Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Milko Mazury MTB Etap 10 - 02.10.2021 - 03.10.2021 - Mrągowo - Śladami Billego Kida



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karol BALCERCZYK 1188 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:30:35   200 
2 Michał Szczepkowski 1022   00:32:00   191 
3 Marcel SKROCKI 1187 MSR Mrągowo  00:32:07   190 
4 Patryk SOBOCIŃSKI 1191 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:32:08   190 
5 Wiktor Gałas 1020   00:33:25   183 
6 Patryk OKRĄGŁY 1190 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:36:20   168 
7 Michał Szymański 1185 TK Masters Giżycko  00:38:00   160 
8 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło   00:38:28   159 
9 Mateusz Łagodziński 1133   00:41:00   149 
10 Maciej Zęgota 1102 TK Masters Giżycko  00:41:07   148 
11 Kacper Siergiej 1044 MkK - Mława  00:42:13   144 
12 Jakub Zera 1122 Kurpie Kadzidło   00:43:04   142 
13 Stanisław Wierzbicki 1103 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:44:16   138 
14 Kryspin Jachowicz 1200 TK Masters Giżycko  00:45:38   134 
15 Zuzanna Gruszewska 1199 MkK - Mława  00:47:15   200 
16 NINA SZULIŃSKA 1031   00:47:16   199 
17 Kacper Bogus 1101 TK Masters Giżycko  00:47:17   129 
18 Ignacy Maciejko 1203   00:59:26   102 
19 Tatiana Trubycz 1202 MSR MRĄGOWO   01:01:11   154 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karol BALCERCZYK 1188 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:30:35   200 
2 Michał Szczepkowski 1022   00:32:00   191 
3 Marcel SKROCKI 1187 MSR Mrągowo  00:32:07   190 
4 Patryk SOBOCIŃSKI 1191 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:32:08   190 
5 Wiktor Gałas 1020   00:33:25   183 
6 Patryk OKRĄGŁY 1190 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:36:20   168 
7 Michał Szymański 1185 TK Masters Giżycko  00:38:00   160 
8 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło   00:38:28   159 
9 Mateusz Łagodziński 1133   00:41:00   149 
10 Maciej Zęgota 1102 TK Masters Giżycko  00:41:07   148 
11 Kacper Siergiej 1044 MkK - Mława  00:42:13   144 
12 Jakub Zera 1122 Kurpie Kadzidło   00:43:04   142 
13 Stanisław Wierzbicki 1103 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:44:16   138 
14 Kryspin Jachowicz 1200 TK Masters Giżycko  00:45:38   134 
15 Zuzanna Gruszewska 1199 MkK - Mława  00:47:15   200 
16 NINA SZULIŃSKA 1031   00:47:16   199 
17 Kacper Bogus 1101 TK Masters Giżycko  00:47:17   129 
18 Ignacy Maciejko 1203   00:59:26   102 
19 Tatiana Trubycz 1202 MSR MRĄGOWO   01:01:11   154 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Sobiech 1086 Kurpie Kadzidło   00:19:00   200 
2 Gabriel Łaszczych 1193 Kurpie Kadzidło   00:19:09   198 
3 Wiktor KAJETANIAK 1205 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:20:08   188 
4 Maksymilian Orłowski 1143 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:20:23   186 
5 Lena Antonina FLORCZAK 1201 Belta Team Gdańsk  00:20:56   200 
6 Filip Weber 1099 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:22   177 
7 Szymon Głogowski 1093 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:23:00   165 
8 Tadeusz MICHALSKI 1089 UKS KOLARZ NADARZYN  00:24:41   153 
9 Oskar Sokołowski 1194   00:26:22   144 
10 Nathan Campanelli 1173 TK Masters Giżycko  00:26:38   142 
11 Patrycja Żebrowska 1066 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:27:09   154 
12 Marcelina Bazydło 1012 OLIKOM TEAM Pisz  00:29:42   140 
13 Filip Kobus 1204   00:32:30   116 
14 Tomasz Janowski 1048 MTB Ostróda Team  00:32:47   115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Sobiech 1086 Kurpie Kadzidło   00:19:00   200 
2 Gabriel Łaszczych 1193 Kurpie Kadzidło   00:19:09   198 
3 Wiktor KAJETANIAK 1205 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:20:08   188 
4 Maksymilian Orłowski 1143 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:20:23   186 
5 Lena Antonina FLORCZAK 1201 Belta Team Gdańsk  00:20:56   200 
6 Filip Weber 1099 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:22   177 
7 Szymon Głogowski 1093 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:23:00   165 
8 Tadeusz MICHALSKI 1089 UKS KOLARZ NADARZYN  00:24:41   153 
9 Oskar Sokołowski 1194   00:26:22   144 
10 Nathan Campanelli 1173 TK Masters Giżycko  00:26:38   142 
11 Patrycja Żebrowska 1066 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:27:09   154 
12 Marcelina Bazydło 1012 OLIKOM TEAM Pisz  00:29:42   140 
13 Filip Kobus 1204   00:32:30   116 
14 Tomasz Janowski 1048 MTB Ostróda Team  00:32:47   115 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Błażej Wróblewski 1001 Szprycha Giżycko  00:13:18   200 
2 Szymon Kamiński 1151 Trek Gdynia Młode Wilki  00:13:24   198 
3 Alexander Białobłocki 499 Bialoblocki ProCoaching  00:14:23   184 
4 Laura Szulińska 1026   00:14:46   200 
5 Adrian Gałas 1078   00:14:54   178 
6 Maksymilian Prałat 1105   00:15:05   176 
7 Tymoteusz Fiedorowicz 1206 Trek Gdynia Młode Wilki  00:15:39   169 
8 Wiktoria Bełbot 1085 TK Masters Giżycko  00:15:44   187 
9 Bartosz Białocerkowiec 1163 MSR MRĄGOWO   00:16:00   166 
10 Wiktor Schillo 1055 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:16:37   160 
11 Jan Kuprian 1079 Warmia Aktywnie  00:16:53   157 
12 Nataniel Domurad 1211 DMD  00:17:48   149 
13 Piotr Sutuła 1155 TK Masters Giżycko  00:18:03   147 
14 Milena Szymańska 1111 TK Masters Giżycko  00:19:18   153 
15 Nikodem Okrągły 1192 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:10   125 
16 Maria Dawid 1207   00:26:55   109 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Błażej Wróblewski 1001 Szprycha Giżycko  00:13:18   200 
2 Szymon Kamiński 1151 Trek Gdynia Młode Wilki  00:13:24   198 
3 Alexander Białobłocki 499 Bialoblocki ProCoaching  00:14:23   184 
4 Laura Szulińska 1026   00:14:46   200 
5 Adrian Gałas 1078   00:14:54   178 
6 Maksymilian Prałat 1105   00:15:05   176 
7 Tymoteusz Fiedorowicz 1206 Trek Gdynia Młode Wilki  00:15:39   169 
8 Wiktoria Bełbot 1085 TK Masters Giżycko  00:15:44   187 
9 Bartosz Białocerkowiec 1163 MSR MRĄGOWO   00:16:00   166 
10 Wiktor Schillo 1055 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:16:37   160 
11 Jan Kuprian 1079 Warmia Aktywnie  00:16:53   157 
12 Nataniel Domurad 1211 DMD  00:17:48   149 
13 Piotr Sutuła 1155 TK Masters Giżycko  00:18:03   147 
14 Milena Szymańska 1111 TK Masters Giżycko  00:19:18   153 
15 Nikodem Okrągły 1192 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:10   125 
16 Maria Dawid 1207   00:26:55   109 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dąbrowski 1050 Belta Team Gdańsk  00:06:49   200 
2 Joachim Grzelak 1157 Warmia Aktywnie  00:07:06   192 
3 Jan Zaborowicz 1052 Belta Team Gdańsk  00:07:35   179 
4 Dawid Waleńdziewski 1106 Kurpie Kadzidło   00:08:04   169 
5 Olaf Chrostek 1067 Kurpie Kadzidło   00:08:05   168 
6 Hubert Jakubowski 1076 Warmia Aktywnie  00:08:14   165 
7 Kornelia Szczepkowska 1023   00:08:28   200 
8 Tymoteusz Domurad 1213 DMD  00:08:32   159 
9 Filip Tunkiewicz 1110   00:08:41   157 
10 Iga Rawdanowicz 1053 MTB Ostróda Team  00:09:03   187 
11 Aleksander Zera 1077 Kurpie Kadzidło   00:09:08   149 
12 Ignacy Chomicki 1117 Warmia Aktywnie  00:09:53   137 
13 Franciszek Czerepak 496 TK Masters Giżycko  00:10:20   131 
14 Barbara Chomicka 1118 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:31   161 
15 Jullia Wróbel 1175   00:13:34   124 
16 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:14:57   91 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dąbrowski 1050 Belta Team Gdańsk  00:06:49   200 
2 Joachim Grzelak 1157 Warmia Aktywnie  00:07:06   192 
3 Jan Zaborowicz 1052 Belta Team Gdańsk  00:07:35   179 
4 Dawid Waleńdziewski 1106 Kurpie Kadzidło   00:08:04   169 
5 Olaf Chrostek 1067 Kurpie Kadzidło   00:08:05   168 
6 Hubert Jakubowski 1076 Warmia Aktywnie  00:08:14   165 
7 Kornelia Szczepkowska 1023   00:08:28   200 
8 Tymoteusz Domurad 1213 DMD  00:08:32   159 
9 Filip Tunkiewicz 1110   00:08:41   157 
10 Iga Rawdanowicz 1053 MTB Ostróda Team  00:09:03   187 
11 Aleksander Zera 1077 Kurpie Kadzidło   00:09:08   149 
12 Ignacy Chomicki 1117 Warmia Aktywnie  00:09:53   137 
13 Franciszek Czerepak 496 TK Masters Giżycko  00:10:20   131 
14 Barbara Chomicka 1118 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:31   161 
15 Jullia Wróbel 1175   00:13:34   124 
16 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:14:57   91 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 494   00:02:03   200 
2 Hanna Korol 1071 APPOLSZTYN  00:02:12   200 
3 Pola Domurad 1215 DMD  00:02:21   187 
4 Marcel Kleszcz 1121 FAMILY KLESZCZ   00:02:28   166 
5 Jerzy Bałdyga 1119   00:02:30   164 
6 Leon Nowalski 489 Szprycha Giżycko  00:02:35   158 
7 Julian Mateusiak 1132   00:02:36   157 
8 Leon Grochowski 1134   00:02:43   150 
9 Iga Szklarska 1082 KK24h  00:02:50   155 
10 Julia Bełbot 1080 TK Masters Giżycko  00:02:57   149 
11 Aureliusz Maj 1059   00:03:24   120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 494   00:02:03   200 
2 Hanna Korol 1071 APPOLSZTYN  00:02:12   200 
3 Pola Domurad 1215 DMD  00:02:21   187 
4 Marcel Kleszcz 1121 FAMILY KLESZCZ   00:02:28   166 
5 Jerzy Bałdyga 1119   00:02:30   164 
6 Leon Nowalski 489 Szprycha Giżycko  00:02:35   158 
7 Julian Mateusiak 1132   00:02:36   157 
8 Leon Grochowski 1134   00:02:43   150 
9 Iga Szklarska 1082 KK24h  00:02:50   155 
10 Julia Bełbot 1080 TK Masters Giżycko  00:02:57   149 
11 Aureliusz Maj 1059   00:03:24   120 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło   00:34:07   200 
2 Joachim Kowalski 116   00:36:29   187 
3 Maciej Kowalski 114   00:38:30   177 
4 Tomasz Kuczyński 654 Kurpie Kadzidło   00:41:00   166 
5 Krzysztof Wróbel 626   00:44:38   152 
6 Helena Białobłocka 342 Bialoblocki ProCoaching  00:45:23   200 
7 Marcin Czerwiec 117   00:46:35   146 
8 Lena Rebejko 372   00:47:15   192 
9 Karol BazydŁo 636 TK Masters Giżycko  00:48:20   141 
10 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława  00:56:04   121 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Helena Białobłocka 342 Bialoblocki ProCoaching  00:45:23   200 
2 Lena Rebejko 372   00:47:15   192 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło   00:34:07   200 
2 Joachim Kowalski 116   00:36:29   187 
3 Maciej Kowalski 114   00:38:30   177 
4 Tomasz Kuczyński 654 Kurpie Kadzidło   00:41:00   166 
5 Krzysztof Wróbel 626   00:44:38   152 
6 Marcin Czerwiec 117   00:46:35   146 
7 Karol BazydŁo 636 TK Masters Giżycko  00:48:20   141 
8 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława  00:56:04   121 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Sowiński 639 Michelin Team  02:20:50   600 
2 Dominik JAKUBOWSKI 227 Kolarski EU More Cycling Koło-Koła  02:26:37   576 
3 Grzegorz Maleszka 444 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:29   550 
4 Piotr Andrzejczyk 129 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:38:52   531 
5 Michał Wróblewski 30 Szprycha Giżycko  02:40:14   527 
6 Andrzej Poczopko 91 Cryospace Olsztyn  02:42:02   521 
7 Paweł Ciunel 599 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:50:03   496 
8 Krzysztof Majkowski 209 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:59:36   470 
9 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  03:11:36   441 
10 Tomasz Piotrowski 445 Cryospace Olsztyn  03:15:57   431 
11 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  DNF  
12 Bartosz Grędziński 115 Kross Staff Team  DNF  
13 Dawid Przybylski 211 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Sowiński 639 Michelin Team  02:20:50   600 
2 Dominik JAKUBOWSKI 227 Kolarski EU More Cycling Koło-Koła  02:26:37   576 
3 Piotr Andrzejczyk 129 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:38:52   531 
4 Krzysztof Majkowski 209 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:59:36   470 
5 Dawid Przybylski 211 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 30 Szprycha Giżycko  02:40:14   527 
2 Paweł Ciunel 599 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:50:03   496 
3 Bartosz Grędziński 115 Kross Staff Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 444 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:29   550 
2 Andrzej Poczopko 91 Cryospace Olsztyn  02:42:02   521 
3 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  03:11:36   441 
4 Tomasz Piotrowski 445 Cryospace Olsztyn  03:15:57   431 
5 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 524 MLEKPOL TEAM  01:59:12   500 
2 Adrian Piłat 21   01:59:54   497 
3 Przemysław Michalczyk 219 EVANLITE  02:00:19   495 
4 Artur Korc 48 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:35   478 
5 Paweł Bednarek 525 RAFBIKE CYCLING TEAM  02:04:38   478 
6 Wojciech Krom 235 Cryospace Olsztyn  02:04:40   478 
7 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  02:04:42   477 
8 Wojciech Damięcki 11 KP PSP MRĄGOWO  02:04:56   477 
9 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  02:05:49   473 
10 Tomasz Skalski 4 EVANLITE  02:08:26   464 
11 Arkadiusz Domel 134 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:00   462 
12 Marcin Hinz 555 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:34   456 
13 Łukasz Gorbacz 32 Szprycha Giżycko  02:11:20   453 
14 Wiesław Grala 26 MLEKPOL TEAM  02:13:46   445 
15 Marek Ejzemberg 166 Kurpie Kadzidło   02:14:24   443 
16 Adam Buczyński 145 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:12   437 
17 Marcel Kruszyński 642 Piasecki Concept  02:18:19   430 
18 Marcin Żuczkowski 43 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:19:29   427 
19 Rafał Mielnicki 558 Kurpie Kadzidło   02:21:02   422 
20 Rafał Skorobogaty 140 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:23:22   415 
21 Karol Ołdakowski 566   02:25:12   410 
22 Ania Kołatka 70 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:26:57   500 
23 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:29:33   398 
24 Dariusz Zduńczyk 388   02:30:15   396 
25 Krzysztof Krygielski 641 Cryospace Olsztyn  02:31:26   393 
26 Wiesław Zalewski 601 MLEKPOL TEAM  02:32:32   390 
27 Marta Raszkiewicz 135 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:37   478 
28 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  02:33:49   387 
29 Zbigniew Kołatka 61   02:34:30   385 
30 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  02:34:30   385 
31 Gabriela Janowicz 482 Piasecki Concept  02:34:51   474 
32 Michał Ozimko 640 AGR PODLASIE  02:37:02   379 
33 Grzegorz Ostrowski 84 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:38:01   377 
34 Rafał Boroński 19 OLIKOM TEAM Pisz  02:38:58   374 
35 Krzysztof Zieliński 248 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:40:10   372 
36 Dawid Janus 446 ZuzgaRacingTeam:P   02:44:28   362 
37 Anna Kruszyńska 62 Piasecki Concept  02:45:35   443 
38 Sławomir Olszewski 151 PT MAZURY Team Ełk  02:53:20   343 
39 Marek Klimas 94 BarczewoBiega  02:57:04   336 
40 Michał Paprocki 238 Lirene Bike Team  02:58:43   333 
41 Konstanty Sawicki 466 MSR Olsztyn  03:00:19   330 
42 Andrzej Wróblewski 557 GRZMOT Podlasia  03:03:34   324 
43 Magdalena Hinca 541   03:29:25   350 
44 Abdallah Ait Si Bayh 500 Michelin Team  DNF  
45 Wojciech Buła 358   DNF  
46 Artur Molski 480 GRZMOT Podlasia  DNF  
47 Anna Ostrowska 85 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   DNF  
48 BartŁomiej Nalazek 10 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
49 Łukasz Sikora 112 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
50 Rafal Siennicki 630 MCP Bike team  DNF  
51 Adam Bazydło 5 OLIKOM TEAM Pisz  DNF  
52 Rafał Banul 158 Cryospace Olsztyn  DNF  
53 Mariusz Nadany 587 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  DNF  
54 SZYMON PEŁSZYŃSKI 245 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 85 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  02:04:42   477 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 482 Piasecki Concept  02:34:51   474 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcel Kruszyński 642 Piasecki Concept  02:18:19   430 
2 Konstanty Sawicki 466 MSR Olsztyn  03:00:19   330 
3 SZYMON PEŁSZYŃSKI 245 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 70 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:26:57   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BartŁomiej Nalazek 10 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
2 Łukasz Sikora 112 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 135 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:37   478 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 524 MLEKPOL TEAM  01:59:12   500 
2 Adrian Piłat 21   01:59:54   497 
3 Paweł Bednarek 525 RAFBIKE CYCLING TEAM  02:04:38   478 
4 Wojciech Krom 235 Cryospace Olsztyn  02:04:40   478 
5 Wojciech Damięcki 11 KP PSP MRĄGOWO  02:04:56   477 
6 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  02:05:49   473 
7 Arkadiusz Domel 134 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:00   462 
8 Marcin Hinz 555 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:34   456 
9 Rafał Mielnicki 558 Kurpie Kadzidło   02:21:02   422 
10 Rafał Boroński 19 OLIKOM TEAM Pisz  02:38:58   374 
11 Dawid Janus 446 ZuzgaRacingTeam:P   02:44:28   362 
12 Abdallah Ait Si Bayh 500 Michelin Team  DNF  
13 Wojciech Buła 358   DNF  
14 Mariusz Nadany 587 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kruszyńska 62 Piasecki Concept  02:45:35   443 
2 Magdalena Hinca 541   03:29:25   350 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Przemysław Michalczyk 219 EVANLITE  02:00:19   495 
2 Artur Korc 48 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:35   478 
3 Tomasz Skalski 4 EVANLITE  02:08:26   464 
4 Łukasz Gorbacz 32 Szprycha Giżycko  02:11:20   453 
5 Marek Ejzemberg 166 Kurpie Kadzidło   02:14:24   443 
6 Adam Buczyński 145 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:12   437 
7 Marcin Żuczkowski 43 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:19:29   427 
8 Rafał Skorobogaty 140 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:23:22   415 
9 Karol Ołdakowski 566   02:25:12   410 
10 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:29:33   398 
11 Dariusz Zduńczyk 388   02:30:15   396 
12 Krzysztof Krygielski 641 Cryospace Olsztyn  02:31:26   393 
13 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  02:34:30   385 
14 Michał Ozimko 640 AGR PODLASIE  02:37:02   379 
15 Krzysztof Zieliński 248 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:40:10   372 
16 Michał Paprocki 238 Lirene Bike Team  02:58:43   333 
17 Andrzej Wróblewski 557 GRZMOT Podlasia  03:03:34   324 
18 Artur Molski 480 GRZMOT Podlasia  DNF  
19 Rafal Siennicki 630 MCP Bike team  DNF  
20 Rafał Banul 158 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 601 MLEKPOL TEAM  02:32:32   390 
2 Zbigniew Kołatka 61   02:34:30   385 
3 Adam Bazydło 5 OLIKOM TEAM Pisz  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 26 MLEKPOL TEAM  02:13:46   445 
2 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  02:33:49   387 
3 Grzegorz Ostrowski 84 3S BIKE TEAM CIECHANÓW   02:38:01   377 
4 Sławomir Olszewski 151 PT MAZURY Team Ełk  02:53:20   343 
5 Marek Klimas 94 BarczewoBiega  02:57:04   336 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława  01:20:21   400 
2 Bartłomiej Chodań 39 Szprycha Giżycko  01:20:42   398 
3 Michał Kopeć 519 MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ  01:20:43   398 
4 Kacper TARASZKIEWICZ 476 MSR Mrągowo  01:24:04   382 
5 Arkadiusz Bińczak 458 CYKLO KWIDZYN  01:24:11   381 
6 Paweł Rawdanowicz 67 MTB Ostróda Team  01:24:17   381 
7 Karol BALCERCZYK 608 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:25:43   374 
8 Maciej Korol 65 APPOLSZTYN  01:26:04   373 
9 Wiktor SoboŃ 395 MSR Olsztyn  01:26:11   372 
10 Adam Galkowski 389   01:26:22   372 
11 Jędrzej Żebrowski 213 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:44   370 
12 Adam Saługa 29 TK Masters Giżycko  01:26:59   369 
13 Bartłomiej Galicki 617 MTB Kwidzyn Team  01:28:16   364 
14 Marcel SKROCKI 611 MSR Mrągowo  01:28:50   361 
15 Arkadiusz Justynowicz 393 RANT BARTOSZYCE  01:29:59   357 
16 Jacek Dubrowski 282 STRAVA MTB Team  01:30:04   356 
17 Wojciech Nowalski 37 Szprycha Giżycko  01:30:48   353 
18 Piotr Dągowski 269   01:31:56   349 
19 Patryk SOBOCIŃSKI 637 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:32:29   347 
20 Maciej PARZYCH 443 MSR Mrągowo  01:33:24   344 
21 Patryk OKRĄGŁY 638 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:33:45   342 
22 Piotr Morawski 283 STRAVA MTB Team  01:33:59   341 
23 Zdzisław Szklarski 99 KK24h  01:34:04   341 
24 Daniel Osiecki 284 Piasecki Concept  01:34:24   340 
25 Daniel Kozioł 264 STRAVA MTB Team  01:36:08   334 
26 Łukasz Bokuniewicz 610 Auto-Rekin  01:36:37   332 
27 Robert Waleńdziewski 344 Kurpie Kadzidło   01:36:49   331 
28 Mikolaj Dawid 232 Cryospace Olsztyn  01:36:54   331 
29 Szymon Kobes 20 OLIKOM TEAM Pisz  01:36:57   331 
30 Rafał Mackiewicz 394 RANT BARTOSZYCE  01:37:10   330 
31 Radosław Kosiński 133 ORKA MASTERS IŁAWA  01:38:31   326 
32 Grzegorz Gontarz 410 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:48   325 
33 Michał Zaranko 624 OLIKOM TEAM Pisz  01:39:15   323 
34 Karol Tarkowian 411   01:39:15   323 
35 Krzysztof Brzeziński 266   01:39:32   322 
36 Jacek Zera 432 Kurpie Kadzidło   01:41:42   316 
37 Tomasz Kazukiewicz 590   01:42:23   313 
38 Tomasz Malinowski 464 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:42:55   312 
39 Wiktor Adamiuk 384 STRAVA MTB Team  01:43:48   309 
40 Marcin Ruszczyk 387   01:45:07   305 
41 Andrzej Piasecki 543 Piasecki Concept  01:45:48   303 
42 Artur Stachacz 366   01:45:56   303 
43 Radoslaw Grotkowski 292   01:46:21   302 
44 Sławomir Charubin 23 MLEKPOL TEAM  01:46:42   301 
45 Janusz Chrostek 146 Kurpie Kadzidło   01:47:07   300 
46 Jacek Dągowski 272   01:48:17   296 
47 Dawid Łosowski 475 TK Masters Giżycko  01:48:19   296 
48 Arkadiusz Wyrzykowski 261 Auto-Rekin  01:49:12   294 
49 Rafał Rogulski 514 TK Masters Giżycko  01:49:37   293 
50 Marek Siekacz 619 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:50:30   290 
51 Michał Zera 646   01:50:38   290 
52 Tomasz Kopciewski 295 MSR Mrągowo  01:51:04   289 
53 Mateusz Waśkiewicz 491   01:51:51   287 
54 Emilia Andrzejczyk 308   01:55:04   400 
55 Marek Zegarowicz 565 OLIKOM TEAM Pisz  01:55:22   278 
56 Tomasz Chrostek 441 Kurpie Kadzidło   01:57:05   274 
57 Marek Wysokiński 463 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:57:05   274 
58 Tomek Buczynski 415 Kurpie Kadzidło   01:57:11   274 
59 Andrzej Postój 206 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:39   273 
60 Daniel Ruszczyk 385   01:57:47   272 
61 Michał Rejzner 520 Michelin Team  01:58:07   272 
62 Magdalena Kołodziejczyk 442 OSP Krutyń   01:58:32   388 
63 Marek Janowski 200 MTB Ostróda Team  01:59:59   267 
64 Marek Karczewski 13 KK24h  02:00:30   266 
65 Piotr Michaluk 486   02:00:45   266 
66 Dawid Tobaj 201 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:00:51   265 
67 Szymon Kuprian 203   02:01:05   265 
68 Ryszard Lenkiewicz 453 TK Masters Giżycko  02:01:57   263 
69 Katarzyna Deptuła 414 KK24h  02:04:27   369 
70 Michał Przybyłowski 17 OLIKOM TEAM Pisz  02:07:14   252 
71 Grzegorz Jabczyński 377 Morsy Mrągowo  02:09:22   248 
72 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  02:09:46   247 
73 Jarosław Kuzia 644   02:33:34   209 
74 Feliks Kaczanowski 474 OSP Krutyń   02:43:40   196 
75 Piotr Jakubowski 281 STRAVA MTB Team  DNF  
76 Maciej Salik 645 Augustów MTB Team  DNF  
77 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  DNF  
78 Marek Pasternak 643   DNF  
79 Rafał Czerepak 509 TK Masters Giżycko  DNF  
80 Andrzej Gaweł 417   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karol BALCERCZYK 608 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:25:43   374 
2 Marcel SKROCKI 611 MSR Mrągowo  01:28:50   361 
3 Patryk SOBOCIŃSKI 637 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:32:29   347 
4 Patryk OKRĄGŁY 638 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  01:33:45   342 
5 Mikolaj Dawid 232 Cryospace Olsztyn  01:36:54   331 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej PARZYCH 443 MSR Mrągowo  01:33:24   344 
2 Szymon Kobes 20 OLIKOM TEAM Pisz  01:36:57   331 
3 Dawid Tobaj 201 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:00:51   265 
4 Michał Przybyłowski 17 OLIKOM TEAM Pisz  02:07:14   252 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława  01:20:21   400 
2 Kacper TARASZKIEWICZ 476 MSR Mrągowo  01:24:04   382 
3 Piotr Dągowski 269   01:31:56   349 
4 Michał Zaranko 624 OLIKOM TEAM Pisz  01:39:15   323 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Chodań 39 Szprycha Giżycko  01:20:42   398 
2 Jędrzej Żebrowski 213 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:44   370 
3 Daniel Kozioł 264 STRAVA MTB Team  01:36:08   334 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Kopeć 519 MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ  01:20:43   398 
2 Wiktor SoboŃ 395 MSR Olsztyn  01:26:11   372 
3 Adam Saługa 29 TK Masters Giżycko  01:26:59   369 
4 Arkadiusz Justynowicz 393 RANT BARTOSZYCE  01:29:59   357 
5 Wojciech Nowalski 37 Szprycha Giżycko  01:30:48   353 
6 Łukasz Bokuniewicz 610 Auto-Rekin  01:36:37   332 
7 Robert Waleńdziewski 344 Kurpie Kadzidło   01:36:49   331 
8 Rafał Mackiewicz 394 RANT BARTOSZYCE  01:37:10   330 
9 Grzegorz Gontarz 410 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:48   325 
10 Karol Tarkowian 411   01:39:15   323 
11 Marcin Ruszczyk 387   01:45:07   305 
12 Arkadiusz Wyrzykowski 261 Auto-Rekin  01:49:12   294 
13 Mateusz Waśkiewicz 491   01:51:51   287 
14 Daniel Ruszczyk 385   01:57:47   272 
15 Michał Rejzner 520 Michelin Team  01:58:07   272 
16 Piotr Michaluk 486   02:00:45   266 
17 Szymon Kuprian 203   02:01:05   265 
18 Grzegorz Jabczyński 377 Morsy Mrągowo  02:09:22   248 
19 Piotr Jakubowski 281 STRAVA MTB Team  DNF  
20 Rafał Czerepak 509 TK Masters Giżycko  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz Bińczak 458 CYKLO KWIDZYN  01:24:11   381 
2 Paweł Rawdanowicz 67 MTB Ostróda Team  01:24:17   381 
3 Maciej Korol 65 APPOLSZTYN  01:26:04   373 
4 Adam Galkowski 389   01:26:22   372 
5 Bartłomiej Galicki 617 MTB Kwidzyn Team  01:28:16   364 
6 Jacek Dubrowski 282 STRAVA MTB Team  01:30:04   356 
7 Piotr Morawski 283 STRAVA MTB Team  01:33:59   341 
8 Zdzisław Szklarski 99 KK24h  01:34:04   341 
9 Daniel Osiecki 284 Piasecki Concept  01:34:24   340 
10 Radosław Kosiński 133 ORKA MASTERS IŁAWA  01:38:31   326 
11 Krzysztof Brzeziński 266   01:39:32   322 
12 Jacek Zera 432 Kurpie Kadzidło   01:41:42   316 
13 Tomasz Kazukiewicz 590   01:42:23   313 
14 Tomasz Malinowski 464 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:42:55   312 
15 Radoslaw Grotkowski 292   01:46:21   302 
16 Janusz Chrostek 146 Kurpie Kadzidło   01:47:07   300 
17 Jacek Dągowski 272   01:48:17   296 
18 Dawid Łosowski 475 TK Masters Giżycko  01:48:19   296 
19 Rafał Rogulski 514 TK Masters Giżycko  01:49:37   293 
20 Marek Siekacz 619 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:50:30   290 
21 Michał Zera 646   01:50:38   290 
22 Marek Zegarowicz 565 OLIKOM TEAM Pisz  01:55:22   278 
23 Tomasz Chrostek 441 Kurpie Kadzidło   01:57:05   274 
24 Tomek Buczynski 415 Kurpie Kadzidło   01:57:11   274 
25 Marek Janowski 200 MTB Ostróda Team  01:59:59   267 
26 Jarosław Kuzia 644   02:33:34   209 
27 Maciej Salik 645 Augustów MTB Team  DNF  
28 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  DNF  
29 Marek Pasternak 643   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Adamiuk 384 STRAVA MTB Team  01:43:48   309 
2 Artur Stachacz 366   01:45:56   303 
3 Sławomir Charubin 23 MLEKPOL TEAM  01:46:42   301 
4 Tomasz Kopciewski 295 MSR Mrągowo  01:51:04   289 
5 Marek Wysokiński 463 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:57:05   274 
6 Marek Karczewski 13 KK24h  02:00:30   266 
7 Ryszard Lenkiewicz 453 TK Masters Giżycko  02:01:57   263 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrzej Piasecki 543 Piasecki Concept  01:45:48   303 
2 Andrzej Postój 206 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:39   273 
3 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  02:09:46   247 
4 Feliks Kaczanowski 474 OSP Krutyń   02:43:40   196 
5 Andrzej Gaweł 417   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Emilia Andrzejczyk 308   01:55:04   400 
2 Magdalena Kołodziejczyk 442 OSP Krutyń   01:58:32   388 
3 Katarzyna Deptuła 414 KK24h  02:04:27   369 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Helena Dzięgielewska   00:01:02   200 
2 Ignacy Sobieraj   00:01:10   200 
3 Emilia Kleszcz FAMILY KLESZCZ   00:01:55   107 
4 Ignacy Bystry   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Helena Dzięgielewska 0   00:01:02   200 
2 Ignacy Sobieraj 0   00:01:10   200 
3 Emilia Kleszcz 0 FAMILY KLESZCZ   00:01:55   107 
4 Ignacy Bystry 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Leon Szewczyk   00:01:30   200 
2 Wojciech Beń RANT BARTOSZYCE  00:01:31   197 
3 Ignacy Mołas   00:01:45   171 
4 Adam Żyjewski   00:01:47   168 
5 Antoni Wolski   00:02:25   124 
6 Marcel Dam   00:02:30   120 
7 Filip Kowalski   00:02:45   109 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Szewczyk 0   00:01:30   200 
2 Wojciech Beń 0 RANT BARTOSZYCE  00:01:31   197 
3 Ignacy Mołas 0   00:01:45   171 
4 Adam Żyjewski 0   00:01:47   168 
5 Antoni Wolski 0   00:02:25   124 
6 Marcel Dam 0   00:02:30   120 
7 Filip Kowalski 0   00:02:45   109 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Kacper Kleszcz FAMILY KLESZCZ   00:02:01   200 
2 Maja KROM Cryospace Olsztyn  00:02:11   200 
3 Filip Bałdyga   00:02:20   172 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper Kleszcz 0 FAMILY KLESZCZ   00:02:01   200 
2 Maja KROM 0 Cryospace Olsztyn  00:02:11   200 
3 Filip Bałdyga 0   00:02:20   172 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski   00:02:06   200 
2 Szymon Kowalski   00:02:13   189 
3 Franek Kowanda   00:02:19   181 
4 Alicja Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:20   200 
5 Antoni Sobieraj   00:02:21   178 
6 Nina Wywigacz   00:02:23   195 
7 Aleksandra Napiórkowska Warmia Aktywnie  00:02:30   186 
8 Stanisław Dzięgielewski   00:02:39   158 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski 0   00:02:06   200 
2 Szymon Kowalski 0   00:02:13   189 
3 Franek Kowanda 0   00:02:19   181 
4 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:20   200 
5 Antoni Sobieraj 0   00:02:21   178 
6 Nina Wywigacz 0   00:02:23   195 
7 Aleksandra Napiórkowska 0 Warmia Aktywnie  00:02:30   186 
8 Stanisław Dzięgielewski 0   00:02:39   158