Kalendarz - Etap 6
Bike Tour Węgorzewo
Miejscowość: Węgorzewo
Data rozpoczęcia: 05.09.2020, 08:00
Data zakończenia: 06.09.2020, 17:00
WĘGORZEWO PogodaStart: 5.09.2020 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Mikolaj | Dawid | NR 4 Mł / Młodziczka | AKO Team |
2 | Zuzanna | Gruszewska | NR 4 Mł / Młodziczka |
Start: 5.09.2020 11:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Maja | KATESZCZENKO | NR 3 Żak / Żaczka | MTB EŁK- PROSTKI |
2 | Maksymilian | Orłowski | NR 3 Żak / Żaczka | MSR Mrągowo |
3 | Piotr | Osiecki | NR 3 Żak / Żaczka | Drużyna Muchopszczoła |
4 | Kacper | Siergiej | NR 3 Żak / Żaczka | |
5 | NINA | SZULIŃSKA | NR 3 Żak / Żaczka | MTB EŁK- PROSTKI |
6 | Sebastian | SZUMSKI | NR 3 Żak / Żaczka | MTB EŁK- PROSTKI |
7 | Martyna | WIERZBICKA | NR 3 Żak / Żaczka | MTB EŁK- PROSTKI |
8 | Maksymilian | WIERZBICKI | NR 3 Żak / Żaczka | MTB EŁK- PROSTKI |
Start: 5.09.2020 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | NR 2 Wentylki | |
2 | Zuzanna | Deptuła | NR 2 Wentylki | KK24h |
3 | Tomasz | Janowski | NR 2 Wentylki | MTB Ostróda Team |
4 | Maciej | Kruba | NR 2 Wentylki | Cryospace Olsztyn |
5 | BARTOSZ | MACIOROWSKI | NR 2 Wentylki | MTB EŁK- PROSTKI |
6 | Krzysztof | Osiecki | NR 2 Wentylki | Drużyna Muchopszczoła |
7 | Olaf | Półkośnik | NR 2 Wentylki | DABARTI / PIE3CKI TEAM |
8 | Wiktor | Schillo | NR 2 Wentylki | MSR Mrągowo |
9 | Hubert | Sokołowski | NR 2 Wentylki | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
10 | Anna | Supińska | NR 2 Wentylki | MTB EŁK- PROSTKI |
11 | Błażej | Wróblewski | NR 2 Wentylki | Szprycha Giżycko |
12 | Patrycja | Żebrowska | NR 2 Wentylki | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
Start: 5.09.2020 12:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Marcel | Bogucki | NR 1 Skrzaty | MICHELIN ALDO TEAM |
2 | Julia | Brodowska | NR 1 Skrzaty | |
3 | Franciszek | Czerepak | NR 1 Skrzaty | |
4 | Aleksandra | Deptuła | NR 1 Skrzaty | KK24h |
5 | Aleksander | Gąsiewski | NR 1 Skrzaty | MTB EŁK- PROSTKI |
6 | Marcel | Jabłonowski | NR 1 Skrzaty | |
7 | Aleksander | Jabłoński | NR 1 Skrzaty | |
8 | Hubert | Jakubowski | NR 1 Skrzaty | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
9 | Teodor | Klus | NR 1 Skrzaty | MLEKPOL TEAM |
10 | Jan | Kuprian | NR 1 Skrzaty | |
11 | Maria | Osiecka | NR 1 Skrzaty | Drużyna Muchopszczoła |
12 | Iga | Rawdanowicz | NR 1 Skrzaty | MTB Ostróda Team |
13 | Laura | Szulińska | NR 1 Skrzaty | MTB EŁK- PROSTKI |
14 | Kuba | Terlik | NR 1 Skrzaty | |
15 | Mikołaj | Wołosiuk | NR 1 Skrzaty | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
Start: 5.09.2020 14:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Mikolaj | Dawid | FM OPEN | AKO Team |
2 | Sylwia | Duda | FK OPEN | |
3 | Piotr | Jakubowski | FM OPEN | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
4 | Marek | Janowski | FM OPEN | MTB Ostróda Team |
5 | Maciej | Kowalski | FM OPEN | SPORT MASTER ROWERY |
6 | Joachim | Kowalski | FM OPEN | |
7 | Filip | Tomaszewski | FM OPEN | |
8 | Mikołaj | Tomaszewski | FM OPEN |
Start: 6.09.2020 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł | Ciunel | PRO M2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
2 | Martin | Fedor | PRO M4 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
3 | Bartosz | Grędziński | PRO M3 | Kross Staff Team |
4 | Krzysztof | Kindrasz | PRO M3 | Szprycha Giżycko |
5 | Paweł | Kowalkowski | PRO M3 | Piasecki Concept |
6 | Emil | Kruba | PRO M3 | Cryospace Olsztyn |
7 | Hubert łukasz | LemaŃski | PRO M2 | Krismar Big Silvant |
8 | Sławomir | Misiaszek | PRO M5 | GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY |
9 | Daniel | Radzki | PRO M4 | MICHELIN ALDO TEAM |
10 | Piotr | Sobierajski | PRO M4 | wtw-poland.com |
11 | Sławomir | Sokolnicki | PRO M5 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
12 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | wtw-poland.com |
13 | Jarosław | WOŁOSIUK | PRO M3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
14 | Adam | Żuchliński | PRO M5 | Bike Team Żuchliński |
Start: 6.09.2020 10:15
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | EM3 | MICHELIN ALDO TEAM |
2 | Piotr | Andrzejczyk | EM2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
3 | Rafał | Banul | EM4 | Cryospace Olsztyn |
4 | Paweł | Bednarek | EM3 | RAFBIKE CYCLING TEAM |
5 | Marcin | Białobłocki | EM3 | |
6 | Marcin | Bielski | EM3 | |
7 | Bartosz | Bogucki | EM3 | MICHELIN ALDO TEAM |
8 | Lech | Brochacki | EM5 | MTB EŁK- PROSTKI |
9 | Adam | Buczyński | EM4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
10 | Wojciech | Damięcki | EM3 | KP PSP MRĄGOWO |
11 | Michał | Dargacz | EM3 | Renault Team |
12 | Paweł | Dzięgielewski | EM3 | KK24h |
13 | Marek | Ejzemberg | EM4 | Xtreme Sport Ostrołęka |
14 | Piotr | Fiedorowicz | EM4 | Szprycha Giżycko |
15 | Kazimierz | Gabrylewicz | EM5 | MTB EŁK- PROSTKI |
16 | Maciej | Gęsicki | EM2 | Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam |
17 | Łukasz | Gorbacz | EM4 | Szprycha Giżycko |
18 | Krzysztof | Gołaszewski | EM4 | MTB TEAM EŁK |
19 | Małgorzata | Jakubowska | EK4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
20 | Dawid | Janus | EM3 | ZuzgaRacingTeam:P |
21 | Piotrek | Kaczyński | EM4 | KP PSP MRĄGOWO |
22 | Rafał | Kadziewicz | EM3 | AKO Team |
23 | Maciej | Karwowski | EM4 | KK24h |
24 | Bartłomiej | Klus | EM3 | MLEKPOL TEAM |
25 | Zbigniew | Kołatka | EM5 | |
26 | Anna | Kołatka | EK2 | Cryospace Olsztyn |
27 | Wojciech | Krom | EM3 | Cryospace Olsztyn |
28 | Krzysztof | Krygielski | EM4 | Cryospace Olsztyn |
29 | Robert | Maszkowski | EM4 | MTB EŁK- PROSTKI |
30 | Marek | Małecki | EM4 | MTB TEAM EŁK |
31 | Przemysław | Michalczyk | EM3 | Renault Team |
32 | Michał | Misiaszek | EM1 | GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY |
33 | BartŁomiej | Nalazek | EM2 | KP PSP MRĄGOWO |
34 | Łukasz | Nalewajk | EM3 | wtw-poland.com |
35 | Sławomir | Olszewski | EM6 | PT MAZURY Team Ełk |
36 | Anna | Ostrowska | EK5 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
37 | Grzegorz | Ostrowski | EM5 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
38 | Karol | Ołdakowski | EM4 | |
39 | SZYMON | PEŁSZYŃSKI | EMJ | Prym Ełk |
40 | Tomasz | Piotrowski | EM4 | Cryospace Olsztyn |
41 | Adrian | Piłat | EM3 | |
42 | Maciej | Pogorzelski | EM4 | wtw-poland.com |
43 | Andrzej | Postój | EM6 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
44 | Adam | Płoski | EM3 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
45 | PaweŁ | Rudziński | EM4 | Twister Team |
46 | Tomasz | Skalski | EM4 | |
47 | Rafał | Skorobogaty | EM3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
48 | Janusz | Supiński | EM6 | MTB EŁK- PROSTKI |
49 | Anna | Świderska | EK4 | MTB TEAM EŁK |
50 | Marcin | Trykacz | EM4 | Szprycha Giżycko |
51 | Dariusz | Tumaniec | EM4 | Cryospace Olsztyn |
52 | Marcin | Wasążnik | EM2 | Agr Płońsk |
53 | Andrzej | Wielga | EM4 | MICHELIN ALDO TEAM |
54 | Dariusz | Wisniewski | EM5 | AKO Team |
55 | Robert | Wittlieb | EM4 | MTB EŁK- PROSTKI |
56 | Iwona | Wittlieb | EK4 | MTB EŁK- PROSTKI |
57 | Arkadiusz | Wyszkowski | EM3 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
58 | Iwona | Zaniewska | EK5 | Cryospace Olsztyn |
59 | Bartosz | Zięba | EM1 | Cryospace Olsztyn |
60 | Maksym | Żuchliński | EM2 | |
61 | Marcin | Żuczkowski | EM4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
Start: 6.09.2020 14:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jan | Antochowski | HM6 | |
2 | Adam | Bazydło | HM4 | OLIKOM TEAM Pisz |
3 | Arkadiusz | Bińczak | HM4 | CYKLO KWIDZYN |
4 | Przemek | Bronikowski | HM4 | OLIKOM TEAM Pisz |
5 | Krzysztof | Brzeziński | HM4 | |
6 | Wojciech | Buła | HM3 | |
7 | Mateusz | Chmielewski | HM2 | MTB EŁK- PROSTKI |
8 | Bartłomiej | Chodań | HM2 | Szprycha Giżycko |
9 | Marzena | Cygańska | HK4 | |
10 | Jan | Deptuła | HM4 | KRAMER S.A. |
11 | Katarzyna | Deptuła | HK3 | KK24h |
12 | Zenon | Dobrzyn | HM6 | Szprycha Giżycko |
13 | Mateusz | Fabisiak | HM2 | OSP Krutyń |
14 | Brygida | Fabisiak | HK2 | OSP Krutyń |
15 | Grzegorz | Fijałkowski | HM3 | Szprycha Giżycko |
16 | Dariusz | Gajdziński | HM5 | MTB EŁK- PROSTKI |
17 | Iwona | Gąsiewska | HK3 | MTB EŁK- PROSTKI |
18 | Krzysztof | Gąsiewski | HM3 | MTB EŁK- PROSTKI |
19 | Marek | Giak | HM3 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
20 | Grzegorz | Gontarz | HM3 | |
21 | Zenon | Gołębiowski | HM6 | OLIKOM TEAM Pisz |
22 | Bartłomiej | Gołębiowski | HM5 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
23 | Wiesław | Grela | HM6 | MTB EŁK- PROSTKI |
24 | Piotr | Grochowski | HM4 | |
25 | Radoslaw | Grotkowski | HM4 | |
26 | Hadrian | Gruszewski | HMJ | |
27 | Marcin | Hinz | HM2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
28 | Mateusz | Horba | HM2 | AKO Team |
29 | Gabriela | Janowicz | HK1 | RANT BARTOSZYCE |
30 | Dariusz | Jelski | HM5 | WestRock Bike Team Białystok |
31 | Arkadiusz | Justynowicz | HM3 | RANT BARTOSZYCE |
32 | Krzysztof | Kapuściński | HM4 | KRAMER S.A. |
33 | Marek | Karczewski | HM5 | KK24h |
34 | Tomasz | Kochański | HM3 | AKO Team |
35 | Jakub | Koczta | HM2 | DABARTI / PIE3CKI TEAM |
36 | Sylwia | Konstantynowicz | HK4 | Szprycha Giżycko |
37 | Tomasz | Kopciewski | HM5 | MSR Mrągowo |
38 | Michał | Kopeć | HM2 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
39 | Maciej | Korol | HM3 | APPOLSZTYN |
40 | Edward | Kowalewski | HM6 | OLIKOM TEAM Pisz |
41 | Anna | Kozikowska | HK3 | Szprycha Giżycko |
42 | Magdalena | Kołodziejczyk | HK3 | |
43 | Adam | Krawczyk | HM5 | |
44 | Beata | Kruba | HK4 | Cryospace Olsztyn |
45 | Eryk | Krysiewicz | HM1 | Szprycha Giżycko |
46 | Igor | Kubacki | HMJ | MLEKPOL TEAM |
47 | Piotr | Kulas | HM4 | OSP Krutyń |
48 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | MASTERS Giżycko |
49 | Piotr | Maciejewski | HM4 | |
50 | Rafał | Mackiewicz | HM3 | |
51 | Paweł | Martyniuk | HM3 | AKO Team |
52 | Andrzej | Mierzejewski | HM5 | MTB EŁK- PROSTKI |
53 | Rafał | Molenda | HM3 | Szprycha Giżycko |
54 | Konrad | Nakielski | HM3 | OSP Krutyń |
55 | Karol | Napiórkowski | HM3 | AKO Team |
56 | Piotr | Narodowski | HM4 | |
57 | Wojciech | Nowalski | HM3 | Szprycha Giżycko |
58 | Marcin | Nowociński | HM3 | MTB TRAILS - ROWERY SAM |
59 | Mariusz | Olchowy | HM4 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
60 | Paweł | Onyszko | HMJ | |
61 | Jan | Orłowski | HM6 | |
62 | Daniel | Osiecki | HM3 | Piasecki Concept |
63 | Mariusz | Paszczyk | HM4 | PT MAZURY Team Ełk |
64 | Katarzyna | Paszczyk | HK4 | PT MAZURY Team Ełk |
65 | Agnieszka | Pietruszewska | HK4 | GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY |
66 | Piotr | Pietruszewski | HM4 | GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY |
67 | Wiktor | Polonis | HM4 | VICTOR MTB RACING |
68 | Mateusz | Potocki | HM2 | |
69 | Michał | Przybyłowski | HMJ | OLIKOM TEAM Pisz |
70 | Dawid | Pupek | HMJ | |
71 | Grzegorz | Rapczyński | HM4 | MTB EŁK- PROSTKI |
72 | Jacek | Raszkiewicz | HM5 | |
73 | Paweł | Rawdanowicz | HM4 | MTB Ostróda Team |
74 | Marcin | Ruszczyk | HM3 | |
75 | Witold | Skwarski | HM6 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
76 | Bartosz | Smoługa | HM4 | |
77 | Piotr | Sobieralski | HM4 | V02MAX |
78 | Wiktor | SoboŃ | HM2 | MSR Olsztyn |
79 | Wojciech | Sowa | HM5 | MASTERS Giżycko |
80 | Piotr | Studniak | HM4 | |
81 | Radosław | Szepietowski | HM3 | |
82 | Zdzisław | Szklarski | HM4 | KK24h |
83 | Sebastian | Szurgot | HM3 | Prorys Team |
84 | Piotrek | Szymański | HM3 | KP PSP MRĄGOWO |
85 | Karol | Tarkowian | HM3 | |
86 | Gałas | Wiktor | HMJ | |
87 | Wojciech | Wojtczuk | HM3 | |
88 | Paweł | Worotnicki | HM3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
89 | Arek | Wyrzykowski | HM3 | Auto-Rekin |
90 | Wojciech | Wyszyński | HM4 | |
91 | Arkadiusz | Włodarczyk | HM5 | MSR MRĄGOWO |
92 | Wiesław | Zalewski | HM5 | MLEKPOL TEAM |
93 | Michał | Zaranko | HM1 | OLIKOM TEAM Pisz |
94 | Robert | Żebrowski | HM4 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
95 | Małgorzata | Zembrzuska | HK3 | KRAMER S.A. |
96 | Dawid | Łosowski | HM4 | MASTERS Giżycko |
Start: 6.09.2020 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jan | Biga | SR 1 | |
2 | Franciszek | Duda | SR 1 | |
3 | Aleksander | Duda | SR 1 | |
4 | Mikołaj | Grabiński | SR 1 | |
5 | Olaf | Gulmntowicz | SR 1 | |
6 | Filip | Kowalski | SR 1 | |
7 | Jakub | Pawlina | SR 1 | |
8 | Szymon | Suchodolski | SR 1 | |
9 | Hanna | Żuromska | SR 1 |
Start: 6.09.2020 11:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Kamil | Ambroziak | SR 2 | |
2 | Antoni | Brzozowski | SR 2 | |
3 | Kacper | Kleszcz | SR 2 | |
4 | Ksawery | Krajewski | SR 2 | |
5 | Maja | KROM | SR 2 | Cryospace Olsztyn |
6 | Maria | Wołosiuk | SR 2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
Start: 6.09.2020 12:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Amelia | Baran | SR 3 | |
2 | Antoni | Faber | SR 3 | |
3 | Alicja | Giak | SR 3 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
4 | Małgorzata | Janowska | SR 3 | MTB Ostróda Team |
5 | Szymon | Kowalski | SR 3 | |
6 | Aleksandra | Napiórkowska | SR 3 | AKO Team |
7 | Gabriela | Rosłoń | SR 3 | |
8 | Antoni | Sobieraj | SR 3 | |
9 | Filip | Suchodolski | SR 3 | |
10 | Julian | Żyjewski | SR 3 |
Start: 6.09.2020 12:15
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Julia | Bełbot | SR 4 | |
2 | Franciszek | Brzozowski | SR 4 | |
3 | Adam | Dubicki | SR 4 | |
4 | Łucja | Grabińska | SR 4 | |
5 | Marcel | Kleszcz | SR 4 | |
6 | Aureliusz | Maj | SR 4 | |
7 | Leon | Nowalski | SR 4 | Szprycha Giżycko |
8 | Szymon | Rewak | SR 4 | |
9 | Magdalena | Soczewka | SR 4 | |
10 | Iga | Szklarska | SR 4 | KK24h |
11 | Krzysztof | Wójtowicz | SR 4 | |
12 | Mikołaj | Żelechowski | SR 4 |
Po roku nieobecności wracamy do Węgorzewa. Zapraszamy Was na niesamowity wyścig. Baza wyścigu to rewelacyjny Piękny Brzeg - Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach. Trasa bardzo dynamiczna, mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych duktach leśnych. Ciekawe sekcje techniczne, zlokalizowane na stromych brzegach jeziora Święcajty. Wyścig to połączenie rasowego XCO z klasycznym, mazurskim maratonem MTB.
Gmina Węgorzewo położona w północnej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku dla wodniaków, rowerzystów, miłośników pieszych wędrówek, sportów ekstremalnych, jazdy konnej oraz wszystkich pragnących wyjść naprzeciw przyrodzie i przygodzie. Jeziorne akweny kuszą żeglarzy i innych amatorów sportów wodnych. Trasy rowerowe, biegnące dawnymi torowiskami, leśnymi duktami, drogami asfaltowymi o niskim natężeniu ruchu, promenadą wzdłuż wybrzeży Kanału Węgorzewskiego i Węgorapy oraz odcinkami szlaku Green Velo, przyciągają zarówno wytrwanych cyklistów, jak i amatorów zwykłych przejażdżek. Trasa Green Velo przebiega przez pięć regionów Polski wschodniej, łącznie wynosi ok. 2000 km, z czego 28 km przebiega przez gminę Węgorzewo. Na szlaku znajdują się liczne atrakcje turystyczne, miejsca z unikalną historią, punkty widokowe i przystanki (tzw. MOR-y – Miejsca Obsługi Rowerzysty). Dodatkową atrakcją turystyczną będzie udział w imprezach artystycznych i sportowo-rekreacyjnych, podczas których warto skosztować przysmaków regionalnej kuchni i poczuć prawdziwą mazurską atmosferę.
Komunikat Startowy
Milko Mazury MTB Etap 6 Węgorzewo - Bike Tour Węgorzewo
Adres Biura Zawodów:
Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg
Leśna 20, 11-600 Węgorzewo
http://pieknybrzeg.pl/
Bazę wyścigu stanowić będzie Miasteczko Sportowe zlokalizowane przy plaży w ośrodku Piękny Brzeg w Węgorzewie.
Zobaczcie co zarządzajacy ośrodkiem mówią o sobie: " Nasza specjalność to szerokopojęta turystyka aktywna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie od fanów sportów ekstremalnych (waveboard, skutery, motorówki, parasailing), aż po wypoczynek i relaksację (wycieczki kajakowe i rowerowe, kąpiele, spacery). Zapraszamy, więc wszystkich chcących poznać gościnność Naszego ośrodka, regionalną mazurką kuchni oraz urokliwe miejsca w naszym otoczeniu."
Bądźcie tam razem z nami.
Specyfikacja 1 rundy PRO, EXPERT i HOBBY:
- ok. 10 km
- ok. 140 metrów przewyższenia na 1 rundzie
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Wyścig zostanie zorganizowany na czterech dystansach: PRO, EXPERT, HOBBY i FUN.
Szczegółowy harmonogram przeprowadzenia wyścigu znajduje się tu:
https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/harmonogram-przeprowadzenia-wyscigow-milko-mazury-mtb-2020
Trudność trasy PRO, Expert i Hobby w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3,5
Wyścig PRO: 4 rundy - 40 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 30 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 20 km
Trudność trasy FUN w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3
Wyścig FUN: 1 runda (mała, 2.0 ) - ok. 6,5 km
Trasa wyścigu PRO, EXPERT i HOBBY zostanie oznaczona niebieskimi strzałkami.
Trasa wyścigu FUN zostanie oznaczona różowymi strzałkami.
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Nickelodeon Race - Liga Szkółek Kolarskich
Wyścig Nickelodeon Race 1 - Skrzaty: 1 runda, mała 1.0 - ok. 1 km
Wyścig Nickelodeon Race 2 - Wentylki: 2 rundy, małe 1.0 - ok. 2 km
Wyścig Nickelodeon Race 3 - Żak / Żaczka: 1 runda, mała 2.0 - ok. 6,5 km
Wyścig Nickelodeon Race 4 - Młodzik / Młodziczka: 2 rundy, malych 2.0 - ok. 13 km
Wszystkie trasy Nickelodeon Race - Liga Szkółek Kolarskich oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.
Łaciate Junior Strider Racing
Trasa Wyścigu Łaciate Junior Strider Racing ustawiona zostanie przy plaży w Ośrodku Piękny Brzeg.
UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !
13-03-2020
Drodzy Uczestnicy !
Sytuacja z rozprzestrzenianiem koronawirusa jest na tyle dynamiczna, że nie potrafimy określić czy inauguracja sezonu Milko Mazury MTB w kwietniu oraz wyścigi zaplanowane na maj nie są zagrożone.
Organizując wyścigi zawsze mamy w pierwszej kolejności na uwadze zdrowie naszych uczestników. Pragniemy zapewnić bezpieczeństwo nie tylko kolarzom, ale również ich rodzinom, widzom, mieszkańcom oraz wszystkim osobom związanym z organizacją wyścigów.
W związku z tym na bieżąco będziemy reagować na rozwijającą się sytuację w naszym kraju. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami, władzami miast i gmin oraz innymi instytucjami, od których zależą decyzje dotyczące organizacji cyklu Milko Mazury MTB.
Wniesione do tej pory przez Was opłaty startowe zostaną przypisane do Waszych profili na naszej stronie internetowej i będą do wykorzystania na wybranych przez Was etapach. Osoby chcące otrzymać zwrot opłaty startowej prosimy o kontakt na adres rejestracja@mazurymtb.pl.
Ze swojej strony możemy zapewnić, że całą naszą pozytywną energię wykorzystamy, aby zaplanowane w tym roku etapy mogły się odbyć.
Prosimy Was jednak o zrozumienie niełatwych decyzji, które jeszcze przed nami. Decyzji, które będziemy podejmować wspólnie z Partnerami i Sponsorami naszego cyklu. O wszystkich zmianach będziemy Was informować za pośrednictwem naszej strony www.mazurymtb.pl.
Każda, nawet najlepsza impreza może poczekać! Niebawem to sobie wszystko odbijemy, wracając na rowerowe trasy Mazur, ale teraz bądźmy rozsądni i ostrożni.
Z rowerowymi pozdrowieniami
Arkadiusz Cała
Organizator Milko Mazury MTB
Harmonogram przeprowadzenia wyścigów Milko Mazury MTB 2020
12-06-2020
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 6 Węgorzewo - Bike Tour Węgorzewo
01-09-2020
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 6 Węgorzewo - Bike Tour Węgorzewo
Adres Biura Zawodów:
Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg
Leśna 20, 11-600 Węgorzewo
http://pieknybrzeg.pl/
Bazę wyścigu stanowić będzie Miasteczko Sportowe zlokalizowane przy plaży w ośrodku Piękny Brzeg w Węgorzewie.
Zobaczcie co zarządzajacy ośrodkiem mówią o sobie: " Nasza specjalność to szerokopojęta turystyka aktywna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie od fanów sportów ekstremalnych (waveboard, skutery, motorówki, parasailing), aż po wypoczynek i relaksację (wycieczki kajakowe i rowerowe, kąpiele, spacery). Zapraszamy, więc wszystkich chcących poznać gościnność Naszego ośrodka, regionalną mazurką kuchni oraz urokliwe miejsca w naszym otoczeniu."
Bądźcie tam razem z nami.
Specyfikacja 1 rundy PRO, EXPERT i HOBBY:
- ok. 10 km
- ok. 140 metrów przewyższenia na 1 rundzie
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Wyścig zostanie zorganizowany na czterech dystansach: PRO, EXPERT, HOBBY i FUN.
Szczegółowy harmonogram przeprowadzenia wyścigu znajduje się tu:
https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/harmonogram-przeprowadzenia-wyscigow-milko-mazury-mtb-2020
Trudność trasy PRO, Expert i Hobby w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3,5
Wyścig PRO: 4 rundy - 40 km
Wyścig Expert: 3 rundy - 30 km
Wyścig Hobby: 2 rundy - 20 km
Trudność trasy FUN w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3
Wyścig FUN: 1 runda (mała, 2.0 ) - ok. 6,5 km
Trasa wyścigu PRO, EXPERT i HOBBY zostanie oznaczona niebieskimi strzałkami.
Trasa wyścigu FUN zostanie oznaczona różowymi strzałkami.
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Nickelodeon Race - Liga Szkółek Kolarskich
Wyścig Nickelodeon Race 1 - Skrzaty: 1 runda, mała 1.0 - ok. 1 km
Wyścig Nickelodeon Race 2 - Wentylki: 2 rundy, małe 1.0 - ok. 2 km
Wyścig Nickelodeon Race 3 - Żak / Żaczka: 1 runda, mała 2.0 - ok. 6,5 km
Wyścig Nickelodeon Race 4 - Młodzik / Młodziczka: 2 rundy, malych 2.0 - ok. 13 km
Wszystkie trasy Nickelodeon Race - Liga Szkółek Kolarskich oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.
Łaciate Junior Strider Racing
Trasa Wyścigu Łaciate Junior Strider Racing ustawiona zostanie przy plaży w Ośrodku Piękny Brzeg.