Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Milko Mazury MTB Etap 8 - 04.09.2021 - 05.09.2021 - Węgorzewo - Bike Tour Węgorzewo



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Szczepkowski 1022   00:31:48   200 
2 Wiktor Gałas 1020   00:31:51   199 
3 Mateusz Łagodziński 1133   00:33:00   192 
4 Kacper Siergiej 1044 MkK - Mława  00:33:30   189 
5 Michał Szymański 1185 TK Masters Giżycko  00:34:50   182 
6 Maciej Zęgota 1102 TK Masters Giżycko  00:35:30   179 
7 NINA SZULIŃSKA 1145   00:36:27   200 
8 Kacper Bogus 1101 TK Masters Giżycko  00:36:27   174 
9 Wojciech Czerwiec 1171   00:41:05   154 
10 Zuzanna Gruszewska 1199 MkK - Mława  00:41:13   176 
11 Stanisław Wierzbicki 1103 MSR Mrągowo  00:42:39   149 
12 Karol Napiórkowski 1113 Warmia Aktywnie  00:43:21   146 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Szczepkowski 1022   00:31:48   200 
2 Wiktor Gałas 1020   00:31:51   199 
3 Mateusz Łagodziński 1133   00:33:00   192 
4 Kacper Siergiej 1044 MkK - Mława  00:33:30   189 
5 Michał Szymański 1185 TK Masters Giżycko  00:34:50   182 
6 Maciej Zęgota 1102 TK Masters Giżycko  00:35:30   179 
7 NINA SZULIŃSKA 1145   00:36:27   200 
8 Kacper Bogus 1101 TK Masters Giżycko  00:36:27   174 
9 Wojciech Czerwiec 1171   00:41:05   154 
10 Zuzanna Gruszewska 1199 MkK - Mława  00:41:13   176 
11 Stanisław Wierzbicki 1103 MSR Mrągowo  00:42:39   149 
12 Karol Napiórkowski 1113 Warmia Aktywnie  00:43:21   146 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriel Łaszczych 1193 Kurpie Kadzidło   00:32:36   200 
2 Bartłomiej Sobiech 1086 Kurpie Kadzidło   00:32:38   199 
3 Maksymilian Orłowski 1143 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:33:36   194 
4 Adrian Mitrowski 1160 TK Masters Giżycko  00:36:19   179 
5 Marcin Grzelak 1195 Warmia Aktywnie  00:36:46   177 
6 Filip Weber 1099 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:37:17   174 
7 Patrycja Żebrowska 1066 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:41:44   200 
8 Marcelina Bazydło 1012 OLIKOM TEAM Pisz  00:47:29   175 
9 Oskar Sokołowski 1194   00:49:12   132 
10 Mateusz Ziółkowski 1161   00:50:57   127 
11 Tomasz Janowski 1048 MTB Ostróda Team  00:55:12   118 
12 Szymon Kasperowicz 1172 TK Masters Giżycko  00:56:25   115 
13 Nathan Campanelli 1173 TK Masters Giżycko  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriel Łaszczych 1193 Kurpie Kadzidło   00:32:36   200 
2 Bartłomiej Sobiech 1086 Kurpie Kadzidło   00:32:38   199 
3 Maksymilian Orłowski 1143 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:33:36   194 
4 Adrian Mitrowski 1160 TK Masters Giżycko  00:36:19   179 
5 Marcin Grzelak 1195 Warmia Aktywnie  00:36:46   177 
6 Filip Weber 1099 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:37:17   174 
7 Patrycja Żebrowska 1066 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:41:44   200 
8 Marcelina Bazydło 1012 OLIKOM TEAM Pisz  00:47:29   175 
9 Oskar Sokołowski 1194   00:49:12   132 
10 Mateusz Ziółkowski 1161   00:50:57   127 
11 Tomasz Janowski 1048 MTB Ostróda Team  00:55:12   118 
12 Szymon Kasperowicz 1172 TK Masters Giżycko  00:56:25   115 
13 Nathan Campanelli 1173 TK Masters Giżycko  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Kamiński 1151 Trek Gdynia Młode Wilki  00:16:01   200 
2 Błażej Wróblewski 1001 Szprycha Giżycko  00:16:46   191 
3 Wiktor Schillo 1055 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:19:05   167 
4 Maciej Kruba 1072 Piasecki Concept  00:19:09   167 
5 Adrian Gałas 1078   00:19:40   162 
6 Alexander Białobłocki 499 Bialoblocki ProCoaching  00:19:42   162 
7 Wiktoria Bełbot 1085 TK Masters Giżycko  00:19:44   200 
8 Maksymilian Prałat 1105   00:20:00   160 
9 Bartosz Białocerkowiec 1163 MSR MRĄGOWO   00:20:19   157 
10 Szymon Bokuniewicz 1108 Auto-Rekin  00:20:38   155 
11 Jan Kuprian 1079 Warmia Aktywnie  00:21:02   152 
12 Milena Szymańska 1111 TK Masters Giżycko  00:23:03   171 
13 Maciek Baluta 1178   00:23:11   138 
14 Piotr Sutuła 1155   00:25:26   125 
15 Laura Szulińska 1146   00:28:44   137 
16 Pola Rumińska 1174 MTB Ostróda Team  00:36:29   108 
17 Klaudia Sutuła 1168   00:36:51   107 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Kamiński 1151 Trek Gdynia Młode Wilki  00:16:01   200 
2 Błażej Wróblewski 1001 Szprycha Giżycko  00:16:46   191 
3 Wiktor Schillo 1055 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:19:05   167 
4 Maciej Kruba 1072 Piasecki Concept  00:19:09   167 
5 Adrian Gałas 1078   00:19:40   162 
6 Alexander Białobłocki 499 Bialoblocki ProCoaching  00:19:42   162 
7 Wiktoria Bełbot 1085 TK Masters Giżycko  00:19:44   200 
8 Maksymilian Prałat 1105   00:20:00   160 
9 Bartosz Białocerkowiec 1163 MSR MRĄGOWO   00:20:19   157 
10 Szymon Bokuniewicz 1108 Auto-Rekin  00:20:38   155 
11 Jan Kuprian 1079 Warmia Aktywnie  00:21:02   152 
12 Milena Szymańska 1111 TK Masters Giżycko  00:23:03   171 
13 Maciek Baluta 1178   00:23:11   138 
14 Piotr Sutuła 1155   00:25:26   125 
15 Laura Szulińska 1146   00:28:44   137 
16 Pola Rumińska 1174 MTB Ostróda Team  00:36:29   108 
17 Klaudia Sutuła 1168   00:36:51   107 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Joachim Grzelak 1157 Warmia Aktywnie  00:18:15   200 
2 Jan Zaborowicz 1052 Belta Team Gdańsk  00:19:14   189 
3 Maksymilian Dąbrowski 1050 Belta Team Gdańsk  00:19:45   184 
4 Olivia Białobłocka 1120 Bialoblocki ProCoaching  00:20:06   200 
5 Olaf Chrostek 1067 Kurpie Kadzidło   00:20:47   175 
6 Antek Sawicki 1176   00:20:53   174 
7 Hubert Jakubowski 1076 Warmia Aktywnie  00:22:29   162 
8 Dawid Waleńdziewski 1106 Kurpie Kadzidło   00:24:14   150 
9 Antoni Saługa 1135 TK Masters Giżycko  00:24:21   149 
10 Iga Rawdanowicz 1053 MTB Ostróda Team  00:24:55   161 
11 Filip Tunkiewicz 1110   00:25:51   141 
12 Aleksander Zera 1077 Kurpie Kadzidło   00:25:53   141 
13 Kornelia Szczepkowska 1023   00:26:02   154 
14 Franciszek Czerepak 496   00:26:20   138 
15 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:30:18   120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Joachim Grzelak 1157 Warmia Aktywnie  00:18:15   200 
2 Jan Zaborowicz 1052 Belta Team Gdańsk  00:19:14   189 
3 Maksymilian Dąbrowski 1050 Belta Team Gdańsk  00:19:45   184 
4 Olivia Białobłocka 1120 Bialoblocki ProCoaching  00:20:06   200 
5 Olaf Chrostek 1067 Kurpie Kadzidło   00:20:47   175 
6 Antek Sawicki 1176   00:20:53   174 
7 Hubert Jakubowski 1076 Warmia Aktywnie  00:22:29   162 
8 Dawid Waleńdziewski 1106 Kurpie Kadzidło   00:24:14   150 
9 Antoni Saługa 1135 TK Masters Giżycko  00:24:21   149 
10 Iga Rawdanowicz 1053 MTB Ostróda Team  00:24:55   161 
11 Filip Tunkiewicz 1110   00:25:51   141 
12 Aleksander Zera 1077 Kurpie Kadzidło   00:25:53   141 
13 Kornelia Szczepkowska 1023   00:26:02   154 
14 Franciszek Czerepak 496   00:26:20   138 
15 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:30:18   120 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 494   00:03:47   200 
2 Hanna Korol 1071 APPOLSZTYN  00:03:56   200 
3 Aureliusz Maj 1059   00:04:01   188 
4 Leon Grochowski 1134   00:04:15   178 
5 Teodor Klus 1131 MLEKPOL TEAM  00:04:26   170 
6 Mikołaj Żelechowski 1177   00:04:27   170 
7 Julian Mateusiak 1132   00:04:29   168 
8 Jerzy Bałdyga 1119   00:04:35   165 
9 Leon Nowalski 489 Szprycha Giżycko  00:04:49   157 
10 Marcel Kleszcz 1121 FAMILY KLESZCZ   00:04:53   154 
11 Łucja Grabińska 1179   00:05:16   149 
12 Julia Bełbot 1080 TK Masters Giżycko  00:05:29   143 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 494   00:03:47   200 
2 Hanna Korol 1071 APPOLSZTYN  00:03:56   200 
3 Aureliusz Maj 1059   00:04:01   188 
4 Leon Grochowski 1134   00:04:15   178 
5 Teodor Klus 1131 MLEKPOL TEAM  00:04:26   170 
6 Mikołaj Żelechowski 1177   00:04:27   170 
7 Julian Mateusiak 1132   00:04:29   168 
8 Jerzy Bałdyga 1119   00:04:35   165 
9 Leon Nowalski 489 Szprycha Giżycko  00:04:49   157 
10 Marcel Kleszcz 1121 FAMILY KLESZCZ   00:04:53   154 
11 Łucja Grabińska 1179   00:05:16   149 
12 Julia Bełbot 1080 TK Masters Giżycko  00:05:29   143 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło   00:33:01   200 
2 Joachim Kowalski 116   00:33:09   199 
3 Maciej Kowalski 114   00:33:21   198 
4 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło   00:34:24   191 
5 Bogdan Żołnowski 306 TK Masters Giżycko  00:36:33   180 
6 Janusz Łaszczych 665 Kurpie Kadzidło   00:36:49   179 
7 Helena Białobłocka 342 Bialoblocki ProCoaching  00:37:52   200 
8 Lena Rebejko 372   00:39:13   193 
9 Marcin Czerwiec 117   00:40:43   162 
10 Krzysztof Wróbel 626   00:40:49   161 
11 Ryszard Saługa 625 TK Masters Giżycko  00:46:41   141 
12 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława  00:50:11   131 
13 Marcin Wierzbicki 589   00:50:48   129 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Helena Białobłocka 342 Bialoblocki ProCoaching  00:37:52   200 
2 Lena Rebejko 372   00:39:13   193 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło   00:33:01   200 
2 Joachim Kowalski 116   00:33:09   199 
3 Maciej Kowalski 114   00:33:21   198 
4 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło   00:34:24   191 
5 Bogdan Żołnowski 306 TK Masters Giżycko  00:36:33   180 
6 Janusz Łaszczych 665 Kurpie Kadzidło   00:36:49   179 
7 Marcin Czerwiec 117   00:40:43   162 
8 Krzysztof Wróbel 626   00:40:49   161 
9 Ryszard Saługa 625 TK Masters Giżycko  00:46:41   141 
10 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława  00:50:11   131 
11 Marcin Wierzbicki 589   00:50:48   129 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Białobłocki 168 Bialoblocki ProCoaching  02:09:01   600 
2 Konrad PANGLISZ 74 UKS Wygoda Białystok  02:09:49   596 
3 Piotr Polus 75 Wysepka Team  02:11:03   590 
4 Michał Wróblewski 30 Szprycha Giżycko  02:15:33   571 
5 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:15:57   569 
6 Dawid Przybylski 211 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:18:25   559 
7 Andrzej Poczopko 91 Cryospace Olsztyn  02:22:14   544 
8 Jarosław WOLCENDORF 627 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  02:24:27   535 
9 Paweł Zalewski 147 PT MAZURY Team Ełk  02:31:58   509 
10 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:33:46   503 
11 Rafał Banul 158 Cryospace Olsztyn  02:34:08   502 
12 Jakub Mozolewski 629 SKK Sokół  02:36:44   493 
13 Ryszard Kulik 149 PT MAZURY Team Ełk  03:26:48   374 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Konrad PANGLISZ 74 UKS Wygoda Białystok  02:09:49   596 
2 Dawid Przybylski 211 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:18:25   559 
3 Jakub Mozolewski 629 SKK Sokół  02:36:44   493 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Białobłocki 168 Bialoblocki ProCoaching  02:09:01   600 
2 Piotr Polus 75 Wysepka Team  02:11:03   590 
3 Michał Wróblewski 30 Szprycha Giżycko  02:15:33   571 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:15:57   569 
2 Andrzej Poczopko 91 Cryospace Olsztyn  02:22:14   544 
3 Jarosław WOLCENDORF 627 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  02:24:27   535 
4 Paweł Zalewski 147 PT MAZURY Team Ełk  02:31:58   509 
5 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:33:46   503 
6 Rafał Banul 158 Cryospace Olsztyn  02:34:08   502 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ryszard Kulik 149 PT MAZURY Team Ełk  03:26:48   374 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 524 MLEKPOL TEAM  01:49:47   500 
2 Paweł Oktaba 8 TK Masters Giżycko  01:49:48   499 
3 Adrian Piłat 21   01:49:57   499 
4 Mariusz Nadany 587 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:50:58   494 
5 BartŁomiej Nalazek 10 KP PSP MRĄGOWO  01:51:09   493 
6 Przemysław Michalczyk 219 EVANLITE  01:52:55   486 
7 Paweł Bednarek 525 RAFBIKE CYCLING TEAM  01:53:02   485 
8 Bartosz Grędziński 115 Kross Staff Team  01:53:45   482 
9 Marcin Hinz 555 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:17   480 
10 Waldemar Sadowski 628 Zabłudów Team  01:54:53   477 
11 Wojciech Damięcki 11 KP PSP MRĄGOWO  01:54:58   477 
12 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:55:04   477 
13 Piotr Fiedorowicz 36 Szprycha Giżycko  01:55:49   473 
14 Arkadiusz Domel 134 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:56:00   473 
15 Łukasz Gorbacz 32 Szprycha Giżycko  01:56:02   473 
16 Tomasz Skalski 4 EVANLITE  01:56:21   471 
17 Marek Ejzemberg 166 Kurpie Kadzidło   01:56:48   469 
18 Marcin Trykacz 556 Szprycha Giżycko  01:57:58   465 
19 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:58:18   464 
20 Wiesław Grala 26 MLEKPOL TEAM  01:58:18   464 
21 Povilas Trimailovas 613 Jokers - Santa Monica Networks  01:58:24   463 
22 Łukasz Sikora 112 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:00:03   457 
23 Maciej Karwowski 333 KK24h  02:00:07   456 
24 Adam Buczyński 145 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:01:48   450 
25 Dariusz Wisniewski 107 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:01   449 
26 Abdallah Ait Si Bayh 500 Michelin Team  02:03:50   443 
27 Marcin Żuczkowski 43 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:39   440 
28 Arkadiusz Wyszkowski 83 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:04:48   439 
29 Rafał Mielnicki 558 Kurpie Kadzidło   02:05:01   439 
30 Dariusz Jelski 585 WestRock Bike Team Białystok  02:05:03   438 
31 Adrianna Osińska 76 Wysepka Team  02:05:11   500 
32 Mateusz Chmielewski 434 MTB EŁK- PROSTKI  02:07:01   432 
33 SZYMON PEŁSZYŃSKI 245 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku  02:07:02   432 
34 Piotr Wanat 600 MSR Olsztyn  02:08:20   427 
35 Rafał Skorobogaty 140 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:08:37   426 
36 Rafal Siennicki 630 MCP Bike team  02:10:47   419 
37 Wiesław Zalewski 601 MLEKPOL TEAM  02:11:16   418 
38 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  02:14:29   408 
39 Krzysztof Zieliński 248 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:14:50   407 
40 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  02:16:10   403 
41 Rafał Boroński 19 OLIKOM TEAM Pisz  02:16:33   401 
42 Jacek Dobryniewski 351   02:16:41   401 
43 Krzysztof Krygielski 353 Cryospace Olsztyn  02:16:50   401 
44 Dariusz Zduńczyk 388   02:16:56   400 
45 Marta Raszkiewicz 135 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:17:16   455 
46 Adam Bazydło 5 OLIKOM TEAM Pisz  02:19:31   393 
47 Anna Kruszyńska 62 Piasecki Concept  02:20:09   446 
48 Dawid Janus 446 ZuzgaRacingTeam:P   02:20:27   390 
49 Małgorzata Jakubowska 42 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:21:18   442 
50 Sławomir Sokolnicki 86 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:23:03   383 
51 Sławomir Olszewski 151 PT MAZURY Team Ełk  02:25:08   378 
52 Beata Kruba 60 Piasecki Concept  02:25:43   429 
53 Anna Tracz 148 PT MAZURY Team Ełk  02:50:01   368 
54 Wojciech Krom 235 Cryospace Olsztyn  09:00:00   101 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:58:18   464 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 SZYMON PEŁSZYŃSKI 245 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku  02:07:02   432 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adrianna Osińska 76 Wysepka Team  02:05:11   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Oktaba 8 TK Masters Giżycko  01:49:48   499 
2 BartŁomiej Nalazek 10 KP PSP MRĄGOWO  01:51:09   493 
3 Povilas Trimailovas 613 Jokers - Santa Monica Networks  01:58:24   463 
4 Łukasz Sikora 112 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:00:03   457 
5 Piotr Wanat 600 MSR Olsztyn  02:08:20   427 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 135 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:17:16   455 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 524 MLEKPOL TEAM  01:49:47   500 
2 Adrian Piłat 21   01:49:57   499 
3 Mariusz Nadany 587 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:50:58   494 
4 Paweł Bednarek 525 RAFBIKE CYCLING TEAM  01:53:02   485 
5 Bartosz Grędziński 115 Kross Staff Team  01:53:45   482 
6 Marcin Hinz 555 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:17   480 
7 Wojciech Damięcki 11 KP PSP MRĄGOWO  01:54:58   477 
8 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:55:04   477 
9 Arkadiusz Domel 134 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:56:00   473 
10 Abdallah Ait Si Bayh 500 Michelin Team  02:03:50   443 
11 Arkadiusz Wyszkowski 83 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:04:48   439 
12 Rafał Mielnicki 558 Kurpie Kadzidło   02:05:01   439 
13 Mateusz Chmielewski 434 MTB EŁK- PROSTKI  02:07:01   432 
14 Rafał Boroński 19 OLIKOM TEAM Pisz  02:16:33   401 
15 Dawid Janus 446 ZuzgaRacingTeam:P   02:20:27   390 
16 Wojciech Krom 235 Cryospace Olsztyn  09:00:00   101 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kruszyńska 62 Piasecki Concept  02:20:09   446 
2 Małgorzata Jakubowska 42 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:21:18   442 
3 Beata Kruba 60 Piasecki Concept  02:25:43   429 
4 Anna Tracz 148 PT MAZURY Team Ełk  02:50:01   368 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Przemysław Michalczyk 219 EVANLITE  01:52:55   486 
2 Waldemar Sadowski 628 Zabłudów Team  01:54:53   477 
3 Piotr Fiedorowicz 36 Szprycha Giżycko  01:55:49   473 
4 Łukasz Gorbacz 32 Szprycha Giżycko  01:56:02   473 
5 Tomasz Skalski 4 EVANLITE  01:56:21   471 
6 Marek Ejzemberg 166 Kurpie Kadzidło   01:56:48   469 
7 Marcin Trykacz 556 Szprycha Giżycko  01:57:58   465 
8 Maciej Karwowski 333 KK24h  02:00:07   456 
9 Adam Buczyński 145 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:01:48   450 
10 Marcin Żuczkowski 43 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:39   440 
11 Rafał Skorobogaty 140 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:08:37   426 
12 Rafal Siennicki 630 MCP Bike team  02:10:47   419 
13 Krzysztof Zieliński 248 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:14:50   407 
14 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  02:16:10   403 
15 Jacek Dobryniewski 351   02:16:41   401 
16 Krzysztof Krygielski 353 Cryospace Olsztyn  02:16:50   401 
17 Dariusz Zduńczyk 388   02:16:56   400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Wisniewski 107 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:01   449 
2 Dariusz Jelski 585 WestRock Bike Team Białystok  02:05:03   438 
3 Wiesław Zalewski 601 MLEKPOL TEAM  02:11:16   418 
4 Adam Bazydło 5 OLIKOM TEAM Pisz  02:19:31   393 
5 Sławomir Sokolnicki 86 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:23:03   383 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 26 MLEKPOL TEAM  01:58:18   464 
2 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  02:14:29   408 
3 Sławomir Olszewski 151 PT MAZURY Team Ełk  02:25:08   378 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława  01:22:47   400 
2 Bartłomiej Chodań 39 Szprycha Giżycko  01:23:36   396 
3 Kacper TARASZKIEWICZ 476 MSR Mrągowo  01:24:48   390 
4 Jędrzej Żebrowski 213 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:23   383 
5 Maciej Korol 65 APPOLSZTYN  01:26:24   383 
6 Michał Kopeć 519 MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ  01:26:24   383 
7 Arkadiusz Bińczak 458 CYKLO KWIDZYN  01:26:31   382 
8 Adam Saługa 29 TK Masters Giżycko  01:26:44   381 
9 Karol BALCERCZYK 608 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:27:50   377 
10 Wojciech Wojtczuk 287 GR Węgorzewo   01:28:32   374 
11 Przemek Bronikowski 44 OLIKOM TEAM Pisz  01:28:48   372 
12 Jacek Baran 402 BIKE CLUB PRABUTY  01:29:12   371 
13 Jacek Dubrowski 282 STRAVA MTB Team  01:29:35   369 
14 Maciej PARZYCH 443 MSR Mrągowo  01:31:09   363 
15 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:31:17   362 
16 Sebastian Fiedorowicz 160   01:31:31   361 
17 Arkadiusz Justynowicz 393 RANT BARTOSZYCE  01:31:53   360 
18 Michał Zaranko 624 OLIKOM TEAM Pisz  01:32:13   359 
19 Wojciech Nowalski 37 Szprycha Giżycko  01:32:23   358 
20 Wiktor SoboŃ 395 MSR Olsztyn  01:32:26   358 
21 Rafał Czerepak 509 TK Masters Giżycko  01:32:30   357 
22 Roman Styczeń 373 EUS  01:33:05   355 
23 Adam Nowakowski 215 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:33:06   355 
24 Marcel SKROCKI 611 MSR MRĄGOWO   01:33:59   352 
25 Piotr Morawski 283 STRAVA MTB Team  01:34:29   350 
26 Zdzisław Szklarski 99 KK24h  01:34:43   349 
27 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:35:18   347 
28 Daniel Osiecki 284 Piasecki Concept  01:35:55   345 
29 Piotr Dągowski 269   01:36:28   343 
30 Rafał Mackiewicz 394 RANT BARTOSZYCE  01:36:44   342 
31 Marcin Bielski 597   01:36:44   342 
32 Wiktor Adamiuk 384 STRAVA MTB Team  01:36:47   342 
33 Krzysztof Brzeziński 266   01:37:20   340 
34 Wojciech Sowa 27 TK Masters Giżycko  01:37:26   339 
35 Robert Waleńdziewski 344 Kurpie Kadzidło   01:37:54   338 
36 Tomasz Kazukiewicz 590   01:39:40   332 
37 Karol Zalewski 634   01:39:41   332 
38 Grzegorz Gontarz 410 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:59   331 
39 Jacek Zera 432 Kurpie Kadzidło   01:40:46   328 
40 Arkadiusz Wyrzykowski 261 Auto-Rekin  01:40:57   328 
41 Karol Tarkowian 411   01:41:01   327 
42 Mikolaj Dawid 232 Cryospace Olsztyn  01:41:01   327 
43 Adam Krawczyk 90 TK Masters Giżycko  01:41:54   324 
44 Dawid Łosowski 475 TK Masters Giżycko  01:42:41   322 
45 Jacek Dągowski 272   01:43:08   321 
46 Sławomir Charubin 23 MLEKPOL TEAM  01:43:10   320 
47 Marcin Judycki 298 KRAMER S.A.  01:43:14   320 
48 Rafał Rogulski 514 TK Masters Giżycko  01:43:17   320 
49 Tomasz Kopciewski 295 MSR Mrągowo  01:43:55   318 
50 Marcin Ruszczyk 387   01:43:56   318 
51 Artur Stachacz 366   01:43:58   318 
52 Michał Rejzner 520 Michelin Team  01:44:01   318 
53 Marek Karczewski 13 KK24h  01:44:22   317 
54 Janusz Chrostek 146 Kurpie Kadzidło   01:47:30   308 
55 Tomasz Malinowski 464 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:48:10   306 
56 Piotr Grochowski 275   01:49:21   302 
57 Michał Sanecki 125   01:50:30   299 
58 Krzysztof Syrewicz 379 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:50:50   298 
59 Michał Paprocki 238 Lirene Bike Team  01:51:03   298 
60 Ryszard Lenkiewicz 453 TK Masters Giżycko  01:51:15   297 
61 Marek Siekacz 619 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:52:36   294 
62 Tomek Buczynski 415 Kurpie Kadzidło   01:52:40   293 
63 Katarzyna Paszczyk 274 PT MAZURY Team Ełk  01:53:20   400 
64 Dawid Tobaj 201 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:53:52   290 
65 Andrzej Postój 206 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:54:30   289 
66 Karol Dobryniewski 633   01:54:56   288 
67 Eugeniusz Loewnau 471   01:54:58   288 
68 Marek Janowski 200 MTB Ostróda Team  01:56:08   285 
69 Wiesław Grela 438 MTB EŁK- PROSTKI  01:56:10   285 
70 Magdalena Kołodziejczyk 442 OSP Krutyń   01:57:02   387 
71 Mateusz Potocki 516   01:57:32   281 
72 Katarzyna Deptuła 414 KK24h  01:57:40   385 
73 Andrzej Mierzejewski 632 MTB EŁK- PROSTKI  02:01:40   272 
74 Anna Ochrymczuk 233 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:03:31   367 
75 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  02:07:20   260 
76 Jan Deptuła 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:07:55   258 
77 Marek Bernat 479 Sailing & Dance  02:08:38   257 
78 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  02:08:50   257 
79 Czesław Gudan 581 TK Masters Giżycko  02:15:21   244 
80 Andrzej Gaweł 417   02:16:03   243 
81 Karol Napiórkowski 631 Warmia Aktywnie  02:18:20   239 
82 Karol Napiórkowski 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:22   239 
83 Grzegorz Jabczyński 377 Morsy Mrągowo  02:21:51   233 
84 Jakub ŻÓŁtaŃski 408   02:22:23   232 
85 Mikołaj Tomaszewski 635   02:25:25   227 
86 Jolanta Sosnowska-dłoniak 210 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:28:10   305 
87 Szymon Kuprian 203   DNF  
88 Arkadiusz Sadowski 588   DNF  
89 Paweł Rawdanowicz 67 MTB Ostróda Team  DNF  
90 Arkadiusz Włodarczyk 297 MSR MRĄGOWO   DNF  
91 Daniel Kozioł 264 STRAVA MTB Team  DNF  
92 Rafał Kadziewicz 101 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karol BALCERCZYK 608 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:27:50   377 
2 Marcel SKROCKI 611 MSR MRĄGOWO   01:33:59   352 
3 Mikolaj Dawid 232 Cryospace Olsztyn  01:41:01   327 
4 Karol Napiórkowski 631 Warmia Aktywnie  02:18:20   239 
5 Mikołaj Tomaszewski 635   02:25:25   227 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej PARZYCH 443 MSR Mrągowo  01:31:09   363 
2 Dawid Tobaj 201 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:53:52   290 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława  01:22:47   400 
2 Kacper TARASZKIEWICZ 476 MSR Mrągowo  01:24:48   390 
3 Michał Zaranko 624 OLIKOM TEAM Pisz  01:32:13   359 
4 Piotr Dągowski 269   01:36:28   343 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Chodań 39 Szprycha Giżycko  01:23:36   396 
2 Jędrzej Żebrowski 213 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:23   383 
3 Sebastian Fiedorowicz 160   01:31:31   361 
4 Mateusz Potocki 516   01:57:32   281 
5 Daniel Kozioł 264 STRAVA MTB Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Kopeć 519 MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ  01:26:24   383 
2 Adam Saługa 29 TK Masters Giżycko  01:26:44   381 
3 Wojciech Wojtczuk 287 GR Węgorzewo   01:28:32   374 
4 Jacek Baran 402 BIKE CLUB PRABUTY  01:29:12   371 
5 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:31:17   362 
6 Arkadiusz Justynowicz 393 RANT BARTOSZYCE  01:31:53   360 
7 Wojciech Nowalski 37 Szprycha Giżycko  01:32:23   358 
8 Wiktor SoboŃ 395 MSR Olsztyn  01:32:26   358 
9 Rafał Czerepak 509 TK Masters Giżycko  01:32:30   357 
10 Adam Nowakowski 215 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:33:06   355 
11 Rafał Mackiewicz 394 RANT BARTOSZYCE  01:36:44   342 
12 Marcin Bielski 597   01:36:44   342 
13 Robert Waleńdziewski 344 Kurpie Kadzidło   01:37:54   338 
14 Karol Zalewski 634   01:39:41   332 
15 Grzegorz Gontarz 410 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:59   331 
16 Arkadiusz Wyrzykowski 261 Auto-Rekin  01:40:57   328 
17 Karol Tarkowian 411   01:41:01   327 
18 Marcin Ruszczyk 387   01:43:56   318 
19 Michał Rejzner 520 Michelin Team  01:44:01   318 
20 Karol Napiórkowski 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:22   239 
21 Grzegorz Jabczyński 377 Morsy Mrągowo  02:21:51   233 
22 Szymon Kuprian 203   DNF  
23 Arkadiusz Sadowski 588   DNF  
24 Rafał Kadziewicz 101 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Korol 65 APPOLSZTYN  01:26:24   383 
2 Arkadiusz Bińczak 458 CYKLO KWIDZYN  01:26:31   382 
3 Przemek Bronikowski 44 OLIKOM TEAM Pisz  01:28:48   372 
4 Jacek Dubrowski 282 STRAVA MTB Team  01:29:35   369 
5 Piotr Morawski 283 STRAVA MTB Team  01:34:29   350 
6 Zdzisław Szklarski 99 KK24h  01:34:43   349 
7 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:35:18   347 
8 Daniel Osiecki 284 Piasecki Concept  01:35:55   345 
9 Krzysztof Brzeziński 266   01:37:20   340 
10 Tomasz Kazukiewicz 590   01:39:40   332 
11 Jacek Zera 432 Kurpie Kadzidło   01:40:46   328 
12 Dawid Łosowski 475 TK Masters Giżycko  01:42:41   322 
13 Jacek Dągowski 272   01:43:08   321 
14 Marcin Judycki 298 KRAMER S.A.  01:43:14   320 
15 Rafał Rogulski 514 TK Masters Giżycko  01:43:17   320 
16 Janusz Chrostek 146 Kurpie Kadzidło   01:47:30   308 
17 Tomasz Malinowski 464 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:48:10   306 
18 Piotr Grochowski 275   01:49:21   302 
19 Michał Sanecki 125   01:50:30   299 
20 Michał Paprocki 238 Lirene Bike Team  01:51:03   298 
21 Marek Siekacz 619 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:52:36   294 
22 Tomek Buczynski 415 Kurpie Kadzidło   01:52:40   293 
23 Karol Dobryniewski 633   01:54:56   288 
24 Marek Janowski 200 MTB Ostróda Team  01:56:08   285 
25 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  02:07:20   260 
26 Jakub ŻÓŁtaŃski 408   02:22:23   232 
27 Paweł Rawdanowicz 67 MTB Ostróda Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Roman Styczeń 373 EUS  01:33:05   355 
2 Wiktor Adamiuk 384 STRAVA MTB Team  01:36:47   342 
3 Wojciech Sowa 27 TK Masters Giżycko  01:37:26   339 
4 Adam Krawczyk 90 TK Masters Giżycko  01:41:54   324 
5 Sławomir Charubin 23 MLEKPOL TEAM  01:43:10   320 
6 Tomasz Kopciewski 295 MSR Mrągowo  01:43:55   318 
7 Artur Stachacz 366   01:43:58   318 
8 Marek Karczewski 13 KK24h  01:44:22   317 
9 Krzysztof Syrewicz 379 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:50:50   298 
10 Ryszard Lenkiewicz 453 TK Masters Giżycko  01:51:15   297 
11 Eugeniusz Loewnau 471   01:54:58   288 
12 Andrzej Mierzejewski 632 MTB EŁK- PROSTKI  02:01:40   272 
13 Jan Deptuła 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:07:55   258 
14 Marek Bernat 479 Sailing & Dance  02:08:38   257 
15 Arkadiusz Włodarczyk 297 MSR MRĄGOWO   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrzej Postój 206 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:54:30   289 
2 Wiesław Grela 438 MTB EŁK- PROSTKI  01:56:10   285 
3 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  02:08:50   257 
4 Czesław Gudan 581 TK Masters Giżycko  02:15:21   244 
5 Andrzej Gaweł 417   02:16:03   243 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magdalena Kołodziejczyk 442 OSP Krutyń   01:57:02   387 
2 Katarzyna Deptuła 414 KK24h  01:57:40   385 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ochrymczuk 233 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:03:31   367 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 274 PT MAZURY Team Ełk  01:53:20   400 
2 Jolanta Sosnowska-dłoniak 210 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:28:10   305 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Tymoteusz Kuprian Warmia Aktywnie  00:01:56   200 
2 Ignacy Sobieraj   00:01:58   196 
3 Emilia Kleszcz FAMILY KLESZCZ   00:03:05   200 
4 Ignacy Bystry   DNF  
5 Aleksander Marcinkjan   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tymoteusz Kuprian 0 Warmia Aktywnie  00:01:56   200 
2 Ignacy Sobieraj 0   00:01:58   196 
3 Emilia Kleszcz 0 FAMILY KLESZCZ   00:03:05   200 
4 Ignacy Bystry 0   DNF  
5 Aleksander Marcinkjan 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Wojciech Beń RANT BARTOSZYCE  00:02:02   200 
2 Mikołaj Grabiński   00:02:11   186 
3 Przemysław Czerepak TK Masters Giżycko  00:02:20   174 
4 Adam Żyjewski   00:02:28   164 
5 Filip Kowalski   00:03:57   102 
6 Robert Markiewicz   00:04:35   88 
7 Ignacy Mołas   DNF  
8 Szymon Suchodolski   DNF  
9 Hanna Żuromska   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Beń 0 RANT BARTOSZYCE  00:02:02   200 
2 Mikołaj Grabiński 0   00:02:11   186 
3 Przemysław Czerepak 0 TK Masters Giżycko  00:02:20   174 
4 Adam Żyjewski 0   00:02:28   164 
5 Filip Kowalski 0   00:03:57   102 
6 Robert Markiewicz 0   00:04:35   88 
7 Ignacy Mołas 0   DNF  
8 Szymon Suchodolski 0   DNF  
9 Hanna Żuromska 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Kacper Kleszcz FAMILY KLESZCZ   00:01:38   200 
2 Filip Bałdyga   00:01:48   181 
3 Maja KROM Cryospace Olsztyn  00:01:49   200 
4 Kamil Ambroziak   00:02:09   151 
5 Karolina Grzybek   00:02:23   152 
6 Jan Marcinkjan MSR MRĄGOWO   00:02:26   134 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper Kleszcz 0 FAMILY KLESZCZ   00:01:38   200 
2 Filip Bałdyga 0   00:01:48   181 
3 Maja KROM 0 Cryospace Olsztyn  00:01:49   200 
4 Kamil Ambroziak 0   00:02:09   151 
5 Karolina Grzybek 0   00:02:23   152 
6 Jan Marcinkjan 0 MSR MRĄGOWO   00:02:26   134 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Nina Wywigacz   00:02:20   200 
2 Julian Żyjewski   00:02:21   200 
3 Szymon Kowalski   00:02:22   198 
4 Antoni Sobieraj   00:02:27   191 
5 Alicja Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:29   187 
6 Franek Kowanda   00:02:36   180 
7 Miłosz Rumiński MTB Ostróda Team  00:02:38   178 
8 Aleksandra Napiórkowska Warmia Aktywnie  00:02:43   171 
9 Filip Suchodolski   00:02:59   157 
10 Małgorzata Janowska MTB Ostróda Team  00:03:24   137 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Wywigacz 0   00:02:20   200 
2 Julian Żyjewski 0   00:02:21   200 
3 Szymon Kowalski 0   00:02:22   198 
4 Antoni Sobieraj 0   00:02:27   191 
5 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:29   187 
6 Franek Kowanda 0   00:02:36   180 
7 Miłosz Rumiński 0 MTB Ostróda Team  00:02:38   178 
8 Aleksandra Napiórkowska 0 Warmia Aktywnie  00:02:43   171 
9 Filip Suchodolski 0   00:02:59   157 
10 Małgorzata Janowska 0 MTB Ostróda Team  00:03:24   137