Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Rowerowy Port z Serca Mazur

Miejscowość Wilkasy
Data rozpoczęcia 07.07.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3
Dominik Brodzik JR 3
Marcel Brzozowski JR 3
Aiste Butautaite JR 3
Domas Butkus JR 3
Szymon Dobrosielski JR 3
Oskar Duszak JR 3
Oliwia Giak JR 3
Szymon Golonko JR 3
Zuzanna Gruszewska JR 3
Bartosz Gut JR 3
Oskar Krysiewicz JR 3
Patryk Okrągły JR 3
Piotr Osiecki JR 3
Maciej PARZYCH JR 3
Wiktor Pichler JR 3
Michał POLEWACZYK JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Karolina Sowa JR 3
Mikołaj Tomaszewski JR 3

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcelina Bazydło JR 2
Gabriel Brodzik JR 2
Szymon Głogowski JR 2
Wiktor Jakubiak JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2
Oliwier Kalista JR 2
Mikołaj Mrowiec JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2
Krzysztof Osiecki JR 2
Piotr Palicha JR 2
Piotr Policha JR 2
Hubert Sokołowski JR 2
Aleksander Walinowicz JR 2
Aleksander Wołosz JR 2
Patrycja Żebrowska JR 2
Kacper Zembrzuski JR 2

Start: 10:40


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1
Julia Brodowska JR 1
Franciszek Czerepak JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1
Kacper Górecki JR 1
Michalina Grędzińska JR 1
Bartosz Kosior JR 1
Patryk Kuczyński JR 1
Sandra Olkowicz JR 1
Maria Osiecka JR 1
Marcel Rudziński JR 1
Kacper Rynko JR 1
Maria Szlachta JR 1
Oskar Taraszkiewicz JR 1
Błażej Wróblewski JR 1
Julian Wyszyński JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Patryk Badura PRO M3
Kazimierz Gabrylewicz PRO M5
Michał Glanz PRO M2
Bartosz Grędziński PRO M3
Artur KORC PRO M4
Paweł Kowalkowski PRO M3
Paweł Koźmiński PRO M4
Kamil Kuszmider PRO M2
Marcin Lipiński PRO M3
Marcin MRÓZ PRO M4
Žilvinas Naujalis PRO M4
Grzegorz Ostrowski PRO M5
Sarunas Pacevius PRO M2
Damian Perkowski PRO M2
Andrzej Suliński PRO M4
Andrzej Wielga PRO M4
Paweł Zalewski PRO M4
Kamil ŁOPATEK PRO M3

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Adam Bazydło EM4
Bartosz Bogucki EM3
Azuolas Butautas EMJ
Magda Chmielewska EK2
Paweł Ciunel EM2
Tomasz Czerwiński EM4
Wojciech Damięcki EM2
Krzysztof Dębski EM3
Arkadiusz Domel EM3
Ewa Gabrylewicz EK5
Maciej Gęsicki EM1
Błażej Glinko EM1
Krzysztof Gołaszewski EM3
Bartłomiej Jakubowski EM2
Dawid Janus EM3
Piotrek Kaczyński EM4
Kostas Kardelis EMJ
Maciej Karwowski EM4
Kornelija Kertenyte EK1
Krzysztof Kindrasz EM3
Bartłomiej Klus EM3
Krzysztof Krygielski EM4
Ryszard Kulik EM4
RadosŁaw Kusiek EM4
Marius Lazdauskas EMJ
Monika Luberadzka EK3
Grzegorz MALESZKA EM4
Piotr Marzec EM3
Robert Maszkowski EM4
Przemysław Michalczyk EM3
BartŁomiej Nalazek EM2
Artur Nestorowicz EM3
Anna Ochrymczuk EK4
Sławomir Olszeski EM6
Anna Ostrowska EK5
Silvija Paceviciene EK2
Zdzisław Piechowski EM3
Marta Raszkiewicz EK3
Robert Rogucki EM5
Piotr Roman EM4
PaweŁ Rudziński EM3
Tomasz SKALSKI EM4
Rafał Skorobogaty EM3
Piotr Sobierajski EM4
Rafał Stefański EM4
Edgaras Svegzda EM1
Dariusz Tumaniec EM4
Michał Wróblewski EM3
Mariusz Włodarczyk EM4
Witold Zagożdżon EM5
Wiesław Zalewski EM5
Dawid Załęgowski EM2
Marcin Żuczkowski EM4

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jan Antochowski HM6
Michał Babiak HM3
Paweł Bednarek HM3
Łukasz Bokuniewicz HM3
Mariusz Borkowski HM3
Przemek Bronikowski HM4
Bartek Brynski HM5
Justyna Brzozowska HK4
Wojciech Buła HM2
Bartłomiej Chodań HM2
Lukasz Cieleszysnki HM3
Łukasz Czerepak HM3
Rafał Czerepak HM3
Tomasz Damięcki HM4
Oliwier Daszkiewicz HMJ
Jan Deptuła HM4
Zenon Dobrzyn HM6
Grzegorz Fijałkowski HM2
Krzysztof Gąsiewski HM3
Marek Giak HM3
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Hadrian Gruszewski HMJ
Czesław Gudan HM5
Tomasz Gutowski HM6
Paweł Hogiel HM5
Rafał Jakszta HM2
Dominik Jakubczyk HM2
Bartosz Janiewicz HM3
Gabriela Janowicz HKJ
Marek Janowski HM3
Urszula Judycka HK3
Maciej Judycki HM3
Marcin Judycki HM3
Arkadiusz Justynowicz HM3
Feliks Kaczanowski HM6
Tomasz Kazukiewicz HM4
Sylwia Konstantynowicz HK4
Tomasz Kopciewski HM4
Michał Kopeć HM2
Edward Kowalewski HM6
Anna Kozikowska HK3
Robert Kozłowski HM4
Magdalena Kołodziejczyk HK2
Eryk Krysiewicz HM1
Igor Kubacki HMJ
Arkadiusz KuczyŃski HM3
Piotr Kulas HM4
Szymon Kuprian HM3
Artur Lenczewski HM3
Ryszard Lenkiewicz HM5
Nikodem LEWAKOWSKI HMJ
Jakub Lewandowski HM1
Marcin Matejko HM2
Mirosław Milewski HM3
Rafał Molenda HM3
Tatiana Mrowiec HK3
Łukasz Nalewajk HM3
Rafał Neumann HM3
Wojciech Nowalski HM3
Daniel Osiecki HM3
Karol Ołdakowski HM4
Mariusz Paszczyk HM4
Katarzyna Paszczyk HK4
Katarzyna Pawłów HK3
Daniel Pepla HM4
Łukasz Perkowski HM2
Maciej Pogorzelski HM3
Andrzej Postój HM6
Mateusz Potocki HM2
Michał Przybyłowski HMJ
Adam Ptasiński HM4
Jacek Raszkiewicz HM5
Michał Rejzner HM3
Leszek Rumiński HM4
Marcin Ruszczyk HM3
Denis Ruzga HM4
Mateusz Siemaszko HM3
Paweł Skórka HM3
Łukasz Skrodzki HM3
Witold Skwarski HM6
Michał Smolak HM3
Bartosz Smoługa HM4
Julita Sobolewska HK4
Wojciech Sowa HM5
Cezary Sternicki HM1
Tomasz Sternicki HM4
Marcin Szczesny HM3
Radosław Szepietowski HM3
Zdzisław Szklarski HM4
Kacper TARASZKIEWICZ HM1
Filip Tomaszewski HMJ
Mariusz Tomaszkiewicz HM3
Marcin Trykacz HM4
Michał Waś HM3
Kacper Wierzchowski HMJ
Katarzyna Wiszniewska HK3
Wojciech Wojtczuk HM3
Arkadiusz Wyrzykowski HM3
Wojciech Wyszyński HM4
Arkadiusz Włodarczyk HM5
Michał Zaranko HM1
Robert Żebrowski HM4
Małgorzata Zembrzuska HK3
Jacek Zembrzuski HM3
Bartosz ZIĘBA HM1
Tadas Żilionis HMJ
Jakub ŻÓŁtaŃski HM4
Dawid Łosowski HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Jakub Brodowski SR 1
Ksawery Krajewski SR 1
Adam Kuczyński SR 1

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2
Jędrzej Ruszczyk SR 2
Antoni Sobieraj SR 2
Filip Suchodolski SR 2

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Marcel Judycki SR 3
Maksymilian Judycki SR 3
Aureliusz Maj SR 3
Leon Nowalski SR 3
Zuzanna Rolnik SR 3
Sebastian Ruszczyk SR 3
Jan Sosnowski SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcel Bogucki SR 4
Mikołaj Krajewski SR 4
Wiktoria Kuczera SR 4
Nina Kuczyńska SR 4
Julia Sokołowska SR 4

Opis

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 6 Wilkasy - Rowerowy Port z Serca Mazur

02-07-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 6 Wilkasy - Rowerowy Port z Serca Mazur

 

Start i Meta zlokalizowana w Ośrodku AZS Wilkasy w Wilkasach. 

Adres Biura Zawodów:

AZS COSA Ośrodek w Wilkasach
Wilkasy ul. Niegocińska 5
11-500 Giżycko

Trasa szybka, dynamiczna, premiująca szybkich zawodników. Umiejętniości jazdy na kole na pewno się tu przydadzą. Kilka odcinków technicznych typu singletrack. Dużo otwatrej przestrzeni, jazda na wiatrach, uczestnicy przemierzac będą pojezierze jeziora Niegocin.

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 15,5 km
  • ok. 150 metrów przewyższenia na 1 rundzie
  • podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, przy opadach będzie błoto
  • wyścig bardzo szybki, dynamiczny, dość 
  • trasa bardzo malownicza, kilkaa technicznych sekcji singletrack

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 2,5

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron,  )

Wyścig PRO: 4 rundy -  62 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 46,5 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 31 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 4 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 14:30.

Mapa robocza:

https://www.strava.com/activities/1505914681 

Wizualizacja 3D:

https://www.relive.cc/view/1505914681 

 

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 500 metrów ( trasa zlokalizowana na parkingu AZS Wilkasy )

Wyścig Nickelodeon Race 2: 1 runda - ok. 1,8 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy - ok. 5,4 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa robocza:

wkrótce...

Strider Cup Mazury MTB

Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Ośrodka AZS Wilkasy.

 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11.15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11.30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11.32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11.40 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11.42 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11.50 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14.30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14.50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15.10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16.30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB                                       - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny