Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyścig szlakiem Starowierców

Miejscowość Gałkowo
Data rozpoczęcia 14.04.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Dominik Brodzik JR 3
Aiste Butautaite JR 3
Damian Błażyński JR 3
Szymon Dobrosielski JR 3
Oliwia Giak JR 3
Bartosz Gut JR 3
Kamil Gutowski JR 3
Ksawery Jackiewicz JR 3
Maja Kateszczenko JR 3
Ignas Kertenis JR 3
Mikołaj Mrowiec JR 3
Filip Muszak JR 3
Marcel Młynarczyk JR 3
Karol Napiórkowski JR 3
Maciej Nowicki JR 3
Piotr Osiecki JR 3
Justinas Pavlovas JR 3
Wiktor Pichler JR 3
Michał POLEWACZYK JR 3
Karolina Sowa JR 3
Antonina Żurawska JR 3

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Zuzanna Deptuła JR 2
Szymon Głogowski JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2
Oliwier Kalista JR 2
Oskar Kupiecki JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2
Krzysztof Osiecki JR 2
Aleksander Walinowicz JR 2
Aleksander Wołosz JR 2
Dawid Wyżykowski JR 2
Patrycja Żebrowska JR 2
Marcel Żurawski JR 2

Start: 10:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1
Julia Brodowska JR 1
Kacper Górecki JR 1
Hubert Jakubowski JR 1
Bartosz Kosior JR 1
Patryk Kuczyński JR 1
Maria Osiecka JR 1
Patryk Patryk JR 1
Aurimas Pavlovas JR 1
Olaf Półkośnik JR 1
Anna Supińska JR 1
Fedor Vasenkin JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Grzegorz Czetyrko PRO M2
Arkadiusz JusiŃski PRO M4
Artur KORC PRO M4
Kamil Kuszmider PRO M2
Rafał Lewandowski PRO M3
Marcin Lipiński PRO M3
Marcin MRÓZ PRO M4
Sarunas Pacevius PRO M2
Krzysztof Piotrowski PRO M4
Eduard Tomashevskiy PRO M3
Mateusz Wiszniewski PRO M3
Krzysztof ŻEBROWSKI PRO M2

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Abdallah Ait Si Bayh EM2
Adam Bazydło EM4
Piotr Bienenda EM3
Bartosz Bogucki EM3
Lech Brochacki EM5
Jakub BUDZIŃSKI EMJ
Tomasz Budzisz EM4
Azuolas Butautas EMJ
Paweł Ciunel EM2
Krzysztof Dębski EM3
Arkadiusz Domel EM3
Tomek Dudziński EM3
Mirosław Gesek EM4
Maciej Gęsicki EM1
Błażej Glinko EM1
Krzysztof Gołaszewski EM3
Marcin Gołdas EM3
Szymon Gryn EM1
Małgorzata Jakubowska EK4
Bartłomiej Jakubowski EM2
Dawid Janus EM3
Michał Jurkowski EM4
Arkadiusz Justynowicz EM3
Piotrek Kaczyński EM4
Michał Kapusta EM3
Kostas Kardelis EMJ
Kornelija Kertenyte EK1
Krzysztof Kindrasz EM3
RadosŁaw Kusiek EM4
Agata Latos EK3
Marius Lazdauskas EMJ
Radek Leszczyński EM3
Grzegorz MALESZKA EM4
Robert Maszkowski EM4
Przemysław Michalczyk EM3
Kazimierz Mydło EM6
BartŁomiej Nalazek EM2
Aptem Naumov EMJ
Silvija Paceviciene EK2
Marta Raszkiewicz EK3
Jacek Raszkiewicz EM5
Paweł Rawdanowicz EM4
Tomasz SKALSKI EM4
Rafał Skorobogaty EM3
Piotr Sobierajski EM4
Edgaras Svegzda EM1
Anna Świderska EK4
Paweł Treliński EM4
Arek Trzciński EM4
Karol Trzciński EM3
Antoni Wińcza EM5
Michał Wróblewski EM3
Andrzej Wróblewski EM4
Wiesław Zalewski EM5
Katarzyna Zielińska EK3
Mateusz Zieliński EM2
Marcin Żuczkowski EM4
Łukasz Łubiński EM3
Łukasz Łukaszewski EM3

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Kasia Akus HK3
Paweł Antoniak HM3
Stanisław Bałdyga HM6
Michał Bałdyga HM3
Alicja Bertel HK3
Michał Bogdański HM3
Łukasz Bokuniewicz HM3
Przemek Bronikowski HM4
Paweł Bubienko HM3
Wojciech Buła HM2
Mateusz Chmielewski HM2
Bartłomiej Chodań HM2
Tomasz Damięcki HM4
Klaudia Danielska HK4
Oliwier Daszkiewicz HMJ
Henryk Dembiński HM6
Jan Deptuła HM4
Zenon Dobrzyn HM6
Wiktor Doraczyński HMJ
Krzysztof Gąsiewski HM3
Mariusz Gęsicki HM5
Marek Giak HM3
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Tomasz Gutowski HM6
Marek Janowski HM3
Urszula Judycka HK3
Maciej Judycki HM3
Marcin Judycki HM3
Feliks Kaczanowski HM6
Rafał Kania HM4
Karolina Kaszewiak HK3
Marcin Klemański HM3
Grzegorz Kornacki HM3
Maciej Korol HM3
Edward Kowalewski HM6
Paweł Król HM4
Igor Kubacki HMJ
Arkadiusz KuczyŃski HM3
Piotr Kulas HM4
Szymon Kurdynowski HM3
Paweł LENKIEWICZ HM2
Paweł Martyniuk HM3
Mirosław Milewski HM3
Rafał Molenda HM3
Michał Mrowiec HM4
Konrad Nakielski HM3
Łukasz Nalewajk HM3
Karol Napiórkowski HM3
Artur Nestorowicz HM3
Kamil Nikitiuk HM2
Adam Nowakowski HM3
Wojciech Nowalski HM3
Mariusz Olchowy HM4
MARIAN OPĘCHOWSKI HMJ
Daniel Osiecki HM3
Karol Ołdakowski HM4
Michał Ołów HM2
Radosław Parzych HMJ
Arunas Pavlovas HM4
Katarzyna Pawłów HK3
Łukasz Perkowski HM2
Robert Pierzchała HM4
Piotr Pilczuk HM3
Maciej Pogorzelski HM3
Aleksander Potocki HM4
Łukasz Półkośnik HM3
Grzegorz Rapczyński HM3
Michał Rejzner HM3
Leszek Rumiński HM4
Marcin Ruszczyk HM3
Mateusz Siemaszko HM3
Dorota Sikorska Potocka HK4
Paweł Skórka HM3
Łukasz Skrodzki HM3
Bartosz Smoługa HM4
Wojciech Sowa HM5
Bartosz Stępka HM3
Tomasz Sternicki HM4
Marcin Szczesny HM3
Radosław Szepietowski HM3
Zdzisław Szklarski HM4
Maciej Sztrom HM2
Piotrek Szymański HM3
Sylwester Szymański HM6
Marek Szymański HM5
Marek Szymański HM5
Mariusz Tomaszkiewicz HM3
Marcin Trykacz HM4
Wojciech Tworkowski HM4
Bartosz Weinert HM3
Wojciech Wojtczuk HM3
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Grzegorz Zaranko HM4
Michał Zaranko HM1
Robert Żebrowski HM4
Małgorzata Zembrzuska HK3
Jacek Zembrzuski HM3
Bartosz ZIĘBA HM1
Tadas Żilionis HMJ
Tolek Żurawski HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2
Zuzanna Mateusiak SR 2
Aleksandra Napiórkowska SR 2
Filip Suchodolski SR 2

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Antoni Joks SR 3
Julian Mateusiak SR 3
Janek Napiwodzki SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Nina Kuczyńska SR 4
Robert Wojtczuk
Zofia Wyrzykowska SR 4

Opis

Milko Mazury MTB 2019 rozpoczniemy w Gałkowie
Jak co roku bazą wyścigu będzie Dwór Łowczego. Potocki Gałkowo to położona na skraju Puszczy Piskiej malownicza restauracja i hotel. Cały kompleks zapewni wysoki pozom komfortu wszystkim uczestnikom.

Wyścig w Gałkowie to już mazurski, maratonowy klasyk. 
* Koniecznie weź w nim udział.
* Sama trasa znana jest dobrze z ubiegłych edycji, charakteryzuje się szybkimi i krętymi duktami leśnymi oraz technicznymi odcinkami w bardzo starym kamieniołomie.
* Singletrack'i w Kamieniołomie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów "pure mtb". 
* Płynne flow na ścieżkach daje niesamowitą frajdę z jazdy rowerem górskim.
*Szybkie i malownicze dukty leśne pozwalają poczuć wielkość Puszczy Piskiej.
Trasa zostanie delikatnie skrócona względem ubiegłych edycji. Wyścig rozegrany zostanie na rundach o długości ok. 26 km.
Taki zabieg pozwoli Wam delikatnie wkręcić się w sezon startowy. Nie zabraknie jednak mocniejszych akcentów.

Zapraszamy do Gałkowa już w sobotę 13 kwietnia. Będziecie mogli spokojnie odebrać pakiety startowe i przejechać się po trasie z ekipą Piasecki Concept.

Dla wszystkich nocujących w Potocki Gałkowo miła niespodzianka - wieczorna sesja saunowa połączona z kąpielami w naturalnej, mazurskiej borowinie.

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=RFid2bSLbU8 

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 1 Gałkowo - Wyścig szlakiem Starowierców

10-04-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 1 Gałkowo - Wyścig szlakiem Starowierców

Adres Biura Zawodów:

Gałkowo 46

12-220 Ruciane-Nida

Dwór Łowczego

*****

Godziny otwarcia Biura Zawodów:

sobota ( 13.04.19 ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 14.04.19 ) w godz: 8:00 - 17:00

*****

Start i Meta zlokalizowana zostanie przed Restauracją Dwór Łowczego. 

Charakterystyka trasy wyścigów: PRO, Expert, Hobby:

Milko Mazury MTB 2019 rozpoczniemy w Gałkowie
Jak co roku bazą wyścigu będzie Dwór Łowczego. Potocki Gałkowo to położona na skraju Puszczy Piskiej malownicza restauracja i hotel. Cały kompleks zapewni wysoki pozom komfortu wszystkim uczestnikom.

Wyścig w Gałkowie to już mazurski, maratonowy klasyk.
 - Koniecznie weź w nim udział 
 - Sama trasa znana jest dobrze z ubiegłych edycji, charakteryzuje się szybkimi i krętymi duktami leśnymi oraz technicznymi odcinkami w bardzo starym kamieniołomie.
 - Singletrack'i w Kamieniołomie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów "pure mtb".
 - Płynne flow na ścieżkach daje niesamowitą frajdę z jazdy rowerem górskim. 

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach, poprowadzonych po tej samej trasie.

Specyfikacja 1 rundy:

ok. 26 km

ok. 400 metrów przewyższenia na 1 rundzie

podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, kilka sekcji piachowych, na duktach leśnych zalega trochę liści, trasa szybka, dynamiczna, sporo ścieżek typu singletrack poprowadzonych w starym "kamieniołomie"

 

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3,5

Dystanse:

Wyścig PRO: 3 rundy -  78 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 52 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 26 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 15:00.

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim, szybkim bieżnikiem,

(np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron)

Mapa robocza :

https://www.strava.com/segments/20166449

 

 

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 1300 metrów 

Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy - ok. 2,6 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy - ok. 3,9 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa: 

 *****

Wyścigi Strider Cup Mazury MTB odbędą się na kortach tenisowych na terenie Potocki Gałkowo. Tor Strider Adventure Zone czeka na Was cały dzień. 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:45 - zapisy w Biurze Zawodów Nickelodeon Race
- godz. 09:55 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.15 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB

- godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

 

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=RFid2bSLbU8&t=4s 


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny