Kalendarz - Milko Mazury MTB Etap 9
Na tropach Smętka
Miejscowość: Krutyń
Data rozpoczęcia: 01.09.2019, 08:00
Data zakończenia: 01.09.2019, 17:00
Start: 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Karol | BALCERCZYK | JR 3 | |
2 | Dominik | Brodzik | JR 3 | |
3 | Oskar | Duszak | JR 3 | |
4 | Wiktor | Gałas | JR 3 | |
5 | Oliwia | Giak | JR 3 | |
6 | Bartosz | Gut | JR 3 | |
7 | Kamil | GUTOWSKI | JR 3 | |
8 | Mateusz | Kuś | JR 3 | |
9 | Karol | Napiórkowski | JR 3 | |
10 | Patryk | OkrĄgŁy | JR 3 | |
11 | Piotr | Osiecki | JR 3 | |
12 | Maciej | PARZYCH | JR 3 | |
13 | Wiktor | Pichler | JR 3 | |
14 | Michał | POLEWACZYK | JR 3 | |
15 | Kacper | Siergiej | JR 3 | |
16 | Marcel | Skrocki | JR 3 | |
17 | Karolina | Sowa | JR 3 | |
18 | NINA | SZULIŃSKA | JR 3 | |
19 | Błażej | Wieczorek | JR 3 |
Start: 10:20
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksander | Banul | JR 2 | |
2 | Gabriel | Brodzik | JR 2 | |
3 | Kacper | Buczyński | JR 2 | |
4 | Szymon | Głogowski | JR 2 | |
5 | Wiktor | JAKUBIAK | JR 2 | |
6 | Wiktor | KAJETANIAK | JR 2 | |
7 | Oliwier | Kalista | JR 2 | |
8 | Maja | KATESZCZENKO | JR 2 | |
9 | Mikołaj | Mrowiec | JR 2 | |
10 | Norbert | Nakielski | JR 2 | |
11 | Maksymilian | Orłowski | JR 2 | |
12 | Krzysztof | Osiecki | JR 2 | |
13 | Alicja | Skrodzka | JR 2 | |
14 | Hubert | Sokołowski | JR 2 | |
15 | Borys | świetlicki | JR 2 | |
16 | Aleksander | Walinowicz | JR 2 | |
17 | Aleksander | Wołosz | JR 2 | |
18 | Patrycja | Żebrowska | JR 2 |
Start: 10:40
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | JR 1 | |
2 | Szymon | Bokuniewicz | JR 1 | |
3 | Julia | Brodowska | JR 1 | |
4 | Szymon | Chętnik | JR 1 | |
5 | Aleksander | Gąsiewski | JR 1 | |
6 | Kacper | Górecki | JR 1 | |
7 | Michalina | Grędzińska | JR 1 | |
8 | Hubert | Jakubowski | JR 1 | |
9 | Bartosz | Kosior | JR 1 | |
10 | Patryk | Kuczyński | JR 1 | |
11 | Katarzyna | Małż | JR 1 | |
12 | Maria | Osiecka | JR 1 | |
13 | Olaf | Półkośnik | JR 1 | |
14 | Wiktor | Schillo | JR 1 | |
15 | Anna | Supińska | JR 1 | |
16 | Laura | Szulińska | JR 1 | |
17 | Oskar | Taraszkiewicz | JR 1 | |
18 | Błażej | Wróblewski | JR 1 |
Start: 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Bartosz | Grędziński | PRO M3 | |
2 | Artur | Korc | PRO M4 | |
3 | Marcin | Lipiński | PRO M3 | |
4 | Krzysztof | Majkowski | PRO M2 | |
5 | Marcin | MrÓz | PRO M4 | |
6 | Grzegorz | Ostrowski | PRO M5 | |
7 | Damian | Perkowski | PRO M2 | |
8 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | |
9 | Jarosław | WOŁOSIUK | PRO M3 | |
10 | Paweł | Zalewski | PRO M4 | |
11 | Kamil | ŁOPATEK | PRO M3 |
Start: 11:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | EM2 | |
2 | Rafał | Banul | EM4 | |
3 | Ewelina | Bojdzińska | EK3 | |
4 | Lech | Brochacki | EM5 | |
5 | Adam | Buczyński | EM4 | |
6 | Azuolas | Butautas | EMJ | |
7 | Wojciech | Damięcki | EM2 | |
8 | Tomek | Dudziński | EM3 | |
9 | Małgorzata | Ejchart | EK3 | |
10 | Piotr | Fiedorowicz | EM4 | |
11 | Sebastian | Fiedorowicz | EM1 | |
12 | Maciej | Gęsicki | EM1 | |
13 | Błażej | Glinko | EM1 | |
14 | Krzysztof | Gołaszewski | EM3 | |
15 | Małgorzata | Jakubowska | EK4 | |
16 | Piotrek | Kaczyński | EM4 | |
17 | Maciej | Karwowski | EM4 | |
18 | Kornelija | Kertenyte | EK1 | |
19 | Krzysztof | Kindrasz | EM3 | |
20 | Jerzy | Klech | EM4 | |
21 | Bartłomiej | Klus | EM3 | |
22 | Maciej | Krysztoforski | EM3 | |
23 | Ryszard | Kulik | EM4 | |
24 | Monika | Luberadzka | EK3 | |
25 | Grzegorz | Maleszka | EM4 | |
26 | Zenon | Malinowski | EM6 | |
27 | Robert | Maszkowski | EM4 | |
28 | BartŁomiej | Nalazek | EM2 | |
29 | Sławomir | Olszewski | EM6 | |
30 | Anna | Ostrowska | EK5 | |
31 | Andrzej | Paczkowski | EM3 | |
32 | Tomasz | Piotrowski | EM4 | |
33 | Daniel | Radzki | EM3 | |
34 | Bartosz | SAMUL | EMJ | |
35 | Rafał | Skorobogaty | EM3 | |
36 | Piotr | Sobierajski | EM4 | |
37 | Edgaras | Svegzda | EM1 | |
38 | Anna | Świderska | EK4 | |
39 | Kacper | TARASZKIEWICZ | EMJ | |
40 | Dariusz | Tumaniec | EM4 | |
41 | Dariusz | Wisniewski | EM5 | |
42 | Robert | Wittlieb | EM4 | |
43 | Michał | Wróblewski | EM3 | |
44 | Witold | Zagożdżon | EM5 | |
45 | Wiesław | Zalewski | EM5 | |
46 | Dariusz | Zduńczyk | EM4 | |
47 | Marcin | Żuczkowski | EM4 | |
48 | Robert | Łachacz | EM4 | |
49 | Łukasz | Łubiński | EM3 |
Start: 11:55
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jan | Antochowski | HM6 | |
2 | Paweł | Antoniak | HM3 | |
3 | Paweł | Bednarek | HM3 | |
4 | Łukasz | Belka | HM3 | |
5 | Łukasz | Bokuniewicz | HM3 | |
6 | Przemek | Bronikowski | HM4 | |
7 | Wojciech | Buła | HM2 | |
8 | Sławomir | Charubin | HM5 | |
9 | Bartłomiej | Chodań | HM2 | |
10 | Tomasz | Damięcki | HM4 | |
11 | Jan | Deptuła | HM4 | |
12 | Katarzyna | Deptuła | HK3 | |
13 | Zenon | Dobrzyn | HM6 | |
14 | Ewelina | Domin | HK2 | |
15 | Marek | Ejzemberg | HM4 | |
16 | Tomasz | Felczyński | HM4 | |
17 | Grzegorz | Fijałkowski | HM2 | |
18 | Krzysztof | Gąsiewski | HM3 | |
19 | Marek | Giak | HM3 | |
20 | Łukasz | Gorbacz | HM4 | |
21 | Zenon | Gołębiowski | HM6 | |
22 | Bartłomiej | Gołębiowski | HM5 | |
23 | Piotr | Grochowski | HM4 | |
24 | Paweł | Hogiel | HM5 | |
25 | Dominik | Jakubczyk | HM2 | |
26 | Filip | Jankun | HM3 | |
27 | Gabriela | Janowicz | HKJ | |
28 | Marek | Janowski | HM3 | |
29 | Urszula | Judycka | HK3 | |
30 | Maciej | Judycki | HM3 | |
31 | Arkadiusz | Justynowicz | HM3 | |
32 | Feliks | Kaczanowski | HM6 | |
33 | Michał | Karaś | HM3 | |
34 | Ignas | Kertenis | HMJ | |
35 | Sylwia | Konstantynowicz | HK4 | |
36 | Adam | Kontakiewicz | HM4 | |
37 | Grzegorz | Kornacki | HM3 | |
38 | Edward | Kowalewski | HM6 | |
39 | Robert | Kozłowski | HM4 | |
40 | Magdalena | Kołodziejczyk | HK2 | |
41 | Igor | Kubacki | HMJ | |
42 | Piotr | Kulas | HM4 | |
43 | Piotr | Kuźbicki | HM3 | |
44 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | |
45 | Nikodem | LEWAKOWSKI | HMJ | |
46 | Paweł | Martyniuk | HM3 | |
47 | Mirosław | Milewski | HM3 | |
48 | Rafał | Molenda | HM3 | |
49 | Tatiana | Mrowiec | HK3 | |
50 | Konrad | Nakielski | HM3 | |
51 | Roman | Nakielski | HM3 | |
52 | Łukasz | Nalewajk | HM3 | |
53 | Karol | Napiórkowski | HM3 | |
54 | Wojciech | Nowalski | HM3 | |
55 | Mariusz | Olchowy | HM4 | |
56 | Jan | Orłowski | HM6 | |
57 | Daniel | Osiecki | HM3 | |
58 | Karol | Ołdakowski | HM4 | |
59 | Katarzyna | Pawłów | HK3 | |
60 | Daniel | Pepla | HM4 | |
61 | Łukasz | Perkowski | HM2 | |
62 | Robert | Pierzchała | HM4 | |
63 | Piotr | Pilczuk | HM3 | |
64 | Maciej | Pogorzelski | HM3 | |
65 | Wiktor | Polonis | HM4 | |
66 | Andrzej | Postój | HM6 | |
67 | Michał | Przybyłowski | HMJ | |
68 | Bartek | Radź | HM3 | |
69 | Grzegorz | Rapczyński | HM3 | |
70 | Jacek | Raszkiewicz | HM5 | |
71 | Michał | Rejzner | HM3 | |
72 | Marek | Remiszewski | HM5 | |
73 | Mariusz | Rynkiewicz | HM4 | |
74 | Aleksander | Sakowicz | HMJ | |
75 | Paweł | Siuda | HM2 | |
76 | Tomasz | Skalski | HM4 | |
77 | Łukasz | Skrodzki | HM3 | |
78 | Witold | Skwarski | HM6 | |
79 | Michał | Smolak | HM3 | |
80 | Bartosz | Smoługa | HM4 | |
81 | MIchał | Snopczyński | HM4 | |
82 | Maksymilian | Snopczyński | HMJ | |
83 | Wojciech | Sowa | HM5 | |
84 | Bartosz | Stępka | HM3 | |
85 | Tomasz | Sternicki | HM4 | |
86 | Janusz | Supiński | HM6 | |
87 | Jarosław | Szabunia | HM4 | |
88 | Marcin | Szczesny | HM3 | |
89 | Zdzisław | Szklarski | HM4 | |
90 | Filip | Tomaszewski | HMJ | |
91 | Witold | Tomaszewski | HM4 | |
92 | Mariusz | Tomaszkiewicz | HM3 | |
93 | Marcin | Trykacz | HM4 | |
94 | Piotr | Wanat | HM2 | |
95 | Katarzyna | Wiszniewska | HK3 | |
96 | Iwona | Wittlieb | HK4 | |
97 | Damian | Wojciekian | HM4 | |
98 | Zbigniew | Wojtal | HM6 | |
99 | Wojciech | Wojtczuk | HM3 | |
100 | Nikodem | Wróblewski | HMJ | |
101 | Wojciech | Wyszyński | HM4 | |
102 | Iwona | Zaniewska | HK4 | |
103 | Grzegorz | Zaranko | HM4 | |
104 | Michał | Zaranko | HM1 | |
105 | Robert | Żebrowski | HM4 | |
106 | Bartosz | Zięba | HM1 | |
107 | Dawid | Łosowski | HM4 | |
108 | Tomasz | Łukasiewicz | HM4 |
Start: 12:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub | Brodowski | SR 1 | |
2 | Ksawery | Krajewski | SR 1 | |
3 | Adam | Kuczyński | SR 1 | |
4 | Klara | Szabunia | SR 1 |
Start: 12:10
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Alicja | Giak | SR 2 | |
2 | Kacper | Kleszcz | SR 2 | |
3 | Kalina | Kur | SR 2 | |
4 | Aleksandra | Napiórkowska | SR 2 | |
5 | Michalina | Pękala | SR 2 | |
6 | Antoni | Sobieraj | SR 2 | |
7 | Filip | Suchodolski | SR 2 | |
8 | Julian | Żyjewski | SR 2 |
Start: 12:20
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Leon | Bednarek | SR 3 | |
2 | Julia | Bełbot | SR 3 | |
3 | Marcel | Kleszcz | SR 3 | |
4 | Laura | Nakielska | SR 3 | |
5 | Leon | Nowalski | SR 3 | |
6 | Iga | Szklarska | SR 3 | |
7 | Maksymilian | Wołosz | SR 3 | |
8 | Amelia | Łosowska | SR 3 |
Start: 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Mikołaj | Krajewski | SR 4 | |
2 | Nina | Kuczyńska | SR 4 | |
3 | Laura | Szabunia | SR 4 |
Już po raz czwarty zapraszamy Was na niesamowity wyścig w malowniczej miejscowości Krutynia. Lokalizacja ta jest znana przede wszystkim z fantastycznych spływów kajakowych po rzece Krutyni. My staramy się pokazać Wam te rejony z pozycji kierownicy Waszych rowerów. Trasa wije się pomiędzy rezerwatami, pokazując piękno Nadleśnictwa Strzałowo.
- Trasa względem ostatniej edycji przejdzie drobne zmiany, będzie bardziej technicznie, zbudujemy więcej sinieltrack'ów i dołożymy kilka fajnych zjazdów i podjazdów.
- Będzie jak zawsze dynamicznie, emocjonująco i widowiskowo.
- Ścigać się będziemy w okolicy Rezerwatów: Zakręt, Krutynia i Królewska Sosna oraz przejedziemy charakterystycznym długim duktem leśnym lekko unoszącym się nad stromymi brzegami Jeziora Mokre.
- W programie znajdziecie między innym " II Rodzinny Wyścig Kajakowy", w którym do udziału zachęcamy wszystkie drużyny. Bądźcie tam z nami !!!
Tak było rok temu:
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 9 Krutyń - Na tropach Smętka
21-08-2019
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 9 Krutyń - Na tropach Smętka
Adres Biura Zawodów:
Stanica Wodna PTTK Krutyń
Krutyń 15, 11-710 Piecki
53°41’26.9″N 21°25’43.8″E
Już po raz czwarty zapraszamy Was na niesamowity wyścig w malowniczej miejscowości Krutynia. Lokalizacja ta jest znana przede wszystkim z fantastycznych spływów kajakowych po rzece Krutyni. My staramy się pokazać Wam te rejony z pozycji kierownicy Waszych rowerów. Trasa wije się pomiędzy rezerwatami, pokazując piękno Nadleśnictwa Strzałowo.
- Trasa względem ostatniej edycji przejdzie drobne zmiany, będzie bardziej technicznie, zbudujemy więcej sinieltrack'ów i dołożymy kilka fajnych zjazdów i podjazdów.
- Będzie jak zawsze dynamicznie, emocjonująco i widowiskowo.
- Ścigać się będziemy w okolicy Rezerwatów: Zakręt, Krutynia i Królewska Sosna oraz przejedziemy charakterystycznym długim duktem leśnym lekko unoszącym się nad stromymi brzegami Jeziora Mokre.
- W programie znajdziecie między innym " II Rodzinny Wyścig Kajakowy", w którym do udziału zachęcamy wszystkie drużyny. Bądźcie tam z nami !!!
Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.
Specyfikacja 1 rundy:
- ok. 18 km + dojazd do rundy o długości 650 metrów i powrót do mety o długosci 1350 metrów.
- ok. 250 metrów przewyższenia na 1 rundzie
- dużo sekcji technicznych typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, sporo wystających korzeni
- głównie kręte dukty leśne, kilka odcinków z piaszczystym podłożem
- wyścig bardzo szybki, dynamiczny, mocno interwałowy
- trasa bardzo malownicza, szczególnie nad jeziorem Mokre
Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Wyścig PRO: 4 rundy - 74 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 56 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 20 km
Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.
Organizator wprowadza limitu wjazdu na 4 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 15:40.
Mapa wyścigu
Mapa w aplikacji strava:
https://www.strava.com/activities/2631957528
Mapa w aplikacji veloviewer:
https://veloviewer.com/athletes/745893/activities/2631957528
Nickelodeon Race
Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.
Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda ( mała ) - ok. 700 metrów
Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy ( duże ) - ok. 1,8 km
Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy ( duże ) - ok. 2,7 km
Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.
Mapa:
wkrótce...
Strider Cup Mazury MTB
Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Stanicy Wodnej PTTK Krutyń.
Harmonogram imprezy:
Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11:15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11:30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11:31 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11:35 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11:36 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11:40 - start zawodników dystansu HOBBY
- godz. 14:30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14:50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15:10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16:30 – zakończenie zawodów
Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
*** Nickelodeon Race ***
- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1
- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race
*** Strider Cup Mazury MTB ***
- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB
*****