Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 12 - 29.09.2019 - Wólka Szczycieńska - Port Lotniczy Olsztyn - Mazury



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur KORC 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:28:55   600 
2 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:29:24   598 
3 Arkadiusz JusiŃski 1 Renault Team  02:29:33   597 
4 Damian Perkowski 399 PT MAZURY Team Ełk  02:37:10   568 
5 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:38:25   564 
6 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:38:55   562 
7 Patryk Badura 406 Michelin Team  02:47:46   532 
8 Radomir Chmiel 508 Michelin Team  02:49:42   526 
9 Tomasz Piotrowski 391 Cryospace Olsztyn  02:50:11   525 
10 Grzegorz Ostrowski 551 T4B BIKE TEAM   02:50:11   525 
11 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:57:07   504 
12 Ryszard Kulik 718 PT MAZURY Team Ełk  03:07:57   475 
13 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  03:11:02   467 
14 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:29:24   598 
2 Damian Perkowski 399 PT MAZURY Team Ełk  02:37:10   568 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:38:25   564 
2 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:38:55   562 
3 Patryk Badura 406 Michelin Team  02:47:46   532 
4 Radomir Chmiel 508 Michelin Team  02:49:42   526 
5 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:57:07   504 
6 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur KORC 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:28:55   600 
2 Arkadiusz JusiŃski 1 Renault Team  02:29:33   597 
3 Tomasz Piotrowski 391 Cryospace Olsztyn  02:50:11   525 
4 Ryszard Kulik 718 PT MAZURY Team Ełk  03:07:57   475 
5 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  03:11:02   467 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 551 T4B BIKE TEAM   02:50:11   525 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  01:50:24   500 
2 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:53:23   486 
3 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:53:25   486 
4 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:56:22   474 
5 Bartłomiej Klus 253 MLEKPOL TEAM  01:56:54   472 
6 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:56:55   472 
7 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:56:55   472 
8 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  01:59:54   460 
9 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  02:00:02   459 
10 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  02:00:07   459 
11 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  02:00:34   457 
12 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  02:00:53   456 
13 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:01:41   453 
14 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:01:54   452 
15 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:03:50   445 
16 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:05:33   439 
17 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:05:35   439 
18 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:41   439 
19 Maciej Karwowski 370 MLEKPOL TEAM  02:06:30   436 
20 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:07:33   432 
21 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:07:34   432 
22 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:07:36   432 
23 Wiesław Zalewski 42 MLEKPOL TEAM  02:07:40   432 
24 Daniel Radzki 407 Michelin Team  02:10:18   423 
25 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  02:11:13   420 
26 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:11:37   419 
27 Kornelija Kertenyte 143 Sprint-rowery.pl  02:11:59   500 
28 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:13:20   414 
29 Adam Buczyński 497 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:20   414 
30 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:32   413 
31 Jacek Kotarski 547   02:14:21   410 
32 Sławomir Olszeski 720 PT MAZURY Team Ełk  02:14:30   410 
33 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  02:15:41   406 
34 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:15:54   406 
35 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  02:16:52   403 
36 Anna Ostrowska 550 T4B BIKE TEAM   02:18:55   475 
37 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:35   395 
38 Krzysztof Grzegżółka 549 Michelin Team  02:22:14   388 
39 Radoslaw Grotkowski 324   02:26:41   376 
40 Azuolas Butautas 544 Sprint-rowery.pl  02:26:41   376 
41 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:12   448 
42 Magda Chmielewska 490 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:52   446 
43 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:29:57   368 
44 Andrzej Wielga 405 Michelin Team  02:31:48   363 
45 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:34:47   356 
46 Monika Luberadzka 251 Szprycha Giżycko  02:35:20   424 
47 Zenon Malinowski 328 MLEKPOL TEAM  02:35:22   355 
48 Iwona Zaniewska 733 Cryospace Olsztyn  02:38:16   417 
49 Marcin Zajączkowski 233 RDLP Olsztyn MTB Team  02:55:57   313 
50 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
51 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  DNF  
52 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 550 T4B BIKE TEAM   02:18:55   475 
2 Iwona Zaniewska 733 Cryospace Olsztyn  02:38:16   417 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Azuolas Butautas 544 Sprint-rowery.pl  02:26:41   376 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenyte 143 Sprint-rowery.pl  02:11:59   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:56:22   474 
2 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:34:47   356 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 490 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:52   446 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:53:23   486 
2 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:56:55   472 
3 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  02:00:34   457 
4 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:07:33   432 
5 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:07:34   432 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:12   448 
2 Monika Luberadzka 251 Szprycha Giżycko  02:35:20   424 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:53:25   486 
2 Bartłomiej Klus 253 MLEKPOL TEAM  01:56:54   472 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:56:55   472 
4 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  01:59:54   460 
5 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  02:00:07   459 
6 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  02:00:53   456 
7 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:01:41   453 
8 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:01:54   452 
9 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:05:33   439 
10 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:05:35   439 
11 Daniel Radzki 407 Michelin Team  02:10:18   423 
12 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:13:20   414 
13 Krzysztof Grzegżółka 549 Michelin Team  02:22:14   388 
14 Marcin Zajączkowski 233 RDLP Olsztyn MTB Team  02:55:57   313 
15 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  01:50:24   500 
2 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  02:00:02   459 
3 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:03:50   445 
4 Maciej Karwowski 370 MLEKPOL TEAM  02:06:30   436 
5 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:07:36   432 
6 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  02:11:13   420 
7 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:11:37   419 
8 Adam Buczyński 497 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:20   414 
9 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  02:15:41   406 
10 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:15:54   406 
11 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  02:16:52   403 
12 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:35   395 
13 Radoslaw Grotkowski 324   02:26:41   376 
14 Andrzej Wielga 405 Michelin Team  02:31:48   363 
15 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
16 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:41   439 
2 Wiesław Zalewski 42 MLEKPOL TEAM  02:07:40   432 
3 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:32   413 
4 Jacek Kotarski 547   02:14:21   410 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Olszeski 720 PT MAZURY Team Ełk  02:14:30   410 
2 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:29:57   368 
3 Zenon Malinowski 328 MLEKPOL TEAM  02:35:22   355 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz ZIĘBA 94   01:18:52   400 
2 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:20:38   391 
3 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:21:28   387 
4 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:21:28   387 
5 Wiktor Polonis 499 Płocki Klub Kolarski  01:21:29   387 
6 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:21:43   385 
7 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:22:40   381 
8 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:22:41   381 
9 Łukasz Gorbacz 165   01:23:01   380 
10 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:24:22   373 
11 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:24:59   371 
12 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:59   371 
13 Karol Ołdakowski 477   01:25:43   368 
14 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:25:46   367 
15 Robert Pierzchała 484 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:25:48   367 
16 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:25:49   367 
17 Paweł Radomski 455 Agr Płońsk  01:25:49   367 
18 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:25:50   367 
19 Bartłomiej Chodań 123   01:25:53   367 
20 Igor Kubacki 77 MLEKPOL TEAM  01:26:42   363 
21 Marek Ejzemberg 538 Extreme Sport Ostrołęka  01:27:31   360 
22 Arkadiusz Justynowicz 89   01:27:55   358 
23 Grzegorz Fijałkowski 244   01:28:22   356 
24 Wojciech Buła 79   01:29:49   351 
25 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:29:50   351 
26 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:29:51   351 
27 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:29:54   350 
28 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:30:36   348 
29 Hadrian Gruszewski 243   01:30:37   348 
30 Wojciech Karpiński 548   01:30:59   346 
31 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:31:05   346 
32 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:31:10   345 
33 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:46   343 
34 Eryk Krysiewicz 234   01:31:51   343 
35 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:32:42   340 
36 Bartosz Smoługa 55   01:32:44   340 
37 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:33:20   337 
38 Wojciech Wyszyński 125   01:35:37   329 
39 Janusz Supiński 312 MTB EŁK- PROSTKI  01:35:38   329 
40 Marcin Nowociński 326 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:36:54   325 
41 Piotr Grochowski 215   01:37:20   324 
42 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:37:22   323 
43 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:37:39   322 
44 Jarosław Szabunia 22 OLIKOM TEAM  01:37:50   322 
45 Kazimierz Niewiarowski 290 Kross Staff Team  01:37:59   321 
46 Michał Rosiński 529   01:38:03   321 
47 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:07   321 
48 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:17   317 
49 Michał Smolak 359   01:39:19   317 
50 Kacper Łubkowski 552   01:39:43   316 
51 Mateusz Brzuzy 546 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:39:46   316 
52 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:40:12   314 
53 Tymon Trzciński 337 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:40:30   313 
54 Tatiana Mrowiec 242   01:40:38   400 
55 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:57   312 
56 Piotr Kuźbicki 473   01:42:19   308 
57 Tomasz Kopciewski 371   01:42:25   307 
58 Szymon Kuprian 168   01:42:53   306 
59 Robert Balkowski 286 Kross Staff Team  01:42:57   306 
60 Dawid Łosowski 247   01:43:00   306 
61 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:43:28   304 
62 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:44:16   302 
63 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:45:13   299 
64 Bartek Brynski 257   01:45:14   299 
65 Marcel Bojarski 545   01:45:51   297 
66 Rafał Boroński 269   01:46:43   295 
67 Sławiomir Kusajda 43   01:46:43   295 
68 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:47:06   294 
69 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:47:00   294 
70 Jacek Raszkiewicz 167   01:47:49   292 
71 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:49:23   288 
72 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:50:34   285 
73 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:59   362 
74 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:51:00   362 
75 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:54:30   275 
76 Robert Łachacz 90   01:54:52   274 
77 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:55:57   272 
78 Katarzyna DeptuŁa 462 KK24h  01:58:14   340 
79 Magdalena Kołodziejczyk 392   02:00:21   334 
80 Andrzej Gaweł 331   02:02:38   257 
81 Tomasz Kochański 539 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:47   256 
82 Ewelina Domin 200   02:05:31   320 
83 Iwona Wittelieb 553 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:32   320 
84 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:06:22   318 
85 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:08:50   244 
86 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  02:09:09   244 
87 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  02:10:53   241 
88 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:15:04   298 
89 Wiktor Rynkiewicz 308   02:15:06   233 
90 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  02:17:25   229 
91 Dominik Górski 555   02:25:45   216 
92 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  02:30:00   268 
93 Jan Antochowski 372   02:42:02   194 
94 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:44:01   192 
95 Klaudia Danielska 92   03:22:11   199 
96 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  DNF  
97 Janusz Worotnicki 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Igor Kubacki 77 MLEKPOL TEAM  01:26:42   363 
2 Hadrian Gruszewski 243   01:30:37   348 
3 Kacper Łubkowski 552   01:39:43   316 
4 Mateusz Brzuzy 546 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:39:46   316 
5 Tymon Trzciński 337 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:40:30   313 
6 Marcel Bojarski 545   01:45:51   297 
7 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  02:09:09   244 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz ZIĘBA 94   01:18:52   400 
2 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:24:59   371 
3 Eryk Krysiewicz 234   01:31:51   343 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:20:38   391 
2 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:25:49   367 
3 Bartłomiej Chodań 123   01:25:53   367 
4 Grzegorz Fijałkowski 244   01:28:22   356 
5 Wojciech Buła 79   01:29:49   351 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:21:28   387 
2 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:21:28   387 
3 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:22:40   381 
4 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:59   371 
5 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:25:50   367 
6 Arkadiusz Justynowicz 89   01:27:55   358 
7 Wojciech Karpiński 548   01:30:59   346 
8 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:31:05   346 
9 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:31:10   345 
10 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:46   343 
11 Marcin Nowociński 326 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:36:54   325 
12 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:37:22   323 
13 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:07   321 
14 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:17   317 
15 Michał Smolak 359   01:39:19   317 
16 Piotr Kuźbicki 473   01:42:19   308 
17 Szymon Kuprian 168   01:42:53   306 
18 Robert Balkowski 286 Kross Staff Team  01:42:57   306 
19 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:45:13   299 
20 Rafał Boroński 269   01:46:43   295 
21 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:47:00   294 
22 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:49:23   288 
23 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:50:34   285 
24 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:55:57   272 
25 Tomasz Kochański 539 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:47   256 
26 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  02:10:53   241 
27 Wiktor Rynkiewicz 308   02:15:06   233 
28 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  02:17:25   229 
29 Dominik Górski 555   02:25:45   216 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Polonis 499 Płocki Klub Kolarski  01:21:29   387 
2 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:21:43   385 
3 Łukasz Gorbacz 165   01:23:01   380 
4 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:24:22   373 
5 Karol Ołdakowski 477   01:25:43   368 
6 Robert Pierzchała 484 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:25:48   367 
7 Paweł Radomski 455 Agr Płońsk  01:25:49   367 
8 Marek Ejzemberg 538 Extreme Sport Ostrołęka  01:27:31   360 
9 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:29:50   351 
10 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:29:51   351 
11 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:32:42   340 
12 Bartosz Smoługa 55   01:32:44   340 
13 Wojciech Wyszyński 125   01:35:37   329 
14 Piotr Grochowski 215   01:37:20   324 
15 Jarosław Szabunia 22 OLIKOM TEAM  01:37:50   322 
16 Michał Rosiński 529   01:38:03   321 
17 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:40:12   314 
18 Tomasz Kopciewski 371   01:42:25   307 
19 Dawid Łosowski 247   01:43:00   306 
20 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:44:16   302 
21 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:47:06   294 
22 Robert Łachacz 90   01:54:52   274 
23 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:08:50   244 
24 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:25:46   367 
2 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:30:36   348 
3 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:43:28   304 
4 Bartek Brynski 257   01:45:14   299 
5 Sławiomir Kusajda 43   01:46:43   295 
6 Jacek Raszkiewicz 167   01:47:49   292 
7 Janusz Worotnicki 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:22:41   381 
2 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:29:54   350 
3 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:33:20   337 
4 Janusz Supiński 312 MTB EŁK- PROSTKI  01:35:38   329 
5 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:37:39   322 
6 Kazimierz Niewiarowski 290 Kross Staff Team  01:37:59   321 
7 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:57   312 
8 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:54:30   275 
9 Andrzej Gaweł 331   02:02:38   257 
10 Jan Antochowski 372   02:42:02   194 
11 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:44:01   192 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:51:00   362 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magdalena Kołodziejczyk 392   02:00:21   334 
2 Ewelina Domin 200   02:05:31   320 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tatiana Mrowiec 242   01:40:38   400 
2 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:59   362 
3 Katarzyna DeptuŁa 462 KK24h  01:58:14   340 
4 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:06:22   318 
5 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:15:04   298 
6 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  02:30:00   268 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Wittelieb 553 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:32   320 
2 Klaudia Danielska 92   03:22:11   199 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:03:13   200 
2 Olaf Półkośnik 1004 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:03:14   200 
3 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:03:19   194 
4 Wiktor Schillo 1126 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:03:35   180 
5 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:03:43   173 
6 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:03:48   170 
7 Kacper Górecki 1045   00:03:52   167 
8 Wiktoria Bełbot 1050   00:03:56   163 
9 Filip Buczkowski 1148 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:03:59   163 
10 Jakub Szydlik 1145 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:00   161 
11 Julia Brodowska 1055   00:04:05   157 
12 Aleksander Judycki 1136 KRAMER S.A.  00:04:15   152 
13 Michalina Grędzińska 1057   00:04:16   150 
14 Łukasz Paliwoda 1144   00:04:34   142 
15 Szymon Chętnik 1142   00:04:43   137 
16 Bartosz Kosior 1006   00:05:04   127 
17 Jan Berlinski 1152   00:05:17   122 
18 Julian Wyszyński 1065   00:05:18   122 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:03:13   200 
2 Olaf Półkośnik 1004 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:03:14   200 
3 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:03:19   194 
4 Wiktor Schillo 1126 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:03:35   180 
5 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:03:43   173 
6 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:03:48   170 
7 Kacper Górecki 1045   00:03:52   167 
8 Wiktoria Bełbot 1050   00:03:56   163 
9 Filip Buczkowski 1148 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:03:59   163 
10 Jakub Szydlik 1145 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:00   161 
11 Julia Brodowska 1055   00:04:05   157 
12 Aleksander Judycki 1136 KRAMER S.A.  00:04:15   152 
13 Michalina Grędzińska 1057   00:04:16   150 
14 Łukasz Paliwoda 1144   00:04:34   142 
15 Szymon Chętnik 1142   00:04:43   137 
16 Bartosz Kosior 1006   00:05:04   127 
17 Jan Berlinski 1152   00:05:17   122 
18 Julian Wyszyński 1065   00:05:18   122 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Kajetaniak 1123 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:40   200 
2 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:42   199 
3 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:57   191 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:03   187 
5 Krystian Wojkowski 1153 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:17   180 
6 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:26   200 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:07:00   162 
8 Aleksander Banul 1130 Cryospace Olsztyn  00:07:11   157 
9 Gabriel Brodzik 1060   00:07:22   153 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:07:32   171 
11 Alex Szostek 1154 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:42   147 
12 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:50   144 
13 Kacper Buczyński 1125   00:08:05   140 
14 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:08:10   139 
15 Zuzanna Deptuła 1002 KK24h  00:08:32   150 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Kajetaniak 1123 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:40   200 
2 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:42   199 
3 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:57   191 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:03   187 
5 Krystian Wojkowski 1153 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:17   180 
6 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:26   200 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:07:00   162 
8 Aleksander Banul 1130 Cryospace Olsztyn  00:07:11   157 
9 Gabriel Brodzik 1060   00:07:22   153 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:07:32   171 
11 Alex Szostek 1154 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:42   147 
12 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:50   144 
13 Kacper Buczyński 1125   00:08:05   140 
14 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:08:10   139 
15 Zuzanna Deptuła 1002 KK24h  00:08:32   150 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej PARZYCH 1059 MSR MRĄGOWO   00:07:27   200 
2 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:38   195 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:44   193 
4 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:57   187 
5 Michał POLEWACZYK 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:08:15   180 
6 Zuzanna Gruszewska 1062   00:08:32   200 
7 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:12   185 
8 Patryk Sobociński 1155 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:34   156 
9 Maciej Nowicki 1021   00:10:00   149 
10 Kacper Siergiej 1048   00:10:14   145 
11 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:19   144 
12 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:10:23   164 
13 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:11:39   127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej PARZYCH 1059 MSR MRĄGOWO   00:07:27   200 
2 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:38   195 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:44   193 
4 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:57   187 
5 Michał POLEWACZYK 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:08:15   180 
6 Zuzanna Gruszewska 1062   00:08:32   200 
7 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:12   185 
8 Patryk Sobociński 1155 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:34   156 
9 Maciej Nowicki 1021   00:10:00   149 
10 Kacper Siergiej 1048   00:10:14   145 
11 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:19   144 
12 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:10:23   164 
13 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:11:39   127 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Helena Skolimowska   00:58:32   200 
2 Jakub Brodowski   00:01:31   200 
3 Adam Kuczyński   00:04:33   66 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Helena Skolimowska 0   00:58:32   200 
2 Jakub Brodowski 0   00:01:31   200 
3 Adam Kuczyński 0   00:04:33   66 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:22   200 
2 Filip Suchodolski   00:01:34   200 
3 Antoni Sobieraj   00:01:40   188 
4 Małgorzata Janowska   00:02:06   130 
5 Aleksandra Napiórkowska Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:08   128 
6 Jakub Wojkowski   00:02:10   144 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:22   200 
2 Filip Suchodolski 0   00:01:34   200 
3 Antoni Sobieraj 0   00:01:40   188 
4 Małgorzata Janowska 0   00:02:06   130 
5 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:08   128 
6 Jakub Wojkowski 0   00:02:10   144 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus   00:01:17   200 
2 Marcel Kleszcz   00:01:48   142 
3 Julia Bełbot   00:02:02   200 
4 Maksymilian Wołosz   00:02:06   122 
5 Iga Szklarska KK24h  00:02:10   187 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:01:17   200 
2 Marcel Kleszcz 0   00:01:48   142 
3 Julia Bełbot 0   00:02:02   200 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:02:06   122 
5 Iga Szklarska 0 KK24h  00:02:10   187 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Krajewski   00:01:45   200 
2 Nina Kuczyńska CYKLON KĘTRZYN  00:01:46   200 
3 Antonina Asztęborska   00:01:58   179 
4 Marcel Bogucki Michelin Team  00:02:05   168 
5 Maksymilian Kania   00:02:06   166 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Krajewski 0   00:01:45   200 
2 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:46   200 
3 Antonina Asztęborska 0   00:01:58   179 
4 Marcel Bogucki 0 Michelin Team  00:02:05   168 
5 Maksymilian Kania 0   00:02:06   166 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny