista JR 2
Maja Kateszczenko JR 2
Mikołaj Mrowiec JR 2
Norbert Nakielski JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2
Krzysztof Osiecki JR 2
Alicja Skrodzka JR 2
Hubert Sokołowski JR 2
Borys świetlicki JR 2
Aleksander Walinowicz JR 2
Aleksander Wołosz JR 2
Patrycja Żebrowska JR 2

Start: 10:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1
Julia Brodowska JR 1
Szymon Chętnik JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1
Kacper Górecki JR 1
Michalina Grędzińska JR 1
Hubert Jakubowski JR 1
Bartosz Kosior JR 1
Patryk Kuczyński JR 1
Katarzyna Małż JR 1
Maria Osiecka JR 1
Olaf Półkośnik JR 1
Wiktor Schillo JR 1
Anna Supińska JR 1
Laura Szulińska JR 1
Oskar Taraszkiewicz JR 1
Błażej Wróblewski JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Bartosz Grędziński PRO M3
Artur KORC PRO M4
Marcin Lipiński PRO M3
Krzysztof Majkowski PRO M2
Marcin MRÓZ PRO M4
Grzegorz Ostrowski PRO M5
Damian Perkowski PRO M2
Mateusz Wiszniewski PRO M3
Jarosław Wołosiuk PRO M3
Paweł Zalewski PRO M4
Kamil ŁOPATEK PRO M3

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Abdallah Ait Si Bayh EM2
Rafał Banul EM4
Ewelina Bojdzińska EK3
Lech Brochacki EM5
Adam Buczyński EM4
Azuolas Butautas EMJ
Wojciech Damięcki EM2
Tomek Dudziński EM3
Małgorzata Ejchart EK3
Piotr Fiedorowicz EM4
Sebastian Fiedorowicz EM1
Maciej Gęsicki EM1
Błażej Glinko EM1
Krzysztof Gołaszewski EM3
Małgorzata Jakubowska EK4
Piotrek Kaczyński EM4
Maciej Karwowski EM4
Kornelija Kertenyte EK1
Krzysztof Kindrasz EM3
Jerzy Klech EM4
Bartłomiej Klus EM3
Maciej Krysztoforski EM3
Ryszard Kulik EM4
Monika Luberadzka EK3
Grzegorz MALESZKA EM4
Zenon Malinowski EM6
Robert Maszkowski EM4
BartŁomiej Nalazek EM2
Sławomir Olszeski EM6
Anna Ostrowska EK5
Andrzej Paczkowski EM3
Tomasz Piotrowski EM4
Daniel Radzki EM3
Bartosz SAMUL EMJ
Rafał Skorobogaty EM3
Piotr Sobierajski EM4
Edgaras Svegzda EM1
Anna Świderska EK4
Kacper TARASZKIEWICZ EMJ
Dariusz Tumaniec EM4
Dariusz Wisniewski EM5
Robert Wittlieb EM4
Michał Wróblewski EM3
Witold Zagożdżon EM5
Wiesław Zalewski EM5
Dariusz Zduńczyk EM4
Marcin Żuczkowski EM4
Robert Łachacz EM4
Łukasz Łubiński EM3

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jan Antochowski HM6
Paweł Antoniak HM3
Paweł Bednarek HM3
Łukasz Belka HM3
Łukasz Bokuniewicz HM3
Przemek Bronikowski HM4
Wojciech Buła HM2
Sławomir Charubin HM5
Bartłomiej Chodań HM2
Tomasz Damięcki HM4
Jan Deptuła HM4
Katarzyna DeptuŁa HK3
Zenon Dobrzyn HM6
Ewelina Domin HK2
Marek Ejzemberg HM4
Tomasz Felczyński HM4
Grzegorz Fijałkowski HM2
Krzysztof Gąsiewski HM3
Marek Giak HM3
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Piotr Grochowski HM4
Paweł Hogiel HM5
Dominik Jakubczyk HM2
Filip Jankun HM3
Gabriela Janowicz HKJ
Marek Janowski HM3
Urszula Judycka HK3
Maciej Judycki HM3
Arkadiusz Justynowicz HM3
Feliks Kaczanowski HM6
Michał Karaś HM3
Ignas Kertenis HMJ
Sylwia Konstantynowicz HK4
Adam Kontakiewicz HM4
Grzegorz Kornacki HM3
Edward Kowalewski HM6
Robert Kozłowski HM4
Magdalena Kołodziejczyk HK2
Igor Kubacki HMJ
Piotr Kulas HM4
Piotr Kuźbicki HM3
Ryszard Lenkiewicz HM5
Nikodem LEWAKOWSKI HMJ
Paweł Martyniuk HM3
Mirosław Milewski HM3
Rafał Molenda HM3
Tatiana Mrowiec HK3
Konrad Nakielski HM3
Roman Nakielski HM3
Łukasz Nalewajk HM3
Karol Napiórkowski HM3
Wojciech Nowalski HM3
Mariusz Olchowy HM4
Jan Orłowski HM6
Daniel Osiecki HM3
Karol Ołdakowski HM4
Katarzyna Pawłów HK3
Daniel Pepla HM4
Łukasz Perkowski HM2
Robert Pierzchała HM4
Piotr Pilczuk HM3
Maciej Pogorzelski HM3
Wiktor Polonis HM4
Andrzej Postój HM6
Michał Przybyłowski HMJ
Bartek Radź HM3
Grzegorz Rapczyński HM3
Jacek Raszkiewicz HM5
Michał Rejzner HM3
Marek Remiszewski HM5
Mariusz Rynkiewicz HM4
Aleksander Sakowicz HMJ
Paweł Siuda HM2
Tomasz SKALSKI HM4
Łukasz Skrodzki HM3
Witold Skwarski HM6
Michał Smolak HM3
Bartosz Smoługa HM4
MIchał Snopczyński HM4
Maksymilian Snopczyński HMJ
Wojciech Sowa HM5
Bartosz Stępka HM3
Tomasz Sternicki HM4
Janusz Supiński HM6
Jarosław Szabunia HM4
Marcin Szczesny HM3
Zdzisław Szklarski HM4
Filip Tomaszewski HMJ
Witold Tomaszewski HM4
Mariusz Tomaszkiewicz HM3
Marcin Trykacz HM4
Piotr Wanat HM2
Katarzyna Wiszniewska HK3
Iwona Wittelieb HK4
Damian Wojciekian HM4
Zbigniew Wojtal HM6
Wojciech Wojtczuk HM3
Nikodem Wróblewski HMJ
Wojciech Wyszyński HM4
Iwona Zaniewska HK4
Grzegorz Zaranko HM4
Michał Zaranko HM1
Robert Żebrowski HM4
Bartosz ZIĘBA HM1
Dawid Łosowski HM4
Tomasz Łukasiewicz HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jakub Brodowski SR 1
Ksawery Krajewski SR 1
Adam Kuczyński SR 1
Klara Szabunia SR 1

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2
Kacper Kleszcz SR 2
Kalina Kur SR 2
Aleksandra Napiórkowska SR 2
Michalina Pękala SR 2
Antoni Sobieraj SR 2
Filip Suchodolski SR 2
Julian Żyjewski SR 2

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Leon Bednarek SR 3
Julia Bełbot SR 3
Marcel Kleszcz SR 3
Laura Nakielska SR 3
Leon Nowalski SR 3
Iga Szklarska SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3
Amelia Łosowska SR 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Mikołaj Krajewski SR 4
Nina Kuczyńska SR 4
Laura Szabunia SR 4

Opis

Już po raz czwarty zapraszamy Was na niesamowity wyścig w malowniczej miejscowości Krutynia. Lokalizacja ta jest znana przede wszystkim z fantastycznych spływów kajakowych po rzece Krutyni. My staramy się pokazać Wam te rejony z pozycji kierownicy Waszych rowerów. Trasa wije się pomiędzy rezerwatami, pokazując piękno Nadleśnictwa Strzałowo. 

  • Trasa względem ostatniej edycji przejdzie drobne zmiany, będzie bardziej technicznie, zbudujemy więcej sinieltrack'ów i dołożymy kilka fajnych zjazdów i podjazdów.
  • Będzie jak zawsze dynamicznie, emocjonująco i widowiskowo.
  • Ścigać się będziemy w okolicy Rezerwatów: Zakręt, Krutynia i Królewska Sosna oraz przejedziemy charakterystycznym długim duktem leśnym lekko unoszącym się nad stromymi brzegami Jeziora Mokre.
  • W programie znajdziecie między innym " II Rodzinny Wyścig Kajakowy", w którym do udziału zachęcamy wszystkie drużyny. Bądźcie tam z nami !!!

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=frYtpQizSqk 

https://www.youtube.com/watch?v=-Kaw_4MHBjo&t=7s 

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 9 Krutyń - Na tropach Smętka

21-08-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 9 Krutyń - Na tropach Smętka

 

Adres Biura Zawodów:

Stanica Wodna PTTK Krutyń
Krutyń 15, 11-710 Piecki
53°41’26.9″N 21°25’43.8″E

 

Już po raz czwarty zapraszamy Was na niesamowity wyścig w malowniczej miejscowości Krutynia. Lokalizacja ta jest znana przede wszystkim z fantastycznych spływów kajakowych po rzece Krutyni. My staramy się pokazać Wam te rejony z pozycji kierownicy Waszych rowerów. Trasa wije się pomiędzy rezerwatami, pokazując piękno Nadleśnictwa Strzałowo. 

  • Trasa względem ostatniej edycji przejdzie drobne zmiany, będzie bardziej technicznie, zbudujemy więcej sinieltrack'ów i dołożymy kilka fajnych zjazdów i podjazdów.
  • Będzie jak zawsze dynamicznie, emocjonująco i widowiskowo.
  • Ścigać się będziemy w okolicy Rezerwatów: Zakręt, Krutynia i Królewska Sosna oraz przejedziemy charakterystycznym długim duktem leśnym lekko unoszącym się nad stromymi brzegami Jeziora Mokre.
  • W programie znajdziecie między innym " II Rodzinny Wyścig Kajakowy", w którym do udziału zachęcamy wszystkie drużyny. Bądźcie tam z nami !!!

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.

 

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 18 km + dojazd do rundy o długości 650 metrów i powrót do mety o długosci 1350 metrów.
  • ok.  250 metrów przewyższenia na 1 rundzie
  • dużo sekcji technicznych typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
  • podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, sporo wystających korzeni
  • głównie kręte dukty leśne, kilka odcinków z piaszczystym podłożem
  • wyścig bardzo szybki, dynamiczny, mocno interwałowy
  • trasa bardzo malownicza, szczególnie nad jeziorem Mokre 

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron,  )

Wyścig PRO: 4 rundy -  74 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 56 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 20 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 4 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 15:40.

Mapa wyścigu

 

 

Mapa w aplikacji strava:

https://www.strava.com/activities/2631957528 

Mapa w aplikacji veloviewer:

https://veloviewer.com/athletes/745893/activities/2631957528 

 

 

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda ( mała ) - ok. 700 metrów 

Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy ( duże ) - ok. 1,8 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy ( duże ) - ok. 2,7 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa:

wkrótce...

 

Strider Cup Mazury MTB

Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Stanicy Wodnej PTTK Krutyń.

 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11:15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11:30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11:31 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11:35 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11:36 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11:40 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14:30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14:50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15:10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16:30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB                                                          - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny