Wyniki
Milko Mazury MTB Etap 8 - 03.09.2022 - 04.09.2022 - Wilkasy - Rowerowy Port z Serca Mazur
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Patryk |
SOBOCIŃSKI |
1140 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:27:45
|
200 |
2 |
Bartłomiej |
Sobiech |
364 |
Kurpie Kadzidło |
00:28:14
|
196 |
3 |
Mateusz |
Łagodziński |
1031 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:28:39
|
193 |
4 |
Mikołaj |
Linowski |
1136 |
|
00:28:40
|
193 |
5 |
Maksymilian |
Orłowski |
1159 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:28:41
|
193 |
6 |
STANISŁAW |
WIERZBICKI |
1079 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:29:36
|
187 |
7 |
Gabriel |
Łaszczych |
1118 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:37
|
187 |
8 |
Antonina |
KUCHARSKA |
1036 |
Belta Team Gdańsk |
00:30:15
|
200 |
9 |
Jakub |
Zera |
159 |
Kurpie Kadzidło |
00:30:51
|
179 |
10 |
Igor |
Maziński |
1102 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:33:51
|
163 |
11 |
Radek |
Nalewajk |
157 |
Kurpie Kadzidło |
00:34:22
|
161 |
12 |
Adrian |
Mitrowski |
1135 |
TK Masters Giżycko |
00:35:16
|
157 |
13 |
NINA |
SZULIŃSKA |
1153 |
|
00:36:02
|
167 |
14 |
Daniel |
Grądzki |
1151 |
|
00:42:50
|
129 |
15 |
Michał |
Klisko |
1209 |
|
00:45:21
|
122 |
16 |
Jakub |
Lutkiewicz |
1139 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Patryk |
SOBOCIŃSKI |
1140 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:27:45
|
200 |
2 |
Bartłomiej |
Sobiech |
364 |
Kurpie Kadzidło |
00:28:14
|
196 |
3 |
Mateusz |
Łagodziński |
1031 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:28:39
|
193 |
4 |
Mikołaj |
Linowski |
1136 |
|
00:28:40
|
193 |
5 |
Maksymilian |
Orłowski |
1159 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:28:41
|
193 |
6 |
STANISŁAW |
WIERZBICKI |
1079 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:29:36
|
187 |
7 |
Gabriel |
Łaszczych |
1118 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:37
|
187 |
8 |
Antonina |
KUCHARSKA |
1036 |
Belta Team Gdańsk |
00:30:15
|
200 |
9 |
Jakub |
Zera |
159 |
Kurpie Kadzidło |
00:30:51
|
179 |
10 |
Igor |
Maziński |
1102 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:33:51
|
163 |
11 |
Radek |
Nalewajk |
157 |
Kurpie Kadzidło |
00:34:22
|
161 |
12 |
Adrian |
Mitrowski |
1135 |
TK Masters Giżycko |
00:35:16
|
157 |
13 |
NINA |
SZULIŃSKA |
1153 |
|
00:36:02
|
167 |
14 |
Daniel |
Grądzki |
1151 |
|
00:42:50
|
129 |
15 |
Michał |
Klisko |
1209 |
|
00:45:21
|
122 |
16 |
Jakub |
Lutkiewicz |
1139 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Mateusz |
Rutkowski |
1109 |
Belta Team Gdańsk |
00:25:50
|
200 |
2 |
Lena Antonina |
FLORCZAK |
1032 |
Belta Team Gdańsk |
00:25:54
|
200 |
3 |
Aleksander |
Białek |
1205 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:20
|
196 |
4 |
Seweryn |
Dąbrowski |
1177 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:49
|
192 |
5 |
Lena |
Jaroszczuk |
1054 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:50
|
193 |
6 |
Ivan |
Zhuk |
1116 |
Belta Team Gdańsk |
00:27:23
|
188 |
7 |
Maksymilian |
Prałat |
1077 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:28:05
|
183 |
8 |
Oliwier |
Koczkodan |
1228 |
Kurpie Kadzidło |
00:28:08
|
183 |
9 |
Jakub |
PodgÓrny |
1122 |
TK Masters Giżycko |
00:28:30
|
181 |
10 |
Igor |
Domurad |
1038 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:04
|
177 |
11 |
Wiktoria |
Bełbot |
1090 |
TK Masters Giżycko |
00:29:15
|
177 |
12 |
Jadwiga |
Chećko-zaremba |
1235 |
WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu |
00:30:15
|
171 |
13 |
Tomasz |
Janowski |
1204 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:31:20
|
164 |
14 |
Patrycja |
Żebrowska |
1096 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:31:20
|
165 |
15 |
Franek |
Nowak |
1241 |
Belta Team Gdańsk |
00:32:19
|
159 |
16 |
Jan |
Słowikowski |
1243 |
|
00:39:58
|
129 |
17 |
Julia |
Wilczyńska |
1242 |
TK Masters Giżycko |
00:53:12
|
97 |
18 |
Błażej |
Wróblewski |
1001 |
Szprycha Giżycko |
DNF
|
0 |
19 |
Wiktor |
Karwowski |
1101 |
UKS Ostróda Sport Team |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Mateusz |
Rutkowski |
1109 |
Belta Team Gdańsk |
00:25:50
|
200 |
2 |
Lena Antonina |
FLORCZAK |
1032 |
Belta Team Gdańsk |
00:25:54
|
200 |
3 |
Aleksander |
Białek |
1205 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:20
|
196 |
4 |
Seweryn |
Dąbrowski |
1177 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:49
|
192 |
5 |
Lena |
Jaroszczuk |
1054 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:26:50
|
193 |
6 |
Ivan |
Zhuk |
1116 |
Belta Team Gdańsk |
00:27:23
|
188 |
7 |
Maksymilian |
Prałat |
1077 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:28:05
|
183 |
8 |
Oliwier |
Koczkodan |
1228 |
Kurpie Kadzidło |
00:28:08
|
183 |
9 |
Jakub |
PodgÓrny |
1122 |
TK Masters Giżycko |
00:28:30
|
181 |
10 |
Igor |
Domurad |
1038 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:04
|
177 |
11 |
Wiktoria |
Bełbot |
1090 |
TK Masters Giżycko |
00:29:15
|
177 |
12 |
Jadwiga |
Chećko-zaremba |
1235 |
WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu |
00:30:15
|
171 |
13 |
Tomasz |
Janowski |
1204 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:31:20
|
164 |
14 |
Patrycja |
Żebrowska |
1096 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:31:20
|
165 |
15 |
Franek |
Nowak |
1241 |
Belta Team Gdańsk |
00:32:19
|
159 |
16 |
Jan |
Słowikowski |
1243 |
|
00:39:58
|
129 |
17 |
Julia |
Wilczyńska |
1242 |
TK Masters Giżycko |
00:53:12
|
97 |
18 |
Błażej |
Wróblewski |
1001 |
Szprycha Giżycko |
DNF
|
0 |
19 |
Wiktor |
Karwowski |
1101 |
UKS Ostróda Sport Team |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Tymoteusz |
Fiedorowicz |
1089 |
Trek Gdynia Młode Wilki |
00:12:44
|
200 |
2 |
Maksymilian |
Dąbrowski |
1073 |
Belta Team Gdańsk |
00:12:45
|
199 |
3 |
Adam |
Pac |
1178 |
Kurpie Kadzidło |
00:13:07
|
194 |
4 |
Olaf |
Chrostek |
1058 |
Kurpie Kadzidło |
00:13:17
|
191 |
5 |
Adrian |
Gałas |
1231 |
Bike Team Szatanek |
00:13:18
|
191 |
6 |
Jan |
Zaborowicz |
1064 |
Belta Team Gdańsk |
00:14:10
|
179 |
7 |
Laura |
Szulińska |
1234 |
|
00:14:12
|
200 |
8 |
Dawid |
Waleńdziewski |
1059 |
Kurpie Kadzidło |
00:14:41
|
173 |
9 |
Piotr |
Sutuła |
1184 |
TK Masters Giżycko |
00:14:55
|
170 |
10 |
Kornelia |
Szczepkowska |
1087 |
Bike Team Szatanek |
00:14:56
|
190 |
11 |
Cyprian |
Mackiewicz |
1097 |
Belta Team Gdańsk |
00:15:01
|
169 |
12 |
Filip |
Tunkiewicz |
80 |
|
00:15:02
|
169 |
13 |
Hubert |
Truszkowski |
1192 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:15:32
|
163 |
14 |
Filip |
Bujak |
1212 |
TK Masters Giżycko |
00:15:33
|
163 |
15 |
Jan |
Kuprian |
1176 |
Warmia Aktywnie |
00:15:34
|
163 |
16 |
Zofia |
Czapczyk |
1051 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:16:42
|
170 |
17 |
Artur |
Cichoń |
1172 |
|
00:17:04
|
149 |
18 |
Alan |
Zabost |
1232 |
|
00:17:19
|
147 |
19 |
Milena |
Szymańska |
1065 |
TK Masters Giżycko |
00:17:21
|
163 |
20 |
Urszula |
Sutuła |
1240 |
Kurpie Kadzidło |
00:18:04
|
157 |
21 |
Nadia |
Karwowska |
1210 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:20:42
|
137 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Tymoteusz |
Fiedorowicz |
1089 |
Trek Gdynia Młode Wilki |
00:12:44
|
200 |
2 |
Maksymilian |
Dąbrowski |
1073 |
Belta Team Gdańsk |
00:12:45
|
199 |
3 |
Adam |
Pac |
1178 |
Kurpie Kadzidło |
00:13:07
|
194 |
4 |
Olaf |
Chrostek |
1058 |
Kurpie Kadzidło |
00:13:17
|
191 |
5 |
Adrian |
Gałas |
1231 |
Bike Team Szatanek |
00:13:18
|
191 |
6 |
Jan |
Zaborowicz |
1064 |
Belta Team Gdańsk |
00:14:10
|
179 |
7 |
Laura |
Szulińska |
1234 |
|
00:14:12
|
200 |
8 |
Dawid |
Waleńdziewski |
1059 |
Kurpie Kadzidło |
00:14:41
|
173 |
9 |
Piotr |
Sutuła |
1184 |
TK Masters Giżycko |
00:14:55
|
170 |
10 |
Kornelia |
Szczepkowska |
1087 |
Bike Team Szatanek |
00:14:56
|
190 |
11 |
Cyprian |
Mackiewicz |
1097 |
Belta Team Gdańsk |
00:15:01
|
169 |
12 |
Filip |
Tunkiewicz |
80 |
|
00:15:02
|
169 |
13 |
Hubert |
Truszkowski |
1192 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:15:32
|
163 |
14 |
Filip |
Bujak |
1212 |
TK Masters Giżycko |
00:15:33
|
163 |
15 |
Jan |
Kuprian |
1176 |
Warmia Aktywnie |
00:15:34
|
163 |
16 |
Zofia |
Czapczyk |
1051 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:16:42
|
170 |
17 |
Artur |
Cichoń |
1172 |
|
00:17:04
|
149 |
18 |
Alan |
Zabost |
1232 |
|
00:17:19
|
147 |
19 |
Milena |
Szymańska |
1065 |
TK Masters Giżycko |
00:17:21
|
163 |
20 |
Urszula |
Sutuła |
1240 |
Kurpie Kadzidło |
00:18:04
|
157 |
21 |
Nadia |
Karwowska |
1210 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:20:42
|
137 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Franek |
Frydrychowicz |
1030 |
Belta Team Gdańsk |
00:07:03
|
200 |
2 |
Leon |
Bednarek |
1091 |
MSR Mrągowo |
00:07:05
|
199 |
3 |
Aleksander |
Zera |
1039 |
Kurpie Kadzidło |
00:07:22
|
191 |
4 |
Iga |
Rawdanowicz |
1012 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:07:42
|
200 |
5 |
Franciszek |
Czerepak |
1131 |
TK Masters Giżycko |
00:08:06
|
174 |
6 |
Antonina |
Czapczyk |
1119 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:08:10
|
188 |
7 |
Marcel |
Bogucki |
1100 |
Michelin Team |
00:08:27
|
166 |
8 |
Natalia |
Sienic |
1191 |
TK Masters Giżycko |
00:08:55
|
172 |
9 |
Hanna |
Korol |
86 |
Warmia Aktywnie |
00:08:57
|
172 |
10 |
Jagoda |
Żygieło |
1194 |
Warmia Aktywnie |
00:09:28
|
162 |
11 |
Szymon |
Wójcik |
1207 |
TK Masters Giżycko |
00:09:51
|
143 |
12 |
Marcel |
Kleszcz |
1206 |
FAMILY KLESZCZ |
00:11:13
|
125 |
13 |
Adam |
Adamczak |
1244 |
|
00:12:29
|
112 |
14 |
Julia |
Bełbot |
1088 |
TK Masters Giżycko |
00:13:56
|
110 |
15 |
Iga |
Szklarska |
1061 |
Kurpie Kadzidło |
00:14:12
|
108 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Franek |
Frydrychowicz |
1030 |
Belta Team Gdańsk |
00:07:03
|
200 |
2 |
Leon |
Bednarek |
1091 |
MSR Mrągowo |
00:07:05
|
199 |
3 |
Aleksander |
Zera |
1039 |
Kurpie Kadzidło |
00:07:22
|
191 |
4 |
Iga |
Rawdanowicz |
1012 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:07:42
|
200 |
5 |
Franciszek |
Czerepak |
1131 |
TK Masters Giżycko |
00:08:06
|
174 |
6 |
Antonina |
Czapczyk |
1119 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:08:10
|
188 |
7 |
Marcel |
Bogucki |
1100 |
Michelin Team |
00:08:27
|
166 |
8 |
Natalia |
Sienic |
1191 |
TK Masters Giżycko |
00:08:55
|
172 |
9 |
Hanna |
Korol |
86 |
Warmia Aktywnie |
00:08:57
|
172 |
10 |
Jagoda |
Żygieło |
1194 |
Warmia Aktywnie |
00:09:28
|
162 |
11 |
Szymon |
Wójcik |
1207 |
TK Masters Giżycko |
00:09:51
|
143 |
12 |
Marcel |
Kleszcz |
1206 |
FAMILY KLESZCZ |
00:11:13
|
125 |
13 |
Adam |
Adamczak |
1244 |
|
00:12:29
|
112 |
14 |
Julia |
Bełbot |
1088 |
TK Masters Giżycko |
00:13:56
|
110 |
15 |
Iga |
Szklarska |
1061 |
Kurpie Kadzidło |
00:14:12
|
108 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Julian |
Żyjewski |
93 |
MSR Mrągowo |
00:01:29
|
200 |
2 |
Jan |
Chrzanowski |
1203 |
|
00:01:32
|
193 |
3 |
Alicja |
Giak |
1246 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
00:01:34
|
200 |
4 |
Szymon |
Zabost |
1233 |
|
00:01:37
|
183 |
5 |
Franek |
Kowanda |
1245 |
AUTO LAND |
00:01:43
|
172 |
6 |
Filip |
Suchodolski |
1222 |
|
00:01:45
|
169 |
7 |
Bogna |
Żygieło |
1195 |
|
00:01:47
|
175 |
8 |
Szymon |
Kowalski |
1028 |
Sklep SpoRTowy |
00:01:49
|
163 |
9 |
Małgorzata |
Janowska |
1013 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:01:50
|
170 |
10 |
Wojciech |
Kozak |
1247 |
|
00:01:51
|
160 |
11 |
Jan |
Czapczyk |
1180 |
|
00:01:52
|
158 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Julian |
Żyjewski |
93 |
MSR Mrągowo |
00:01:29
|
200 |
2 |
Jan |
Chrzanowski |
1203 |
|
00:01:32
|
193 |
3 |
Alicja |
Giak |
1246 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
00:01:34
|
200 |
4 |
Szymon |
Zabost |
1233 |
|
00:01:37
|
183 |
5 |
Franek |
Kowanda |
1245 |
AUTO LAND |
00:01:43
|
172 |
6 |
Filip |
Suchodolski |
1222 |
|
00:01:45
|
169 |
7 |
Bogna |
Żygieło |
1195 |
|
00:01:47
|
175 |
8 |
Szymon |
Kowalski |
1028 |
Sklep SpoRTowy |
00:01:49
|
163 |
9 |
Małgorzata |
Janowska |
1013 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:01:50
|
170 |
10 |
Wojciech |
Kozak |
1247 |
|
00:01:51
|
160 |
11 |
Jan |
Czapczyk |
1180 |
|
00:01:52
|
158 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Joachim |
Kowalski |
393 |
|
00:30:22
|
200 |
2 |
Marcin |
Łagodziński |
39 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:30:27
|
199 |
3 |
Dawid |
Pac |
496 |
Kurpie Kadzidło |
00:31:04
|
195 |
4 |
Kacper |
Bogus |
361 |
TK Masters Giżycko |
00:32:43
|
185 |
5 |
Maciej |
Kowalski |
28 |
Sklep SpoRTowy |
00:32:45
|
185 |
6 |
Krzysztof |
Karwowski |
403 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:32:56
|
184 |
7 |
Marcin |
Czerwiec |
261 |
|
00:32:57
|
184 |
8 |
Krzysztof |
Domurad |
395 |
Kurpie Kadzidło |
00:33:20
|
182 |
9 |
Natalia |
Chrostek |
58 |
Kurpie Kadzidło |
00:34:43
|
200 |
10 |
Janusz |
Supiński |
484 |
MTB EŁK- PROSTKI |
00:35:16
|
172 |
11 |
Katarzyna |
Waleńdziewska |
61 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:40
|
189 |
12 |
Katarzyna |
Szklarska |
64 |
Kurpie Kadzidło |
00:37:02
|
187 |
13 |
Elżbieta |
Zera |
41 |
Kurpie Kadzidło |
00:38:22
|
180 |
14 |
Krzysztof |
Wójcik |
432 |
|
00:38:47
|
156 |
15 |
Ewelina |
Dzieńkowska |
595 |
MSR Olsztyn |
00:40:32
|
171 |
16 |
Marcin |
Wierzbicki |
78 |
|
00:42:33
|
142 |
17 |
Katarzyna |
Łagodzińska |
479 |
|
00:45:49
|
151 |
18 |
Dominik |
Dudzicki |
392 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Natalia |
Chrostek |
58 |
Kurpie Kadzidło |
00:34:43
|
200 |
2 |
Katarzyna |
Waleńdziewska |
61 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:40
|
189 |
3 |
Katarzyna |
Szklarska |
64 |
Kurpie Kadzidło |
00:37:02
|
187 |
4 |
Elżbieta |
Zera |
41 |
Kurpie Kadzidło |
00:38:22
|
180 |
5 |
Ewelina |
Dzieńkowska |
595 |
MSR Olsztyn |
00:40:32
|
171 |
6 |
Katarzyna |
Łagodzińska |
479 |
|
00:45:49
|
151 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Joachim |
Kowalski |
393 |
|
00:30:22
|
200 |
2 |
Marcin |
Łagodziński |
39 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:30:27
|
199 |
3 |
Dawid |
Pac |
496 |
Kurpie Kadzidło |
00:31:04
|
195 |
4 |
Kacper |
Bogus |
361 |
TK Masters Giżycko |
00:32:43
|
185 |
5 |
Maciej |
Kowalski |
28 |
Sklep SpoRTowy |
00:32:45
|
185 |
6 |
Krzysztof |
Karwowski |
403 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:32:56
|
184 |
7 |
Marcin |
Czerwiec |
261 |
|
00:32:57
|
184 |
8 |
Krzysztof |
Domurad |
395 |
Kurpie Kadzidło |
00:33:20
|
182 |
9 |
Janusz |
Supiński |
484 |
MTB EŁK- PROSTKI |
00:35:16
|
172 |
10 |
Krzysztof |
Wójcik |
432 |
|
00:38:47
|
156 |
11 |
Marcin |
Wierzbicki |
78 |
|
00:42:33
|
142 |
12 |
Dominik |
Dudzicki |
392 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Białobłocki |
491 |
Bialoblocki ProCoaching |
02:15:01
|
600 |
2 |
Piotr |
Polus |
425 |
Wysepka Team |
02:15:05
|
599 |
3 |
Kamil |
Kuszmider |
347 |
MSR Olsztyn |
02:16:56
|
591 |
4 |
Mikołaj |
SZELIGA |
454 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:17:06
|
590 |
5 |
Krzysztof |
Kindrasz |
33 |
Szprycha Giżycko |
02:19:39
|
580 |
6 |
Marcin |
Wasążnik |
421 |
MSR Olsztyn |
02:31:45
|
533 |
7 |
Igor |
Kubacki |
383 |
MLEKPOL TEAM |
02:35:05
|
522 |
8 |
Marek |
Ejzemberg |
167 |
Kurpie Kadzidło |
02:35:19
|
521 |
9 |
Piotr |
Wanat |
600 |
MSR Olsztyn |
02:35:21
|
521 |
10 |
Arkadiusz |
Jankowski |
486 |
|
02:39:56
|
506 |
11 |
Sławomir |
Rogala |
509 |
AUTO LAND |
02:50:38
|
474 |
12 |
Paweł |
Martyniuk |
267 |
Akademia Kolarstwa Olsztyn |
03:11:36
|
422 |
13 |
Szymon |
Kuprian |
94 |
Warmia Aktywnie |
03:14:18
|
416 |
14 |
Paweł |
Oktaba |
357 |
TK Masters Giżycko |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Mikołaj |
SZELIGA |
454 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:17:06
|
590 |
2 |
Igor |
Kubacki |
383 |
MLEKPOL TEAM |
02:35:05
|
522 |
3 |
Piotr |
Wanat |
600 |
MSR Olsztyn |
02:35:21
|
521 |
4 |
Paweł |
Oktaba |
357 |
TK Masters Giżycko |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Białobłocki |
491 |
Bialoblocki ProCoaching |
02:15:01
|
600 |
2 |
Piotr |
Polus |
425 |
Wysepka Team |
02:15:05
|
599 |
3 |
Kamil |
Kuszmider |
347 |
MSR Olsztyn |
02:16:56
|
591 |
4 |
Marcin |
Wasążnik |
421 |
MSR Olsztyn |
02:31:45
|
533 |
5 |
Szymon |
Kuprian |
94 |
Warmia Aktywnie |
03:14:18
|
416 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Krzysztof |
Kindrasz |
33 |
Szprycha Giżycko |
02:19:39
|
580 |
2 |
Marek |
Ejzemberg |
167 |
Kurpie Kadzidło |
02:35:19
|
521 |
3 |
Arkadiusz |
Jankowski |
486 |
|
02:39:56
|
506 |
4 |
Sławomir |
Rogala |
509 |
AUTO LAND |
02:50:38
|
474 |
5 |
Paweł |
Martyniuk |
267 |
Akademia Kolarstwa Olsztyn |
03:11:36
|
422 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Damięcki |
102 |
KP PSP MRĄGOWO |
01:42:12
|
500 |
2 |
Michał |
Wróblewski |
31 |
Szprycha Giżycko |
01:43:28
|
493 |
3 |
Michał |
Kopeć |
423 |
MSR Olsztyn |
01:45:39
|
483 |
4 |
Paweł |
Bednarek |
83 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
01:45:42
|
483 |
5 |
Mariusz |
Nadany |
231 |
Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
01:47:27
|
475 |
6 |
Marcin |
Trykacz |
35 |
Szprycha Giżycko |
01:47:49
|
473 |
7 |
Tomasz |
Skalski |
317 |
EVANLITE |
01:47:53
|
473 |
8 |
Przemysław |
Michalczyk |
391 |
EVANLITE |
01:48:01
|
473 |
9 |
Łukasz |
Gorbacz |
34 |
Szprycha Giżycko |
01:48:20
|
471 |
10 |
Wiesław |
Grala |
52 |
MLEKPOL TEAM |
01:48:24
|
471 |
11 |
Rafał |
Mielnicki |
376 |
Kurpie Kadzidło |
01:49:23
|
467 |
12 |
Łukasz |
Nalewajk |
334 |
MLEKPOL TEAM |
01:51:33
|
458 |
13 |
Rafal |
Siennicki |
358 |
MCP Bike team |
01:51:52
|
456 |
14 |
Piotr |
Sobierajski |
198 |
wtw-poland.com |
01:52:10
|
455 |
15 |
Grzegorz |
Fijałkowski |
109 |
Szprycha Giżycko |
01:52:11
|
455 |
16 |
Adrianna |
Osińska |
426 |
Wysepka Team |
01:52:28
|
500 |
17 |
Łukasz |
Lewicki |
183 |
KKS Masters Brodnica |
01:54:21
|
446 |
18 |
Przemek |
Bronikowski |
445 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:55:44
|
441 |
20 |
SZYMON |
PEŁSZYŃSKI |
503 |
Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku |
01:58:07
|
432 |
21 |
SŁawomir |
DŁoniak |
59 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:59:24
|
427 |
22 |
Bartosz |
Iwaniuk |
505 |
Michelin Team |
02:00:34
|
423 |
23 |
Bartosz |
Sikorski |
283 |
MSR Olsztyn |
02:01:23
|
420 |
24 |
Robert |
Żebrowski |
76 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:04:22
|
410 |
25 |
Daniel |
Radzki |
492 |
Michelin Team |
02:04:39
|
409 |
26 |
Nikola |
GLINIECKA |
330 |
SKK Sokół |
02:04:48
|
450 |
27 |
Wiesław |
Zalewski |
477 |
MLEKPOL TEAM |
02:05:02
|
408 |
28 |
Paweł |
Koźmiński |
502 |
Michelin Team |
02:06:04
|
405 |
29 |
Rafał |
Kadziewicz |
596 |
MSR Olsztyn |
02:09:17
|
395 |
30 |
Anna |
Kruszyńska |
97 |
AUTO LAND |
02:09:33
|
434 |
31 |
Tomasz |
Budzisz |
385 |
|
02:12:39
|
385 |
32 |
Regina |
Kasprzycka |
253 |
AUTO LAND |
02:17:02
|
410 |
33 |
Jan |
Deptuła |
140 |
MSR Olsztyn |
02:29:26
|
341 |
35 |
Gabriela |
Janowicz |
420 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
SZYMON |
PEŁSZYŃSKI |
503 |
Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku |
01:58:07
|
432 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Damięcki |
102 |
KP PSP MRĄGOWO |
01:42:12
|
500 |
2 |
Michał |
Wróblewski |
31 |
Szprycha Giżycko |
01:43:28
|
493 |
3 |
Michał |
Kopeć |
423 |
MSR Olsztyn |
01:45:39
|
483 |
4 |
Paweł |
Bednarek |
83 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
01:45:42
|
483 |
5 |
Mariusz |
Nadany |
231 |
Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
01:47:27
|
475 |
6 |
Rafał |
Mielnicki |
376 |
Kurpie Kadzidło |
01:49:23
|
467 |
7 |
Łukasz |
Nalewajk |
334 |
MLEKPOL TEAM |
01:51:33
|
458 |
8 |
Grzegorz |
Fijałkowski |
109 |
Szprycha Giżycko |
01:52:11
|
455 |
9 |
Łukasz |
Lewicki |
183 |
KKS Masters Brodnica |
01:54:21
|
446 |
10 |
Bartosz |
Sikorski |
283 |
MSR Olsztyn |
02:01:23
|
420 |
11 |
Rafał |
Kadziewicz |
596 |
MSR Olsztyn |
02:09:17
|
395 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Trykacz |
35 |
Szprycha Giżycko |
01:47:49
|
473 |
2 |
Tomasz |
Skalski |
317 |
EVANLITE |
01:47:53
|
473 |
3 |
Przemysław |
Michalczyk |
391 |
EVANLITE |
01:48:01
|
473 |
4 |
Łukasz |
Gorbacz |
34 |
Szprycha Giżycko |
01:48:20
|
471 |
5 |
Rafal |
Siennicki |
358 |
MCP Bike team |
01:51:52
|
456 |
6 |
Piotr |
Sobierajski |
198 |
wtw-poland.com |
01:52:10
|
455 |
7 |
Przemek |
Bronikowski |
445 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:55:44
|
441 |
8 |
Bartosz |
Iwaniuk |
505 |
Michelin Team |
02:00:34
|
423 |
9 |
Robert |
Żebrowski |
76 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:04:22
|
410 |
10 |
Daniel |
Radzki |
492 |
Michelin Team |
02:04:39
|
409 |
11 |
Paweł |
Koźmiński |
502 |
Michelin Team |
02:06:04
|
405 |
12 |
Tomasz |
Budzisz |
385 |
|
02:12:39
|
385 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wiesław |
Zalewski |
477 |
MLEKPOL TEAM |
02:05:02
|
408 |
2 |
Jan |
Deptuła |
140 |
MSR Olsztyn |
02:29:26
|
341 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wiesław |
Grala |
52 |
MLEKPOL TEAM |
01:48:24
|
471 |
2 |
SŁawomir |
DŁoniak |
59 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:59:24
|
427 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Nikola |
GLINIECKA |
330 |
SKK Sokół |
02:04:48
|
450 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Gabriela |
Janowicz |
420 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Adrianna |
Osińska |
426 |
Wysepka Team |
01:52:28
|
500 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Regina |
Kasprzycka |
253 |
AUTO LAND |
02:17:02
|
410 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Anna |
Kruszyńska |
97 |
AUTO LAND |
02:09:33
|
434 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Adam |
Nowakowski |
11 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:12:51
|
400 |
2 |
Marcin |
Okoński |
166 |
|
01:12:59
|
399 |
3 |
Adam |
Galkowski |
207 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:13:15
|
397 |
4 |
Mateusz |
Jasiński |
138 |
|
01:13:29
|
396 |
5 |
Bartłomiej |
Chodań |
30 |
Szprycha Giżycko |
01:13:30
|
396 |
6 |
Paweł |
Rawdanowicz |
499 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:13:33
|
396 |
7 |
Daniel |
Kozioł |
416 |
M&M Coaching Team |
01:13:34
|
396 |
8 |
Arkadiusz |
Włodarczyk |
151 |
MSR MRĄGOWO |
01:13:35
|
396 |
9 |
Janusz |
Chrostek |
60 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:44
|
395 |
10 |
Adam |
Saługa |
110 |
Halo pizza Giżycko/M&M COACHING TEAM |
01:13:44
|
395 |
11 |
Zenon |
Dobrzyn |
429 |
|
01:14:37
|
390 |
12 |
Arkadiusz |
Justynowicz |
126 |
RANT BARTOSZYCE |
01:14:55
|
388 |
13 |
Wiktor |
Polonis |
488 |
VICTOR MTB RACING |
01:15:15
|
387 |
14 |
Wiktor |
SoboŃ |
270 |
MSR Olsztyn |
01:15:16
|
387 |
15 |
Rafał |
Czerepak |
366 |
TK Masters Giżycko |
01:15:49
|
384 |
16 |
Krzysztof |
Zieliński |
49 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:16:18
|
381 |
17 |
Zdzisław |
Szklarski |
68 |
Kurpie Kadzidło |
01:17:29
|
376 |
18 |
Oskar |
Rozwadowski |
470 |
|
01:17:59
|
373 |
19 |
Robert |
Waleńdziewski |
56 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:09
|
372 |
20 |
Wiktor |
Gałas |
90 |
Bike Team Szatanek Ryn |
01:18:13
|
372 |
21 |
Wojciech |
Nowalski |
38 |
Szprycha Giżycko |
01:18:14
|
372 |
22 |
Piotr |
Jakubowski |
148 |
STRAVA MTB Team |
01:18:17
|
372 |
23 |
Mikołaj |
Zera |
158 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:22
|
371 |
24 |
Miłosz |
Serowik |
160 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:37
|
370 |
25 |
Krzysztof |
Brzeziński |
287 |
|
01:18:53
|
369 |
26 |
Marek |
Giak |
85 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
01:19:11
|
368 |
27 |
Artur |
Guzewicz |
14 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:19:13
|
367 |
28 |
Wojtek |
Kiziuk |
252 |
|
01:19:23
|
367 |
29 |
Dawid |
Łosowski |
417 |
M&M Coaching Team Giżycko |
01:19:33
|
366 |
30 |
Arkadiusz |
Wyrzykowski |
212 |
Auto-Rekin |
01:19:48
|
365 |
31 |
Adam |
Bazydło |
555 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:19:55
|
364 |
32 |
Jacek |
Zera |
162 |
Kurpie Kadzidło |
01:20:04
|
363 |
33 |
Rafał |
Mackiewicz |
120 |
Piasecki Concept |
01:20:18
|
362 |
34 |
Wojtek |
Jasiński |
506 |
Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku |
01:20:22
|
362 |
35 |
Wiktor |
Adamiuk |
193 |
STRAVA MTB Team |
01:20:30
|
361 |
36 |
Krzysztof |
Kapuściński |
75 |
MSR Olsztyn |
01:20:54
|
360 |
37 |
Tomasz |
Malinowski |
147 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:20:58
|
359 |
38 |
Tomasz |
Kazukiewicz |
346 |
Czarter- Wind |
01:21:23
|
358 |
39 |
Tomek |
Buczynski |
180 |
Kurpie Kadzidło |
01:22:22
|
353 |
40 |
Marcin |
Pietrzak |
194 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:23:11
|
350 |
41 |
Sebastian |
Narbut |
106 |
|
01:23:53
|
347 |
42 |
Krzysztof |
Syrewicz |
62 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:24:03
|
346 |
43 |
Mateusz |
Potocki |
302 |
|
01:24:18
|
345 |
44 |
Tomasz |
Kopciewski |
280 |
MSR Mrągowo |
01:25:15
|
341 |
45 |
Mirosław |
Gesek |
510 |
Michelin Team |
01:25:17
|
341 |
46 |
Rafał |
Boroński |
69 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:25:37
|
340 |
47 |
Robert |
Sikora |
227 |
|
01:25:40
|
340 |
48 |
Michał |
Szczepkowski |
91 |
Bike Team Szatanek Ryn |
01:25:41
|
340 |
49 |
Szymon |
Paluch |
141 |
MSR Olsztyn |
01:25:44
|
339 |
50 |
Michał |
Sanecki |
191 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:26:14
|
337 |
51 |
Tolek |
Żurawski |
203 |
|
01:26:18
|
337 |
52 |
Dawid |
Tobaj |
17 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:26:48
|
335 |
53 |
Michał |
Szram |
187 |
KKS Masters Brodnica |
01:27:07
|
334 |
54 |
Piotr |
Sohn |
414 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:27:39
|
332 |
55 |
Adam |
Krawczyk |
291 |
TK Masters Giżycko |
01:29:18
|
326 |
56 |
Artur |
Stachacz |
153 |
|
01:29:48
|
324 |
57 |
Szymon |
Zajkowski |
508 |
Agropol |
01:30:01
|
323 |
58 |
Jakub |
Dąbrowski |
368 |
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
01:30:38
|
321 |
59 |
Andrzej |
Postój |
6 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:31:27
|
318 |
60 |
Marek |
Bernat |
351 |
MSR Olsztyn |
01:32:48
|
314 |
61 |
Dominik |
Lisiewski |
422 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:32:48
|
314 |
62 |
Arkadiusz |
Sadowski |
339 |
|
01:33:51
|
310 |
63 |
Grzegorz |
Jabczyński |
192 |
Morsy Mrągowo |
01:35:10
|
306 |
64 |
Anna |
Ochrymczuk |
55 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:36:18
|
400 |
65 |
Bartosz |
Bogucki |
515 |
Michelin Team |
01:36:35
|
301 |
66 |
Anita |
Urbanowicz |
504 |
|
01:39:26
|
387 |
67 |
Jolanta |
Sosnowska-dłoniak |
10 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:39:42
|
386 |
68 |
Edward |
Kowalewski |
262 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:39:53
|
291 |
69 |
Marcin |
Paszkowski |
135 |
|
01:40:44
|
289 |
70 |
Radosław |
Szepietowski |
216 |
|
01:41:56
|
285 |
71 |
Basia |
Wichman |
598 |
MSR Olsztyn |
01:46:36
|
361 |
72 |
Małgorzata |
Mackiewicz |
281 |
RANT BARTOSZYCE |
01:49:26
|
351 |
73 |
Andrzej |
Gaweł |
359 |
|
01:50:30
|
263 |
74 |
Feliks |
Kaczanowski |
263 |
OSP Krutyń |
01:58:00
|
246 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wiktor |
Gałas |
90 |
Bike Team Szatanek Ryn |
01:18:13
|
372 |
2 |
Mikołaj |
Zera |
158 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:22
|
371 |
3 |
Miłosz |
Serowik |
160 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:37
|
370 |
4 |
Michał |
Szczepkowski |
91 |
Bike Team Szatanek Ryn |
01:25:41
|
340 |
5 |
Jakub |
Dąbrowski |
368 |
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
01:30:38
|
321 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojtek |
Jasiński |
506 |
Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku |
01:20:22
|
362 |
2 |
Dawid |
Tobaj |
17 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:26:48
|
335 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Okoński |
166 |
|
01:12:59
|
399 |
2 |
Bartłomiej |
Chodań |
30 |
Szprycha Giżycko |
01:13:30
|
396 |
3 |
Daniel |
Kozioł |
416 |
M&M Coaching Team |
01:13:34
|
396 |
4 |
Piotr |
Sohn |
414 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:27:39
|
332 |
5 |
Dominik |
Lisiewski |
422 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:32:48
|
314 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Adam |
Nowakowski |
11 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:12:51
|
400 |
2 |
Mateusz |
Jasiński |
138 |
|
01:13:29
|
396 |
3 |
Adam |
Saługa |
110 |
Halo pizza Giżycko/M&M COACHING TEAM |
01:13:44
|
395 |
4 |
Arkadiusz |
Justynowicz |
126 |
RANT BARTOSZYCE |
01:14:55
|
388 |
5 |
Wiktor |
SoboŃ |
270 |
MSR Olsztyn |
01:15:16
|
387 |
6 |
Rafał |
Czerepak |
366 |
TK Masters Giżycko |
01:15:49
|
384 |
7 |
Oskar |
Rozwadowski |
470 |
|
01:17:59
|
373 |
8 |
Wojciech |
Nowalski |
38 |
Szprycha Giżycko |
01:18:14
|
372 |
9 |
Piotr |
Jakubowski |
148 |
STRAVA MTB Team |
01:18:17
|
372 |
10 |
Marek |
Giak |
85 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
01:19:11
|
368 |
11 |
Artur |
Guzewicz |
14 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:19:13
|
367 |
12 |
Arkadiusz |
Wyrzykowski |
212 |
Auto-Rekin |
01:19:48
|
365 |
13 |
Rafał |
Mackiewicz |
120 |
Piasecki Concept |
01:20:18
|
362 |
14 |
Marcin |
Pietrzak |
194 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:23:11
|
350 |
15 |
Sebastian |
Narbut |
106 |
|
01:23:53
|
347 |
16 |
Mateusz |
Potocki |
302 |
|
01:24:18
|
345 |
17 |
Rafał |
Boroński |
69 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:25:37
|
340 |
18 |
Robert |
Sikora |
227 |
|
01:25:40
|
340 |
19 |
Szymon |
Paluch |
141 |
MSR Olsztyn |
01:25:44
|
339 |
20 |
Michał |
Szram |
187 |
KKS Masters Brodnica |
01:27:07
|
334 |
21 |
Arkadiusz |
Sadowski |
339 |
|
01:33:51
|
310 |
22 |
Grzegorz |
Jabczyński |
192 |
Morsy Mrągowo |
01:35:10
|
306 |
23 |
Radosław |
Szepietowski |
216 |
|
01:41:56
|
285 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Adam |
Galkowski |
207 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:13:15
|
397 |
2 |
Paweł |
Rawdanowicz |
499 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:13:33
|
396 |
3 |
Janusz |
Chrostek |
60 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:44
|
395 |
4 |
Wiktor |
Polonis |
488 |
VICTOR MTB RACING |
01:15:15
|
387 |
5 |
Krzysztof |
Zieliński |
49 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:16:18
|
381 |
6 |
Zdzisław |
Szklarski |
68 |
Kurpie Kadzidło |
01:17:29
|
376 |
7 |
Robert |
Waleńdziewski |
56 |
Kurpie Kadzidło |
01:18:09
|
372 |
8 |
Krzysztof |
Brzeziński |
287 |
|
01:18:53
|
369 |
9 |
Wojtek |
Kiziuk |
252 |
|
01:19:23
|
367 |
10 |
Dawid |
Łosowski |
417 |
M&M Coaching Team Giżycko |
01:19:33
|
366 |
11 |
Jacek |
Zera |
162 |
Kurpie Kadzidło |
01:20:04
|
363 |
12 |
Krzysztof |
Kapuściński |
75 |
MSR Olsztyn |
01:20:54
|
360 |
13 |
Tomasz |
Malinowski |
147 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:20:58
|
359 |
14 |
Tomasz |
Kazukiewicz |
346 |
Czarter- Wind |
01:21:23
|
358 |
15 |
Tomek |
Buczynski |
180 |
Kurpie Kadzidło |
01:22:22
|
353 |
16 |
Michał |
Sanecki |
191 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:26:14
|
337 |
17 |
Tolek |
Żurawski |
203 |
|
01:26:18
|
337 |
18 |
Szymon |
Zajkowski |
508 |
Agropol |
01:30:01
|
323 |
19 |
Bartosz |
Bogucki |
515 |
Michelin Team |
01:36:35
|
301 |
20 |
Marcin |
Paszkowski |
135 |
|
01:40:44
|
289 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Arkadiusz |
Włodarczyk |
151 |
MSR MRĄGOWO |
01:13:35
|
396 |
2 |
Adam |
Bazydło |
555 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:19:55
|
364 |
3 |
Wiktor |
Adamiuk |
193 |
STRAVA MTB Team |
01:20:30
|
361 |
4 |
Krzysztof |
Syrewicz |
62 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:24:03
|
346 |
5 |
Tomasz |
Kopciewski |
280 |
MSR Mrągowo |
01:25:15
|
341 |
6 |
Mirosław |
Gesek |
510 |
Michelin Team |
01:25:17
|
341 |
7 |
Adam |
Krawczyk |
291 |
TK Masters Giżycko |
01:29:18
|
326 |
8 |
Artur |
Stachacz |
153 |
|
01:29:48
|
324 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Zenon |
Dobrzyn |
429 |
|
01:14:37
|
390 |
2 |
Andrzej |
Postój |
6 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:31:27
|
318 |
3 |
Marek |
Bernat |
351 |
MSR Olsztyn |
01:32:48
|
314 |
4 |
Edward |
Kowalewski |
262 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:39:53
|
291 |
5 |
Andrzej |
Gaweł |
359 |
|
01:50:30
|
263 |
6 |
Feliks |
Kaczanowski |
263 |
OSP Krutyń |
01:58:00
|
246 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Anita |
Urbanowicz |
504 |
|
01:39:26
|
387 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Anna |
Ochrymczuk |
55 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:36:18
|
400 |
2 |
Basia |
Wichman |
598 |
MSR Olsztyn |
01:46:36
|
361 |
3 |
Małgorzata |
Mackiewicz |
281 |
RANT BARTOSZYCE |
01:49:26
|
351 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Jolanta |
Sosnowska-dłoniak |
10 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:39:42
|
386 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Emilia |
Kleszcz |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:28
|
200 |
2 |
Antoni |
Chmielewski |
|
00:01:52
|
200 |
3 |
Anna |
Beń |
|
00:01:58
|
149 |
4 |
Julian |
Boroński |
|
00:02:05
|
179 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Emilia |
Kleszcz |
0 |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:28
|
200 |
2 |
Antoni |
Chmielewski |
0 |
|
00:01:52
|
200 |
3 |
Anna |
Beń |
0 |
|
00:01:58
|
149 |
4 |
Julian |
Boroński |
0 |
|
00:02:05
|
179 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Ignacy |
Bystry |
|
00:01:43
|
200 |
2 |
Paweł |
Sutuła |
TK Masters Giżycko |
00:01:55
|
179 |
3 |
Michał |
Marciniak |
|
00:01:56
|
177 |
4 |
Jan |
Skrobisz |
|
00:01:57
|
176 |
5 |
Hugo |
Baranowski |
|
00:02:05
|
164 |
6 |
Kornel |
Bazydło |
OLIKOM TEAM Pisz |
00:02:17
|
150 |
7 |
Leon |
Grabowski |
|
00:02:37
|
131 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Ignacy |
Bystry |
0 |
|
00:01:43
|
200 |
2 |
Paweł |
Sutuła |
0 |
TK Masters Giżycko |
00:01:55
|
179 |
3 |
Michał |
Marciniak |
0 |
|
00:01:56
|
177 |
4 |
Jan |
Skrobisz |
0 |
|
00:01:57
|
176 |
5 |
Hugo |
Baranowski |
0 |
|
00:02:05
|
164 |
6 |
Kornel |
Bazydło |
0 |
OLIKOM TEAM Pisz |
00:02:17
|
150 |
7 |
Leon |
Grabowski |
0 |
|
00:02:37
|
131 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Beń |
RANT BARTOSZYCE |
00:01:04
|
200 |
2 |
Szymon |
Suchodolski |
|
00:01:14
|
172 |
3 |
Ignacy |
Mołas |
|
00:01:15
|
170 |
4 |
Jakub |
Konus |
|
00:01:15
|
170 |
5 |
Frania |
Gocalińska |
|
00:01:30
|
200 |
6 |
Kaja |
Sikora |
|
00:01:31
|
197 |
7 |
Jaś |
Naruszewicz |
|
00:01:39
|
129 |
8 |
Kajetan |
Zaręba |
|
00:01:40
|
128 |
9 |
Marysia |
Borońska |
|
00:02:16
|
132 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Beń |
0 |
RANT BARTOSZYCE |
00:01:04
|
200 |
2 |
Szymon |
Suchodolski |
0 |
|
00:01:14
|
172 |
3 |
Ignacy |
Mołas |
0 |
|
00:01:15
|
170 |
4 |
Jakub |
Konus |
0 |
|
00:01:15
|
170 |
5 |
Frania |
Gocalińska |
0 |
|
00:01:30
|
200 |
6 |
Kaja |
Sikora |
0 |
|
00:01:31
|
197 |
7 |
Jaś |
Naruszewicz |
0 |
|
00:01:39
|
129 |
8 |
Kajetan |
Zaręba |
0 |
|
00:01:40
|
128 |
9 |
Marysia |
Borońska |
0 |
|
00:02:16
|
132 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kacper |
Kleszcz |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:33
|
200 |
2 |
Kacper |
Marciniak |
|
00:01:40
|
186 |
3 |
Antonina |
Górna |
|
00:01:42
|
200 |
4 |
Stanisław |
Wagner |
|
00:01:43
|
180 |
5 |
Andrzej |
Kuprewicz |
|
00:01:44
|
178 |
6 |
Kamil |
Ambroziak |
|
00:01:53
|
164 |
7 |
Zosia |
Adamczak |
|
00:03:24
|
100 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kacper |
Kleszcz |
0 |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:33
|
200 |
2 |
Kacper |
Marciniak |
0 |
|
00:01:40
|
186 |
3 |
Antonina |
Górna |
0 |
|
00:01:42
|
200 |
4 |
Stanisław |
Wagner |
0 |
|
00:01:43
|
180 |
5 |
Andrzej |
Kuprewicz |
0 |
|
00:01:44
|
178 |
6 |
Kamil |
Ambroziak |
0 |
|
00:01:53
|
164 |
7 |
Zosia |
Adamczak |
0 |
|
00:03:24
|
100 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kuba |
Wilczak |
2004 |
MSR Olsztyn |
01:18:49
|
400 |
2 |
SŁawomir |
Kowanda |
2005 |
AUTO LAND |
01:18:51
|
399 |
3 |
Paweł |
Liszewski |
2009 |
|
01:22:16
|
383 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kuba |
Wilczak |
2004 |
MSR Olsztyn |
01:18:49
|
400 |
2 |
SŁawomir |
Kowanda |
2005 |
AUTO LAND |
01:18:51
|
399 |
3 |
Paweł |
Liszewski |
2009 |
|
01:22:16
|
383 |