Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Złote Piaski Warchał

Miejscowość Warchały
Data rozpoczęcia 05.05.2019 10:30

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Dominik Brodzik JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aiste Butautaite JR 3 Sprint-rowery.pl
Domas Butkus JR 3 Sprint-rowery.pl
Szymon Dobrosielski JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oskar Duszak JR 3 MSR MRĄGOWO
Oliwia Giak JR 3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Julian Gorbacz JR 3
Inga Gorbacz JR 3
Bartosz Gut JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Alicja Głogowska JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Franciszek Kiljan JR 3 WIELISZEW HERON TEAM
Maciej PARZYCH JR 3 MSR MRĄGOWO
Justinas Pavlovas JR 3 Sprint-rowery.pl
Wiktor Pichler JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Plicher JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Michał POLEWACZYK JR 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Krzysztof Poskrobko JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Karolina Sowa JR 3 Szprycha Giżycko
Michał Łachacz JR 3 Trochim TEAM

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Gabriel Brodzik JR 2
Zuzanna Deptuła JR 2
Szymon Głogowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Jakubiak JR 2 MSR MRĄGOWO
Kondrad Jastrzębski JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Maja Kateszczenko JR 2 MTB EŁK- PROSTKI
Ryszard Kuprian JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Bartosz Osłowski JR 2
Hubert Sokołowski JR 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Aleksander Walinowicz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aleksander Wołosz JR 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Patrycja Żebrowska JR 2 MTB Ostróda Team

Start: 10:50


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1 Auto-Rekin
Julia Brodowska JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1 MTB EŁK- PROSTKI
Kacper Górecki JR 1
Michalina Grędzińska JR 1
Hubert Jakubowski JR 1 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Poskrobko Jan JR 1
Bartosz Kosior JR 1
Patryk Kuczyński JR 1 CYKLON KĘTRZYN
Jan Kuprian JR 1
Ignacy Maciejczak JR 1
Jan Poskrobko JR 1
Olaf Półkośnik JR 1 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcel Rudziński JR 1
Kacper Rynko JR 1 Przedszkole ART Scchool
Oskar Taraszkiewicz JR 1 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Julian Wyszyński JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Paweł ARCISZEWSKI PRO M3 Renault Team
Grzegorz Czetyrko PRO M2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Kazimierz Gabrylewicz PRO M5 MTB EŁK- PROSTKI
Bartosz Grędziński PRO M3 Kross Staff Team
Marek Jaworski PRO M5
Artur KORC PRO M4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Paweł Koźmiński PRO M4 Michelin Team
Kamil Kuszmider PRO M2 Catena Wyszków
Marcin Lipiński PRO M3 OLIKOM TEAM
Piotr Ludwicki PRO M4
Tomasz Maksymowicz PRO M2 Krismar Big Silvant
Maciej Mycielski PRO M3
Sarunas Pacevius PRO M2 Sprint-rowery.pl
Daniel Radzki PRO M3 Michelin Team
Mariusz Tąporowski PRO M4
Eduard Tomashevskiy PRO M3 WEST MTBO TEAM
Andrzej Wielga PRO M4 Michelin Team
Mateusz Wiszniewski PRO M3 wtw-poland.com
Łukasz Łukasiak PRO M3 AK-SPED

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Grzegorz Adamowski EM3 Beyond Reach MTB Racing Team
Abdallah Ait Si Bayh EM2 Michelin Team
Patryk Badura EM3 Michelin Team
Rafał Banul EM4 Cryospace Olsztyn
Konrad Banul EM1 Cryospace Olsztyn
Adam Bazydło EM4 OLIKOM TEAM
Dawid Bernat EM3 MTB TEAM EŁK
Marta Białkowska EK3
Paweł Bilicki EM2 Agr Płońsk
Michał Bogdański EM3 MTB Ełk
Bartosz Bogucki EM3 Michelin Team
Lech Brochacki EM5 MTB EŁK- PROSTKI
Tomasz Budzisz EM4
Azuolas Butautas EMJ Sprint-rowery.pl
Magda Chmielewska EK2
Wojciech Damięcki EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Tomek Dudziński EM3 CYKLON KĘTRZYN
Rafał Gamza EM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Mirosław Gesek EM4 Michelin Team
Maciej Gęsicki EM1 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Błażej Glinko EM1 EuropeGAS SsangYong TEAM
Dariusz Golub EM5 MTB TEAM EŁK
Krzysztof Gołaszewski EM3 MTB TEAM EŁK
Wiesław Grala EM5
Wiesław Grela EM6 MTB EŁK- PROSTKI
Piotr Grochowski EM4
Arkadiusz Hanas EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Małgorzata Jakubowska EK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartłomiej Jakubowski EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Dawid Janus EM3 ZuzgaRacingTeam:P
Janusz Jastrzębowski EM4 Kross Staff Team
Arkadiusz Justynowicz EM3
Piotrek Kaczyński EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Kostas Kardelis EMJ Sprint-rowery.pl
Kornelija Kertenyte EK1 Sprint-rowery.pl
Marcin Kierdelewicz EM3 Zabłudów Team
Krzysztof Kindrasz EM3 Szprycha Giżycko
Jerzy Klech EM4
Mateusz Kornatowski EM3 Agr Płońsk
Anna Kozikowska EK3 Szprycha Giżycko
RadosŁaw Kusiek EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Marius Lazdauskas EMJ Sprint-rowery.pl
Robert Maszkowski EM4 MTB EŁK- PROSTKI
Marek MaŁecki EM4 MTB TEAM EŁK
Przemysław Michalczyk EM3 Renault Team
Kazimierz Mydło EM6 Michelin Team
Piotr Olewnik EM4
Anna Ostrowska EK5 T4B BIKE TEAM
Silvija Paceviciene EK2 Sprint-rowery.pl
Konrad PANGLISZ EMJ DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marek Pawliczuk EM4 Szprycha Giżycko
Zdzisław Piechowski EM3 PT MAZURY Team Ełk
Jakub Poskrobko EM4
Mirosław Rakowski EM5
Jacek Raszkiewicz EM5
Mateusz Rochowiak EM2 Kross Staff Team
Piotr Roman EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
PaweŁ Rudziński EM3
Rafał Skorobogaty EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Sobierajski EM4 wtw-poland.com
Magdalena Stakuć EK3 Rowersi Cycling Team
Edgaras Svegzda EM1 Sprint-rowery.pl
Anna Świderska EK4 MTB TEAM EŁK
Bogdan Szczepuchowski EM5
Piotr Szczodrowski EM2
Pawel Szczygielski EM3 THE BARBERS GDANSK
Piotrek Szymański EM3 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Kacper TARASZKIEWICZ EMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wojciech Tomkiel EM4
Paweł Treliński EM4 GRUPETTO Mrągowo
Antoni Wińcza EM5 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
Piotr Wiśniewski EM4
Michał Wróblewski EM3 Szprycha Giżycko
Witold Zagożdżon EM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Marcin Zajączkowski EM3
Wiesław Zalewski EM5 GRUPETTO Mrągowo
Dariusz Zduńczyk EM4 PZU SPORT TEAM
Katarzyna Zielińska EK3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Żuczkowski EM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Łukasz Łubiński EM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Łukasz Łukaszewski EM3 Szprycha Giżycko

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Łukasz Bokuniewicz HM3 Auto-Rekin
Przemek Bronikowski HM4 OLIKOM TEAM
Piotr Bronikowski HM2
Jarosław Bruś HM4
Wojciech Buła HM2
Eryk Chiliński HM2 OLIKOM TEAM
Mateusz Chmielewski HM2 MTB EŁK- PROSTKI
Adam Chojnowski HMJ
Oliwier Daszkiewicz HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Tomasz Deptuła HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Jan Deptuła HM4 KRAMER S.A.
Zenon Dobrzyn HM6 Szprycha Giżycko
Ewelina Domin HK2
Krzysztof Gąsiewski HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Marek Giak HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Jakub Glinko HM1
Łukasz Gorbacz HM4
Szczepan Gorbacz HM4
Artur Grzyb HM2
Marcin Hrynowiecki HM4
Alicja Jakubiak HM3
Bartosz Janiewicz HM3 INTERCARS TEAM
Marek Janowski HM3 MTB Ostróda Team
Tomasz Jerzok HM4 Morsy Szczytno # Reset
Urszula Judycka HK3 KRAMER S.A.
Marcin Judycki HM3 KRAMER S.A.
Feliks Kaczanowski HM6 OSP Krutyń
Michał Karaś HM3
Marcin Klemański HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Sylwia Konstantynowicz HK4 MASTERS Giżycko
Grzegorz Kornacki HM3
Edward Kowalewski HM6 OLIKOM TEAM
Eryk Krysiewicz HM1
Piotr Krzemiński HM3 Rowersi Cycling Team
Igor Kubacki HMJ
Arkadiusz KuczyŃski HM3
Piotr Kulas HM4 OSP Krutyń
Szymon Kuprian HM3
Paweł LENKIEWICZ HM2 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Ryszard Lenkiewicz HM5 MASTERS Giżycko
Jakub Lewandowski HM1
Wojciech Maciejczak HM4
Paweł Martyniuk HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mirosław Milewski HM3 OLIKOM TEAM
Rafał Molenda HM3 Szprycha Giżycko
Tatiana Mrowiec HK3
Konrad Nakielski HM3 OSP Krutyń
Łukasz Nalewajk HM3 wtw-poland.com
Karol Napiórkowski HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Rafał Neumann HM3 NIEZRZESZONY / DSV
Adam Nowakowski HM3 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Wojciech Nowalski HM3 Szprycha Giżycko
Karol Ołdakowski HM4
Arunas Pavlovas HM4 Velomanai Team
Łukasz Perkowski HM2 Auto-Rekin
Robert Pierzchała HM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Pilczuk HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Maciej Pogorzelski HM3 wtw-poland.com
Andrzej Postój HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Łukasz Półkośnik HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Michał Przybyłowski HMJ OLIKOM TEAM
Bartek Radź HM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Grzegorz Rapczyński HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Michał Rejzner HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Leszek Rumiński HM4 MTB Ostróda Team
Marcin Ruszczyk HM3
Bartosz SAMBORSKI HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Bartosz SAMUL HMJ SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Artur Sawicki HM3
Mateusz Siemaszko HM3 CTS
Łukasz Skrodzki HM3 OLIKOM TEAM
Witold Skwarski HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Daniel Śledzik HM3 Footbal Academy
Bartosz Smoługa HM4
Wojciech Sowa HM5 Szprycha Giżycko
Łukasz Stachura HM3
Paweł Steffen HM2 MTB Ostróda Team
Bartosz Stępka HM3
Tomasz Sternicki HM4 GRUPETTO Mrągowo
Tomasz Swakowski HM3
Jaromir Świątek HM3
Jacek Szałaj HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcin Szczesny HM3 wtw-poland.com
Radosław Szepietowski HM3
Zdzisław Szklarski HM4 KK24h
Marek Szymański HM5
Mariusz Tomaszkiewicz HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Trykacz HM4 Szprycha Giżycko
Małgorzata Turalska HK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Tworkowski HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Katarzyna Wiszniewska HK3 wtw-poland.com
Wojciech Wojtczuk HM3
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Tomasz Zadrożny HM3
Grzegorz Zaranko HM4 OLIKOM TEAM
Michał Zaranko HM1 OLIKOM TEAM
Robert Żebrowski HM4 MTB Ostróda Team
Małgorzata Zembrzuska HK3 KRAMER S.A.
Jacek Zembrzuski HM3 KRAMER S.A.
Bartosz ZIĘBA HM1 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM
Jakub ŻÓŁtaŃski HM4
Radek Zysk HM2 GRUPETTO Mrągowo
Robert Łachacz HM4
Paulina Łyszkowska HK2

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Adam Kuczyński SR 1

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2 LOTTO Bike Team Olsztyn
Antoni Sobieraj SR 2
Kajetan Wawrzyniak SR 2

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Franciszek Czerepak SR 4
Nina Kuczyńska SR 4 CYKLON KĘTRZYN
Aurimas Pavlovas SR 4 Sprint-rowery.pl
Zofia Wyrzykowska SR 4
Franciszek Łachacz SR 4

Opis

Po raz drugi zapraszamy Was do Gmina Jedwabno, do malowniczej miejscowości Warchały.
W miejscowości Warchały, nad jeziorem Świętajno, znajduje się piękny i nowoczesny Hotel Natura Mazur. Trasa wyścigu prowadzi po najatrakcyjniejszych terenach Gminy Jedwabno. Miasteczko Sportowe Milko Mazury MTB znajdować się będzie na terenie Hotelu Natura Mazur. Natura Mazur Hotel & SPA Warchały to wyjątkowy obiekt położony na Mazurach, nad urokliwym jeziorem Świętajno, które zachwyca czystością i pięknym, zielonym otoczeniem.
W Warchałach czeka na Was wymagająca i techniczna trasa. Będzie to prawdziwe, mazurskie ściganie po krętych duktach leśnych i nieziemskich singletrack'ach poprowadzonych po wzgórzach jeziora Świętajno. Trasa wyścigu przejdzie spore modyfikacje. Zmodyfikowany został dojazd i powrót z lasu, oraz dołożyliśmy kilka ciekawych górek na terenie Nadleśnictwa Szczytno.

Jeśli wybieracie się na etap do Warchał proponujemy Wam abyście przyjechali wcześniej. Mamy dla Was ofertę specjalną.
Ośrodek Rusałka to ośrodek zlokalizowany nad samym jeziorem Świętajno. Mają bardzo fajne domki w super przed-sezonowych cenach, a do miasteczka sportowego Milko Mazury MTB będziecie mieli ok. 50 metrów.
Informacje o dostępności domków i rezerwacje: www.rusalkamazury.pl

Tak było rok temu:

https://www.youtube.com/watch?v=oHWI_TCH0Do&t=10s 

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 2 Warchały - Złote Piaski Warchał

20-04-2019

Komunikat Startowy 

Milko Mazury MTB Etap 2 Warchały - Złote Piaski Warchał

Adres Biura Zawodów:

Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały
Warchały, ul. Brajnicka 1
12-122 Warchały

plaża nad jeziorem Świetajno

*****

Godziny otwarcia Biura Zawodów:

sobota ( 04.05.19 ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 05.05.19 ) w godz: 8:00 - 16:00

*****

Start i Meta zlokalizowana na plaży przy Hotelu Natura Mazur Resort & Conference Warchały. 

Charakterystyka trasy wyścigów: PRO, Expert, Hobby:

Trasa w Warchałach to kwintesencja mazurskiego MTB. Trasa dość szybka, dynamiczna, z dużą ilością podjazdów. Odcinki leśne to połączenie krętych duktów leśnych i fantastycznych singletrack'ów. Mocno pofałdowany teren zachęca do pozostania w nim na dłużej. Dlatego też postanowiliśmy wykorzystać możliwości terenowe maksymalnie i przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych sekcji technicznych. Na pewno przydadzą się tu umiejętniości jazdy na kole, gdyż aby dojechać do wspomnianego lasu należy pokonać pierwsze 5,7 km drogą asfaltową i drogą szutrową. Dużo otwartych przestrzeni, jazda na wiatrach, uczestnicy przemierzać będą pojezierze jeziora Świętajno.

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.

Specyfikacja 1 rundy:

ok. 19,3 km

ok. 190 metrów przewyższenia na 1 rundzie

podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, kilka sekcji piachowych

wyścig szybki, dynamiczny, sporo ścieżek typu singletrack

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 2,5

Dystanse:

Wyścig PRO: 3 rundy -  57,9 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 38,6 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 19,3 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 14:45.

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim, szybkim bieżnikiem,

(np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron)

Mapa:

https://www.strava.com/activities/2321697392 

Wizualizacja 3D trasy wyścigów PRO, Expert i Hobby:

https://www.relive.cc/view/2321697392 

Plik GPX do pobrania:

warchaly_2019.gpx

 *****

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 1, 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 1300 metrów 

Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy - ok. 2,6 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy - ok. 3,9 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa:

https://www.strava.com/activities/2321731008 

Wizualizacja 3D trasy Nickelodeon Race:

https://www.relive.cc/view/2321731008 

 *****

Kolejna odsłona trasy Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie przy plaży Hotelu Natura Mazur Resort & Conference Warchały

 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:55 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.15 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny