Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 6 - 07.07.2019 - Wilkasy - Rowerowy Port z Serca Mazur



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur KORC 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:24  600 
2 Paweł KOWALKOWSKI 363 Fittingbike.pl/Piasecki Concept  02:13:43  594 
3 Marcin MRÓZ 146 MTB EŁK- PROSTKI  02:13:46  593 
4 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:13:51  593 
5 Damian Perkowski 399 PT MAZURY Team Ełk  02:21:00  563 
6 Michał Glanz 376 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  02:21:18  562 
7 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:24:22  550 
8 Patryk Badura 406 Michelin Team  02:26:10  543 
9 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  02:27:29  538 
10 Paweł Zalewski 357 PT MAZURY Team Ełk  02:27:33  538 
11 Žilvinas Naujalis 369 Jokers - Santa Monica Networks  02:28:49  533 
12 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:33:02  519 
13 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:39:46  497 
14 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:47:42  473 
15 Andrzej Wielga 405 Michelin Team  02:57:08  448 
16 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:13:51  593 
2 Damian Perkowski 399 PT MAZURY Team Ełk  02:21:00  563 
3 Michał Glanz 376 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  02:21:18  562 
4 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł KOWALKOWSKI 363 Fittingbike.pl/Piasecki Concept  02:13:43  594 
2 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:24:22  550 
3 Patryk Badura 406 Michelin Team  02:26:10  543 
4 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  02:27:29  538 
5 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:33:02  519 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur KORC 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:24  600 
2 Marcin MRÓZ 146 MTB EŁK- PROSTKI  02:13:46  593 
3 Paweł Zalewski 357 PT MAZURY Team Ełk  02:27:33  538 
4 Žilvinas Naujalis 369 Jokers - Santa Monica Networks  02:28:49  533 
5 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:47:42  473 
6 Andrzej Wielga 405 Michelin Team  02:57:08  448 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:39:46  497 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:39:45  500 
2 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  01:39:46  500 
3 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:39:48  500 
4 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:43:25  482 
5 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:43:43  481 
6 Bartłomiej Klus 253   01:45:41  472 
7 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:45:43  472 
8 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  01:45:54  500 
9 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:45:58  470 
10 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  01:48:39  459 
11 Piotr Marzec 364 RANT BARTOSZYCE  01:49:44  454 
12 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:49:47  454 
13 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:00  449 
14 Artur Nestorowicz 78 CYKLON KĘTRZYN  01:52:15  444 
15 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:52:18  444 
16 Dariusz Tumaniec 394 Cryospace Olsztyn  01:52:29  443 
17 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  01:52:30  443 
18 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:53:31  439 
19 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  01:54:03  437 
20 Maciej Karwowski 370 KK24h  01:56:38  427 
21 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:23  425 
22 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:49  423 
23 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:58:08  422 
24 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  01:58:10  422 
25 Ryszard Kulik 718 PT MAZURY Team Ełk  01:58:14  422 
26 Sławomir Olszeski 720 PT MAZURY Team Ełk  01:58:16  421 
27 Mariusz Włodarczyk 295 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:59:34  417 
28 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:36  417 
29 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:59:46  416 
30 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  01:59:50  416 
31 Kornelija Kertenyte 143 Sprint-rowery.pl  02:00:51  438 
32 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  02:04:29  400 
33 Tomasz Czerwiński 362   02:04:39  400 
34 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:05:58  396 
35 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:08:41  387 
36 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:09:12  386 
37 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   02:10:05  407 
38 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:11:01  380 
39 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  02:14:03  372 
40 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:31  393 
41 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:19:22  379 
42 Magda Chmielewska 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:20:12  377 
43 Rafał Stefański 266 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:28:49  335 
44 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:29:01  334 
45 Anna Ochrymczuk 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:32:24  347 
46 Ewa Gabrylewicz 366 MTB EŁK- PROSTKI  02:33:51  344 
47 Kostas Kardelis 118 Sprint-rowery.pl  DNF 
48 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
49 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
50 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
51 Dawid Załęgowski 356 Garmin Polska  DNF 
52 Robert Rogucki 358 PT MAZURY TEAM  DNF 
53 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   02:10:05  407 
2 Ewa Gabrylewicz 366 MTB EŁK- PROSTKI  02:33:51  344 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenyte 143 Sprint-rowery.pl  02:00:51  438 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  01:45:54  500 
2 Magda Chmielewska 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:20:12  377 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:31  393 
2 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:19:22  379 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ochrymczuk 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:32:24  347 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:43:25  482 
2 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:58:08  422 
3 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:08:41  387 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:39:48  500 
2 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:45:58  470 
3 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:49  423 
4 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
5 Dawid Załęgowski 356 Garmin Polska  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:39:45  500 
2 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:43:43  481 
3 Bartłomiej Klus 253   01:45:41  472 
4 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:45:43  472 
5 Piotr Marzec 364 RANT BARTOSZYCE  01:49:44  454 
6 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:49:47  454 
7 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:00  449 
8 Artur Nestorowicz 78 CYKLON KĘTRZYN  01:52:15  444 
9 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  01:52:30  443 
10 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:53:31  439 
11 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  01:58:10  422 
12 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:05:58  396 
13 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:29:01  334 
14 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz MALESZKA 2 Renault Team  01:39:46  500 
2 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  01:48:39  459 
3 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:52:18  444 
4 Dariusz Tumaniec 394 Cryospace Olsztyn  01:52:29  443 
5 Maciej Karwowski 370 KK24h  01:56:38  427 
6 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:23  425 
7 Ryszard Kulik 718 PT MAZURY Team Ełk  01:58:14  422 
8 Mariusz Włodarczyk 295 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:59:34  417 
9 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  01:59:50  416 
10 Tomasz Czerwiński 362   02:04:39  400 
11 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:09:12  386 
12 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:11:01  380 
13 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  02:14:03  372 
14 Rafał Stefański 266 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:28:49  335 
15 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
16 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:36  417 
2 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:59:46  416 
3 Robert Rogucki 358 PT MAZURY TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Olszeski 720 PT MAZURY Team Ełk  01:58:16  421 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  01:54:03  437 
2 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  02:04:29  400 
3 Kostas Kardelis 118 Sprint-rowery.pl  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 6 Renault Team  01:10:19  400 
2 Bartosz ZIĘBA 94   01:10:19  399 
3 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:12:11  389 
4 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:12:48  386 
5 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:12:50  386 
6 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:13:48  381 
7 Paweł Skórka 80 CYKLON KĘTRZYN  01:14:14  378 
8 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:27  377 
9 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:14:37  376 
10 Paweł Bednarek 330   01:15:42  371 
11 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:15:53  370 
12 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:15:59  370 
13 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:16:00  370 
14 Grzegorz Fijałkowski 244   01:16:07  369 
15 Mariusz Paszczyk 386 PT MAZURY Team Ełk  01:17:26  363 
16 Kacper Wierzchowski 373   01:17:26  363 
17 Tadas Żilionis 119 Sprint-rowery.pl  01:17:28  362 
18 Michał Kopeć 342 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:17:29  362 
19 Łukasz Gorbacz 165   01:17:46  361 
20 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:17:54  361 
21 Arkadiusz Justynowicz 89   01:18:21  358 
22 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:18:31  358 
23 Karol Ołdakowski 477   01:19:09  355 
24 Tomasz Damięcki 28   01:19:10  355 
25 Wojciech Buła 79   01:19:24  354 
26 Wojciech Wojtczuk 154   01:19:30  353 
27 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:19:30  353 
28 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:20:50  347 
29 Nikodem LEWAKOWSKI 66 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:21:02  347 
30 Eryk Krysiewicz 234   01:21:12  346 
31 Bartłomiej Chodań 123   01:21:12  346 
32 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:21:19  345 
33 Wojciech Wyszyński 125   01:21:44  344 
34 Lukasz Cieleszysnki 368 CYKLON KĘTRZYN  01:22:07  342 
35 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:22:15  341 
36 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:22:22  341 
37 Bartosz Smoługa 55   01:23:21  337 
38 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:23:32  336 
39 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:23:35  336 
40 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:56  335 
41 Michał Waś 62   01:24:20  333 
42 Robert Kozłowski 278 SG-Squad  01:24:32  332 
43 Rafał Neumann 239   01:24:33  332 
44 Igor Kubacki 77   01:24:42  331 
45 Dominik Jakubczyk 735   01:25:15  329 
46 Hadrian Gruszewski 243   01:26:16  325 
47 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:26:31  325 
48 Paweł Hogiel 258   01:26:35  324 
49 Jakub Lewandowski 182   01:26:36  324 
50 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:01  323 
51 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:27:21  321 
52 Daniel Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:28:04  319 
53 Tomasz Kopciewski 371   01:28:05  319 
54 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:28:08  319 
55 Marcin Ruszczyk 217   01:28:19  318 
56 Artur Lenczewski 298   01:29:30  314 
57 Rafał Czerepak 361 MASTERS Giżycko  01:29:31  314 
58 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:38  313 
59 Tatiana Mrowiec 242   01:29:51  400 
60 Michał Smolak 359   01:30:24  311 
61 Szymon Kuprian 168   01:30:27  310 
62 Katarzyna Paszczyk 387 PT MAZURY Team Ełk  01:30:31  396 
63 Bartek Brynski 257   01:31:33  307 
64 Filip Tomaszewski 365   01:31:53  306 
65 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:32:25  388 
66 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:33:07  301 
67 Dawid Łosowski 247   01:33:13  301 
68 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:33:35  300 
69 Tomasz Kazukiewicz 367   01:34:13  298 
70 Jacek Raszkiewicz 167   01:35:15  295 
71 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:36:07  292 
72 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:36:08  292 
73 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:36:14  292 
74 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:36:39  290 
75 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:37:11  369 
76 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:38:58  284 
77 Mateusz Potocki 375   01:39:02  283 
78 Radosław Szepietowski 58   01:40:19  280 
79 Mariusz Borkowski 65   01:40:53  278 
80 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:41:05  278 
81 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:41:07  278 
82 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:41:33  276 
83 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:41:43  353 
84 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:41:44  353 
85 Łukasz Czerepak 281   01:42:40  273 
86 Czesław Gudan 360 TK Masters Giżycko  01:44:06  270 
87 Justyna Brzozowska 380 Bank Pekao TEAM  01:44:09  345 
88 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:44:11  269 
89 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:48:10  259 
90 Magdalena Kołodziejczyk 392   01:51:00  323 
91 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:54:16  246 
92 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:59:01  301 
93 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:59:24  235 
94 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:02:15  230 
95 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:04:06  289 
96 Denis Ruzga 377   02:05:15  224 
97 Jan Antochowski 372   02:07:01  221 
98 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  02:09:06  278 
99 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:12:16  212 
100 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  DNF 
101 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  DNF 
102 Arkadiusz Włodarczyk 93   DNF 
103 Marcin Matejko 378   DNF 
104 Michał Babiak 374 Prorys Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper Wierzchowski 373   01:17:26  363 
2 Tadas Żilionis 119 Sprint-rowery.pl  01:17:28  362 
3 Nikodem LEWAKOWSKI 66 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:21:02  347 
4 Igor Kubacki 77   01:24:42  331 
5 Hadrian Gruszewski 243   01:26:16  325 
6 Filip Tomaszewski 365   01:31:53  306 
7 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:59:24  235 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz ZIĘBA 94   01:10:19  399 
2 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:12:50  386 
3 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:18:31  358 
4 Eryk Krysiewicz 234   01:21:12  346 
5 Jakub Lewandowski 182   01:26:36  324 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:12:11  389 
2 Grzegorz Fijałkowski 244   01:16:07  369 
3 Michał Kopeć 342 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:17:29  362 
4 Wojciech Buła 79   01:19:24  354 
5 Bartłomiej Chodań 123   01:21:12  346 
6 Dominik Jakubczyk 735   01:25:15  329 
7 Mateusz Potocki 375   01:39:02  283 
8 Marcin Matejko 378   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:12:48  386 
2 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:13:48  381 
3 Paweł Skórka 80 CYKLON KĘTRZYN  01:14:14  378 
4 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:27  377 
5 Paweł Bednarek 330   01:15:42  371 
6 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:16:00  370 
7 Arkadiusz Justynowicz 89   01:18:21  358 
8 Wojciech Wojtczuk 154   01:19:30  353 
9 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:20:50  347 
10 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:21:19  345 
11 Lukasz Cieleszysnki 368 CYKLON KĘTRZYN  01:22:07  342 
12 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:23:32  336 
13 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:56  335 
14 Michał Waś 62   01:24:20  333 
15 Rafał Neumann 239   01:24:33  332 
16 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:26:31  325 
17 Daniel Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:28:04  319 
18 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:28:08  319 
19 Marcin Ruszczyk 217   01:28:19  318 
20 Artur Lenczewski 298   01:29:30  314 
21 Rafał Czerepak 361 MASTERS Giżycko  01:29:31  314 
22 Michał Smolak 359   01:30:24  311 
23 Szymon Kuprian 168   01:30:27  310 
24 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:36:07  292 
25 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:36:14  292 
26 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:36:39  290 
27 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:38:58  284 
28 Radosław Szepietowski 58   01:40:19  280 
29 Mariusz Borkowski 65   01:40:53  278 
30 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:41:05  278 
31 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:41:07  278 
32 Łukasz Czerepak 281   01:42:40  273 
33 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:44:11  269 
34 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:54:16  246 
35 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  DNF 
36 Michał Babiak 374 Prorys Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 6 Renault Team  01:10:19  400 
2 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:15:59  370 
3 Mariusz Paszczyk 386 PT MAZURY Team Ełk  01:17:26  363 
4 Łukasz Gorbacz 165   01:17:46  361 
5 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:17:54  361 
6 Karol Ołdakowski 477   01:19:09  355 
7 Tomasz Damięcki 28   01:19:10  355 
8 Wojciech Wyszyński 125   01:21:44  344 
9 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:22:22  341 
10 Bartosz Smoługa 55   01:23:21  337 
11 Robert Kozłowski 278 SG-Squad  01:24:32  332 
12 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:01  323 
13 Tomasz Kopciewski 371   01:28:05  319 
14 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:33:07  301 
15 Dawid Łosowski 247   01:33:13  301 
16 Tomasz Kazukiewicz 367   01:34:13  298 
17 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:36:08  292 
18 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:48:10  259 
19 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:02:15  230 
20 Denis Ruzga 377   02:05:15  224 
21 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:14:37  376 
2 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:19:30  353 
3 Paweł Hogiel 258   01:26:35  324 
4 Bartek Brynski 257   01:31:33  307 
5 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:33:35  300 
6 Jacek Raszkiewicz 167   01:35:15  295 
7 Czesław Gudan 360 TK Masters Giżycko  01:44:06  270 
8 Arkadiusz Włodarczyk 93   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:15:53  370 
2 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:22:15  341 
3 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:23:35  336 
4 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:27:21  321 
5 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:38  313 
6 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:41:33  276 
7 Jan Antochowski 372   02:07:01  221 
8 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:12:16  212 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:41:44  353 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magdalena Kołodziejczyk 392   01:51:00  323 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tatiana Mrowiec 242   01:29:51  400 
2 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:32:25  388 
3 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:37:11  369 
4 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:59:01  301 
5 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:04:06  289 
6 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  02:09:06  278 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 387 PT MAZURY Team Ełk  01:30:31  396 
2 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:41:43  353 
3 Justyna Brzozowska 380 Bank Pekao TEAM  01:44:09  345 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:27  200 
2 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:01:32  189 
3 Wiktoria Bełbot 1050   00:01:35  200 
4 Kacper Górecki 1045   00:01:38  175 
5 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:01:40  173 
6 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:01:41  172 
7 Kacper Rynko 1015 Przedszkole ART Scchool  00:01:42  168 
8 Michalina Grędzińska 1057   00:01:45  180 
9 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:01:47  160 
10 Bartosz Kosior 1006   00:01:49  157 
11 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:01:50  157 
12 Julia Brodowska 1055   00:01:53  169 
13 Franciszek Czerepak 1121   00:01:53  152 
14 Sandra Olkowicz 1079   00:01:56  165 
15 Julian Wyszyński 1065   00:02:06  137 
16 Maria Szlachta 1118 Klub Narciarski Lider  00:02:23  133 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:27  200 
2 Błażej Wróblewski 1063 Szprycha Giżycko  00:01:32  189 
3 Wiktoria Bełbot 1050   00:01:35  200 
4 Kacper Górecki 1045   00:01:38  175 
5 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:01:40  173 
6 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:01:41  172 
7 Kacper Rynko 1015 Przedszkole ART Scchool  00:01:42  168 
8 Michalina Grędzińska 1057   00:01:45  180 
9 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:01:47  160 
10 Bartosz Kosior 1006   00:01:49  157 
11 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:01:50  157 
12 Julia Brodowska 1055   00:01:53  169 
13 Franciszek Czerepak 1121   00:01:53  152 
14 Sandra Olkowicz 1079   00:01:56  165 
15 Julian Wyszyński 1065   00:02:06  137 
16 Maria Szlachta 1118 Klub Narciarski Lider  00:02:23  133 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:24  200 
2 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:49  182 
3 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:08  170 
4 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:16  166 
5 Mikołaj Mrowiec 1043   00:05:22  163 
6 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:44  152 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:58  146 
8 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:13  141 
9 Gabriel Brodzik 1060 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:22  137 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:06:51  200 
11 Piotr Palicha 1116   00:07:44  113 
12 Marcelina Bazydło 1120 OLIKOM TEAM  00:08:18  105 
13 Kacper Zembrzuski 1100 KRAMER S.A.  00:08:48  99 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:24  200 
2 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:04:49  182 
3 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:08  170 
4 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:16  166 
5 Mikołaj Mrowiec 1043   00:05:22  163 
6 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:44  152 
7 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:58  146 
8 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:13  141 
9 Gabriel Brodzik 1060 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:06:22  137 
10 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:06:51  200 
11 Piotr Palicha 1116   00:07:44  113 
12 Marcelina Bazydło 1120 OLIKOM TEAM  00:08:18  105 
13 Kacper Zembrzuski 1100 KRAMER S.A.  00:08:48  99 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:12:54  200 
2 Domas Butkus 1046 Sprint-rowery.pl  00:12:54  200 
3 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:24  192 
4 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:32  190 
5 Aiste Butautaite 1117 Sprint-rowery.pl  00:14:00  200 
6 Zuzanna Gruszewska 1062   00:15:20  182 
7 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:42  178 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:52  162 
9 Piotr Osiecki 1012 CYKLON KĘTRZYN  00:16:05  160 
10 Patryk Okrągły 1107   00:16:08  159 
11 Kacper Siergiej 1048   00:16:08  159 
12 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:17:39  146 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:17:51  156 
14 Mikołaj Tomaszewski 1119   00:18:52  136 
15 Szymon Golonko 1113   00:18:56  136 
16 Oskar Krysiewicz 1111   00:23:18  110 
17 Marcel Brzozowski 1112   00:30:39  84 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:12:54  200 
2 Domas Butkus 1046 Sprint-rowery.pl  00:12:54  200 
3 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:24  192 
4 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:32  190 
5 Aiste Butautaite 1117 Sprint-rowery.pl  00:14:00  200 
6 Zuzanna Gruszewska 1062   00:15:20  182 
7 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:42  178 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:52  162 
9 Piotr Osiecki 1012 CYKLON KĘTRZYN  00:16:05  160 
10 Patryk Okrągły 1107   00:16:08  159 
11 Kacper Siergiej 1048   00:16:08  159 
12 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:17:39  146 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:17:51  156 
14 Mikołaj Tomaszewski 1119   00:18:52  136 
15 Szymon Golonko 1113   00:18:56  136 
16 Oskar Krysiewicz 1111   00:23:18  110 
17 Marcel Brzozowski 1112   00:30:39  84 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ksawery Krajewski 0   00:02:16  200 
2 Jakub Brodowski 0   00:02:57  153 
3 Adam Kuczyński 0 CYKLON KĘTRZYN  00:05:00  90 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ksawery Krajewski 0   00:02:16  200 
2 Jakub Brodowski 0   00:02:57  153 
3 Adam Kuczyński 0 CYKLON KĘTRZYN  00:05:00  90 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Suchodolski 0   00:00:58  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:04  200 
3 Antoni Sobieraj 0   00:01:09  168 
4 Jędrzej Ruszczyk 0   00:03:20  58 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Suchodolski 0   00:00:58  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:04  200 
3 Antoni Sobieraj 0   00:01:09  168 
4 Jędrzej Ruszczyk 0   00:03:20  58 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:01:39  200 
2 Leon Nowalski 0 Szprycha Giżycko  00:01:43  192 
3 Aureliusz Maj 0   00:01:46  186 
4 Marcel Judycki 0 KRAMER S.A.  00:01:58  167 
5 Jan Sosnowski 0   00:02:05  158 
6 Maksymilian Wołosz 0   00:02:15  146 
7 Julia Bełbot 0   00:02:52  200 
8 Zuzanna Rolnik 0   DNF 
9 Sebastian Ruszczyk 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:01:39  200 
2 Leon Nowalski 0 Szprycha Giżycko  00:01:43  192 
3 Aureliusz Maj 0   00:01:46  186 
4 Marcel Judycki 0 KRAMER S.A.  00:01:58  167 
5 Jan Sosnowski 0   00:02:05  158 
6 Maksymilian Wołosz 0   00:02:15  146 
7 Julia Bełbot 0   00:02:52  200 
8 Zuzanna Rolnik 0   DNF 
9 Sebastian Ruszczyk 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:40  200 
2 Mikołaj Krajewski 0   00:01:59  200 
3 Julia Sokołowska 0   00:02:08  156 
4 Marcel Bogucki 0 Michelin Team  00:02:13  178 
5 Wiktoria Kuczera 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:40  200 
2 Mikołaj Krajewski 0   00:01:59  200 
3 Julia Sokołowska 0   00:02:08  156 
4 Marcel Bogucki 0 Michelin Team  00:02:13  178 
5 Wiktoria Kuczera 0   DNF 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny