Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Warmińskie Ścieżki

Miejscowość Olsztyn
Data rozpoczęcia 08.09.2019 08:00

Wyścigi

Start: 10:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Balcerczyk JR 3
Dominik Brodzik JR 3
Aiste Butautaite JR 3
Oskar Duszak JR 3
Hubert Flis JR 3
Oliwia Giak JR 3
Bartosz Gut JR 3
Kamil Gutowski JR 3
Filip Hanas JR 3
Mateusz Kuś JR 3
Karol Napiórkowski JR 3
Patryk Okrągły JR 3
Piotr Osiecki JR 3
Maciej PARZYCH JR 3
Justinas Pavlovas JR 3
Wiktor Pichler JR 3
Milena Podlewska JR 3
Kacper Siergiej JR 3
Wiktor Stolarczyk JR 3
Nina Szulińska JR 3
Sebastian Szumski JR 3
Michał Wójcik JR 3

Start: 10:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Aleksander Banul JR 2
Gabriel Brodzik JR 2
Zuzanna Deptuła JR 2
Szymon Głogowski JR 2
Wiktor Jakubiak JR 2
Tomasz Janowski JR 2
Wiktor Kajetaniak JR 2
Oliwier Kalista JR 2
Maja Kateszczenko JR 2
Maksymilian Orłowski JR 2
Krzysztof Osiecki JR 2
Hubert Sokołowski JR 2
Aleksander Walinowicz JR 2
Aleksander Wołosz JR 2
Patrycja Żebrowska JR 2
Kacper Zembrzuski JR 2

Start: 10:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Wiktoria Bełbot JR 1
Szymon Bokuniewicz JR 1
Aleksander Gąsiewski JR 1
Kacper Górecki JR 1
Michalina Grędzińska JR 1
Hubert Jakubowski JR 1
Aleksander Judycki JR 1
Bartosz Kosior JR 1
Jan Kuprian JR 1
Maria Osiecka JR 1
Łukasz Paliwoda JR 1
Olaf Półkośnik JR 1
Wiktor Schillo JR 1
Anna Supińska JR 1
Błażej Wróblewski JR 1
Julian Wyszyński JR 1

Start: 11:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Radomir Chmiel PRO M3
Bartosz Grędziński PRO M3
Paweł Kowalkowski PRO M3
Paweł Koźmiński PRO M4
Grzegorz Ostrowski PRO M5
Sarunas Pacevius PRO M2
Mateusz Wiszniewski PRO M3
Jarosław Wołosiuk PRO M3
Kamil ŁOPATEK PRO M3

Start: 11:45


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Abdallah Ait Si Bayh EM2
Piotr Andrzejczyk EM2
Patryk Badura EM3
Rafał Banul EM4
Marcin Bielski EM3
Bartosz Bogucki EM3
Adam Buczyński EM4
Azuolas Butautas EMJ
Tomasz Chabowski EMJ
Zbigniew Chabowski EM4
Magda Chmielewska EK2
Paweł Ciunel EM2
Wojciech Damięcki EM2
Maksymilian Dawid EM1
Krzysztof Dębski EM3
Krzysztof Domański EM3
Krzysztof Domański EM3
Arkadiusz Domel EM3
Tomek Dudziński EM3
Maciej Gęsicki EM1
Dariusz Górski EM4
Arkadiusz Hanas EM4
Wiktor Horszwald EM3
Bartłomiej Jakubowski EM2
Tomasz Jarczyk EM4
Kostas Kardelis EMJ
Maciej Karwowski EM4
Kornelija Kertenyte EK1
Bartłomiej Klus EM3
Krzysztof Krygielski EM4
Monika Luberadzka EK3
Przemysław Michalczyk EM3
Kazimierz Mydło EM6
BartŁomiej Nalazek EM2
Anna Ostrowska EK5
Silvija Paceviciene EK2
Daniel Radzki EM3
Marta Raszkiewicz EK3
Mateusz Rochowiak EM2
Piotr Roman EM4
PaweŁ Rudziński EM3
Rafał Skorobogaty EM3
Paweł Skłodowski EM4
Piotr Sobierajski EM4
Arkadiusz Sokołowski EM5
Sergiusz Staniszewski EM3
Dariusz Sudoł EM4
Edgaras Svegzda EM1
Wojciech Syrwid EM4
Pawel Szczygielski EM3
Adam Słotwiński EM4
Karol Trzciński EM3
Krzysztof Tyszecki EM4
Sławomir Wawrzyniak EM5
Grzegorz Wilczopolski EM3
Dariusz Wisniewski EM5
Michał Wróblewski EM3
Marcin Zajączkowski EM3
Wiesław Zalewski EM5
Jarosław Zalewski EM3
Dariusz Zduńczyk EM4
Katarzyna Zielińska EK3
Mateusz Zieliński EM2
Krzysztof Zieliński EM4
Marcin Żuczkowski EM4
Rafał Żuralski EM3
Robert Łachacz EM4
Łukasz Łubiński EM3
Łukasz Łukaszewski EM3

Start: 11:55


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Karol Antolak HM2
Artur Antosiak HM2
Małgorzata Baryła HK2
Łukasz Belka HM3
Michał Berski HM3
Łukasz Bokuniewicz HM3
Przemek Bronikowski HM4
Sławomir Charubin HM5
Mateusz Chmielewski HM2
Bartłomiej Chodań HM2
Tomasz Damięcki HM4
Henryk Dembiński HM6
Jan Deptuła HM4
Adam DESKA HM2
Krzysztof Gąsiewski HM3
Andrzej Gaweł HM6
Mirosław Gesek HM4
Marek Giak HM3
Łukasz Gorbacz HM4
Zenon Gołębiowski HM6
Bartłomiej Gołębiowski HM5
Piotr Grochowski HM4
Marek Grzelak HM5
Tomasz Gutowski HM6
Marcin Hinz HM2
Gabriela Janowicz HKJ
Marek Janowski HM3
Tomasz Jerzok HM4
Zbigniew Józefowicz HM5
Urszula Judycka HK3
Maciej Judycki HM3
Marcin Judycki HM3
Feliks Kaczanowski HM6
Jerzy Klech HM4
Marcin Klemański HM3
Cezary Klepacki HM4
Filip Klepando HM3
Adam Kontakiewicz HM4
Grzegorz Kornacki HM3
Maciej Korol HM3
Arek Kostrzewa HM3
Edward Kowalewski HM6
Mariusz Kowalski HM3
Robert Kozłowski HM4
Adam Krotowski HM3
Eryk Krysiewicz HM1
Igor Kubacki HMJ
Szymon Kuprian HM3
Sławiomir Kusajda HM5
Piotr Kuźbicki HM3
Nikodem LEWAKOWSKI HMJ
Przemysław Lisowski HM4
Paweł Martyniuk HM3
Mirosław Milewski HM3
Rafał Molenda HM3
Tatiana Mrowiec HK3
Karol Napiórkowski HM3
Rafał Neumann HM3
Adam Nowakowski HM3
Wojciech Nowalski HM3
Anna Ochrymczuk HK4
Mariusz Olchowy HM4
Alan Orzechowski HM2
Jan Orłowski HM6
Daniel Osiecki HM3
Karol Ołdakowski HM4
Grzegorz Parzych HM4
Arunas Pavlovas HM4
Katarzyna Pawłów HK3
Robert Pierzchała HM4
Piotr Pilczuk HM3
Adrian Piotrowicz HM3
Andrzej Podpirko HM4
Maciej Pogorzelski HM3
Michał POLEWACZYK HMJ
Wiktor Polonis HM4
Andrzej Postój HM6
Adam Ptasiński HM4
Michał Rejzner HM3
Marek Remiszewski HM5
Leszek Rumiński HM4
Marcin Ruszczyk HM3
Małgorzata Ruszkowska HK4
Wiktor Rynkiewicz HM3
Mateusz Siemaszko HM3
Tomasz Siemiątkowski HM2
Paweł Siuda HM2
Wojciech Śl HM4
Michał Smolak HM3
Bartosz Smoługa HM4
Bartosz Staszałek HM3
Janusz Supiński HM6
Jan Suświłło HM4
Marcin Szczesny HM3
Marek Szempliński HM2
Zdzisław Szklarski HM4
Mariusz Tomaszkiewicz HM3
Marcin Trykacz HM4
Janusz Tyrka HM4
Piotr Wanat HM2
Daniel Wieczorek HM3
Marek Wysokiński HM5
Wojciech Wyszyński HM4
Mariusz Włodarczyk HM4
Tomasz Zaniewski HMJ
Robert Żebrowski HM4
Małgorzata Zembrzuska HK3
Jacek Zembrzuski HM3
Bartosz ZIĘBA HM1
Grzegorz Zielinski HM4
Jakub ŻÓŁtaŃski HM4
Tolek Żurawski HM4
Tomasz Łukasiewicz HM4

Start: 12:00


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Miłosz Antosiak SR 1
Stanisław Cichowski SR 1
Jakub Fotschki SR 1
Maria Piotrowska SR 1
Basia Pliszka SR 1
Agata Podlewska SR 1

Start: 12:10


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Alicja Giak SR 2
Małgorzata Janowska SR 2
Zoya Kwapińska SR 2
Aleksandra Napiórkowska SR 2
Fabian Sajkowski SR 2
Antoni Sobieraj SR 2

Start: 12:20


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Julia Bełbot SR 3
Maksymilian Judycki SR 3
Jan Krugły SR 3
Aureliusz Maj SR 3
Lena Rejzner SR 3
Marcel Stolarczyk SR 3
Iga Szklarska SR 3
Maksymilian Wołosz SR 3
Tobiasz Wtorek SR 3

Start: 12:30


Zgłoszeni

Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Klub
Marcel Bogucki SR 4
Mikołaj Krajewski SR 4
Stanisław Lachowicz SR 4
Aurimas Pavlovas SR 4
Marcel Piotrowski SR 4
Maja Pliszka SR 4

Opis

Aktualności/Komunikaty

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 10 Olsztyn - Warmińskie Ścieżki

26-08-2019

Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 10 Olsztyn - Warmińskie Ścieżki

 

Adres Biura Zawodów:

Stare Miasto, 10-074 Olsztyn

 

Godziny otwarcia:

sobota ( 07.09.19r. ) w godz: 15:00 - 19:00

niedziela ( 08.09.19r. ) w godz: 8:00 - 17:00 ( zapisy od 8:00 do 11:00 )

Nowa lokalizacja na mapie Milko Mazury MTB.
W drugi weekend września zapraszamy Was do stolicy naszego województwa, do Olsztyna. Miasteczko sportowe stanie w samym centrum olsztyńskiej starówki, a trasa zaprowadzi Was do Lasu Miejskiego.
Strome brzegi rzeki Łyny i otaczające ją lasy to idealne miejsce do jazdy na rowerze górskim. Zapowiada się niesamowity wyścig na bardzo wymagającej trasie. Wyścigi z serii Strider Cup Mazury MTB to obowiązkowa pozycja dla wszystkich rodzin z dziećmi. Wyścig Nickelodeon Race, poprowadzony po starówce Olsztyna, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich adeptów szkółek kolarskich. Będzie to świetna okazja do szerszego zaprezentowania Waszych szkółek i grup kolarskich.
Bądźcie tam z nami. :)

Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.

Specyfikacja 1 rundy:

  • ok. 22,5 km 
  • ok.  400 metrów przewyższenia na 1 rundzie
  • dużo sekcji technicznych typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
  • podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
  • głównie kręte dukty leśne, kilka odcinków z piaszczystym podłożem
  • wyścig bardzo szybki, dynamiczny, mocno interwałowy

Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 4,5

Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron,  )

Wyścig PRO: 3 rundy -  67,5 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 45 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 22,5 km

Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.

Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 14:30.

Mapa wyścigu

 

Mapa w aplikacji strava:

https://www.strava.com/activities/2564155239

Mapa w aplikacji veloviewer:

https://veloviewer.com/athletes/745893/activities/2564155239 

Nickelodeon Race

Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.

Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda  - ok. 2200 metrów 

Wyścig Nickelodeon Race 2: 2 rundy  - ok. 4400 km

Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy  - ok. 6600 km

Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.

Mapa:

wkrótce...

 

Strider Cup Mazury MTB

Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Starego Miasta w Olsztynie.

 

Harmonogram imprezy:

Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:


- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11:15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11:30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11:32 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11:40 – start zawodników dystansu EXPERT

- godz. 11:42 - ustawianie zawodników w sektorach start. wyścigu E-BIKE 
- godz. 11:50 - start zawodników wyścigu E-BIKE

- godz. 11:51 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY 
- godz. 11:55 - start zawodników dystansu HOBBY

- godz. 14:30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY i wyścigu E-BIKE
- godz. 14:50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15:10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16:30 – zakończenie zawodów


Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:

*** Nickelodeon Race ***

- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1

- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race

*** Strider Cup Mazury MTB ***

- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB                                                          - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB

*****


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny