Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Milko Mazury MTB Etap 9 - 10.09.2022 - 11.09.2022 - Kwidzyn - Arena XC Kwidzyn



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Banaś 1266 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:21:57   200 
2 Bartłomiej Sobiech 364 Kurpie Kadzidło   00:24:20   180 
3 Maksymilian Orłowski 1159 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:24:26   179 
4 Mikołaj Linowski 1136   00:25:09   174 
5 Mateusz Łagodziński 1031 UKS Ostróda Sport Team  00:25:18   173 
6 Antonina KUCHARSKA 1036 Belta Team Gdańsk  00:26:57   200 
7 STANISŁAW WIERZBICKI 1079 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:27:25   160 
8 Gabriel Rządca 1045 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:27:57   157 
9 Igor Maziński 1102 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:28:17   155 
10 Filip Kisielnicki 1256 KTS IRONMAN  00:29:09   150 
11 Bartłomiej Zięciak 1248 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:29:17   149 
12 Aleksandra Patron 1257 KTS IRONMAN  00:31:35   170 
13 Maciej Gosz 1099 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:32:32   134 
14 Mikołaj Kwiatkowski 1254   00:32:41   134 
15 Jakub Łyszcz 1115 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:33:01   132 
16 Grzegorz Małecki 1011 UKS Ostróda Sport Team  00:34:40   126 
17 Daniel Grądzki 1151   00:35:19   124 
18 Miłosz Włodarski 1225 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:35:51   122 
19 Michał Janeczek 2014   00:39:59   109 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Banaś 1266 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:21:57   200 
2 Bartłomiej Sobiech 364 Kurpie Kadzidło   00:24:20   180 
3 Maksymilian Orłowski 1159 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:24:26   179 
4 Mikołaj Linowski 1136   00:25:09   174 
5 Mateusz Łagodziński 1031 UKS Ostróda Sport Team  00:25:18   173 
6 Antonina KUCHARSKA 1036 Belta Team Gdańsk  00:26:57   200 
7 STANISŁAW WIERZBICKI 1079 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:27:25   160 
8 Gabriel Rządca 1045 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:27:57   157 
9 Igor Maziński 1102 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:28:17   155 
10 Filip Kisielnicki 1256 KTS IRONMAN  00:29:09   150 
11 Bartłomiej Zięciak 1248 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:29:17   149 
12 Aleksandra Patron 1257 KTS IRONMAN  00:31:35   170 
13 Maciej Gosz 1099 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:32:32   134 
14 Mikołaj Kwiatkowski 1254   00:32:41   134 
15 Jakub Łyszcz 1115 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:33:01   132 
16 Grzegorz Małecki 1011 UKS Ostróda Sport Team  00:34:40   126 
17 Daniel Grądzki 1151   00:35:19   124 
18 Miłosz Włodarski 1225 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:35:51   122 
19 Michał Janeczek 2014   00:39:59   109 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Weber 1057 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:43   200 
2 Ivan Zhuk 1116 Belta Team Gdańsk  00:22:39   191 
3 Wiktor Karwowski 1101 UKS Ostróda Sport Team  00:22:40   191 
4 Lena Jaroszczuk 1054 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:22:49   200 
5 Mateusz Rutkowski 1109 Belta Team Gdańsk  00:23:00   188 
6 Aleksander Białek 1205 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:23:03   188 
7 Jan Siejakowski 1260 KTS IRONMAN  00:23:05   188 
8 Jan KARBOWSKI 1033 Belta Team Gdańsk  00:23:22   185 
9 Tymoteusz Labuda 1022 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:23:35   184 
10 Seweryn Dąbrowski 1253 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:23:46   182 
11 Jadwiga Chećko-zaremba 1235 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu  00:23:49   191 
12 Jakub Jedowski 1268 KTS IRONMAN  00:24:02   180 
13 Kacper Petka 1250 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:24:24   178 
14 Emil Maślanka 521 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:24:58   173 
15 Sandra Rządca 1043 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:03   182 
16 Oskar Gutowski 1114 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:25:20   171 
17 Franek Nowak 1241 Belta Team Gdańsk  00:25:45   168 
18 Maurycy Rubaj 523 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:54   167 
19 Tomasz Janowski 1204 UKS Ostróda Sport Team  00:25:54   167 
20 Patrycja Żebrowska 1096 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:25:54   176 
21 Aleksander Kisielnicki 1264 KTS IRONMAN  00:26:15   165 
22 Natalia Salińska 1258 KTS IRONMAN  00:26:25   172 
23 Marcin Patron 513 KTS IRONMAN  00:26:30   163 
24 Oiwia Cielątkowska 1269 KTS IRONMAN  00:26:32   171 
25 Łucja Kasztelan 1259 KTS IRONMAN  00:26:56   169 
26 Filip Osobliwy 1002 KTS IRONMAN  00:27:54   155 
27 Natalia Gutowska 1112 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:28:58   157 
28 Wojciech WrÓblewski 1261   00:29:17   148 
29 Stanisław Kozłowski 524   00:30:52   140 
30 Michał Misiak 1049 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:31:33   137 
31 Julian Krupa 1249 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:31:41   137 
32 Vanessa Kurek 1262 KTS IRONMAN  00:32:59   138 
33 Robert Misiak 1255 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:33:58   127 
34 Bartłomiej Mazur 522 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:35:40   121 
35 Zofia Figacz 1267 KTS IRONMAN  00:37:44   120 
36 Maksymilian Prałat 1077 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Weber 1057 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  00:21:43   200 
2 Ivan Zhuk 1116 Belta Team Gdańsk  00:22:39   191 
3 Wiktor Karwowski 1101 UKS Ostróda Sport Team  00:22:40   191 
4 Lena Jaroszczuk 1054 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:22:49   200 
5 Mateusz Rutkowski 1109 Belta Team Gdańsk  00:23:00   188 
6 Aleksander Białek 1205 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:23:03   188 
7 Jan Siejakowski 1260 KTS IRONMAN  00:23:05   188 
8 Jan KARBOWSKI 1033 Belta Team Gdańsk  00:23:22   185 
9 Tymoteusz Labuda 1022 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:23:35   184 
10 Seweryn Dąbrowski 1253 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:23:46   182 
11 Jadwiga Chećko-zaremba 1235 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu  00:23:49   191 
12 Jakub Jedowski 1268 KTS IRONMAN  00:24:02   180 
13 Kacper Petka 1250 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:24:24   178 
14 Emil Maślanka 521 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:24:58   173 
15 Sandra Rządca 1043 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:03   182 
16 Oskar Gutowski 1114 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:25:20   171 
17 Franek Nowak 1241 Belta Team Gdańsk  00:25:45   168 
18 Maurycy Rubaj 523 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:54   167 
19 Tomasz Janowski 1204 UKS Ostróda Sport Team  00:25:54   167 
20 Patrycja Żebrowska 1096 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:25:54   176 
21 Aleksander Kisielnicki 1264 KTS IRONMAN  00:26:15   165 
22 Natalia Salińska 1258 KTS IRONMAN  00:26:25   172 
23 Marcin Patron 513 KTS IRONMAN  00:26:30   163 
24 Oiwia Cielątkowska 1269 KTS IRONMAN  00:26:32   171 
25 Łucja Kasztelan 1259 KTS IRONMAN  00:26:56   169 
26 Filip Osobliwy 1002 KTS IRONMAN  00:27:54   155 
27 Natalia Gutowska 1112 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:28:58   157 
28 Wojciech WrÓblewski 1261   00:29:17   148 
29 Stanisław Kozłowski 524   00:30:52   140 
30 Michał Misiak 1049 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:31:33   137 
31 Julian Krupa 1249 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:31:41   137 
32 Vanessa Kurek 1262 KTS IRONMAN  00:32:59   138 
33 Robert Misiak 1255 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:33:58   127 
34 Bartłomiej Mazur 522 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:35:40   121 
35 Zofia Figacz 1267 KTS IRONMAN  00:37:44   120 
36 Maksymilian Prałat 1077 Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dąbrowski 1073 Belta Team Gdańsk  00:08:40   200 
2 Adam Pac 1178 Kurpie Kadzidło   00:09:03   191 
3 Filip KUPTZ 1134 Belta Team Gdańsk  00:09:12   188 
4 Jan Zaborowicz 1064 Belta Team Gdańsk  00:09:13   188 
5 Adrian Gałas 1231 Bike Team Szatanek Ryn   00:09:15   187 
6 Olaf Chrostek 1058 Kurpie Kadzidło   00:09:15   187 
7 Jan Cichoń 1048 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:09:46   177 
8 Filip Tunkiewicz 80   00:09:52   175 
9 Oskar Hrycyk 1103 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:02   172 
10 Franciszek Kasztelan 1270 KTS IRONMAN  00:10:06   171 
11 Kornelia Szczepkowska 1087 Bike Team Szatanek Ryn   00:10:10   200 
12 Florian Formel 1104 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:24   166 
13 Cyprian Mackiewicz 1097 Belta Team Gdańsk  00:10:26   166 
14 Michalina Gosławska 1069 Belta Team Gdańsk  00:10:30   193 
15 Zofia Czapczyk 1051 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:10:38   191 
16 Artur Cichoń 1172   00:11:01   157 
17 Franciszek Jurczak 519 KTS IRONMAN  00:11:16   153 
18 Kornelia Sarnecka 2020 KTS IRONMAN  00:11:49   172 
19 Aleksander Małecki 1169 UKS Ostróda Sport Team  00:11:52   146 
20 Nadia Karwowska 1210 UKS Ostróda Sport Team  00:12:29   162 
21 Lena Rębkowska 1263 UKS Ostróda Sport Team  00:12:34   137 
22 Antonina Figacz 2017 KTS IRONMAN  00:13:14   153 
23 Staś Tarnowski 526   00:14:57   115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dąbrowski 1073 Belta Team Gdańsk  00:08:40   200 
2 Adam Pac 1178 Kurpie Kadzidło   00:09:03   191 
3 Filip KUPTZ 1134 Belta Team Gdańsk  00:09:12   188 
4 Jan Zaborowicz 1064 Belta Team Gdańsk  00:09:13   188 
5 Adrian Gałas 1231 Bike Team Szatanek Ryn   00:09:15   187 
6 Olaf Chrostek 1058 Kurpie Kadzidło   00:09:15   187 
7 Jan Cichoń 1048 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:09:46   177 
8 Filip Tunkiewicz 80   00:09:52   175 
9 Oskar Hrycyk 1103 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:02   172 
10 Franciszek Kasztelan 1270 KTS IRONMAN  00:10:06   171 
11 Kornelia Szczepkowska 1087 Bike Team Szatanek Ryn   00:10:10   200 
12 Florian Formel 1104 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:24   166 
13 Cyprian Mackiewicz 1097 Belta Team Gdańsk  00:10:26   166 
14 Michalina Gosławska 1069 Belta Team Gdańsk  00:10:30   193 
15 Zofia Czapczyk 1051 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:10:38   191 
16 Artur Cichoń 1172   00:11:01   157 
17 Franciszek Jurczak 519 KTS IRONMAN  00:11:16   153 
18 Kornelia Sarnecka 2020 KTS IRONMAN  00:11:49   172 
19 Aleksander Małecki 1169 UKS Ostróda Sport Team  00:11:52   146 
20 Nadia Karwowska 1210 UKS Ostróda Sport Team  00:12:29   162 
21 Lena Rębkowska 1263 UKS Ostróda Sport Team  00:12:34   137 
22 Antonina Figacz 2017 KTS IRONMAN  00:13:14   153 
23 Staś Tarnowski 526   00:14:57   115 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 1091 MSR Mrągowo  00:10:14   200 
2 Jerzy Antoniewicz 1019 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:15   199 
3 Franciszek Chyży 1251 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:24   196 
4 Antonina Czapczyk 1119 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:10:29   200 
5 Iga Rawdanowicz 1012 UKS Ostróda Sport Team  00:10:31   199 
6 Franciszek Czerepak 1131 TK Masters Giżycko  00:10:38   192 
7 Aleksander Bloch 1252   00:10:44   190 
8 Remigiusz Leśków 1128 UKS Ostróda Sport Team  00:11:01   185 
9 Natalia Sienic 1191 TK Masters Giżycko  00:11:05   189 
10 Ksawery Sosnowski 2012 KTS IRONMAN  00:11:06   184 
11 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:11:26   179 
12 Hanna Korol 86 Warmia Aktywnie  00:11:40   179 
13 Aleksandra Kurek 2016 KTS IRONMAN  00:12:11   172 
14 Aleksandra Siejakowska 520 KTS IRONMAN  00:12:15   171 
15 Jagoda Żygieło 1194 Warmia Aktywnie  00:12:27   168 
16 Dominika Salińska 2021 KTS IRONMAN  00:13:45   152 
17 Maja Osobliwa 2022 KTS IRONMAN  00:13:54   150 
18 Aleksandra Gajewska 2015 KTS IRONMAN  00:14:19   146 
19 Laura Lisowicz 2019 KTS IRONMAN  00:15:24   136 
20 Marcel Kleszcz 1206 FAMILY KLESZCZ   00:15:29   132 
21 Zuzanna Kędzierska 2018 KTS IRONMAN  00:15:51   132 
22 Marcel Likos 527   00:16:20   125 
23 Antoś Tarnowski 525   00:17:25   117 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Leon Bednarek 1091 MSR Mrągowo  00:10:14   200 
2 Jerzy Antoniewicz 1019 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:15   199 
3 Franciszek Chyży 1251 MKK PST MISTRAL LĘBORK  00:10:24   196 
4 Antonina Czapczyk 1119 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  00:10:29   200 
5 Iga Rawdanowicz 1012 UKS Ostróda Sport Team  00:10:31   199 
6 Franciszek Czerepak 1131 TK Masters Giżycko  00:10:38   192 
7 Aleksander Bloch 1252   00:10:44   190 
8 Remigiusz Leśków 1128 UKS Ostróda Sport Team  00:11:01   185 
9 Natalia Sienic 1191 TK Masters Giżycko  00:11:05   189 
10 Ksawery Sosnowski 2012 KTS IRONMAN  00:11:06   184 
11 Marcel Bogucki 1100 Michelin Team  00:11:26   179 
12 Hanna Korol 86 Warmia Aktywnie  00:11:40   179 
13 Aleksandra Kurek 2016 KTS IRONMAN  00:12:11   172 
14 Aleksandra Siejakowska 520 KTS IRONMAN  00:12:15   171 
15 Jagoda Żygieło 1194 Warmia Aktywnie  00:12:27   168 
16 Dominika Salińska 2021 KTS IRONMAN  00:13:45   152 
17 Maja Osobliwa 2022 KTS IRONMAN  00:13:54   150 
18 Aleksandra Gajewska 2015 KTS IRONMAN  00:14:19   146 
19 Laura Lisowicz 2019 KTS IRONMAN  00:15:24   136 
20 Marcel Kleszcz 1206 FAMILY KLESZCZ   00:15:29   132 
21 Zuzanna Kędzierska 2018 KTS IRONMAN  00:15:51   132 
22 Marcel Likos 527   00:16:20   125 
23 Antoś Tarnowski 525   00:17:25   117 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski 93 MSR Mrągowo  00:02:16   200 
2 Alicja Giak 1246 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:21   200 
3 Franek Kowanda 1245 AUTO LAND  00:02:31   180 
4 Małgorzata Janowska 1013 UKS Ostróda Sport Team  00:02:45   170 
5 Szymon Kowalski 1028   00:02:57   153 
6 Bogna Żygieło 1195   00:03:21   140 
7 Aleksandra Napiórkowska 1063 Warmia Aktywnie  00:03:30   134 
8 Amelia Koralewska 530   00:03:39   128 
9 Leon Karbowski 1265 Belta Team Gdańsk  00:04:29   101 
10 Jakub Dobosz 532   00:05:05   89 
11 Bruno Zarzecki 529   00:09:30   47 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski 93 MSR Mrągowo  00:02:16   200 
2 Alicja Giak 1246 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:21   200 
3 Franek Kowanda 1245 AUTO LAND  00:02:31   180 
4 Małgorzata Janowska 1013 UKS Ostróda Sport Team  00:02:45   170 
5 Szymon Kowalski 1028   00:02:57   153 
6 Bogna Żygieło 1195   00:03:21   140 
7 Aleksandra Napiórkowska 1063 Warmia Aktywnie  00:03:30   134 
8 Amelia Koralewska 530   00:03:39   128 
9 Leon Karbowski 1265 Belta Team Gdańsk  00:04:29   101 
10 Jakub Dobosz 532   00:05:05   89 
11 Bruno Zarzecki 529   00:09:30   47 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Damian Milewski 2010 Belta Team Gdańsk  00:24:31   200 
2 Dawid Kamiński 47 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:43   190 
3 Joachim Kowalski 393   00:26:00   188 
4 Marcin Łagodziński 39 UKS Ostróda Sport Team  00:26:02   188 
5 Mateusz Stefaniak 46 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:27:02   181 
6 Krzysztof Karwowski 403 UKS Ostróda Sport Team  00:27:26   178 
7 Marcin Czerwiec 261   00:28:06   174 
8 Natalia Chrostek 58 Kurpie Kadzidło   00:28:35   200 
9 Maciej Kowalski 28   00:29:30   166 
10 Marcin Wierzbicki 78   00:33:15   147 
11 Ewelina Dzieńkowska 595 MSR Olsztyn  00:34:08   167 
12 Katarzyna Łagodzińska 479   00:37:17   153 
13 Nikodem Włodarski 54 Epidemia Cyklozy MTB Susz Junior  00:39:52   122 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Natalia Chrostek 58 Kurpie Kadzidło   00:28:35   200 
2 Ewelina Dzieńkowska 595 MSR Olsztyn  00:34:08   167 
3 Katarzyna Łagodzińska 479   00:37:17   153 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Damian Milewski 2010 Belta Team Gdańsk  00:24:31   200 
2 Dawid Kamiński 47 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:25:43   190 
3 Joachim Kowalski 393   00:26:00   188 
4 Marcin Łagodziński 39 UKS Ostróda Sport Team  00:26:02   188 
5 Mateusz Stefaniak 46 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  00:27:02   181 
6 Krzysztof Karwowski 403 UKS Ostróda Sport Team  00:27:26   178 
7 Marcin Czerwiec 261   00:28:06   174 
8 Maciej Kowalski 28   00:29:30   166 
9 Marcin Wierzbicki 78   00:33:15   147 
10 Nikodem Włodarski 54 Epidemia Cyklozy MTB Susz Junior  00:39:52   122 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Białobłocki 491 Bialoblocki ProCoaching  03:56:16   600 
2 Kamil Kuszmider 564 MSR Olsztyn  03:56:58   598 
3 Dawid Przybylski 561 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  04:04:12   580 
4 Michał Wyżlic 186 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  04:11:32   563 
5 Andrzej Pepliński 541 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  04:13:09   559 
6 Jacek Frydrychowicz 408 XTrack.com  04:16:16   553 
7 Maciej Sadurski 512 SISU-OWB rowertour.com  04:31:09   522 
8 Marcin Wasążnik 421 MSR Olsztyn  04:35:04   515 
9 Łukasz Gorbacz 34 Szprycha Giżycko  04:36:27   512 
10 Igor Kubacki 383 MLEKPOL TEAM  04:37:40   510 
11 Maciej Stawarz 533   04:47:57   492 
12 Kamil Kruszyński 543 SISU-OWB rowertour.com  05:01:01   470 
13 Sławomir Misiaszek 534 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dawid Przybylski 561 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  04:04:12   580 
2 Igor Kubacki 383 MLEKPOL TEAM  04:37:40   510 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Białobłocki 491 Bialoblocki ProCoaching  03:56:16   600 
2 Kamil Kuszmider 564 MSR Olsztyn  03:56:58   598 
3 Maciej Sadurski 512 SISU-OWB rowertour.com  04:31:09   522 
4 Marcin Wasążnik 421 MSR Olsztyn  04:35:04   515 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wyżlic 186 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  04:11:32   563 
2 Andrzej Pepliński 541 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  04:13:09   559 
3 Jacek Frydrychowicz 408 XTrack.com  04:16:16   553 
4 Łukasz Gorbacz 34 Szprycha Giżycko  04:36:27   512 
5 Maciej Stawarz 533   04:47:57   492 
6 Kamil Kruszyński 543 SISU-OWB rowertour.com  05:01:01   470 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Misiaszek 534 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Łomnicki 560 Nateck Cycling TEAM  03:05:50   500 
2 Rafał Mielnicki 376 Kurpie Kadzidło   03:06:47   497 
3 Wiesław Grala 52 MLEKPOL TEAM  03:07:46   494 
4 Grzegorz Gerka 377 BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS  03:08:29   492 
5 Piotr Kalużny 551 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  03:12:33   482 
6 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  03:12:34   482 
7 Michał Kopeć 423 MSR Olsztyn  03:13:25   480 
8 Daniel Radzki 492 Michelin Team  03:14:04   478 
9 Paweł Piskorski 554 BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN-BIKE  03:14:39   477 
10 Marcin Trykacz 35 Szprycha Giżycko  03:15:51   474 
11 Łukasz Nalewajk 334 MLEKPOL TEAM  03:21:57   460 
12 Maciej Łukasik 556 GK Gryf Tczew  03:23:03   457 
13 Mateusz Pałkowski 553 GK Gryf Tczew  03:24:20   454 
14 Mariusz Tomaszkiewicz 224   03:24:23   454 
15 Waldemar Cisło 539 Dziki Team Kwidzyn  03:25:32   452 
16 Piotr Sobierajski 198 RANT BARTOSZYCE  03:25:41   451 
17 Łukasz Lewicki 183 KKS Masters Brodnica  03:25:45   451 
18 Anna Kołatka 146 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:30:01   500 
19 Adam Rubaj 222 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:37:26   427 
20 Gabriela Janowicz 420 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:38:13   481 
21 Jacek Hillar 20 Kwidzyn Biega   03:39:39   423 
22 Sławomir Rogala 509 AUTO LAND  03:43:09   416 
23 Wiesław Zalewski 477 MLEKPOL TEAM  03:43:56   414 
24 Małgorzata Jakubowska 430 AUTO LAND  03:46:48   462 
25 Zbigniew Kołatka 313 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:47:13   408 
26 Monika Kulling 547   03:47:14   462 
27 Grzegorz Gogulski 542 SISU-OWB rowertour.com  03:48:03   407 
28 Tomasz Borzyszkowski 559 GK Gryf Tczew  03:48:23   406 
29 Artur Łukasik 558   03:49:18   405 
30 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  03:51:21   401 
31 Tomasz Kułakowski 228 CISOWIANKA  03:55:42   394 
32 Dariusz Sulowski 540   03:57:18   391 
33 Anna Kruszyńska 97 AUTO LAND  03:58:37   440 
34 Regina Kasprzycka 253 AUTO LAND  04:02:05   433 
35 Rafał Kadziewicz 596 MSR Olsztyn  04:06:19   377 
36 Witold Kamiński 165 KKS Masters Brodnica  04:38:01   334 
37 Grzegorz Fijałkowski 109 Szprycha Giżycko  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 420 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:38:13   481 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kołatka 146 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:30:01   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Kalużny 551 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  03:12:33   482 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Monika Kulling 547   03:47:14   462 
2 Regina Kasprzycka 253 AUTO LAND  04:02:05   433 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Mielnicki 376 Kurpie Kadzidło   03:06:47   497 
2 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  03:12:34   482 
3 Michał Kopeć 423 MSR Olsztyn  03:13:25   480 
4 Łukasz Nalewajk 334 MLEKPOL TEAM  03:21:57   460 
5 Maciej Łukasik 556 GK Gryf Tczew  03:23:03   457 
6 Mateusz Pałkowski 553 GK Gryf Tczew  03:24:20   454 
7 Mariusz Tomaszkiewicz 224   03:24:23   454 
8 Łukasz Lewicki 183 KKS Masters Brodnica  03:25:45   451 
9 Rafał Kadziewicz 596 MSR Olsztyn  04:06:19   377 
10 Grzegorz Fijałkowski 109 Szprycha Giżycko  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Jakubowska 430 AUTO LAND  03:46:48   462 
2 Anna Kruszyńska 97 AUTO LAND  03:58:37   440 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Łomnicki 560 Nateck Cycling TEAM  03:05:50   500 
2 Grzegorz Gerka 377 BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS  03:08:29   492 
3 Daniel Radzki 492 Michelin Team  03:14:04   478 
4 Paweł Piskorski 554 BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN-BIKE  03:14:39   477 
5 Marcin Trykacz 35 Szprycha Giżycko  03:15:51   474 
6 Waldemar Cisło 539 Dziki Team Kwidzyn  03:25:32   452 
7 Piotr Sobierajski 198 RANT BARTOSZYCE  03:25:41   451 
8 Adam Rubaj 222 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:37:26   427 
9 Sławomir Rogala 509 AUTO LAND  03:43:09   416 
10 Paweł Koźmiński 502 Michelin Team  03:51:21   401 
11 Tomasz Kułakowski 228 CISOWIANKA  03:55:42   394 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jacek Hillar 20 Kwidzyn Biega   03:39:39   423 
2 Wiesław Zalewski 477 MLEKPOL TEAM  03:43:56   414 
3 Zbigniew Kołatka 313 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  03:47:13   408 
4 Grzegorz Gogulski 542 SISU-OWB rowertour.com  03:48:03   407 
5 Tomasz Borzyszkowski 559 GK Gryf Tczew  03:48:23   406 
6 Dariusz Sulowski 540   03:57:18   391 
7 Witold Kamiński 165 KKS Masters Brodnica  04:38:01   334 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 52 MLEKPOL TEAM  03:07:46   494 
2 Artur Łukasik 558   03:49:18   405 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Ryś 296   01:31:26   400 
2 Mateusz TENGOWSKI 132 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:27   399 
3 Jan Sobieraj 552 Belta Team Gdańsk  01:31:29   399 
4 Jakub Sobieraj 550 Belta Team Gdańsk  01:31:30   399 
5 Hadrian GRUSZEWSKI 150 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:33   399 
6 Tymon Sztencel 299 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:34   399 
7 Sławek Riebandt 400 lukaszcycling.com  01:32:29   395 
8 Marcin Okoński 166   01:32:30   395 
9 Damian Fysz 133 SISU-OWB rowertour.com  01:32:31   395 
10 Adam Hercke 344 Gk Stg  01:32:32   395 
11 Adam Nowakowski 11 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:32:33   395 
12 Szymon Banaś 1266 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:32:40   394 
13 Artur Grubich 571 SISU-OWB rowertour.com  01:33:04   392 
14 Leszek Szczepański 139 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:33:48   389 
15 Bartosz Grochalski 143 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:34:36   386 
16 Lukasz Dzikowski 15 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:34:37   386 
17 Arkadiusz JasiŃski 546   01:34:39   386 
18 Oskar Rozwadowski 470   01:36:31   378 
19 Bartłomiej Glaas 544 NEXUS Team  01:36:34   378 
20 Piotr Sobieralski 124 V02MAX  01:36:35   378 
21 Adam Saługa 110 Halo pizza Giżycko/M&M COACHING TEAM  01:36:36   378 
22 Kacper Bodenszac 134 Cykliści Rypin  01:36:43   378 
23 Janusz Chrostek 60 Kurpie Kadzidło   01:36:45   378 
24 Arkadiusz Justynowicz 126 RANT BARTOSZYCE  01:38:23   371 
25 Krzysztof Zieliński 49 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:41:42   359 
26 Mariusz Koralewski 300   01:41:43   359 
27 Roman Bloch 25 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:42:07   358 
28 Mariusz Włodarczyk 44 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:08   358 
29 Dawid Czernij 563 MTB Kwidzyn Team  01:42:09   358 
30 Artur Guzewicz 14 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:10   357 
31 Adrian Klekowski 42 Orbit One Cycling  01:42:17   357 
32 Zdzisław Szklarski 68 Kurpie Kadzidło   01:42:29   356 
33 Robert Waleńdziewski 56 Kurpie Kadzidło   01:42:33   356 
34 Robert Szmiszke 5 BIKE CLUB PRABUTY  01:43:10   354 
35 Krzysztof Brzeziński 287   01:44:00   351 
36 Wojciech Nowalski 38 Szprycha Giżycko  01:44:19   350 
37 Paweł Sosna 66   01:44:48   348 
38 Marek Giak 85 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:45:01   348 
39 Bogumił Modrzewski 8 BIKE CLUB PRABUTY  01:45:01   348 
40 Karol Banaś 1056 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:45:20   347 
41 Wiktor Gałas 90 Bike Team Szatanek Ryn   01:45:37   346 
42 Michał Szczepkowski 91 Bike Team Szatanek Ryn   01:45:38   346 
43 Miłosz Serowik 160 Kurpie Kadzidło   01:45:40   346 
44 Szymek Kamiński 518   01:46:03   344 
45 Jacek Zera 162 Kurpie Kadzidło   01:46:05   344 
46 Emilia Grochalska 142 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:46:47   400 
47 Miłosz Bilicki 452 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  01:47:33   340 
48 Robert Żebrowski 76 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:47:35   339 
49 Adam Olpeter 565 AKJ KWIDZYN  01:47:39   339 
50 Piotr Banaś 549   01:47:41   339 
51 Tomasz Malinowski 147 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:47:55   338 
52 Grzegorz Kasper 557 GK Gryf Tczew  01:49:48   333 
53 Tomek Buczynski 180 Kurpie Kadzidło   01:51:43   327 
54 Robert Sikora 227   01:52:19   325 
55 Wiktor Adamiuk 193 STRAVA MTB Team  01:52:26   325 
56 Tomasz Kwiatkowski 43 Kwidzyn Biega   01:52:26   325 
57 Bartosz Jaworski 107 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  01:52:30   325 
58 Mikołaj Zera 158 Kurpie Kadzidło   01:52:42   324 
59 Grzegorz Grubin 569 SISU-OWB rowertour.com  01:53:04   323 
60 Grzegorz Jeżowski 239   01:53:08   323 
61 Jakub Wietrzykowski 402   01:53:21   322 
62 Marcin Pietrzak 194 UKS Ostróda Sport Team  01:55:00   318 
63 Marcel Struzik 53 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:55:08   317 
64 Marcin Jaciubek 545 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  01:55:17   317 
65 Dawid Wutkowski 161   01:55:31   316 
66 Sebastian Narbut 106   01:55:41   316 
67 Daniel Żułma 29 Orbit One Cycling  01:56:16   314 
68 Agnieszka Pienczyn 301   01:56:17   367 
69 Martyna Dykalska 137 Cykliści Rypin  01:56:22   367 
70 Michał Błaszczak 13 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:56:49   313 
71 Paweł Ostrowski 548   01:57:31   311 
72 Szymon Paluch 141 MSR Olsztyn  01:58:03   309 
73 Michał Sanecki 191   01:58:56   307 
74 Marcin Gratowski 536 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:00:41   303 
75 Wojtek Kowalski 535   02:00:56   302 
76 Marek Bernat 351 MSR Olsztyn  02:01:14   301 
77 Michał Szram 187 KKS Masters Brodnica  02:02:05   299 
78 Sławomir Trochowski 439   02:02:21   298 
79 Arkadiusz Pietrulewicz 215   02:02:58   297 
80 Marta Kwiatkowska 570 SISU-OWB rowertour.com  02:05:44   290 
81 Igor Józefowicz 567   02:07:01   287 
82 Piotr Szkodziński 537   02:07:02   287 
83 Wojtek Kiziuk 252   02:07:56   285 
84 Grzegorz Jabczyński 192 Morsy Mrągowo  02:08:41   284 
85 Daniel Szczepański 234 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  02:10:26   280 
86 Anna Ochrymczuk 55 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:10:41   326 
87 SŁawek Patron 568   02:11:34   277 
88 Grzegorz Kilichowski 401   02:15:08   270 
89 Jan Deptuła 140 MSR Olsztyn  02:19:09   262 
90 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  02:19:12   262 
91 Jolanta Sosnowska-dłoniak 10 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:19:13   306 
92 Marcin Paszkowski 135   02:20:14   260 
93 Tomasz Szkliński 528 KTS IRONMAN  02:33:04   238 
94 Basia Wichman 598 MSR Olsztyn  02:34:19   276 
95 Amelia Gratowska 538 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:42:25   262 
96 Rafal Janke 566   02:44:02   222 
97 Paweł Rawdanowicz 499 UKS Ostróda Sport Team  DNF  
98 Arkadiusz Bińczak 197 CYKLO KWIDZYN  DNF  
99 Krzysztof Kapuściński 75 MSR Olsztyn  DNF  
100 Grzegorz Rogalski 562 GRZEGORZ TEAM  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Banaś 1266 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:32:40   394 
2 Karol Banaś 1056 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:45:20   347 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tymon Sztencel 299 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:34   399 
2 Adam Hercke 344 Gk Stg  01:32:32   395 
3 Wiktor Gałas 90 Bike Team Szatanek Ryn   01:45:37   346 
4 Michał Szczepkowski 91 Bike Team Szatanek Ryn   01:45:38   346 
5 Miłosz Serowik 160 Kurpie Kadzidło   01:45:40   346 
6 Mikołaj Zera 158 Kurpie Kadzidło   01:52:42   324 
7 Marcel Struzik 53 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA  01:55:08   317 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz TENGOWSKI 132 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:27   399 
2 Jan Sobieraj 552 Belta Team Gdańsk  01:31:29   399 
3 Jakub Sobieraj 550 Belta Team Gdańsk  01:31:30   399 
4 Hadrian GRUSZEWSKI 150 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:31:33   399 
5 Kacper Bodenszac 134 Cykliści Rypin  01:36:43   378 
6 Igor Józefowicz 567   02:07:01   287 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Ryś 296   01:31:26   400 
2 Marcin Okoński 166   01:32:30   395 
3 Artur Grubich 571 SISU-OWB rowertour.com  01:33:04   392 
4 Bartosz Grochalski 143 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:34:36   386 
5 Dawid Czernij 563 MTB Kwidzyn Team  01:42:09   358 
6 Grzegorz Grubin 569 SISU-OWB rowertour.com  01:53:04   323 
7 Marta Kwiatkowska 570 SISU-OWB rowertour.com  02:05:44   290 
8 Piotr Szkodziński 537   02:07:02   287 
9 Grzegorz Rogalski 562 GRZEGORZ TEAM  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławek Riebandt 400 lukaszcycling.com  01:32:29   395 
2 Damian Fysz 133 SISU-OWB rowertour.com  01:32:31   395 
3 Adam Nowakowski 11 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:32:33   395 
4 Leszek Szczepański 139 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:33:48   389 
5 Oskar Rozwadowski 470   01:36:31   378 
6 Adam Saługa 110 Halo pizza Giżycko/M&M COACHING TEAM  01:36:36   378 
7 Arkadiusz Justynowicz 126 RANT BARTOSZYCE  01:38:23   371 
8 Mariusz Koralewski 300   01:41:43   359 
9 Roman Bloch 25 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:42:07   358 
10 Artur Guzewicz 14 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:10   357 
11 Adrian Klekowski 42 Orbit One Cycling  01:42:17   357 
12 Wojciech Nowalski 38 Szprycha Giżycko  01:44:19   350 
13 Paweł Sosna 66   01:44:48   348 
14 Marek Giak 85 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:45:01   348 
15 Szymek Kamiński 518   01:46:03   344 
16 Miłosz Bilicki 452 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  01:47:33   340 
17 Piotr Banaś 549   01:47:41   339 
18 Robert Sikora 227   01:52:19   325 
19 Tomasz Kwiatkowski 43 Kwidzyn Biega   01:52:26   325 
20 Bartosz Jaworski 107 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  01:52:30   325 
21 Jakub Wietrzykowski 402   01:53:21   322 
22 Marcin Pietrzak 194 UKS Ostróda Sport Team  01:55:00   318 
23 Marcin Jaciubek 545 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  01:55:17   317 
24 Sebastian Narbut 106   01:55:41   316 
25 Szymon Paluch 141 MSR Olsztyn  01:58:03   309 
26 Michał Szram 187 KKS Masters Brodnica  02:02:05   299 
27 Sławomir Trochowski 439   02:02:21   298 
28 Grzegorz Jabczyński 192 Morsy Mrągowo  02:08:41   284 
29 Daniel Szczepański 234 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ  02:10:26   280 
30 Rafal Janke 566   02:44:02   222 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Lukasz Dzikowski 15 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:34:37   386 
2 Arkadiusz JasiŃski 546   01:34:39   386 
3 Bartłomiej Glaas 544 NEXUS Team  01:36:34   378 
4 Piotr Sobieralski 124 V02MAX  01:36:35   378 
5 Janusz Chrostek 60 Kurpie Kadzidło   01:36:45   378 
6 Krzysztof Zieliński 49 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:41:42   359 
7 Mariusz Włodarczyk 44 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:08   358 
8 Zdzisław Szklarski 68 Kurpie Kadzidło   01:42:29   356 
9 Robert Waleńdziewski 56 Kurpie Kadzidło   01:42:33   356 
10 Krzysztof Brzeziński 287   01:44:00   351 
11 Jacek Zera 162 Kurpie Kadzidło   01:46:05   344 
12 Robert Żebrowski 76 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:47:35   339 
13 Tomasz Malinowski 147 Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team  01:47:55   338 
14 Tomek Buczynski 180 Kurpie Kadzidło   01:51:43   327 
15 Grzegorz Jeżowski 239   01:53:08   323 
16 Dawid Wutkowski 161   01:55:31   316 
17 Michał Błaszczak 13 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:56:49   313 
18 Paweł Ostrowski 548   01:57:31   311 
19 Michał Sanecki 191   01:58:56   307 
20 Marcin Gratowski 536 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:00:41   303 
21 Wojtek Kowalski 535   02:00:56   302 
22 Arkadiusz Pietrulewicz 215   02:02:58   297 
23 Wojtek Kiziuk 252   02:07:56   285 
24 SŁawek Patron 568   02:11:34   277 
25 Grzegorz Kilichowski 401   02:15:08   270 
26 Bartosz Bogucki 515 Michelin Team  02:19:12   262 
27 Marcin Paszkowski 135   02:20:14   260 
28 Tomasz Szkliński 528 KTS IRONMAN  02:33:04   238 
29 Paweł Rawdanowicz 499 UKS Ostróda Sport Team  DNF  
30 Arkadiusz Bińczak 197 CYKLO KWIDZYN  DNF  
31 Krzysztof Kapuściński 75 MSR Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Robert Szmiszke 5 BIKE CLUB PRABUTY  01:43:10   354 
2 Bogumił Modrzewski 8 BIKE CLUB PRABUTY  01:45:01   348 
3 Adam Olpeter 565 AKJ KWIDZYN  01:47:39   339 
4 Grzegorz Kasper 557 GK Gryf Tczew  01:49:48   333 
5 Wiktor Adamiuk 193 STRAVA MTB Team  01:52:26   325 
6 Daniel Żułma 29 Orbit One Cycling  01:56:16   314 
7 Jan Deptuła 140 MSR Olsztyn  02:19:09   262 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Bernat 351 MSR Olsztyn  02:01:14   301 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Amelia Gratowska 538 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:42:25   262 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Martyna Dykalska 137 Cykliści Rypin  01:56:22   367 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Agnieszka Pienczyn 301   01:56:17   367 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Emilia Grochalska 142 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn  01:46:47   400 
2 Anna Ochrymczuk 55 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:10:41   326 
3 Basia Wichman 598 MSR Olsztyn  02:34:19   276 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jolanta Sosnowska-dłoniak 10 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:19:13   306 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Anna Beń   00:02:45   200 
2 Jonathan Urbanczyk   DNF  
3 Varvara Subbota   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Beń 0   00:02:45   200 
2 Jonathan Urbanczyk 0   DNF  
3 Varvara Subbota 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Jadzia Papke   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jadzia Papke 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Wojciech Beń RANT BARTOSZYCE  00:01:13   200 
2 Kaja Sikora   00:01:43   200 
3 Ignacy Przyłuski   00:02:03   118 
4 Vladyslav Subbota   00:02:52   84 
5 Jaś Naruszewicz   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Beń 0 RANT BARTOSZYCE  00:01:13   200 
2 Kaja Sikora 0   00:01:43   200 
3 Ignacy Przyłuski 0   00:02:03   118 
4 Vladyslav Subbota 0   00:02:52   84 
5 Jaś Naruszewicz 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Adrianna Papke   00:01:15   200 
2 Wiktoria Liss   00:01:35   157 
3 Franek Tarnowski   00:01:55   200 
4 Tymek Dyliński   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adrianna Papke 0   00:01:15   200 
2 Wiktoria Liss 0   00:01:35   157 
3 Franek Tarnowski 0   00:01:55   200 
4 Tymek Dyliński 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kuba Wilczak 2004 MSR Olsztyn  02:42:56   400 
2 SŁawomir Kowanda 2005 AUTO LAND  03:45:36   288 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kuba Wilczak 2004 MSR Olsztyn  02:42:56   400 
2 SŁawomir Kowanda 2005 AUTO LAND  03:45:36   288