Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Krzyżacka Historia

Miejscowość Szczytno
Data rozpoczęcia 02.06.2019 10:30

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Dominik Brodzik Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aiste Butautaite Sprint-rowery.pl
Domas Butkus Sprint-rowery.pl
Szymon Dobrosielski Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oskar Duszak Nickelodeon Race 3 MSR MRĄGOWO
Oliwia Giak Nickelodeon Race 3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Julian Gorbacz
Inga Gorbacz
Bartosz Gut Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Kamil GUTOWSKI Nickelodeon Race 3 MTB EŁK- PROSTKI
Alicja Głogowska SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aleksy Mróz Nickelodeon Race 3 MTB EŁK- PROSTKI
Filip Muszak Nickelodeon Race 3 MTB EŁK- PROSTKI
Karol Napiórkowski Nickelodeon Race 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Maciej Nowicki Nickelodeon Race 3
Maciej PARZYCH MSR MRĄGOWO
Justinas Pavlovas Sprint-rowery.pl
Wiktor Pichler Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Michał POLEWACZYK Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Krzysztof Poskrobko
Kacper Siergiej
Patrycja Soczewka Nickelodeon Race 3
Karolina Sowa Nickelodeon Race 3 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Nina Szulińska Nickelodeon Race 3 MTB EŁK- PROSTKI
Michał Łachacz Trochim TEAM

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Gabriel Brodzik Nickelodeon Race 2
Zuzanna Deptuła
Szymon Głogowski Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Wiktor Jakubiak Nickelodeon Race 2 MSR MRĄGOWO
Tomasz Janowski Nickelodeon Race 2 MTB Ostróda Team
Kondrad Jastrzębski Nickelodeon Race 2
Wiktor Kajetaniak Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Oliwier Kalista Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Maja Kateszczenko Nickelodeon Race 2 MTB EŁK- PROSTKI
Oskar Kupiecki Nickelodeon Race 2 MTB EŁK- PROSTKI
Ryszard Kuprian
Mikołaj Mrowiec Nickelodeon Race 2
Maksymilian Orłowski Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Krzysztof Osiecki Nickelodeon Race 2 CYKLON KĘTRZYN
Bartosz Osłowski Nickelodeon Race 2
Hubert Sokołowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Aleksander Walinowicz Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Aleksander Wołosz Nickelodeon Race 2 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Patrycja Żebrowska Nickelodeon Race 2 MTB Ostróda Team
Kacper Zembrzuski Nickelodeon Race 2 KRAMER S.A.
Gabrysia Żuczkowska Nickelodeon Race 2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Start: 10:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot Nickelodeon Race 1
Szymon Bokuniewicz Nickelodeon Race 1 Auto-Rekin
Julia Brodowska Nickelodeon Race 1
Ignacy Chomicki Nickelodeon Race 1
Aleksander Gąsiewski Nickelodeon Race 1 MTB EŁK- PROSTKI
Kacper Górecki Nickelodeon Race 1
Michalina Grędzińska Nickelodeon Race 1
Hubert Jakubowski Nickelodeon Race 1 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartosz Kosior Nickelodeon Race 1
Igor Kuciński Nickelodeon Race 1
Patryk Kuczyński Nickelodeon Race 1 CYKLON KĘTRZYN
Jan Kuprian Nickelodeon Race 1
Łukasz Lipka Nickelodeon Race 1
Ignacy Maciejczak Nickelodeon Race 1
Maria Osiecka Nickelodeon Race 1 CYKLON KĘTRZYN
Jan Poskrobko
Olaf Półkośnik Nickelodeon Race 1 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Zuzanna Rogowska Nickelodeon Race 1
Marcel Rudziński Nickelodeon Race 1 Twister Team
Pola Rumińska Nickelodeon Race 1 MTB Ostróda Team
Kacper Rynko Przedszkole ART Scchool
Anna Supińska Nickelodeon Race 1 MTB EŁK- PROSTKI
Laura Szulińska Nickelodeon Race 1 MTB EŁK- PROSTKI
Oskar Taraszkiewicz SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Julian Wyszyński Nickelodeon Race 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Grzegorz Czetyrko PRO Mężczyźni M2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Bartosz Grędziński PRO Mężczyźni M3 Kross Staff Team
Artur KORC PRO Mężczyźni M4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Paweł Koźmiński PRO Mężczyźni M4 Michelin Team
Kamil Kuszmider PRO Mężczyźni M2 Catena Wyszków
Marcin Lipiński PRO Mężczyźni M3 OLIKOM TEAM
Marek Majewski PRO Mężczyźni M5 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Witold Mikielski PRO Mężczyźni M3 Bliska Team
Marcin MRÓZ PRO Mężczyźni M4 MTB EŁK- PROSTKI
Grzegorz Ostrowski PRO Mężczyźni M5 T4B BIKE TEAM
Arkadiusz PETKA PRO Mężczyźni M2 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Daniel Radzki PRO Mężczyźni M3 Michelin Team
Radosław RĘKAWEK PRO Mężczyźni M3 Cross Cartel
Marcin Seliga PRO Mężczyźni M4
Dawid Sugier PRO Mężczyźni M2
Eduard Tomashevskiy PRO Mężczyźni M3 WEST MTBO TEAM
Mateusz Wiszniewski PRO Mężczyźni M3 wtw-poland.com
Jarosław Wołosiuk PRO Mężczyźni M3 Cryospace Olsztyn
Krzysztof Zdancewicz PRO Mężczyźni M4 GOŁDAP ZDYNA
Adam ŻUBER PRO Mężczyźni M4 Cross Cartel
Kamil ŁOPATEK PRO Mężczyźni M3 Cryospace Olsztyn

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Grzegorz Adamowski Expert Mężczyźni EM3 Beyond Reach MTB Racing Team
Abdallah Ait Si Bayh Expert Mężczyźni EM2 Michelin Team
Adam Bazydło Expert Mężczyźni EM4 OLIKOM TEAM
Dawid Bernat Expert Mężczyźni EM3 MTB TEAM EŁK
Piotr Bienenda Expert Mężczyźni EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Bartosz Bogucki Expert Mężczyźni EM3 Michelin Team
Lech Brochacki Expert Mężczyźni EM5 MTB EŁK- PROSTKI
Tomasz Budzisz Expert Mężczyźni EM4
Paweł Ciunel Expert Mężczyźni EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Krzysztof Dębski Expert Mężczyźni EM3 Michelin Team
Arkadiusz Domel Expert Mężczyźni EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Tomek Dudziński Expert Mężczyźni EM3 CYKLON KĘTRZYN
Małgorzata Ejchart Expert Kobiety EK3 VIRTUALBIKE.PL
Adriana Filiks-januszko Expert Kobiety EK3 Beyond Reach MTB Racing Team
Rafał Gamza Expert Mężczyźni EM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Mirosław Gesek Expert Mężczyźni EM4 Michelin Team
Maciej Gęsicki Expert Mężczyźni EM1 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Błażej Glinko Expert Mężczyźni EM1 EuropeGAS SsangYong TEAM
Krzysztof Gołaszewski Expert Mężczyźni EM3 MTB TEAM EŁK
Wiesław Grala Expert Mężczyźni EM5
Wiesław Grela Expert Mężczyźni EM6 MTB EŁK- PROSTKI
Radoslaw Grotkowski Expert Mężczyźni EM4 Kross Staff Team
Bartosz Iwaniuk Expert Mężczyźni EM3 Michelin Team
Małgorzata Jakubowska Expert Kobiety EK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Bartłomiej Jakubowski Expert Mężczyźni EM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Dawid Janus Expert Mężczyźni EM3 ZuzgaRacingTeam:P
Janusz Jastrzębowski Expert Mężczyźni EM4 Kross Staff Team
Piotrek Kaczyński Expert Mężczyźni EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Adam Kamiński Expert Mężczyźni EM4
Kornelija Kertenyte Expert Kobiety EK1 Sprint-rowery.pl
Krzysztof Kindrasz Expert Mężczyźni EM3 Szprycha Giżycko
Bartłomiej Klus Expert Mężczyźni EM3
Robert Kozłowski Expert Mężczyźni EM4 SG-Squad
Krzysztof Krygielski Expert Mężczyźni EM4 Cryospace Olsztyn
RadosŁaw Kusiek Expert Mężczyźni EM4 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Monika Luberadzka Expert Kobiety EK3 Kross Staff Team
Zenon Malinowski Expert Mężczyźni EM6 KK24h
Robert Maszkowski Expert Mężczyźni EM4 MTB EŁK- PROSTKI
Marek MaŁecki Expert Mężczyźni EM4 MTB TEAM EŁK
BartŁomiej Nalazek Expert Mężczyźni EM2 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Anna Ostrowska Expert Kobiety EK5 T4B BIKE TEAM
Andrzej Paczkowski Expert Mężczyźni EM3 VIRTUALBIKE.PL
Zdzisław Piechowski Expert Mężczyźni EM3 PT MAZURY Team Ełk
Marta Raszkiewicz Expert Kobiety EK3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Mateusz Rochowiak Expert Mężczyźni EM2 Kross Staff Team
Piotr Roman Expert Mężczyźni EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
PaweŁ Rudziński Expert Mężczyźni EM3 Twister Team
Rafał Skorobogaty Expert Mężczyźni EM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Sobierajski Expert Mężczyźni EM4 wtw-poland.com
Magdalena Stakuć Expert Kobiety EK3 Rowersi Cycling Team
Dariusz Sudoł Expert Mężczyźni EM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Janusz Supiński Expert Mężczyźni EM6 MTB EŁK- PROSTKI
Anna Świderska Expert Kobiety EK4 MTB TEAM EŁK
Bogdan Szczepuchowski Expert Mężczyźni EM5
Pawel Szczygielski Expert Mężczyźni EM3 THE BARBERS GDANSK
Paweł Szymandera Expert Mężczyźni EM2
Piotrek Szymański Expert Mężczyźni EM3 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO
Arek Trzciński Expert Mężczyźni EM4 Kross Staff Team
Karol Trzciński Expert Mężczyźni EM3 Kross Staff Team
Krzysztof Wenta Expert Mężczyźni EM4 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Piotr Wiśniewski Expert Mężczyźni EM4
Dariusz Wisniewski Expert Mężczyźni EM5 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mariusz Włodarczyk Expert Mężczyźni EM4 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Tomasz Zadrożny Expert Mężczyźni EM3
Witold Zagożdżon Expert Mężczyźni EM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Marcin Zajączkowski Expert Mężczyźni EM3 RDLP Olsztyn MTB Team
Wiesław Zalewski Expert Mężczyźni EM5 GRUPETTO Mrągowo
Dariusz Zduńczyk Expert Mężczyźni EM4 PZU SPORT TEAM
Katarzyna Zielińska Expert Kobiety EK3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Marcin Żuczkowski Expert Mężczyźni EM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Łukasz Łubiński Expert Mężczyźni EM3 EuropeGAS SsangYong TEAM
Łukasz Łukaszewski Expert Mężczyźni EM3 Szprycha Giżycko

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Antolak Hobby Mężczyźni HM2
Paweł Antoniak Hobby Mężczyźni HM3 OLIKOM TEAM
Paweł Bednarek Hobby Mężczyźni HM3
Paweł Bilicki Hobby Mężczyźni HM2 Agr Płońsk
Halina Biziuk Hobby Kobiety HK4 Team RDLP Olsztyn
Michał Bojarczak Hobby Mężczyźni HM4 AGR PODLASIE
Dawid Bojarczak Hobby Mężczyźni HM1 AGR PODLASIE
Łukasz Bokuniewicz Hobby Mężczyźni HM3 Auto-Rekin
Rafał Boroński Hobby Mężczyźni HM3
Przemek Bronikowski Hobby Mężczyźni HM4 OLIKOM TEAM
Bartek Brynski Hobby Mężczyźni HM5
Paweł Bubienko Hobby Mężczyźni HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Wojciech Buła Hobby Mężczyźni HM2
Bartłomiej Chodań Hobby Mężczyźni HM2
Maria Chomicka Hobby Kobiety HK3
Tomasz Damięcki Hobby Mężczyźni HM4
Klaudia Danielska Hobby Kobiety HK4
Oliwier Daszkiewicz Hobby Mężczyźni HMj SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO
Henryk Dembiński Hobby Mężczyźni HM6 LKK ZIEMIA LUBAWSKA
Tomasz Deptuła Hobby Mężczyźni HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Jan Deptuła Hobby Mężczyźni HM4 KRAMER S.A.
Gabriel Dhaene Hobby Mężczyźni HMj
Ewelina Domin Hobby Kobiety HK2
Grzegorz Fijałkowski Hobby Mężczyźni HM2
Kamil Filipczak Hobby Mężczyźni HM4 Pasymskie Bractwo Sportowe
Krzysztof Gąsiewski Hobby Mężczyźni HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Andrzej Gaweł Hobby Mężczyźni HM6
Marek Giak Hobby Mężczyźni HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Grzegorz Gontarski Hobby Mężczyźni HM3 PEPKA TATTOO
Łukasz Gorbacz Hobby Mężczyźni HM4
Bartłomiej Gołębiowski Hobby Mężczyźni HM5
Piotr Grochowski Hobby Mężczyźni HM4
Tomasz Gutowski Hobby Mężczyźni HM6 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Artur Guzewicz Hobby Mężczyźni HM3 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Marcin Hrynowiecki Hobby Mężczyźni HM4
Piotr Jankowski Hobby Mężczyźni HMj wtw-poland.com
Gabriela Janowicz Hobby Kobiety HKJ MDK UKS PRZYJAŹŃ
Marek Janowski Hobby Mężczyźni HM3 MTB Ostróda Team
Tomasz Jerzok Hobby Mężczyźni HM4 Morsy Szczytno # Reset
Urszula Judycka Hobby Kobiety HK3 KRAMER S.A.
Maciej Judycki Hobby Mężczyźni HM3 KRAMER S.A.
Marcin Judycki Hobby Mężczyźni HM3 KRAMER S.A.
Arkadiusz Justynowicz Hobby Mężczyźni HM3
Feliks Kaczanowski Hobby Mężczyźni HM6 OSP Krutyń
Rafał Kania Hobby Mężczyźni HM4
Ignas Kertenis Hobby Mężczyźni HMj Sprint-rowery.pl
Jerzy Klech Hobby Mężczyźni HM4
Marcin Klemański Hobby Mężczyźni HM3 LOTTO Bike Team Olsztyn
Tomasz Kochanowski Hobby Mężczyźni HM3
Sylwia Konstantynowicz Hobby Kobiety HK4 MASTERS Giżycko
Michał Kopeć Hobby Mężczyźni HM2 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Grzegorz Kornacki Hobby Mężczyźni HM3
Rafał Kotowicz Hobby Mężczyźni HM3
Edward Kowalewski Hobby Mężczyźni HM6 OLIKOM TEAM
Anna Kozikowska Hobby Kobiety HK3 Szprycha Giżycko
Magdalena Kołodziejczyk Hobby Kobiety HK2
Eryk Krysiewicz Hobby Mężczyźni HM1
Igor Kubacki Hobby Mężczyźni HMj
Arkadiusz KuczyŃski Hobby Mężczyźni HM3
Piotr Kulas Hobby Mężczyźni HM4 OSP Krutyń
Szymon Kuprian Hobby Mężczyźni HM3
Artur Lenczewski Hobby Mężczyźni HM3
Paweł LENKIEWICZ Hobby Mężczyźni HM2 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Ryszard Lenkiewicz Hobby Mężczyźni HM5 MASTERS Giżycko
Adam Leszczyński Hobby Mężczyźni HM3
Agata Lewalska-konstanty Hobby Kobiety HK4
Jakub Lewandowski Hobby Mężczyźni HM1
Eugeniusz Loewnau Hobby Mężczyźni HM5
Wojciech Maciejczak Hobby Mężczyźni HM4
Paweł Martyniuk Hobby Mężczyźni HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mirosław Milewski Hobby Mężczyźni HM3 OLIKOM TEAM
Rafał Molenda Hobby Mężczyźni HM3 Szprycha Giżycko
Tatiana Mrowiec Hobby Kobiety HK3
Konrad Nakielski Hobby Mężczyźni HM3 OSP Krutyń
Łukasz Nalewajk Hobby Mężczyźni HM3 wtw-poland.com
Karol Napiórkowski Hobby Mężczyźni HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Kazimierz Niewiarowski Hobby Mężczyźni HM6 Kross Staff Team
Adam Nowakowski Hobby Mężczyźni HM3 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Wojciech Nowalski Hobby Mężczyźni HM3 Szprycha Giżycko
Marcin Nowociński Hobby Mężczyźni HM3 Kross Staff Team
Anna Ochrymczuk Hobby Kobiety HK4 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Alan Orzechowski Hobby Mężczyźni HM2
Daniel Osiecki Hobby Mężczyźni HM3 CYKLON KĘTRZYN
Karol Ołdakowski Hobby Mężczyźni HM4
Katarzyna Pawłów Hobby Kobiety HK3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Łukasz Perkowski Hobby Mężczyźni HM2 Auto-Rekin
Robert Pierzchała Hobby Mężczyźni HM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Piotr Pilczuk Hobby Mężczyźni HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Michał Przybyłowski Hobby Mężczyźni HMj OLIKOM TEAM
Przemysław Puszkiewicz Hobby Mężczyźni HM3 Blue Vessel Team
Paweł Radomski Hobby Mężczyźni HM4 Agr Płońsk
Grzegorz Rapczyński Hobby Mężczyźni HM3 MTB EŁK- PROSTKI
Jacek Raszkiewicz Hobby Mężczyźni HM5
Michał Rejzner Hobby Mężczyźni HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Paweł Rogowski Hobby Mężczyźni HM3
Leszek Rumiński Hobby Mężczyźni HM4 MTB Ostróda Team
Wiktor Rynkiewicz Hobby Mężczyźni HM3
Maciej Sadowski Hobby Mężczyźni HM4 Blue Vessel Team
Bartosz SAMBORSKI Hobby Mężczyźni HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Artur Sawicki Hobby Mężczyźni HM3
Łukasz Skrodzki Hobby Mężczyźni HM3 OLIKOM TEAM
Witold Skwarski Hobby Mężczyźni HM6 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Daniel Śledzik Hobby Mężczyźni HM3 Footbal Academy
Bartosz Smoługa Hobby Mężczyźni HM4
Marek Sobierajski Hobby Mężczyźni HM3
Wojciech Sowa Hobby Mężczyźni HM5 Szprycha Giżycko
Bartosz Stępka Hobby Mężczyźni HM3
Jaromir Świątek Hobby Mężczyźni HM3
Jacek Szałaj Hobby Mężczyźni HM3 DABARTI / PIE3CKI TEAM
Marcin Szczesny Hobby Mężczyźni HM3 wtw-poland.com
Radosław Szepietowski Hobby Mężczyźni HM3
Mariusz Tomaszkiewicz Hobby Mężczyźni HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Tomkiel Hobby Mężczyźni HM4
Marcin Trykacz Hobby Mężczyźni HM4 Szprycha Giżycko
Tymon Trzciński Hobby Mężczyźni HMj Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Paweł Trzciński Hobby Mężczyźni HM3
Franek Trzciński Hobby Mężczyźni HMj Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Małgorzata Turalska Hobby Kobiety HK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Wojciech Tworkowski Hobby Mężczyźni HM4 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam
Robert Wittlieb Hobby Mężczyźni HM4 MTB EŁK- PROSTKI
Wojciech Wojtczuk Hobby Mężczyźni HM3
Arkadiusz Wyrzykowski Hobby Mężczyźni HM3
Wojciech Wyszyński Hobby Mężczyźni HM4
Arkadiusz Włodarczyk Hobby Mężczyźni HM5
Marcin Zapadka Hobby Mężczyźni HM4
Grzegorz Zaranko Hobby Mężczyźni HM4 OLIKOM TEAM
Michał Zaranko Hobby Mężczyźni HM1 OLIKOM TEAM
Robert Żebrowski Hobby Mężczyźni HM4 MTB Ostróda Team
Jędrzej Żebrowski Hobby Mężczyźni HM1 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
Małgorzata Zembrzuska Hobby Kobiety HK3 KRAMER S.A.
Jacek Zembrzuski Hobby Mężczyźni HM3 KRAMER S.A.
Bogusław Zgoła Hobby Mężczyźni HM5
Anita Zgoła Hobby Kobiety HK4
Bartosz ZIĘBA Hobby Mężczyźni HM1 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM
Jakub ŻÓŁtaŃski Hobby Mężczyźni HM4
Radek Zysk Hobby Mężczyźni HM2 GRUPETTO Mrągowo
Dawid Łosowski Hobby Mężczyźni HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Ksawery Krajewski STRIDER Race 1
Adam Kuczyński STRIDER Race 1
Marcelina Matwiejuk STRIDER Race 1
Łucja Ostrowicka STRIDER Race 1
Julian Szajda STRIDER Race 1

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak STRIDER Race 2 LOTTO Bike Team Olsztyn
Małgorzata Janowska STRIDER Race 2
Tomasz Lipka STRIDER Race 2
Zuzanna Mateusiak STRIDER Race 2
Aleksandra Napiórkowska STRIDER Race 2 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Izabela Piechowska STRIDER Race 2 PT MAZURY TEAM
Miłosz Rumiński STRIDER Race 2 MTB Ostróda Team
Remigiusz Śledzik STRIDER Race 2
Antoni Sobieraj STRIDER Race 2
Filip Suchodolski STRIDER Race 2
Hubert Zembrzuski STRIDER Race 2 KRAMER S.A.

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot STRIDER Race 3
Aleksander Ciszewski STRIDER Race 3
Marcel Judycki STRIDER Race 3
Maksymilian Judycki STRIDER Race 3 KRAMER S.A.
Julian Mateusiak STRIDER Race 3
Natalia Matwiejuk STRIDER Race 3
Leon Nowalski STRIDER Race 3
Tymoteusz Radzki
Lena Rejzner STRIDER Race 3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
Liliana Rogowska STRIDER Race 3
Leonard Wołonciej STRIDER Race 3
Maksymilian Wołosz STRIDER Race 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcel Bogucki STRIDER Race 4 Michelin Team
Mikołaj Krajewski STRIDER Race 4
Nina Kuczyńska STRIDER Race 4 CYKLON KĘTRZYN
Alicja Mróz STRIDER Race 4
Tymon Ostrowicki STRIDER Race 4
Zofia Wyrzykowska STRIDER Race 4

Opis

Po raz drugi cykl Milko Mazury MTB zawita do Szczytna. 
Ta malowniczo położona miejscowość nazywana jest potocznie południową bramą Mazur. Szczytno położone w sercu powiatu Szczycieńskiego jest miejscem niezwykłym. 

Współorganizatorem wyścigu jest Starostwo Powiatowe Szczytno, a Pan Starosta Jarosław Matłach uhonoruje najmłodszego i najstarszego zawodnika.
Etap w Szczytnie to pozycja obowiązkowa dla każdego fana "pure mtb". 
Startujemy z Placu Juranda znajdującego się w samym centrum miasta. Na placu czekać na Was będzie nasze Miasteczko Sportowe wyposażone w tor Strider Zone i mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieci przygotowanych przez Miasto Szczytno.
Trasa wyścigów PRO, Expert i Hobby to majstersztyk jeśli chodzi o jej poprowadzenie i flow jakie gwarantuje. W środkowej części napotkacie na świetne sekcje techniczne w postaci pokręconych singletrack'ów. Kręte dukty leśne, efektowne zjazdy i techniczne, sztywne podjazdy na długo zapadną Wam w pamięci.
Bądźcie tam z nami :)

W samym centrum miasta znajdują się dwa jeziora - Domowe Małe i Domowe Duże. Są one idealnym miejscem do odpoczynku. Zarówno mały jak i duży akwen otoczone są ścieżką pieszo-rowerową, która jest doskonałym miejscem dla rowerzystów, biegaczy czy miłośników rolek.
Nad większym z jezior, dosłownie krok od ścisłego centrum miasta, znajduje się strzeżona plaża miejska. Samo kąpielisko w 2015 roku znalazło się wśród zaledwie 14 kąpielisk w naszym województwie spełniających unijne normy.
Tuż przy plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów. Wypoczywający w Szczytnie mogą skorzystać więc ze wszystkich uroków jeziora. Dla tych, którzy za wiosłowaniem nie przepadają miasto przewidziało możliwość rejsu statkiem po jeziorze Domowym Dużym.
W samym Szczytnie mieszkają również Pofajdoki. Jest ich piętnaście i każdy ma inne zadanie. Pofajdoki to niesforne, małe skrzaty, które osiedliły się właśnie w Szczytnie. Są symbolem wyobraźni i towarzyszami zabaw dla najmłodszych. Idąc ich szlakiem zobaczymy zabytki i najciekawsze miejsca w Szczytnie.
Szczytno to również rodzinny dom Krzysztofa Klenczona. To tu muzyk komponował swoje pierwsze utwory i to tu spędził młode lata.
Jednak rytm miasta to nie tylko melodie lidera Czerwonych Gitar to również atrakcyjny kalendarz imprez kulturalnych. Letnie granie to cykl koncertów, przedstawień i wydarzeń podczas, których prym wiedzie trzydniowe święto miasta - Dni i Noce - Szczytno. 

www.powiatszczycienski.pl
www.facebook.com/powiatszczycienskinews/

Tak było rok temu: 

https://www.youtube.com/watch?v=mvosYT_BERk&t=55s 

 

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 4 Szczytno - Krzyżacka Historia

17-05-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 4 Szczytno - Krzyżacka Historia

 

Adres Biura Zawodów:

Szczytno, Plac Juranda

Godziny otwarcia:

sobota ( 01.06.18 ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 02.06.18 ) w godz: 8:00 - 17:00 ( zapisy od 8:00 do 11:00 )

 Informacje o trasie

Wyścig rozegrany zostanie na rundach.

Start i Meta zlokalizowana zostanie na Placu Juranda w samym centrum Szczytna !!!

Trasa mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych szutrach i duktach leśnych. 

Mnóstwo malowniczych singli poprowadzonych po terenach Nadleśnictwa Korpele.

Jedna z ciekawszych tras w cyklu Milko Mazury MTB !!!

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 26 km
  • ok. 300 metrów przewyższenia
  • sporo odcinków poprowadzonych po krętych duktach leśnych, 
  • podłoże dość suche, twarde, 
  • ciekawe sekcje singletrack

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3,5

Zalecany ogumienie: Opony z szybszym bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Thunder Burt,  )

Wyścig PRO: 3 rundy -  78 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 52 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 26 km

Trasa wyścigu: https://www.strava.com/activities/1625462353  

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, na dystans PRO do godziny 15:00.

*****

Wyścigi Nickelodeon Race

Nickelodeon Race 3

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Juranda. Trasa wyścigu biegnie wokół jeziora Długie. Zawodnicy mają do pokonania 2 pętle.

Nickelodeon Race 2 

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Juranda. Trasa wyścigu biegnie wokół jeziora Długie. Zawodnicy mają do pokonania 1 pętle.

Nickelodeon Race 1

Zawodnicy startują z miejsca Start/Meta na Placu Juranda. Trasa wyścigu biegnie z Placy Juranda do plaży Miejskiej i z powrotem. Zawodnicy mają do pokonania ok. 350 metrów.

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną niebieskimi strzałkami.

 

Strider Cup Mazury MTB

Tor Strider Zone znajdowac się będzie na Placu Juranda. Podłoże z kostki brukowej.

*****

Trasa PRO, Expert, Hobby

PLIK GPX do pobrania:

wkrótce...

do pobrania: https://www.strava.com/activities/1625462353 

Mapa robocza: 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:55 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race


- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10: – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 12:00 - start wyścigu Strider Racing Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Racing Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny